Lapsed ja rollerid ning nende süüdimatud vanemad.

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

Lugemata postitus Postitas gangsta »

Muide sellest et rolleri mehed nõmetsevad täna nägin selline sinine yamaha enduro ja mitte 50cc ja ega mitte ka 125cc vaid midagi veel võimsamat. Kutt seisis valgusfoori ääres tuuritas siis kiirendas valgusfoori äärest ja läks tagaratta peal lastemaailma(kunagi asus seal) poe juurde välja. Veel nägin koju sõites kuidas kaks bike venda pirita teel täiega sõelusid(ummik õllesummeri pärast) Aga selle jutuga ma ei õigusta seda et võid rolleriga sõita kui sul lube pole või kui sul mõistus puudub. Muidugi on paljud noored rolleristid hoolimatud aga selle asemel et neid taga rääkida võiks nad kinni pidada õpetus sõnu jagada politsei kutsuda või midagi sellist. Ja kõik rolleristid teeme sama ja näeme vaeva ja katsume oma mainet tõsta nii bikerite kui ka autojuhtide seas. Pikk ja segane jutt sai

TnX
Postitusi: 134
Liitunud: 14 Juun 2004, 01:45
Asukoht: saue

Lugemata postitus Postitas TnX »

Tagarattal sõit ei ole minuarust keelatud, vähemalt kui kiirus jääb kiiruspiirangu sisse. Aga kes meist kiirust ei ületaks? Ja see, et need biked ummiku vahel sõelusid siis see ongi ju üks tsikli häid omadusi. Sa pääsed igaltpoolt läbi! Lõunamaades ongi nii, et esimesena lähevad foori tagant tsiklid ära kuna ummikutes need ette liikunud. Niikaua kuni nad oma sõelumisega kedagi ei ohusta ega häiri, see keelatud ei ole.

gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

Lugemata postitus Postitas gangsta »

No yamaha vend sõitis 50 alas ligi 70 ja biked ei teinud just kõige ohutumaid pöördeid aga jah selles ei olnud mu jutu mõte ja ma ei tahtnud ka tüli tõsta vaid tõin paar näidet et aint rolleristid ei ole mustad lambad 2 rattaliste perekonnas pigem tahtsin rolleriste üles kutsuda oma mainet kaitsma.

korgits
Postitusi: 202
Liitunud: 28 Veebr 2004, 13:29

Lugemata postitus Postitas korgits »

See on keelatud ;)
TnX kirjutas:
Tagarattal sõit ei ole minuarust keelatud, vähemalt kui kiirus jääb kiiruspiirangu sisse.

Teema algataja
Vagabond

Lugemata postitus Postitas Vagabond »

Eksid, korgits, vaata järgmist arutelu: http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php/tid=24125

VB
Kasutaja avatar

Mix
Postitusi: 1246
Liitunud: 18 Mär 2004, 16:25
Tsikkel: tsiklit netu.
Asukoht: Tartu, Estonia

Lugemata postitus Postitas Mix »

No mis sa praalid! :evil:
Kasutaja avatar

Karupoeg puhh
Postitusi: 603
Liitunud: 19 Okt 2003, 18:37
Asukoht: Laagri

Lugemata postitus Postitas Karupoeg puhh »

aerox kirjutas:
neid haigeid inimesi ikka leidub kord lasnakal hakkas yks oopeliga lox j2rgi ajama mulle kuna ma hakkasin tast m88da soitma ja sooritasin parema pöörde vasakust reast mis tohtis keerata aint vasakule
See parema pöörde sooritamine vasakust reast on VÄGA ohtlik, ära sedasi kunagi tee...isiklikult ajaks sihukene tegevust ka mind väga närvi.
Kasutaja avatar

Jack
Postitusi: 381
Liitunud: 29 Jaan 2004, 20:05
Tsikkel: CBR 1100 XX
Asukoht: Aruküla
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Jack »

To aerox:

kui sa kogemata minu nina eest peaksid vasakust reast parempööret tegema ja kui ma su peale seda kätte ka saaksin ei pööraks sa peale seda tükk aega kuhugi. :evil:

Ei taha nüüd näida kurja ja vastikuna, ega oma mitte midagi isiklikku kellegi vastu aga kui autojuht kellestki sellise manöövri sooritajast üle sõidab siis jääb lõhkise kaalikaga teele kõigi eelduste kohaselt rollerimees! (Uskuge - vaevalt on selliseid autojuhte, kes tahaksid mingi tattnina eputamise ja suitsidaalse sõiduviisi tagajärjel politseiga maid jagada ja halvemal juhul isegi kinni minna!) TULGE MÕISTUSELE!

Selline tegu, eriti sellega siin foorumis kiitlemine kuulub minuarust lasteaia noorema rühma laste tasemele - häbi peaks olema!!!
Harva kodus
Kasutaja avatar

Mari Öö
Postitusi: 479
Liitunud: 01 Veebr 2004, 22:16
Asukoht: Tallinn-Tartu
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Mari Öö »

tahaksin isiklikult härra aeroxiga kohtuda. vaataks üle selle 15-aastase, kes nii kõva mees on. väänaks veidi käsi, räägiks maailma asjadest.

praeguse suhtumise juures teen ettepaneku see mees siit välja visata.
If it wasn't for last minute, nothing would ever get done.
Kasutaja avatar

ural
Postitusi: 418
Liitunud: 05 Aug 2003, 15:17
Tsikkel: Bläku
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas ural »

aerox kirjutas:
ega ma isegi 15 ja ei j2rgi suurt neid reegleid autode vahelt on tavaline soitmine...ma ei saa vaadata neid autojuhte kes seisavad valgusfooris ja ootavad rohelist tuld siis hakkavad ennast alles liigutama panevad k2igu sisse ja rahulikult soidavad... selle mökutamise t6ttu j22b nii m6nelgi autol foorist yle saamata ja peab j2lle ootama..No ja kui mul ikka mopp siis ma lasen vahelt.. neid haigeid inimesi ikka leidub kord lasnakal hakkas yks oopeliga lox j2rgi ajama mulle kuna ma hakkasin tast m88da soitma ja sooritasin parema pöörde vasakust reast mis tohtis keerata aint vasakule..no krt siis hakkas j2rgi kihutama ja siis krdi m rsk ma j2in seisma karjus J22 SEISMA krdi t*a pea ... vabzee vend siis t*** ytles naisele et krt võta talt mopi võti k2est kuni mendid tulevad krt naine hakkas k2tt v22nama t2iega krt ma tegin yhe 2kilisema liigutuse ja ytsin T**A sa k2pid ah? ja t6mbasin k2e sellise laksuga 2ra et mutt krt v6patas :D mees hakkas t2iega n2rvama .. ok tulid võmmid v6mmi bussis istusin r22kisin loo 2ra v6mm ytles et krt see mingi haige vana ja siis n2itasin lube ja ytles soida 2ra siit :D :D vanal oli suu nii t2is et jube ....
Sellise suhtumise ja käitumisega tegelane tuleb eemaldada biker.ee keskkonnast
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Aerox: tule raisk maapeale :!:

motopaks
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Aerox: 2-4 a. pärast "mölised" ise samamoodi ja kirud rolleriste, kes sõita ei oska!

Tuleta siis oma praegust teksti meelde! :idea:


Rahvas, rahunege... asi on vanuses kinni - aga kui täitsa käest läheb siis tuleb küll nuiaga üle kurgi sõita!

octavio
Postitusi: 120
Liitunud: 29 Veebr 2004, 15:17
Asukoht: raplamaa

Lugemata postitus Postitas octavio »

eks asi ongi selles et noored ja lollid.Kui minule keegi nii ette keerab jääb see viimaseks keeramiseks!! Ega need rollu mehed on mõned ikka jobud küll.MÕNED ma ütlesin!!!

octavio
Postitusi: 120
Liitunud: 29 Veebr 2004, 15:17
Asukoht: raplamaa

Lugemata postitus Postitas octavio »

ja see praalimine et ment lasi nii minema ja ütles et see autojuht oli mingi dibiilik siis sa tatt ära praali midagi,eesti politseid teades tehti su emale või isale trahvi kuna sa ise oled alaealine.Pealegi roller aetakse hargi peale ja keeratakse rull põhja ja kui üle 50 välja jookseb siis tehakse ka natuke trahvi teile pärdikutele!!! :twisted: :twisted:
Suletud

Mine “Rollerid”