Hälvik-rolleristid

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas vilosius »

aeroks kirjutas:

ok teema kokkuvõte on sis selline et sõidetakse kõik rollerid ja roleeri omanikud pooleks :roll:

kõige mõtekam minu arust see teema ka pooleks sõita ehk lukku panna ja kustutada!niikuinii siit midagi peale rollerite vastaste kommentaaride ei tule :wink:

Härra on kaks päeva foorumis olnud ja juba paneb siin teemasid kinni (lol)



"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818

aeroks
Postitusi: 39
Liitunud: 08 Dets 2008, 23:04
Tsikkel: 701,r6,kx250 jne

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas aeroks »

ei pane ma midagi kinni lihtsalt soovitus :wink:


jusspb
Postitusi: 32
Liitunud: 17 Dets 2007, 22:15
Asukoht: jõhvi

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas jusspb »

välismaa tsiklistid on natsa leebema iseloomuga..
mingid norralased vms s6itsid 1 kord mööda näitasid veel käega (põidlaga) et tublid vms:P
aga see sportsumps eo tohiks tsikliste yldse h2irida..
kui hakata r22kima nende 1000cc ja muude masinate h22lt siis ei kommenteeri..
eriti kui tulevad 6ised kiirendused.. korra pöördesse aetakse ja selline kaja et õudne.
(tean, kuna sõbral r1)
muidu pole midagi tsiklistide kohta.. pigem autode kohta, kes ei arvesta 2-ratalise sõitjaga ja nende masinate kohta mis takistavad liiklust. Endal kah roller aga no liiklust ei takista ja ei usu et kedagi segan. Ainuke probleem vb on sportsumps;)
käikudega masinat noorel inimesel kes linnas elab on minuarust suht mõtetu osta..
linnas aint käiku vahetatki ja kui kaugemale ei sõida siis pole erilist mõtet.
endal olemas ka 3 käikudega masinat. Liiguvad väga hästi aga automaatkast mugavam hetkel ja roll ei vaja nii kulukat hooldust jne.
Peace Everyone;)

Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 892
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 404 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Pilt

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz

jusspb
Postitusi: 32
Liitunud: 17 Dets 2007, 22:15
Asukoht: jõhvi

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas jusspb »

nozzu! (Y) :D:D:D :bsmile:

Kasutaja avatar

nael
Postitusi: 189
Liitunud: 08 Mai 2005, 12:06
Asukoht: Põlva

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas nael »

Õnnekas kirjutas:

Minu edasine jutt on suunatud "kõvadele rollupoisikestele", kes siin viimasel ajal kõvasti sõna võtavad. Kust te võtate sellise suhtumise, et kõik motomehed on sillas, et teie suvatsete omaarust olla tulevased tsiklimehed? Kust on pärit suhtumine, et kui teil tuleb tahtmine kuulata kedagi endale nõu andmas, siis meie vanemad peame rõõmust lakke hüppama ja kohe teiega jagama omi teadmisi? Kust on pärit ülbe ja üleolev suhtmine kõigi ja kõige suhtes? Krt väga tahaks sellisel kokkutulekul viibida, kus mõni kõva rollupoisu tuleb jalaga ust lahti lööma ja nõudma, et ma raiskaks oma vaba aega temale millegi seletamise peale :evil: Veelkord rõhutan, et lugupidamine tuleb enne välja teenida, see ei ole iseenesest mõistetav ainult sellepärast, et sa rolluga ringi kärutad ja kõva meest mängid. Ja lõpetage see ärplemine siin foorumis, iga mees (poisikesed kaasa arvatud) peab oma sõnade eest vastutama, kui tuled endast vanemat inimest solvama, siis tuleb ka selle eest vastutada. Arvesta, et võib olla seisad sa kunagi selle inimesega silm silma vastu.

Mängid jumalat nüüd? Keegi ei ole palunud ega nõudnud neid nö näpunäiteid teilt, lihtsalt mainisin kui tahate midagi parandada, et äkki aitab. Aga selleasemel, kirjutate just teie ÕNNEKAS, et sõimamisest jääks veel väheseks, siis millist suhtumist te minu poolt ootate enda kohta? :D
Veidi veel teemasse, nõustun et osad meie hulgast sõidavad halvasti, Tartus teatud rahvaga koos sõites oli juba väga kahtlane tunne. Ise usun et liiklen viisakalt, va tagumisel rattal olek, mille eest olen ka karistada saanud. :bsmile:

Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

nael kirjutas:

sõimamisest jääks veel väheseks

Nagu naela pea pihta (togi) (lol)


sarapuu
Postitusi: 138
Liitunud: 19 Mär 2006, 18:18
Tsikkel: ei ole
Asukoht: Tartumaa, Vara
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas sarapuu »

tegelikult saab asi alguse vanematest, oleks nende poiste vanemad siin foorumis võiks siinsest jutust midagi kasugi olla. Neil poistel aga juba on oma suhtumine mida meie (neile võõrad onud) ei suuda muuta + paksu rahakotiga issi kes päevad läbi tööd rügab ja poisile rollu ostab. Loodetavasti siis tsiklimeeste maimukestest tulevad eeskujulikud rollerihundid. :bsmile:

PS: Ema on mul lasteaia kasvataja, ega ma muidu ei oskaks sel teemal rääkida :lol: :lol: :lol:

ega vähe ei ole

raitonrait2
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Mär 2007, 22:55

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas raitonrait2 »

aga kui m6nel ei ole rikkaid vanemaid, ja peavad rolleri ise ostma(+tuunimise omast taskust kinni plekkima ?:D ) isegi t66tasin ise oma rolleri v2lja ja olen selle yle uhke

KOndimootor

sarapuu
Postitusi: 138
Liitunud: 19 Mär 2006, 18:18
Tsikkel: ei ole
Asukoht: Tartumaa, Vara
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas sarapuu »

raitonrait2 kirjutas:

aga kui m6nel ei ole rikkaid vanemaid, ja peavad rolleri ise ostma(+tuunimise omast taskust kinni plekkima ?:D ) isegi t66tasin ise oma rolleri v2lja ja olen selle yle uhke

ära tunne ennast puudutatuna. Tore kui ehitasid oma rolleri ise, mullegi meeldib öötunde garaazis veeta kui võimalik. Aga liikluses käitud ikka nagu ettenähtud (liiluseeskiri!!!!!!)? Kui jah siis sul pole siit teemast sul suurt midagi õppida.

ega vähe ei ole
Kasutaja avatar

aprill
Postitusi: 245
Liitunud: 25 Juul 2007, 22:39
Tsikkel: Aprilia Pegaso 650
Asukoht: viljandi, holstre nõmme taga metsas

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas aprill »

aeroks kirjutas:

tere head ja eeskujulikest liiklejatest tsiklimehed,ärge kõik ennast puudutatuna tundke
no ma ei saa aru millest see rollerite vihkamine?igaüks toob välja mõne näite kus mõni tatt sõitis teile rolleriga ette :wack: kui peaks hakkama välja tooma sarnaseid juhtumeid,aga rolleri asemel oleks TSIKKEL siis oleks see teema vast nii umbes 3-4 sada lehekülge pikk! :wack: tõesti tunnistan üles et ma pole just küllaltki eeskujulik liikleja!vahel ikka läheb linnas kiirus natuke üle saja jne..kuid samal ajal lastakse must bikedega 200-sajaga kõrvalt mõõda :twisted: õhtuti ka lahe sõita sis kui veel sportsumps ja suht võimas silinder peal on,päris tihti saad mõne teeääres oleva vennikese käest pudeli või mingi muu huvitava eseme kinni püütud :evil:

aga kas teil tsiklimeestel endal pole hea meel et järelkasv nii suur?

arvatavasti tuleb nüüd ka selle postituse kritiseerimiseks 2-3 lehte arutelu,aga teeme nii et kui keegi sõimata tahab,et miks mu roller läheb üle 50-ne välja jne..! SIIS ON KÕIKIDE MEELDIVAD KIRJAD OODATUD POSTKASTI!

Ega ma ennast puudutatuna ei tunne ja ega ma rollumehi ei vihka aga sina oled küll nats imelik vend.
Sul jäi lugematta teema hälvikud tsikklivennad, no ei anna mitte 3-4sada lehekülge.Nüüd ma siis tean kes mu õllele rattad alla pani.Sinusuguse järelkasvu üle nüüd küll heameel ei ole. Kuna PS-i ootad meeldivaid kirju panen selle avalikku kirjakasti.

aeroks kirjutas:

no ma saan ise ka aru et rollu on lahja aga kuna vanus ei luba suurema mootoriga masinat ja roller täitsa meeldib sis veel natuke sõidan nendega :wink:

Esimeses kirjas sul, et sportsumps ja võimas silku ja puha.
Ära seda siin seleta. Mine ja seleta võmmis.

aeroks kirjutas:

ok teema kokkuvõte on sis selline et sõidetakse kõik rollerid ja roleeri omanikud pooleks

Selleks se teema ongi, et sinusuguseid rollumehi kiruda (togi)

aeroks kirjutas:

tavai laske samas vaimus edasi 1 lehekülg juba kritiseerimist olemas :P
teeks mingi paar lehte veel sis hea! :wink:

Annan siss oma panuse.

cc150 kirjutas:

Edalgi on selline juhtum olnud, et sõidame isaga Tartusse. Kiiruseks oli umbes 90km/h, päris täpselt ei tea. Siis hakkab mingi rollerinäss mööda venima. No ta ikka üritas minna, oli juba autoga samal joonel ja siis isa hakkas järjest gaasi juurde andma, et too mööda ei saaks, et ta püsiks umbes samal joonel. Juht vahtis mulle otsa jube vihase näoga. Vanuseks pakuks mingi 15 aastat. Lihtsalt ajab närvi, kuidas mingid aeroxikummardajad teavad väga hästi, kui palju neil masin sisse läheb, aga tundub, et ei tea, kui palju neil sisse TOHIB minna :evil:

Kas siin on sinust jutt :?:

Kärbseid teile hammastevahele.Forte

denver2

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas denver2 »

rollleritega on kohe päris jamps,ykskkord vaatad mingi kolm beebit on yhe rooeri peal(u ...-13a)ja kimavad julmalt aotote vahel.JULM VAADE OLI see oli paides. :bsmile: et isad ja emad tehke neile idikatele selgeks et nii ei tohi teha ja veenduge ikka kas nad sõita oskavad ja reegleid tunnevad.mul endal ka roller olemas,aga ma ei tunne enast MOTIKA meheks nagu mõned siin (lol) :wack: bigem nagu mingi idikas kes venib mõõda teed mingi 50-nega(sest 50cc ei tohi rohkem välja võtta)ja yle 50cc ei ole enam roller:D


Brain ATM Taaber

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Brain ATM Taaber »

Mis su õigekirjaga juhtus ?

Võrus on need asjad küll teistmoodi, ületatakse linnas kiirust võibolla nii +5-10. Kuid pole näinud küll kedagi kes autole ette sõidaks vms. Rohkem ajavad suvel need autojuhid närvi, kes ei austa üldse "rollerip*desi", keeravad ikka väga julgelt ette.
Ei taha küll midagi õigustada siin, mõnel on mõistus peas, mõnel mitte. Küll see tunda annab kunagi :)


muhahaaa

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas muhahaaa »

Tean isegi paari "hälvikut", nimelt üks sõber sõidab päris hooletult.
Matse on ta piisavalt pannud aga õppust pole võtnud, minu nõuandeid samuti ei kuula.

Ise üritan võimalikult viisakalt liigelda ja lihtsalt ellu jääda, tõsi küll..kiirused pole mopeedile kohased.
Ja isegi kui ma kuskil tõmblen, on selleks ikka hea põhjus.

Kasutaja avatar

Gilera 180
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Juul 2005, 11:50
Tsikkel: Suzuki Intruder 800
Asukoht: Tallinn / Türi

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Gilera 180 »

muhahaaa kirjutas:

Ise üritan võimalikult viisakalt liigelda ja lihtsalt ellu jääda, tõsi küll..kiirused pole mopeedile kohased.
Ja isegi kui ma kuskil tõmblen, on selleks ikka hea põhjus.

Mis küll võiks olla see "hea" põhjus, et oma eluga riskida? Kui natukese mõtled ja arutad, siis leiad et see ei olnud küll "hea" põhjus. (crash)

Gilera 180, Suzuki Intruder 800

jusspb
Postitusi: 32
Liitunud: 17 Dets 2007, 22:15
Asukoht: jõhvi

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas jusspb »

kuulge tsiklistid.. te peaksite kah aru andma..
elusees ei usu et siin kõik oma 600ste ja 1000ste bikeidega jms. tüübid sõidavad 90nega ja 100ga nagu lubatud..
isiklikult pole kedagi n2inud.
kõik panevad vähemalt 20-30 km/h kiiremini..
isegi linnas!.

Kasutaja avatar

Mix
Postitusi: 1246
Liitunud: 18 Mär 2004, 16:25
Tsikkel: tsiklit netu.
Asukoht: Tartu, Estonia

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Mix »

Krt! On teil kah ikka tahtmist seda teemat kedrata!!! :wack:
Veel: see siin on "Hälvik-rolleristid" teema. Mis puutuvad siia tsiklistid, autod või muud liikurid!? Kui on midagi öelda, siis on olemas ka "Hälvik tsiklistid" ja "Hälvik autojuhid" teemad. Vist isegi "hälvik" teeremontijatest või maaparandajatest oli teema. Kui ikka on nii kange tahtmine maailma parandada, siis kütke sinna. Aga paluks ajada konkreetset juttu, mitte üldistavat möla stiilis "olen näinud et keegi kusagil...alati... mitte kunagi..." jne. Selline jutt ei oma väärtust.
Ükski neist teemadest pole enese õigustamiseks tehtud, et saaks muudkui näpuga näidata: "aga tema tegi ka". Maailma parandamine algab ikka igast ühest meist enesest.

Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

muhahaaa kirjutas:

Tean isegi paari "hälvikut", nimelt üks sõber sõidab päris hooletult.
Matse on ta piisavalt pannud aga õppust pole võtnud......Ise üritan võimalikult viisakalt liigelda ja lihtsalt ellu jääda, tõsi küll..kiirused pole mopeedile kohased.
Ja isegi kui ma kuskil tõmblen, on selleks ikka hea põhjus.

Siia teemasse postitades peaks alati lisama illustreeriva pildi, paljudel on lihtsam aru saada.
Pilt

Kasutaja avatar

nael
Postitusi: 189
Liitunud: 08 Mai 2005, 12:06
Asukoht: Põlva

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas nael »

Ma küll aru ei saa milleks see pilt hea, pole isegi Eestist see õnnetus.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

nael kirjutas:

Ma küll aru ei saa milleks see pilt hea, pole isegi Eestist see õnnetus.

Õige jah!
Mujal maailmas juhtuvad hoopis teistsugused õnnetused! (togi)
Ja selles jäädvustatud õnnetuses sai autojuht raskelt vigastada! (crash)

edu mittehälvikutele :bsmile:

Saadetud kettaga lauatelefonist!


jusspb
Postitusi: 32
Liitunud: 17 Dets 2007, 22:15
Asukoht: jõhvi

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas jusspb »

sinu jutu järgi tuleb välja et roller on kindlam kui auto?`:D:D
et autojuht sai rängalt vigastada..
õhkpadi lendas näkku v :wack:


muhahaaa

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas muhahaaa »

Tol antud pildil oli mopeedijuht arvatavasti ise loll või oli seda autojuht.
Mingi Chinese mopp ei suudagi ju kiiruseid saavutada.
Ja mitte ükski endast lugupidav liiklushuligaan ei sõida pagasikastiga. :nono:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

jusspb kirjutas:

sinu jutu järgi tuleb välja et roller on kindlam kui auto?`:D:D
et autojuht sai rängalt vigastada..
õhkpadi lendas näkku v :wack:

Mine arene edasi!

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

jusspb kirjutas:

sinu jutu järgi tuleb välja et roller on kindlam kui auto?`:D:D
et autojuht sai rängalt vigastada..
õhkpadi lendas näkku v :wack:

Nagu mu üks väga hea sõber ütles: LOLLUS ON NII NAKKAV, ET ISEGI PRESERVATIIV EI AITA :wack:
Lihtsam on karu tantsima õpetada kui siinsele rahvale midagi selgeks teha ja et mitte ise lollusega nakatuda, siis püüan lihtsalt ise eemale hoida nakatunutest :roll:

Kasutaja avatar

necromany
Postitusi: 217
Liitunud: 28 Jaan 2006, 22:49
Tsikkel: Honda vfr 800 vtec

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas necromany »

Vaatan, et jolleriklubi on kinni pandud ja kõik hälvikud on siia üle kolinud :oops:
Suurimad hälvikud on aga need tüübid, kes panevad oma rollerile sport sumpsi ja kõlarid külge ja siis lasevad linna vahel oma plärakastiga ringi.

Kasutaja avatar

nael
Postitusi: 189
Liitunud: 08 Mai 2005, 12:06
Asukoht: Põlva

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas nael »

Õnnekas kirjutas:
jusspb kirjutas:

sinu jutu järgi tuleb välja et roller on kindlam kui auto?`:D:D
et autojuht sai rängalt vigastada..
õhkpadi lendas näkku v :wack:

Nagu mu üks väga hea sõber ütles: LOLLUS ON NII NAKKAV, ET ISEGI PRESERVATIIV EI AITA :wack:
Lihtsam on karu tantsima õpetada kui siinsele rahvale midagi selgeks teha ja et mitte ise lollusega nakatuda, siis püüan lihtsalt ise eemale hoida nakatunutest :roll:

Ossa, nüüd juba hakkad selgitama midagi?

Õnnekas kirjutas:

mõni kõva rollupoisu tuleb jalaga ust lahti lööma ja nõudma, et ma raiskaks oma vaba aega temale millegi seletamise peale


raitonrait2
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Mär 2007, 22:55

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas raitonrait2 »

necromany kirjutas:

Vaatan, et jolleriklubi on kinni pandud ja kõik hälvikud on siia üle kolinud :oops:
Suurimad hälvikud on aga need tüübid, kes panevad oma rollerile sport sumpsi ja kõlarid külge ja siis lasevad linna vahel oma plärakastiga ringi.

mingi mõnitad ve? :idea:

KOndimootor
Kasutaja avatar

necromany
Postitusi: 217
Liitunud: 28 Jaan 2006, 22:49
Tsikkel: Honda vfr 800 vtec

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas necromany »

raitonrait2 kirjutas:
necromany kirjutas:

Vaatan, et jolleriklubi on kinni pandud ja kõik hälvikud on siia üle kolinud :oops:
Suurimad hälvikud on aga need tüübid, kes panevad oma rollerile sport sumpsi ja kõlarid külge ja siis lasevad linna vahel oma plärakastiga ringi.

mingi mõnitad ve? :idea:

Tunned end puudutatuna? Ühesõnaga sina oled üks nendest, kes sõidab sportsumpaga ringi ja kuulab oma plärakastist muusikat mida peavad ka teised läheduses olevad inimesed kuulma??

Kasutaja avatar

aprill
Postitusi: 245
Liitunud: 25 Juul 2007, 22:39
Tsikkel: Aprilia Pegaso 650
Asukoht: viljandi, holstre nõmme taga metsas

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas aprill »

necromany kirjutas:

Vaatan, et jolleriklubi on kinni pandud ja kõik hälvikud on siia üle kolinud :oops:
Suurimad hälvikud on aga need tüübid, kes panevad oma rollerile sport sumpsi ja kõlarid külge ja siis lasevad linna vahel oma plärakastiga ringi.

Kahjuks tuleb väitega nõustuda :? Üks teema tuleks juurde teha "Hälvik-Jolleristid" :mrgreen:

Kärbseid teile hammastevahele.Forte

raitonrait2
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Mär 2007, 22:55

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas raitonrait2 »

necromany kirjutas:
raitonrait2 kirjutas:
necromany kirjutas:

Vaatan, et jolleriklubi on kinni pandud ja kõik hälvikud on siia üle kolinud :oops:
Suurimad hälvikud on aga need tüübid, kes panevad oma rollerile sport sumpsi ja kõlarid külge ja siis lasevad linna vahel oma plärakastiga ringi.

mingi mõnitad ve? :idea:

Tunned end puudutatuna? Ühesõnaga sina oled üks nendest, kes sõidab sportsumpaga ringi ja kuulab oma plärakastist muusikat mida peavad ka teised läheduses olevad inimesed kuulma??

2 aastat tagasi tegin t6esti nii, nyyd enam mitte, stokkk sumpat loogish tagasi ei pane

KOndimootor
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”