Hälvik-rolleristid

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Tüüp on osav! Mina ei suutnud kaine peagagi rolleriga lumel kuidagi püsti püsida ja liikuma saada. Veelvähem sõita.



SERTÃO

soobapoiss

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas soobapoiss »

ei tea ise ei saa öelda nüüd et olen 100% eeskujulik rollerist aga noh kiiruse poolest lähen linnas lihtsalt vooluga kaasa, sest ei taha surma saada aga pikivahet hoian alati ja suunda näitan kh koguaeg.
Aga jh tõesti palun kõik te hälvikut müüge maha oma rollerid ja ostke selle raha eest endale bussipileteid ja olgem mõnusad.
:bsmile:


minim2gnus
Postitusi: 328
Liitunud: 27 Mai 2012, 11:32
Asukoht: Kambja / Tartu.
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas minim2gnus »

Tervist,
mõtlesin kommenteerin ka siis asjaolusi. Ise rollerijuht ning liiklust õppinud kasutaja: Õnnekas juhendusel. Ise liikluses suhteliselt rahulik, kusagil ei tõmble ning ei ürita mööda saada. Kulgen rahulikult 50-ne alas 50'ga ning 30' alas 30'ga... Ei näe vajadust põristada 45km/h nagu seaduses öeldes, kuna siis hakkavad autojuhid mõttetult tõmblema ning rumalates kohtades möödasõitu sooritama. Seega sõidan lubatud kiiruse piires. Pigem postitan siia sellepärast, ( saan aru et mingil määral vale foorum ) et autojuhid on üsna ülbed rollerijuhtide suhtes. Nimelt sõidad sa 50'ga oma reas, paremalpool teeservas kuid vaja on ikka mööda minna, lisaks keeratakse pidevalt ette ning ei arvestata rolleritega... Ausalt öeldes maanteel on asi hullumaja... Nimelt enne Tõrvandi valgusfooriga risti. Võru poolt Tartu tulles, keeras lennuvälja teeotsast ette mingi väiksem auto ja kiirendamise asemel jäi lihtsalt mökitama. Roller oli igati nähtav sest sel hetkel sõitsin keset teed. ( ühtegi autot ei tulnud ning seal vägakehvad teeolud ääres sõites, rolleril põlesid tuled ). Ühesõnaga, esimese asjana lükkasin pidureid nii kus sai, siis ei saanud pidama enam, oleksin tagant selga ära väänanud, kuid tänu kiirele reageerimisele, rikkudes reegleid (sest paremas reas oli bussipeatuses just buss ), vastastsuunast autosi ei tulnud, ning pidin sealt mööduma... Kui olin möödunud temast, jäin ette sõitma ning vaatasin kohe taha, autojuht näitas rusikat ning sõitis mööda ?! Haiglane suhtumine arvestades, et süüdi oli tema ning tänu kiirele reageerimisele ei saanud ka keegi viga... Samas tagant järele mõeldes võis tõesti olla nii et ta ei näinud mind üldse... Kuigi ees tuledes on väga eredad külmvalged LED ribad ning esituled põlesid + oli ka hämar.

Seega siit moraal autojuhtidele. Palun arvestage rohkem rollerijuhtidega ning ärge arvake, et olete kõikvõimsad ning võite rikkuda seadusi selleks, et rollerist mööda minna, kuigi roller liigub ees 50km/h. ( mõtlesin siis asulasiseseid teid ).
Muidugi mainin ära, et ei saa öelda, et olen 100% eeskujulik liikleja. Eks eksimine ole inimlik.

Aitäh lugemast!


aeroks
Postitusi: 39
Liitunud: 08 Dets 2008, 23:04
Tsikkel: 701,r6,kx250 jne

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas aeroks »

aprill kirjutas:
aeroks kirjutas:

tere head ja eeskujulikest liiklejatest tsiklimehed,ärge kõik ennast puudutatuna tundke
no ma ei saa aru millest see rollerite vihkamine?igaüks toob välja mõne näite kus mõni tatt sõitis teile rolleriga ette :wack: kui peaks hakkama välja tooma sarnaseid juhtumeid,aga rolleri asemel oleks TSIKKEL siis oleks see teema vast nii umbes 3-4 sada lehekülge pikk! :wack: tõesti tunnistan üles et ma pole just küllaltki eeskujulik liikleja!vahel ikka läheb linnas kiirus natuke üle saja jne..kuid samal ajal lastakse must bikedega 200-sajaga kõrvalt mõõda :twisted: õhtuti ka lahe sõita sis kui veel sportsumps ja suht võimas silinder peal on,päris tihti saad mõne teeääres oleva vennikese käest pudeli või mingi muu huvitava eseme kinni püütud :evil:

aga kas teil tsiklimeestel endal pole hea meel et järelkasv nii suur?

arvatavasti tuleb nüüd ka selle postituse kritiseerimiseks 2-3 lehte arutelu,aga teeme nii et kui keegi sõimata tahab,et miks mu roller läheb üle 50-ne välja jne..! SIIS ON KÕIKIDE MEELDIVAD KIRJAD OODATUD POSTKASTI!

Ega ma ennast puudutatuna ei tunne ja ega ma rollumehi ei vihka aga sina oled küll nats imelik vend.
Sul jäi lugematta teema hälvikud tsikklivennad, no ei anna mitte 3-4sada lehekülge.Nüüd ma siis tean kes mu õllele rattad alla pani.Sinusuguse järelkasvu üle nüüd küll heameel ei ole. Kuna PS-i ootad meeldivaid kirju panen selle avalikku kirjakasti.

aeroks kirjutas:

no ma saan ise ka aru et rollu on lahja aga kuna vanus ei luba suurema mootoriga masinat ja roller täitsa meeldib sis veel natuke sõidan nendega :wink:

Esimeses kirjas sul, et sportsumps ja võimas silku ja puha.
Ära seda siin seleta. Mine ja seleta võmmis.

aeroks kirjutas:

ok teema kokkuvõte on sis selline et sõidetakse kõik rollerid ja roleeri omanikud pooleks

Selleks se teema ongi, et sinusuguseid rollumehi kiruda (tgi)

aeroks kirjutas:

tavai laske samas vaimus edasi 1 lehekülg juba kritiseerimist olemas :P
teeks mingi paar lehte veel sis hea! :wink:

Annan siss oma panuse.

cc150 kirjutas:

Edalgi on selline juhtum olnud, et sõidame isaga Tartusse. Kiiruseks oli umbes 90km/h, päris täpselt ei tea. Siis hakkab mingi rollerinäss mööda venima. No ta ikka üritas minna, oli juba autoga samal joonel ja siis isa hakkas järjest gaasi juurde andma, et too mööda ei saaks, et ta püsiks umbes samal joonel. Juht vahtis mulle otsa jube vihase näoga. Vanuseks pakuks mingi 15 aastat. Lihtsalt ajab närvi, kuidas mingid aeroxikummardajad teavad väga hästi, kui palju neil masin sisse läheb, aga tundub, et ei tea, kui palju neil sisse TOHIB minna :evil:

Kas siin on sinust jutt :?:

ma siin üle pika aja nüüd leidsin selle posti ja vastan siis 5 aastat hiljem,mina see ei olnud kindlasti.
minu võrr oleks vabalt möödasõidu teinud :)


Maun0
Postitusi: 14
Liitunud: 14 Sept 2011, 17:43

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Maun0 »

Tõsijutt, mis eelnevad siin rääkinud.
Üldiselt autojuhid ka debiilikud ja ei saa aru, et mopeed ka sõiduk. Autod üldse ei arvesta sellega, et roller ka liiklusvahend. Vanasti, kui sõitsin paremal pool, siis autod tegid möödasõite nii kuidas jumal juhatas. Rada ei vahetatud ja sõideti auto ja roller kõrvuti möödasõidul ühel rajal... No see ajab ikka mõnel täitsa sita keema, samas autojuhid ka selle vastu, et rollerid toppavad ees 45km/h.

Kuna vanus ei luba veel kõrgemale klassile minna, siis on rattal natukene suurem kubatuur(30 üle) ja uus väljalase. Nüüd sõidan autode kiirusega nii linnas, kui maanteel.
Visake nüüd mulle kaikaid kodarattesse ja öelde, et olen hälvik!
Kas pigem autodele meeldiks, kui sõidaks 45km/h ja pidurdaks linnaliiklust või sõidaks samal kiirusel nagu teised liiklejad?

Kasutaja avatar

loikam
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Veebr 2011, 12:47
Tsikkel: vn 800,xvs 1100
Asukoht: Harjumaa

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas loikam »

Maun0 kirjutas:

... natukene suurem kubatuur(30 üle) ja uus väljalase.

Plärisev sumps rollerist veel tsiklit ei tee,et sellega maanteel autodest mööda sõitma hakata. :wack:

Kasutaja avatar

rasmus2
Postitusi: 69
Liitunud: 06 Sept 2012, 08:31
Tsikkel: Yamaha YZF-R125
Asukoht: Tartu

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas rasmus2 »

loikam kirjutas:
Maun0 kirjutas:

... natukene suurem kubatuur(30 üle) ja uus väljalase.

Plärisev sumps rollerist veel tsiklit ei tee,et sellega maanteel autodest mööda sõitma hakata. :wack:

Tuunitud rolleriga saab maanteel väga eduliselt autodest mööda.

YAMAHA

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

vanadest punastest vw passatitest võib-olla tõesti... :wack:

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas 426f »

kuskohast triikraua omanik sellise raha võtab et rollerit tuunida nii palju et asi 140kmh edasi käiks,selleks on vaja ka variaator ümber teha ja kogu mootori sisu ka välja vahetada ja see ei ole odav lõbu eriti kui issi ja emme käest bensiini raha pommida

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

kes müüb kanepit, kellel on taskuraha 200€ kuus, kes ehitab secondhand juppidest et odavamalt läbi saada, mõni käib onu või kasuisa firmas "tööl" jne. variante on sittakanti ja väga palju on neid kes hakkavad tuunima ja ei jõua kusagile, sest ei taheta aru saada et neil ei ole selleks raha! siis sõidetakse pahtlist laiguliste plärisevate parsadega ringi millel pooled instrumendid puudu ja tekitatakse liiklusohtlikke olukordi.
Kui alaealistel on raha nädalavahetusel lakkumiseks, neil on kõik viimase peal nutitelefonid ja tahvelarvutid ning mis kõik veel, siis mis mõttes on roller tuunimata... :roll:

Kasutaja avatar

rasmus2
Postitusi: 69
Liitunud: 06 Sept 2012, 08:31
Tsikkel: Yamaha YZF-R125
Asukoht: Tartu

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas rasmus2 »

Üsna väikse summa eest peab masinat tuunima et 90 kätte saada.

YAMAHA

Tuono

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Tuono »

rasmus2 kirjutas:

Üsna väikse summa eest peab masinat tuunima et 90 kätte saada.

Nii tore, et 90km/h liikuv "ratastega sitapott" suudab eduliselt mööduda 90km/h liikuvast autost :wack:


Maun0
Postitusi: 14
Liitunud: 14 Sept 2011, 17:43

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Maun0 »

On ju siililegi selge, et 45km/h veniv roller jääb linnaliikluses ka autojuhtidele jalgu ja teeb liiklust veel aeglasemaks. Samas, kui roller sõidab kiiremini, siis autojuhid mõtlevad samamoodi, et mingi hälvik lenksutaga, kes tuunib enda rollerit aina võimsamaks ja võimsamaks, et mida rohkem kisa ja kära, seda uhkem.
Ütlen ka, et ise rolleriga ei sõida, sõidan käikudega mopiga(Aprilia SX) ja saab ka madalatel pööretel kruiisida ilma, et teistele jalgu jääks ja rohkem pläriseks :mrgreen:


kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

Huvitav, et sellest jalgu jäämisest räägivad ainult mobotimehed (e. 50cm3 ealised vennad), mitte autojuhid ega mootorratturid. Kus konks on?
Need sinusigused käiguka vennad on kohati isegi hullemad kui teised, sest nendel masinatel on juba sündides potentsiaali rohkem ning millegi pärast nende omanikud peavad end ka roller-tüüpi mopeediga sõitjatest paremateks.


Maun0
Postitusi: 14
Liitunud: 14 Sept 2011, 17:43

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Maun0 »

Konksu pole siin kuskil. Seda kohe linnaliikluses ja maanteel aru saada, kuidas autod ei kannata oodata, kuni roller sõidab ees. Kui roller sõidab paremal pool teeääres, siis hakkabki see trügimine linnaliikluses peale. Ilma rida vahetamata minnakse mööda ning see on täielik idiootsus! Olen ise seda läbi kogenud ja usun, et pole ainukene.

Samas jah, tunnen ennast parema sõitjana linnas, kui teised võrrivennad. Kokkutulekutel tunduvad küll rolleristid täielikud idioodid, ei oska hoida pikivahet ja ühtlase gaasiga sõita.
Samas ka eelmise aasta lõpus paugutas 1 käikudega võrr kahele rolleristile tagant sisse niiet plastiku tükke lendas :roll:
Saa aru, inimesi on erinevaid ja kõigile pole mõistust antud :bsmile:

Kasutaja avatar

rasmus2
Postitusi: 69
Liitunud: 06 Sept 2012, 08:31
Tsikkel: Yamaha YZF-R125
Asukoht: Tartu

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas rasmus2 »

Ma ise sõitsin ka enne mopiga ja mopi vendi ei austada ültse. Kui sõita seaduse järgi paremas ääres ja 45km/h siis hakkavad autojuhid igasugusi lollusi tegema, pressivad igal võimaluse mööda nii, et suruvad mopeedi juhi teelt välja. Selleks et selliseid olukordi vältida tuleb lihtsald seadust rikkuda ja sõita autodega ühes tempos ja rohkem tee keskel. Kõige ägedam on see kui rolleriga sõidad ja keegi tee ääres fucki näitab niing siis seisma jääd siis pistavad kõik jooksu. :shock:

YAMAHA
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

No mida te halate oma jalgujäämisest ja sellest, et tahetakse koguaeg üle sõita.
Meil oma mopeediseltskonnaga eile väike tähtpäev oli ja käisime kümne masinaga pisikesel 40km ringsõidul. Oli nii külavahet, maanteed, linna kui jääteed.
Kuskil kordagi ei tekkinud tunnet, et keegi tahaks meid ära tappa.

Pilt

P.S. pildil näha olev ei ole meie rajalt mahavõtmine vaid sõbralik vestlus.

Seda, et autod rolleri taga ei taha sõita, sellega olen 100% nõus ja situatsiooni, et 50m enne kiiruspiirangu lõppu möödasõitu alustanud autol olen üllatusega peale piirangu lõppu äkki taburetiga eest ära kiirendanud, olen väga-väga-väga palju kordi kogenud.
Ju ma olen siis hälvik, et mul keskklassi sõiduautost hp/kg kohta suhe tunduvalt parem on ja selle pärast, et kannatan piirangu lõpu ära oodata.

hälvik

aeroks
Postitusi: 39
Liitunud: 08 Dets 2008, 23:04
Tsikkel: 701,r6,kx250 jne

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas aeroks »

Tuono kirjutas:
rasmus2 kirjutas:

Üsna väikse summa eest peab masinat tuunima et 90 kätte saada.

Nii tore, et 90km/h liikuv "ratastega sitapott" suudab eduliselt mööduda 90km/h liikuvast autost :wack:



java oli 350cc,jäi igalt kiiruselt startides maha,ka tippkiiruses.
ja seda konkreetset rollerit ei pidanud eriti tuunima isegi,algul oli 125cc ja läks originaal 180cc väikse portimisega peale + sportsumps,muu stokis.
üks 70cc masin oli ka,mis spidomeetri järgi näitas 148 tippkiiruseks,iseasi,kui täpne see oli,aga päris kiire ta igastahes oli.

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas 426f »

kas keegi seda teab millise kiiruse juurest muutub 50cm3 rolleri originaal variaator piduriks

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Mul honda dio oli/on siiamaani, aga aastaid juba ei sõida sellega. Siis sellel hakkas mäest alla 70-75km/h variaator õudsaid hääli tegema. Nagu mingi kloppimine tuli sealt, arvan, et sealt edasi saakski variaatorist takistav tegur. Aga see ilmselt sõltub margist.

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

Magimees
Postitusi: 369
Liitunud: 18 Juul 2006, 23:06
Tsikkel: Aprilia Shiver 750cc
Asukoht: Nõmme

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Magimees »

kas keegi seda teab millise kiiruse juurest muutub 50cm3 rolleri originaal variaator piduriks

Kui rääkida Aprilia rollerite variaatoritest, siis 50 kuubikulise rolleri korral variaator lõppkiirust piirata ei suuda. Seda seetõttu, et mootor ei jõua pöördeid piisavalt kõrgel hoida, et tõmmata variaatoririhm piisavalt pingule ja saavutada lõppülekanne. (mootor raugeb kuskil 80 km/h juures) Kui nüüd võtta 70 kuubikuliseks tehtud aprilia roller, siis sama ülekandega arendab roller kiiruseid kuni 120 km/h.

Ehk siis lühidalt. Ma ei usu, et variaator on piirajaks mistahes 50cm3 rolleril. (Millel variaatori piiraja eemaldatud) (N.B Hiinakatega kursis ei ole!)

Loodan, et oli abi.

Edu! :bsmile:

Võrr-> Stella 50cc -> Moskva 125cc ->Dirt bike 110cc ->Kawasaki KMX 125cc -> Aprilia Shiver 750 cc

aeroks
Postitusi: 39
Liitunud: 08 Dets 2008, 23:04
Tsikkel: 701,r6,kx250 jne

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas aeroks »

variaator piirab juhul,kui seal vale raskusega rullid.


Drone
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Apr 2013, 19:23
Tsikkel: Aprilia SR70
Asukoht: Harjumaa, Kiili, Tallinnast 18km

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Drone »

Kas ma sain õigesti aru et kui spetsiifiline taburet liigub liiga aeglasti on see probleem,
ja kui see sõidab liiga kiiresti on see sammuti probleem?
Ärge ajage paska motomehed, kas teid huvitasid reeglid noorukieas. ei? ärge siis oodake et see generatsioon oleks kah korralikk.

:wack: :wack: :wack: :wack:


kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

Sa ära tule siin reeglitest rääkima. Ükskord õhtul napsu võtma jalutades kimas mulle keset kõnniteed vastu ilma igasuguste tuledeta roller. Jätkasin tee keskel kõndimist ja juht pani mõni meeter enne minuni jõudmist mingi tühja patareiga taskulampi meenutava hõõglambi põlema. Ei suvatsenud kõrvale astuda ja põike pidi tegema rollerijuht (sisimas lootsin et ta sõidab mulle otsa tegelikult). Peale möödumist jätkas usinalt kõnnitee pruukimist. See selleks. Suur sõidutee kõrval, kui seal peal kimada ei oska on aeg s**t sinna kõnnitee äärsesse põõsasse kummuli suunata. Seda veel vaja, et mingi koera situtav vanamutt, keda ma vähem ei vihka sest kõik kõnniteed on nende lemmikloomade defekatsiooni tagajärgi täis, sellise trolli rataste alla jääb.


Drone
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Apr 2013, 19:23
Tsikkel: Aprilia SR70
Asukoht: Harjumaa, Kiili, Tallinnast 18km

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Drone »

:lol: :lol: :lol:

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Drone kirjutas:

Kas ma sain õigesti aru et kui spetsiifiline taburet liigub liiga aeglasti on see probleem,
ja kui see sõidab liiga kiiresti on see sammuti probleem?
Ärge ajage paska motomehed, kas teid huvitasid reeglid noorukieas. ei? ärge siis oodake et see generatsioon oleks kah korralikk.

:wack: :wack: :wack: :wack:

Ma ei väsi kordamast:
Maailma parandamine algab alati iseendast! :bsmile:

Pilt

Põrguvärk
Postitusi: 10
Liitunud: 16 Sept 2008, 19:28
Tsikkel: Yamaha Aerox & Beta Ark
Asukoht: Tartu

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas Põrguvärk »

Kui linna liiklust vaadata,siis rolleriga võid sõita mis tahes kiirusega,aga mööda sõidetakse sinust nagunii,sest sa oled ju aeglasem!
Meie kasutame rollerit võidusõiduks ja see on vägagi lahe sõiduriist!
Panen siia ühe video eelmise aasta treeningust Aravetel.


onusnooker
Postitusi: 293
Liitunud: 25 Jaan 2006, 21:10
Tsikkel: Honda Shadow American Edition

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas onusnooker »

kurikristjan kirjutas:

Huvitav, et sellest jalgu jäämisest räägivad ainult mobotimehed (e. 50cm3 ealised vennad), mitte autojuhid ega mootorratturid. Kus konks on?
Need sinusigused käiguka vennad on kohati isegi hullemad kui teised, sest nendel masinatel on juba sündides potentsiaali rohkem ning millegi pärast nende omanikud peavad end ka roller-tüüpi mopeediga sõitjatest paremateks.

Ära räägi midagi kui vaja siis võin autojuhina ka mainida kuidas üks eile Lasnamäe kanalis nii mulle kui liinibussile teises* reas jalgu jäi :bsmile:

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas 426f »

kuskohast ratastelsitapottide.net foorumi kasutajaks registreerimiseks emailile saada kinnitus link,tegin talvel sinna kasutaja ja jäin ootama emailile kinnitus linki mida pole ikka tulnud,tegin uue kasutaja ja jälle sama jama.ei leia ühtegi emaili aadressi ka,et otse adminilt küsida

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

vanasilk
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Mär 2007, 17:27
Tsikkel: taburet
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 17 korda

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas vanasilk »

426f kirjutas:

kuskohast ratastelsitapottide.net foorumi kasutajaks registreerimiseks emailile saada kinnitus link,tegin talvel sinna kasutaja ja jäin ootama emailile kinnitus linki mida pole ikka tulnud,tegin uue kasutaja ja jälle sama jama.ei leia ühtegi emaili aadressi ka,et otse adminilt küsida

krt ma peaaegu 40 vana juba, üks liikur on kiiakarneval, teine jamaahaaeroks, rahul olen mõlemaga, isegi huvitab kumb liikur rohkem sitapotisõitjaks teeb?

tegelt pane sinna lihtsalt selline mailiaadress mida reaalselt kasutad, siis jõuab see link ka kohale :ner:

taburetrider
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”