Rolleri seigad

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


Teema algataja
rollerimees

Lugemata postitus Postitas rollerimees »

Teine lugu juhtus nii et sõitsin suvel ringi ja paekisin rolleri ühe pubi juurde tee äärde. Jõudsin u 15m rollerist, kui kais mütakas, keerasin ringi kõndisin rollerini ja nägin et see lebas külili u 2m kõnnitee peal. Mingi tont oli mu pargitud rollerile otsa sõitnud ja põgenenud. Õnneks nägi üks soomlane auto numbrit ja politsei kaudu sain selle tondi kätte. Lõpuks oli ta nõus kahjud hüvitama :!:

Teema algataja
mats

Lugemata postitus Postitas mats »

Nii nyyd võin pidulikult öelda et olen veel yhe matsu pand.See oli mingi nädal tagasi või paar siis kui see ull lumi oli.Sõidan siis nii 50-60 ga jalad mõlemal pool maas.Nu roller käis ikke sinka vonka aga olukord oli suht kontrolli all.Ja siis esiratas sattus kusagile rööpasse ja siis teadsin et mats kindel.Pidurdasin siis veel jalgade ja piduritega nii palju maha kui võimalik ja siis mats tuligi.Õnnex ainult 20km/h pealt ja isegi kriime ei tekkind rollerile! :wink:

Teema algataja
Evil-Avalanche

Lugemata postitus Postitas Evil-Avalanche »

mingi 3 nädalat tagasi Ühispanga juures (RAPLAS) ristmikul keeras mingi BMW vend mulle nii ILUSASTI ette et ma isegi ei saanud midagi arugi kuni ma asfaldi lõhna tuntsin (esikondel jummala sodi ja ka kiiver sai kahjustada päris kõvasti) :x .... kuid endal õnneks mingi ime läbi midagi erilist ei juhtunud (sinikad ja mõned kohad marraskil)...

Teema algataja
Geio15

Lugemata postitus Postitas Geio15 »

Nägin Evil-Avalanche matsu pealt.Sõitsin enda rolleriga tal täpselt taga kui äkki mingi must 5-seeria BMW talle ette keeras.See oli päris hull vaade kui ta üle auto asfalti peale lendas,õnneks temaga eriti midagi ei juhtund aga roller oli küll päris katki.Ja ütlen veel seda,et kantke KINDLASTI kiivrit,sest kui Evil-Avalanchel ei oleks kiivrit olnud,oleks asi palju hullemini lõppenud.TURVALISUS EELKÕIGE!!!

Teema algataja
aadu3k

Lugemata postitus Postitas aadu3k »

Minu esimene mats oli vist üleeelmine suvi Miniga, kui ma hommikul kastemärjal rohul pidureid testisin :D...nimelt panin tagumise plokki, tõmbasin samal ajal taguosa 90 kraadi ette ja pikali ma olingi...jalg jäi täpselt sarve alla ja suht valus oli ja pärast oli mingi nädal aega mõnusalt suur sinikas seal a hea et midagi hullemat ei juhtund...

A minu esimene rollerimats oli eelmise suve lõpus kui mul vanemad kasutatud Piaggio Typhooni ostsid...mina muidugi poln'd enne kunagi rolleriga sõitnud (paar korda aint proovind) ja unustasin ära, et rolleril on pidurid teistpidi kui jalgrattal ja no nii 35km/h panin muru peal esimese piduri (oma arust tagumise) plokki ja plaksti pikali maas...oma 2 meetrit libisesin vasaku õla peal...rolleril tuli vasak peegel ära ja suunatuli oli rohuga koos a midagi hullemat ei juhtund...ise kah korras...peegel kruviti kah kohe tagasi...

Teema algataja
Evil-Avalanche

Lugemata postitus Postitas Evil-Avalanche »

Ja krt neid maantee hullusi ikka ka kahjuks vähemaks ei jää... eile (11.06.2004)... keeras ette mingi krt tume bmw või audi.. ei näinud hästi (pime) minul oli kohe loomulikult pidur põhjas ja see koht kus ma pidurit vajutasin oli LOOMULIKULT kruus ja mu selline jama.. ja olingi kylili... mõnes-mõttes õnneks jäin kuda rollerile alla aga siiski päris tugevad kahjustused vasakul kyljel... nii esikondel..kui ka tagakondel ja ka peegel päris puruks... :evil:
Õnneks endal nii väga hullusti ei läinud.. paar kriimu jalal ja käel... aga kuna jalg jäi rolleri alla siis see ka veits paigast ära kuid ple hullu!!!!....
Kasutaja avatar

slinki
Postitusi: 443
Liitunud: 18 Nov 2003, 10:42
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: Saku
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas slinki »

mul jälle selline jama ,et paar päeva tagasi...! Sõitsin Yamaha keskuse ette rahulikult(Kirjas oli YAMAHA PARKING ONLY) Jäin siis seisma ja näe imet.. Aprilia töll tuleb tagant 70km/h sisse..! Täitsa lõpp... ise lendasin kusagile rolleri alla.. aprilia töll lendas üle lenksu ja jäi kahe rolleri vahele kinni.. mõlemad põlesime sumpsi külge oma jopedega ära..! Minul oli aga seljas 15min. vanad riided ja muidugi suutsin pluusi varukasse ka jope kinni sulatada...! a imekombel midagi erilist ei juhtunudki masinatega..! Tagatuli on korras, aga pirn säält seest kadunud... :?
Küll üle elab selle kaa....! :wink:
slinki / Krossikad / Yamaha Neo`s 70ccm / Pocket Bike / Yamaha R6 / MT-03 / GSX-R 600 / Yamaha YZ250F / Yamaha Fjr 1300 / Yamaha XT1200Z Super Tenere

kasutaja1
Postitusi: 487
Liitunud: 19 Apr 2004, 09:17
Asukoht: Tartu/Speedfight 2

Lugemata postitus Postitas kasutaja1 »

kas siis mitte nii pole, et Aprilia töll plekib sulle ilusti kenasti kõik kinni nagu kord ja kohus ette näeb ?
Kasutaja avatar

Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus Postitas Andrea »

minu kõige hullem laks juhtus see kevade.niisama proovisin et kas tagu ratta peale ka tõmbab.algul läks ilusti.proovisin teist korda ja nii see juhtuski.roller pani mingi 2m veel edasi ja siis kukkus parema külje peale.vigastused väga suured ei olnud.paari gondli kinnitused olid katki ja üks raami väiksem osa oli ka kõver ning raam lõi alumisest gondlist kaks suurt tükki välja.olen pannud veel mõned väiksemad matsud aga ise pole õnneks viga saand :roll:
Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

slinki kirjutas:
mul jälle selline jama ,et paar päeva tagasi...! Sõitsin Yamaha keskuse ette rahulikult(Kirjas oli YAMAHA PARKING ONLY) Jäin siis seisma ja näe imet.. Aprilia töll tuleb tagant 70km/h sisse..! Täitsa lõpp... ise lendasin kusagile rolleri alla.. aprilia töll lendas üle lenksu ja jäi kahe rolleri vahele kinni.. mõlemad põlesime sumpsi külge oma jopedega ära..! Minul oli aga seljas 15min. vanad riided ja muidugi suutsin pluusi varukasse ka jope kinni sulatada...! a imekombel midagi erilist ei juhtunudki masinatega..! Tagatuli on korras, aga pirn säält seest kadunud... :?
Küll üle elab selle kaa....! :wink:
70km/h ja katki läks tagatule pirn?? :shock:

kurb lugu iseenesest aga faktide üle irvitan avalikult :D

sa oleks endise Paide poe ette maandunud, kui kiirus selline oleks olnd :twisted:

Knolps
Postitusi: 151
Liitunud: 24 Mär 2004, 22:33
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Knolps »

paratamatult on neid võimatu vältida, mida rohkem sa matsu paned, seda rohkem sa teinekord oled ettevaatlikum ja kogenenum. Näiteks kui sa ükskord kraavi sõidad, siis vaevalt, et sa seda teinekord enam teed.
Kasutaja avatar

kuuuljusss
Postitusi: 217
Liitunud: 17 Mai 2004, 22:06
Asukoht: Paide / Aprilia SR50 Racing

Lugemata postitus Postitas kuuuljusss »

ega arvata võib jah :roll:
Paberitega hull.
Kasutaja avatar

slinki
Postitusi: 443
Liitunud: 18 Nov 2003, 10:42
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: Saku
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas slinki »

Limits kirjutas:
slinki kirjutas:
mul jälle selline jama ,et paar päeva tagasi...! Sõitsin Yamaha keskuse ette rahulikult(Kirjas oli YAMAHA PARKING ONLY) Jäin siis seisma ja näe imet.. Aprilia töll tuleb tagant 70km/h sisse..! Täitsa lõpp... ise lendasin kusagile rolleri alla.. aprilia töll lendas üle lenksu ja jäi kahe rolleri vahele kinni.. mõlemad põlesime sumpsi külge oma jopedega ära..! Minul oli aga seljas 15min. vanad riided ja muidugi suutsin pluusi varukasse ka jope kinni sulatada...! a imekombel midagi erilist ei juhtunudki masinatega..! Tagatuli on korras, aga pirn säält seest kadunud... :?
Küll üle elab selle kaa....! :wink:
70km/h ja katki läks tagatule pirn?? :shock:

kurb lugu iseenesest aga faktide üle irvitan avalikult :D

sa oleks endise Paide poe ette maandunud, kui kiirus selline oleks olnd :twisted:
Mul olid õnneks veel mõlemad pidurid plockis...! Muidu olex jah jama olnud...! :roll:
slinki / Krossikad / Yamaha Neo`s 70ccm / Pocket Bike / Yamaha R6 / MT-03 / GSX-R 600 / Yamaha YZ250F / Yamaha Fjr 1300 / Yamaha XT1200Z Super Tenere

kasutaja1
Postitusi: 487
Liitunud: 19 Apr 2004, 09:17
Asukoht: Tartu/Speedfight 2

Lugemata postitus Postitas kasutaja1 »

slinki sul läks tegelikult isegi et hästi.. Oleks võinud veel hulleminigi minna ju :wink: Kuid jah Kõige parem variant on see kui üldse ei juhtu :roll:

Teema algataja
Parody

Lugemata postitus Postitas Parody »

Mul ainuke mats oli siis kui oli kangesti vaja ikka sõbrale näidata, et see roller oskab kannakaid teha. Hakkasin siis kohe asfladi ääres kruusa peal kivasid lennutama. Kallutan vasakule, annan gaasi, kets käib ringi, ette tuleb asfalt ja naksti viskas noka üle ja paremale küljele. Poleks mul kasti taga olnus siis oleksid gondlid ka ai ai saanud.

Aa siiski tuli teine ka meelde. Rocca al Mares hakkasin ringteele keerama. Minu ees oli ka üks auto mis juba oli pooleldi ringteel ja liikus muudkui edasi. Ma siis ootan ka sobivat võimalust ja kui see tuli (tipptund) siis otsustas minu ees olev auto, et tal aega küll. Ma siiamaani ei tea kas ma sõitsin talle tagant sisse või ei. Igatahes sõber, kes mul taga istus, lendas mulle selga, mul vasak käsi libises kohe signaali peale ja muidugi ei mõistnud ma segaduses signaali lahti ka lasta. Loomulikult ei puudunud ka ees oleva auto aknast näpud ja &%$£%@ sõnad

Mõlemas intsidendis tunnistan ennast süüdi.
Kui siin paljud räägivad linnas napikatest ja haakidest siis need mul puuduvad. Linnas alati korralik. Isegi ei sõelu. Need napikad ja külg ees kahe rattaga libisemised ja muud huvitavad tiiva sirutused jäävad ikka metsa vahele kus pole mul veel ainsatki matsu olnud.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”