Probleem rolleri tuledega

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


Teema algataja
EpicFail2

Probleem rolleri tuledega

Lugemata postitus Postitas EpicFail2 »

Probleemiks siis selline asi, et ei tööta osad tuled( suunatuled ja pidurituli) ning ei tööta signaali ja starteri nupp. aku on täis, kõik kaitsmed mis ma leidsin on terved, katsusin ka ühendusi üle, aga ei leidnud ikka probleemi tekitajat. Roller vändast läheb ilusti muidu käima, ning siis põlevad lähi- ja kaugtuled nii ees kui taga. Äkki oskate soovitada, mida tuleks veel kontrollida vms või oskate öelda mis on viga? Rolleri mark on Keeway Focus.
Jään Teie abi ootama. (help)

Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Probleem rolleri tuledega

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Ainsad akult töötavad asjad CDI-süütega rolleril ongi suuna- ja pidurituli ning starter.
Kõik muud tarbijad - süüde, valgustusseadmed jne, saavad voolu magneetolt.
Järelikult kala ikkagi aku ahelas.

Kui eeldada, et suunatulede kala pesitseb kuskil mujal, siis alustaksin peale piduritule lülitite ja voolu sinna jõudmise kontrollist, sest starteri relee saab samuti omale toite piduritule ahelast.

hälvik

Yamaha_125
Postitusi: 57
Liitunud: 18 Mär 2009, 13:02
Tsikkel: Kawasaki ZR-7; Kawasaki KX 125
Asukoht: Viljandi

Re: Probleem rolleri tuledega

Lugemata postitus Postitas Yamaha_125 »

Jah, nagu eelkõneleja juba juhatas, siis ega muud seal pole sul kui hakkad mööda juhtmeid minema indikaatoriga. Vaatad kas on vool puudu või mass puudu. Jõuad selgusele kuhu maale vool jõuab ja kust katkeb. Rolleril see elektriskeem peaks olema jõukohane kui natuke viitsimist ja aega leida. Süüde keera muidugi enne sisse ja veendu et akus voolu on. Auto indikaator lambid selleks ideaalsed.


Teema algataja
EpicFail2

Re: Probleem rolleri tuledega

Lugemata postitus Postitas EpicFail2 »

Aitäh kõikidele abi pakkujatele!
Sain kõik korda. Nüüd töötavad signaal, starter ja ka kõik tuled.
Viga oli süütelukust tuleval pistikul. Nimelt üks klemm kuuest, oli oksüdeerunud ja ära murdunud ning seetõttu ei andnud enam ühendust. Nüüd on uus ühendus tehtud ja kõik töötab nagu õlitatult.
Oksüdeeruma on see hakanud selleks, et esi porilaud läks katki ning ma võtsin selle küljest ära. Siis ma olen pesnud seda survepesuriga, ning on läinud veetilk pistiku vahele.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”