qingi ja boation

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


Teema algataja
boation

qingi ja boation

Lugemata postitus Postitas boation »

Tere, oleks selline küsimus, et kuidas saada boation roller ilma süütelukkuta käima? Ja kuidas ehitada boation ja qingi kokku (rollud)?


Teema algataja
zx12r

Re: qingi ja boation

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Sobitad Baotianile Qingi juppe ja Qingile Baotiani juppe. Neid juppe, mis kuidagi ei sobi, pead modifitseerima (keevitamine, painutamine, lõikamine jne).

Teise variandina võiksid kokku ehitamiseks kasutada ka 60 cm pikki metallist torusid/latte, mida siis sobiva nurga all kahe rolleri vahele asetes kinni keevitada. Saadki kokku ehitada lõppkokkuvõttes. Aga uuri ennem õigusorganitest, kas siis on vaja juba B-kategooria juhilube - neli ratast ikkagi.

Ja süütelukuta käima saamise probleem - kui nad juba kokku keevitad, võid ühe käivitamisest üldse loobuda, piisab hädapärast ka teise rolleri edasiviivast jõust. Kui ikka kangesti vaja tööle saada, kisu süütelukk maha ning ühenda vastavad juhtmed omavahel.

Edu!


Teema algataja
boation

Re: qingi ja boation

Lugemata postitus Postitas boation »

ma ei taha neid selles mõttes kokku ehitada, vaid kahest ühte kokku saada ja süütelukuta käima on raskem, sest mõlemal puudub süütelukk!!


Teema algataja
boation

Re: qingi ja boation

Lugemata postitus Postitas boation »

kas keegi saadaks mulle qingqi või boationi elektri süsteemi pildi?mul seda väga vaja, sest masinatel puuduvad süütelukud

Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: qingi ja boation

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

boation kirjutas:

süütelukuta käima on raskem, sest mõlemal puudub süütelukk!!

Loll jutt suhu tagasi!
Eeldades, et Sa neid just kuskilt värskelt varastanud või kopli narkaritelt ostnud ei ole... siis selline väike fakt, et ilma süütelukuta rolleri sütemoodul on "tööasendis" ja käivitub ning sõidab väga edukalt. Tunduvalt keerulisem on mootori seisma jätmine.

:ner:

hälvik

Teema algataja
boation

Re: qingi ja boation

Lugemata postitus Postitas boation »

aga kuidas saaks siis mootori seisma jätta? ja kas saaksid mingi rollri elektrisüsteemi skeemi saata?


kevin1995
Postitusi: 169
Liitunud: 29 Mär 2010, 21:52
Asukoht: Viljandi

Re: qingi ja boation

Lugemata postitus Postitas kevin1995 »

boation kirjutas:

aga kuidas saaks siis mootori seisma jätta? ja kas saaksid mingi rollri elektrisüsteemi skeemi saata?

Pane midagi sumpsi ette nii, et sumpsist midagi enam välja ei pääseks ja ongi.


Teema algataja
boation

Re: qingi ja boation

Lugemata postitus Postitas boation »

kas keegi mulle rolleri elektri süsteemist pildi saaks saata? :D

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: qingi ja boation

Lugemata postitus Postitas Kirs »

boation kirjutas:

kas keegi mulle rolleri elektri süsteemist pildi saaks saata? :D

Neid sama nimega rollerimudeleid on ju erinevaid. Erinevad siis mõningasel määral elektriskeemid.

SERTÃO
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”