Neoonvalgustus rollerile

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


Teema algataja
Külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Pärnust mai juures surnuaiast ületee on auto pood sealt ostsingi
seal lähedal on ka kummi vahetus jne.

Teema algataja
Evil-Avalanche

Lugemata postitus Postitas Evil-Avalanche »

aga mis see KATIOOD peab siis vastu ka we?...(põrutus jne.) kuna ta on ju nii peenike....

Teema algataja
rollerimees

Lugemata postitus Postitas rollerimees »

Mina sain enda oma alles talvel peale nii, et pole veel eriti proovida saanud. Sõitsin u 2km. kui roller kergesti põhja peale käib siis ta kindlasti kaua ei püsi. Muidu kui tugevasti alla panna, vee eest isoleerida ja siledal asfaltil sõita peaks ta ikka hästi vastu pidama.

NB:Pakendil on lambi eluiga kirjas, aga arvestada tuleb ka seda, et see ei ole mõõdetud Eesti teedel rolleri põhja all!

Teema algataja
Evil-Avalanche

Lugemata postitus Postitas Evil-Avalanche »

nu jah aga mu sõber keeras selle käevahel puruks (mingi kummi tihend tuli ära ja ta ei keeranud yltse tugevalt....nägin ise pealt).....

Teema algataja
rollerimees

Lugemata postitus Postitas rollerimees »

Njah, siin tuleb jälle mängu asja tüüp. Minu oma oli näiteks pleksist toru sees. Peale vaadates tundus päris tugev ka.

Teema algataja
Evil-Avalanche

Lugemata postitus Postitas Evil-Avalanche »

To:Rollerimees.... kus kohast ostsid enda oma ja mis oli hinnaks!!!....

Teema algataja
rollerimees

Lugemata postitus Postitas rollerimees »

Ohmi poest Tallinnas. Maksis 200eeku.(pakis oli toitekas) Katood ise on 30cm ja pleksist toru see. Lüliti pidin ise juurde ostma.

Teema algataja
Concord

Lugemata postitus Postitas Concord »

noh aga linnas k6lbab s6ita rollu aga kas keegi teab ytelda kas põlvast kah kuskilt v6imalik leida ?

J30
Postitusi: 274
Liitunud: 10 Dets 2002, 19:17
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas J30 »

Niisama viskan kirve õhku... ;)

Kas keegi juba oma rollerile ka strobo suunatuled/pargi on külge aretanud? Arvestades ilmastiku eestis peaks see olema isegi vastupidavam kui põhjavalgustus.
Tööriistad, auto LCD probleemid, xenon
http://www.harteron.ee

Teema algataja
Evil-Avalanche

Lugemata postitus Postitas Evil-Avalanche »

...strobo suunatuled/pargi... kus sa neid veel näinud oled!!!... võiksid mingi pic. või siis adre anda...

Teema algataja
Geio15

Lugemata postitus Postitas Geio15 »

strobo suunatuled oleks vägevad küll,aga on neid keegi näinud ka?
Kasutaja avatar

Alv15
Postitusi: 374
Liitunud: 05 Aug 2003, 00:28
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alv15 »

irw ... just irw... moded kui tahate võite ära selle kustutada a see on tõsiselt pull kui keegi vanematest "viskab niisama kirve õhku" siis rollerivennad kohe võtavad seda tõsiselt :lol: ... muide tuunimis huvilised esituledesse on ka võimalik strobo panna.Autodel olen näind kui seisab siis miskit vilgub seal ees.Meeldivat tuunimist :bsmile:
Suletud

Mine “Rollerid”