Hälvik-rolleristid

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas mmz »

Tegelikult ei tohi rolleriga jalgrattatee olemasolul sõita autoteel. :)




Huck
Postitusi: 181
Liitunud: 17 Okt 2006, 11:44
Tsikkel: zr550 "Zephyr"
Asukoht: Tln-Kur
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Huck »

mmz kirjutas:

Tegelikult ei tohi rolleriga jalgrattatee olemasolul sõita autoteel. :)

Õige, aga enamik teega paralleelselt kulgevaid eraldiseisvaid teid on tähistatud märgiga Jalgratta- ja jalgtee, kus liikuda tohib ainult jalgrattaga või jalgsi ehk mitte mootorsõidukiga.


a501322914

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas a501322914 »

Mainin veel lisaks et jalgratta teed lõpevad ka ära suht äkki ja kes linnast väljas on sõitnud siis jooned on paljudes kohtades tõmmatud ikka ülitotakalt. Näiteks mööda rannamõisa teed keila joale sõites on paar kohta kus joon jookseb nii äärde et pole enam võimalik sõita ilma et sa üle joone sõidaks. Tagasi sõites lõpeb täpselt Tallinna märgi juures sinu rida üldse ära ja roni aga autodega ühe raja peale. :evil:

Kasutaja avatar

VincentX
Postitusi: 169
Liitunud: 21 Juun 2008, 17:15
Asukoht: Seal väikses külas

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas VincentX »

autodel on "eesõigus" kimada ja su elu hätta seada. Liiklus korraldus on meil väga katki.
Tekib tunne et eesti teedel muud moodi ellu ei jää kui just ei sõida 120 km/h . Mida ma ei poolda. Ja inimestel võiks rohkem kannatust olla. kui neil on õigus manööverdada siis peaks ka meil, väiksematel liiklejatel see õigus olema. mis ma saan teha kui ma soovin manööverdada ülemiste ristil vasakult paremale ja mul ei tekitata seda võimalust. kahju .

Kasutaja avatar

Garol
Postitusi: 126
Liitunud: 27 Veebr 2007, 13:24
Tsikkel: Pole
Asukoht: Harjumaa, Ardu
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Garol »

Gaspar kirjutas:
zybyx kirjutas:

nagu näha sis siin foorumis eriti võimsamate mootorataste kohta ja juhtide kohta kriitikat ei taluta vaid aind vingutakse nendega kes sõidavad lahjematega
äkki keegi seletaks miks mu post eelnevalt ära kustutati?
midade vingute kõik rolleristide kallal? saan aru ety kui te "suured" mehed kõik väiksed olite sis sõideti aind hobustega ringi ja nüüd olete lihtsalt kadedad.
aa btw sina kes sa video tegid
§124. Suurim lubatud sõidukiirus:
1) asulasisesel teel on 50 kilomeetrit tunnis;
2) asulavälisel teel on 90 kilomeetrit tunnis.
ega sa ise ka inglike pole.
kõigepealt hakkake ise õigete kiirustega sõitma ja siis tulge vinguma

Just oli mingi spido teema siin.Tema spido n2itas stabiilselt 60 ehk siis,kui nyyd seda spido valetamis juttu uskida s6itis ta viiekymmnega :bsmile:

Aga minuarust justkui autodel ei ole spido sätitud niimodi, autodel on täpne. Seega, auto sõitis 70ga ja roller pmst ta kõrval 50ga? Loogika ennekõike :lol:

Väikesed jalad >> Suured jalad >> Jalgratas >> Chopper 80cc >> Roller 50cc >> Suured jalad
Anomaalne Bensiiniraiskaja

jan22
Postitusi: 377
Liitunud: 02 Mai 2006, 11:46
Tsikkel: R1100RT
Asukoht: TLN,

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas jan22 »

Garol kirjutas:
Gaspar kirjutas:
zybyx kirjutas:

nagu näha sis siin foorumis eriti võimsamate mootorataste kohta ja juhtide kohta kriitikat ei taluta vaid aind vingutakse nendega kes sõidavad lahjematega
äkki keegi seletaks miks mu post eelnevalt ära kustutati?
midade vingute kõik rolleristide kallal? saan aru ety kui te "suured" mehed kõik väiksed olite sis sõideti aind hobustega ringi ja nüüd olete lihtsalt kadedad.
aa btw sina kes sa video tegid
§124. Suurim lubatud sõidukiirus:
1) asulasisesel teel on 50 kilomeetrit tunnis;
2) asulavälisel teel on 90 kilomeetrit tunnis.
ega sa ise ka inglike pole.
kõigepealt hakkake ise õigete kiirustega sõitma ja siis tulge vinguma

Just oli mingi spido teema siin.Tema spido n2itas stabiilselt 60 ehk siis,kui nyyd seda spido valetamis juttu uskida s6itis ta viiekymmnega :bsmile:

Aga minuarust justkui autodel ei ole spido sätitud niimodi, autodel on täpne. Seega, auto sõitis 70ga ja roller pmst ta kõrval 50ga? Loogika ennekõike :lol:

Ei usu et see auto spido ikka nii täpne on ,mul ühel autol näitas 5km/h rohkem ja teisel lausa 9km/h rohkem 90 alas.

BMW R1100RT
Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

jan22 kirjutas:

Ei usu et see auto spido ikka nii täpne on ,mul ühel autol näitas 5km/h rohkem ja teisel lausa 9km/h rohkem 90 alas.

Kiiruse kasvades kasvab ka spidomeetri vale. 50 juures ei pruugi ta eriti valetada.


jan22
Postitusi: 377
Liitunud: 02 Mai 2006, 11:46
Tsikkel: R1100RT
Asukoht: TLN,

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas jan22 »

Burn7 kirjutas:
jan22 kirjutas:

Ei usu et see auto spido ikka nii täpne on ,mul ühel autol näitas 5km/h rohkem ja teisel lausa 9km/h rohkem 90 alas.

Kiiruse kasvades kasvab ka spidomeetri vale. 50 juures ei pruugi ta eriti valetada.

Kindel et valetab ka väiksemate kiirustega aga 90'ga oli seda kohe hästi näha.
Rolleriga olen ka hälvik,kuna spido näitab valesti,nii et üritan liiklusega mõistlikult kaasa põristada.
Vabandan kui mõnel olen ees 40-45km/h vingerdanud.

BMW R1100RT
Kasutaja avatar

GM6969
Postitusi: 19
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:22

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas GM6969 »

Tere,

lugesin kogu selle teema läbi ja tuli paar küsimust:
1.kui jalgratas on võrdne rolleriga, mis keelab mind sõitmast kõnniteel alla 45km/h, et autodele mitte jalgu jääda, kuna meie "liikluskultuur" on esikohal terves maailmas.
Ja kui juba seadus liigitab rollerit kuni 50cm3 jalgrattaks, siis sellega võib teema sulgeda.
Omalt poolt võin lisada, et politsei on mitmeid kordi mööda sõitnud ja pole kordagi märkust teinud.

2.Mis puutub teemasse 45km/h siis see on lihtsalt võimatu kui tahad ellu jääda, olen mitmeid kordi proovinud viisakalt sõita ja järgida reegleid, kuid tänu just meie neljarattaliste kirstude juhtidele on see võimatu.
Politsei on mitmeid kordi mööda sõitnud ja pole kordagi märkust teinud ka siin mitte.

3.teede olukord ja kanalisatsiooni augud ei võimalda alati sõita seal kus peaks rolleriga liikuma, siis jääb üle just need kaks varianti kõnnitee või autodega koos kiiruse ületamine.
Näitena võin tuua kristiine poolt tulles mööda liivalaia tänavat ja järve selveri juurest mööda pärnu mnt. üle viadukti...kellele meeldib extreem ja on adrenaliini puudus võite proovida, õhtuks olete kas peast hall või lihtsalt ei jõua koju.

Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

GM6969 kirjutas:

Tere,
lugesin kogu selle teema läbi ja tuli paar küsimust:
1.kui jalgratas on võrdne rolleriga, mis keelab mind sõitmast kõnniteel alla 45km/h, et autodele mitte jalgu jääda, kuna meie "liikluskultuur" on esikohal terves maailmas.
Ja kui juba seadus liigitab rollerit kuni 50cm3 jalgrattaks, siis sellega võib teema sulgeda.

Alla 50cc ja kuni 45kmh kahe ja kolmerattaline sisepõlemismootoriga sõiduk ei liigitu küll mootorsõidukiks aga mitte ühegi punkti järgi mittekuidagi jalgrattaks. On olemas selline sõidukikategooria nagu MOPEED!

Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

oldmoped kirjutas:

Alla 50cc ja kuni 45kmh kahe ja kolmerattaline sisepõlemismootoriga sõiduk ei liigitu küll mootorsõidukiks aga mitte ühegi punkti järgi mittekuidagi jalgrattaks. On olemas selline sõidukikategooria nagu MOPEED!

Ja siis järgneb jällegi mitu lehekülge arutelu mis on mopeed ja mis on abimootoriga jalgratas jne. Sul Oldmoped on nagu elumissioon selgitada seda kurtidele kõrvadele. Jõudu sulle selle koorma kandmisel. (w)

Kasutaja avatar

hellish
Postitusi: 463
Liitunud: 06 Juul 2005, 23:22

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas hellish »

Eksimine on küll inimlik, aga ega rolleristidel pole siin mõtet ennast suurt õigustada, sest teada on see, et enamus rolleriste on noored ja liiklusest oluliselt midagi ei jaga(ei hakka lubadest rääkima, sest leidub ka lubadega juhme :D).
Need, kes korralikult liiklevad ei pea ju sellest üldse väljagi tegema.

Ja lisaks veel selle video kohta, mis eespool oli lisatud. Vaadates videot imestasin, et kuidas üldse tallinnas nii rahulikult nagu 60km/h võimalik liigelda on :D
Mäletan esimest korda kui ma autoga tallinnas käisin. Sõitsin siis teistega ühes tempos(kiiruseks oli umbes 70km/h) ja oh imet, teiselt rajalt möödus ikka päris palju autosid, mille kiiruseks pakuks kuni 80km/h.

Tõsine jalamees, st pole masinat, mis näo naerule viiks :D

rallitaja
Postitusi: 491
Liitunud: 12 Juun 2007, 08:52

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas rallitaja »

GM6969 kirjutas:

2.Mis puutub teemasse 45km/h siis see on lihtsalt võimatu kui tahad ellu jääda, olen mitmeid kordi proovinud viisakalt sõita ja järgida reegleid, kuid tänu just meie neljarattaliste kirstude juhtidele on see võimatu.
Politsei on mitmeid kordi mööda sõitnud ja pole kordagi märkust teinud ka siin mitte.

Vaidlen julgelt vastu. Rolleriga võib-olla mitte, aga mopeediga (V-seeria mootoriga :) ) 30 km/h sõites ei köhi keegi. Sama kogemus enduromopeediga, 40 ei jää kellelegi ette.

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Primo »

rallitaja kirjutas:
GM6969 kirjutas:

2.Mis puutub teemasse 45km/h siis see on lihtsalt võimatu kui tahad ellu jääda, olen mitmeid kordi proovinud viisakalt sõita ja järgida reegleid, kuid tänu just meie neljarattaliste kirstude juhtidele on see võimatu.
Politsei on mitmeid kordi mööda sõitnud ja pole kordagi märkust teinud ka siin mitte.

Vaidlen julgelt vastu. Rolleriga võib-olla mitte, aga mopeediga (V-seeria mootoriga :) ) 30 km/h sõites ei köhi keegi. Sama kogemus enduromopeediga, 40 ei jää kellelegi ette.

Tule sõida Tallinnas...

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Primo kirjutas:

Tule sõida Tallinnas...

Teeme ära, pole ei esimene ega tõenäoliselt mitte ka viimane kord !
Millina masin kaasa võtta ja millal Sulle sobiv aeg on?

8)


cc150

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas cc150 »

Edalgi on selline juhtum olnud, et sõidame isaga Tartusse. Kiiruseks oli umbes 90km/h, päris täpselt ei tea. Siis hakkab mingi rollerinäss mööda venima. No ta ikka üritas minna, oli juba autoga samal joonel ja siis isa hakkas järjest gaasi juurde andma, et too mööda ei saaks, et ta püsiks umbes samal joonel. Juht vahtis mulle otsa jube vihase näoga. Vanuseks pakuks mingi 15 aastat. Lihtsalt ajab närvi, kuidas mingid aeroxikummardajad teavad väga hästi, kui palju neil masin sisse läheb, aga tundub, et ei tea, kui palju neil sisse TOHIB minna :evil:

Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas boob »

cc150 kirjutas:

Edalgi on selline juhtum olnud, et sõidame isaga Tartusse. Kiiruseks oli umbes 90km/h, päris täpselt ei tea. Siis hakkab mingi rollerinäss mööda venima. No ta ikka üritas minna, oli juba autoga samal joonel ja siis isa hakkas järjest gaasi juurde andma, et too mööda ei saaks, et ta püsiks umbes samal joonel. Juht vahtis mulle otsa jube vihase näoga. Vanuseks pakuks mingi 15 aastat. Lihtsalt ajab närvi, kuidas mingid aeroxikummardajad teavad väga hästi, kui palju neil masin sisse läheb, aga tundub, et ei tea, kui palju neil sisse TOHIB minna :evil:

§ 134. Juht, kellest mööda sõidetakse, ei tohi möödasõitu takistada sõidukiiruse suurendamisega ega muul viisil.

Mina olen ühele sellisele kiirust suurendanud ahvile lihtsalt tuima näoga niimoodi peale keeranud, et tegelane lõpetas pidurdades teepervel (crash)
Seda siis suurema täislastis kaubikuga, mitte kaherattalisega.

Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

cc150 kirjutas:

Siis hakkab mingi rollerinäss mööda venima. No ta ikka üritas minna, oli juba autoga samal joonel ja siis isa hakkas järjest gaasi juurde andma, et too mööda ei saaks, et ta püsiks umbes samal joonel.

Ütle oma isale minu poolt edasi, et ta on lihtsalt m*nn !

cc150 kirjutas:

Lihtsalt ajab närvi, kuidas mingid aeroxikummardajad teavad väga hästi, kui palju neil masin sisse läheb, aga tundub, et ei tea, kui palju neil sisse TOHIB minna :evil:

Sinusugune sitapea ei ole kõhutunde järgi otsustaja, mis kategooria masin tagant tuleb ja kui vana juht sellel roolis on. Kuna paljudel 125-150cc rolleritel on tehaseseades piiraja 85kmh peal (osade riikide madalama lubadekategooria nõude täitmiseks), siis ongi ilma seda eemaldamata igasuguste külameeste spidomeetri järgi peaaegu 90kmh (ehk siis reaalselt 75-80kmh) teel tuiavate moskvitshide ja opel kadettidest möödumine jube ebamugav... ja kui veel seal satub idioot ka roolis olema siis...


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas vilosius »

(lol) (w)

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818

jan22
Postitusi: 377
Liitunud: 02 Mai 2006, 11:46
Tsikkel: R1100RT
Asukoht: TLN,

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas jan22 »

oldmoped kirjutas:
Primo kirjutas:

Tule sõida Tallinnas...

Teeme ära, pole ei esimene ega tõenäoliselt mitte ka viimane kord !
Millina masin kaasa võtta ja millal Sulle sobiv aeg on?

8)

Pakun siin mõned huvitavad lõigud hommikul kl 8.15 Tallinnast väljuda Tatu mnt. pidi Bussijaamast ja Mõigust mööda, tagasitee peale kl.16.15 Tartu mnt sisse Tallinna ja Järvevana pidi Mustamäele!
Ei õrrita kedagi!
Masinaks võiks olla roller/mopeed kuni 45km/h.

BMW R1100RT

cc150

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas cc150 »

Selle peale ütlen ma, et oldmoped on m*nn :evil: :evil: See minusugune sitapea teab väga hästi, kes ja kui vana juht roolis oli :x Ja kui arvad, et see auto, milles kulgesime, oli mosse, siis panid ikka päris pika puuga mööda.


jan22
Postitusi: 377
Liitunud: 02 Mai 2006, 11:46
Tsikkel: R1100RT
Asukoht: TLN,

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas jan22 »

cc150 kirjutas:

Edalgi on selline juhtum olnud, et sõidame isaga Tartusse. Kiiruseks oli umbes 90km/h, päris täpselt ei tea. Siis hakkab mingi rollerinäss mööda venima. No ta ikka üritas minna, oli juba autoga samal joonel ja siis isa hakkas järjest gaasi juurde andma, et too mööda ei saaks, et ta püsiks umbes samal joonel. Juht vahtis mulle otsa jube vihase näoga. Vanuseks pakuks mingi 15 aastat. Lihtsalt ajab närvi, kuidas mingid aeroxikummardajad teavad väga hästi, kui palju neil masin sisse läheb, aga tundub, et ei tea, kui palju neil sisse TOHIB minna :evil:

Pigem ütleks et selline käitumine on viimane kui idiootsus, 15aastase elu ohtu seada ja siis oma või kaaslase rikkumist veel õigustada. Kui tahad sellises olukorras midagi teha siis kõne politseisse(eelnevalt moblaga salvestada olukord) ja nemad lahendavad.
Milleks kedagi takistada mööda sõitmast? Kui ta edaspidi sõitu segab on ju võimalik temast uuseti mööduda ja minna oma teed.
Linna kiirusel võib veel üritada teda peatada või kõrvale sõites oma arvamust avaldada!

BMW R1100RT
Kasutaja avatar

aprill
Postitusi: 245
Liitunud: 25 Juul 2007, 22:39
Tsikkel: Aprilia Pegaso 650
Asukoht: viljandi, holstre nõmme taga metsas

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas aprill »

cc150 kirjutas:

Edalgi on selline juhtum olnud, et sõidame isaga Tartusse. Kiiruseks oli umbes 90km/h, päris täpselt ei tea. Siis hakkab mingi rollerinäss mööda venima. No ta ikka üritas minna, oli juba autoga samal joonel ja siis isa hakkas järjest gaasi juurde andma, et too mööda ei saaks, et ta püsiks umbes samal joonel. Juht vahtis mulle otsa jube vihase näoga. Vanuseks pakuks mingi 15 aastat. Lihtsalt ajab närvi, kuidas mingid aeroxikummardajad teavad väga hästi, kui palju neil masin sisse läheb, aga tundub, et ei tea, kui palju neil sisse TOHIB minna :evil:

Kas sul kade meel, et su delta nii palju vällja ei lähe (togi) Kujuta ette, et venid oma deltaga ja keegi sõidab sulle kõrvale aga mööda ei lähe, vaid paneb sind äärekivi ja auto vahele kitsasse koridori (togi) Nüüd mõtle oma isa teo järgi järele ja tee omad järeldused. Oma liikluskultuuri eeskujud võta kuskilt mujalt kui isalt (crash)

Kärbseid teile hammastevahele.Forte

cc150

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas cc150 »

Nojah, tunnistan, et tegu oli väga loll :oops: , aga tegelt kedagi ohtu nüüd küll ei seatud, sest tegu oli ikkagi maanteega, ja kedagi eest polnud tulemas. Mina ja mingi rolleri peale kade vä? Vaevalt küll, sest eriti ei võrdle masinaid sellega, kumb rohkem välja jookseb ja ega see roller pole mulle küll nüüd mingi meeltmööda masin. Ega see delta kah s*ttagi välja ei lähe, aga minu jaoks on ta kordades lahedam masin.


Brabus
Postitusi: 364
Liitunud: 18 Aug 2006, 16:03

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Brabus »

a501322914 kirjutas:

Rolleriga sõites, autod lausa PEAVAD mööda sõitma. Isegi kui sõidad 30 tsoonis 50ga siis nad PEAVAD mööda panema.
Ise sõidan rolleriga liikudes tee paremas ääras ja no kui mingi bussirada seal juhtub olema siis uhan seal. Üritan mitte kellegil ees töllerdada ning kui buss juhtub tulema siis tõmban veel rohkem äärde. Tee muus osas sõidan ainult siis kui vasakule vaja keerata.
Üritan järgida seda poliitikat et esimene asi on ikkagi ellu jääda :mrgreen:

Mina sõidan vahest 30 alas meelega 30ga , ja KESET TEED :ner:


harrisan
Postitusi: 132
Liitunud: 08 Aug 2005, 18:24
Asukoht: Tartu/Yamaha Aerx

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas harrisan »

GM6969 kirjutas:

Tere,

lugesin kogu selle teema läbi ja tuli paar küsimust:
1.kui jalgratas on võrdne rolleriga, mis keelab mind sõitmast kõnniteel alla 45km/h, et autodele mitte jalgu jääda, kuna meie "liikluskultuur" on esikohal terves maailmas.
Ja kui juba seadus liigitab rollerit kuni 50cm3 jalgrattaks, siis sellega võib teema sulgeda.
Omalt poolt võin lisada, et politsei on mitmeid kordi mööda sõitnud ja pole kordagi märkust teinud.
.

Tegelikult on praegu juba nii, et jalgrattaga ei tohi ka enam kõnniteel sõita.
Tean päris mitut inimest, kes on väärteoprotokolli selle eest saanud(mis siis, et selle vormistamise ajal sõitis üle 10 ratturi mööda kõnniteed mööda.)

Kasutaja avatar

aprill
Postitusi: 245
Liitunud: 25 Juul 2007, 22:39
Tsikkel: Aprilia Pegaso 650
Asukoht: viljandi, holstre nõmme taga metsas

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas aprill »

Brabus kirjutas:

Mina sõidan vahest 30 alas meelega 30ga , ja KESET TEED :ner:

  1. 30 alas tulebki 30 km/h sõita :wack:
  2. Rollud peavad parempoolses reas paremal ääres sõitma :wack: kui just vasak- või tagasipööret ei kavatse sooritada (togi)
    Räägi seda võmmidele kui nad su kinni peavad, et tahad niimoodi meie liikluskultuuri tõsta eeskirju eirates :ner: :ner:
Kärbseid teile hammastevahele.Forte

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas vilosius »

Brabus kirjutas:

Mina sõidan vahest 30 alas meelega 30ga , ja KESET TEED :ner:

Pilt

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

harrisan kirjutas:

Tegelikult on praegu juba nii, et jalgrattaga ei tohi ka enam kõnniteel sõita.

Mis tähendab antud kontekstis sõna "enam"? Jalgrattaga ei ole (välja arvatud alla 10aastased lapsed) kunagi kõnniteel sõita tohtinud!
Kahjuks politsei asja liiga leebelt siiani suhtunud.

Kasutaja avatar

pahadeplaneet
Postitusi: 432
Liitunud: 25 Juun 2006, 22:56
Tsikkel: t*** seda teab,aga liigub!
Asukoht: Raja 31, Tartu 50417, Tartumaa, Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas pahadeplaneet »

cc150 kirjutas:

Selle peale ütlen ma, et oldmoped on m*nn

(lol) Tervitused vanale mopeedile,aga teemase kah. Hälvik-rolleristid,millised need mitte hälvikud veel on :shock:

1%bad ass REAL BIKER never dies!
www.facebook.com/realbikerid
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”