Honda SFX 50cc piiraja mahavõtmine.

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


Teema algataja
Cyrus

Honda SFX 50cc piiraja mahavõtmine.

Lugemata postitus Postitas Cyrus »

On kellegil aimu kus sellel piraja asub ? Üks tuttav rääkis et sootuks tuleb osad asjad lihtsalt ära vahetada.



Teema algataja
Concord

Lugemata postitus Postitas Concord »

minu meelest saab 2ra v6tta v6i ostad mingi sport sumpa ntx siis peaks kiirust tulema :P

Teema algataja
Cyrus

mulle tuttav ütles

Lugemata postitus Postitas Cyrus »

Bike and Boat worldist et süüte plokk( CDI ) maksab
3000.- siis varjaator hind 1500.- jne.

eriti sellised hinnad ei kutsu.

Ja kas SFX annab ka suuremaid velgi alla pana ? Hetkel nats nadid st kui piiraja maha siis oleks suuremat vaja kui võimalik, est augud võivad igalpool eksisteerida jne ja kes teab ükskord viskab käest ära, kuigi käes hoidmisega probleeme pole ;) aga ei me ette tea

Teema algataja
Cyrus

Lugemata postitus Postitas Cyrus »

enne sirvasin neid teemasid kus neoonvalgustusest on juttu, heakene küll, aga kas sõiduaeg on lubatud ? Usas on igaljuhul. St et meil eestis ei või ju autotelegi panna, parklas seisval autol aga võib võib, aga tsiklitel ja rolleritel kuidas lood on ? pääseb eesti seadusest mööda ? Või võib nüüd ka eestis autodel sõiduaeg ? ? ?
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

cyrus: vt http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?t=629 ja loe see korralikult läbi, juba esimese lehe peale on kirjas, et EI tohi olla mingit neooni ega muud tarbetut valgusnikerdust. ja edaspidi püüa jääda teemasse, kui tahad küsida midagi muust ooperist, siis tekita eraldi teema...oleks sulle selle loengu saatnud erasõnumiga, aga sa külaline...
Vahest sõidan ja teen asju.

Teema algataja
cyrus

Lugemata postitus Postitas cyrus »

pla pla aga just mõtlesin et ei hakka lisa teemasid tegema, aga nüüd siis kes piirajast tarka juttu ajaksid ?

rollerist
Postitusi: 125
Liitunud: 25 Okt 2003, 10:20
Asukoht: Tallinn, Pirita
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas rollerist »

ise ma vahetasin kunagi need samad asjad bike worldis välja mida sa ise enne nimetasid, kiirust tuli sinna 70-80 vahele ja elektroonilisest piirajast sa muudmoodi lahti ei saa
We ride together, we die together...
Kasutaja avatar

SFX
Postitusi: 365
Liitunud: 21 Nov 2003, 23:34
Asukoht: Tartu/Yamaha Aerox

Lugemata postitus Postitas SFX »

mul sellline probla et ostsin sfxile sportsumpa(leovince zx) ja panin uue 6hufiltri!!aga rolleril ple mitte yltsegi niiöelda powerit(ennem oli sitax)! :? et aga sain sumpaga kaasa sidurivedrud ja variaatori r6ngad neid ple veel kylge j6udnud panna kas asi v6ib selles olla v6i milleski muus?+
30cccmine Yamaha Aerox

Teema algataja
mats

Lugemata postitus Postitas mats »

Nu mudugi siis asi selles et vedrud ja "rõngad" (sa mõtled rulle) kylge panemata.Selle poindiga need kaasa antaxegi.Ma ka ostsin yamahast endale sumpa ja nu jõudu enam absull si..agi pold.Nii kui vedrud ja rullid peal olid akkas lippama nii mis jube ja kiirus ka kohe 20km suurem.Ja muide zx on suht kõva sumps nii et juurde peax tlema kõvast.Aga siis kokkuvõtlikult olen ma 99.9%kindel et asi rullide ja vedrude kylgepanemise taga seisab! :idea:
Kasutaja avatar

b3ar
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Nov 2003, 14:15
Asukoht: Viimsi | Aprilia Tuareg Rally 125

Lugemata postitus Postitas b3ar »

sa pead laskma aju 2ra vahetada, ja korras see ongi piirajaks, yamaha dt 50 oli sama jama .
Kasutaja avatar

Alv15
Postitusi: 374
Liitunud: 05 Aug 2003, 00:28
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alv15 »

imelik ma pole 3 mel rolleril mingeid rulle ega vedrusid vahetand lihtsalt võtnud pand sumpa peale ja piiraja on maas olnd ja edasi läheb nii et . ma parem ei räägigi..:S
Kasutaja avatar

SFX
Postitusi: 365
Liitunud: 21 Nov 2003, 23:34
Asukoht: Tartu/Yamaha Aerox

Lugemata postitus Postitas SFX »

ex n2is milles viga on,homme viin rolleri motopoodi ja lasen need asjad alla panna,ex siis n2eb kas oli asi selles!Loodame et on! :?:
30cccmine Yamaha Aerox
Kasutaja avatar

SFX
Postitusi: 365
Liitunud: 21 Nov 2003, 23:34
Asukoht: Tartu/Yamaha Aerox

Lugemata postitus Postitas SFX »

nii vahetati need asjad 2ra ja nyyd kiirendus v22ga hea,aint et nyyd jääb piiraja ette:( aga selle probleemis saab lahendada nii et tellin uue aju ja asi korras!!!Tänud abi eest! :P
30cccmine Yamaha Aerox
Kasutaja avatar

SFX
Postitusi: 365
Liitunud: 21 Nov 2003, 23:34
Asukoht: Tartu/Yamaha Aerox

Lugemata postitus Postitas SFX »

krt yks suur probla!rolleril ikke pole j6udu ainult niiet vahel on ja siis j2lle ei ole! :? milles v6ib asi olla(sai pandud uus 6hufilter ja sumpa koos vedrude ja kruvidega)??motopoes öeldi et pean uue aju ostma ,see mul jubat ellitud aga see v6tab ju ainult piiraja maha mitte ei tee kiirendust paremaks??milles v6ib asi olla et j6udu pole???
30cccmine Yamaha Aerox
Kasutaja avatar

Alv15
Postitusi: 374
Liitunud: 05 Aug 2003, 00:28
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alv15 »

koos piirajaga tuleb ka võim.. kui ei tule vii motokasse sõima läbi milles asi... :roll:
Kasutaja avatar

SFX
Postitusi: 365
Liitunud: 21 Nov 2003, 23:34
Asukoht: Tartu/Yamaha Aerox

Lugemata postitus Postitas SFX »

Alv15 kirjutas:
koos piirajaga tuleb ka võim.. kui ei tule vii motokasse sõima läbi milles asi... :roll:
loodan et sul on 6igus aga krt selle uue aju saab alles mai alguses k2tte!!!!:(
30cccmine Yamaha Aerox
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”