Võistlus!!!

Kõik mis on seotud rolleritega

Moderaator: Moded


Teema algataja
funkybmx

Võistlus!!!

Lugemata postitus Postitas funkybmx »

Niisiis panen siia foorumisse ülesse sellise jutu et kõik kes tahavad osaleda "Rolleri võidusõidus" sündmus leiab aset tallinnas FK Kardikeskuse rajal selle võistluse korraldab "Abipolitsei" kõik kes tahaksid osavõtta andke teada!!!!
Kellaaeg ja kuupäev pole kindlad!!Oleks huvitav kui oleks palju võistlejaid...KÕIK KORRAGA EI LÄHE RAJALE...asi toimub sis kardirajal kui keegi pole veel aru saanud

MÄNGUS ON MEDALID...

PS! kui saab kuupäev ja asjad kindlaks kirjutan ka siia...osa võivad võtta kõik rollerid kuni 70ccm...osaleb juba üks 70ccm Yamaha Aerox...niiet ärge kartke võivad ka kehvemad rollerid olla


Kasutaja avatar

-MeltDown-
Postitusi: 279
Liitunud: 06 Apr 2005, 15:35
Asukoht: pirita ja viimsi

Lugemata postitus Postitas -MeltDown- »

kardirajal!?! ei tea kuidas sa sinna ikka ära mahud , kas muidu sise või väli, kui väli siis muidugi on veel kuidagi mõeldav
Kasutaja avatar

kribu
Postitusi: 59
Liitunud: 19 Apr 2004, 16:11

Lugemata postitus Postitas kribu »

oleksin kindel osavõtija. kõik sõltub ürituse kuupäevast et mul võistlusi ei ole.
ja tegelikult arvan et kardirada on vastikult aeglane.

Teema algataja
ja4tz

Lugemata postitus Postitas ja4tz »

võtaks osa,aga kas 125 saab ? :?
Kasutaja avatar

-MeltDown-
Postitusi: 279
Liitunud: 06 Apr 2005, 15:35
Asukoht: pirita ja viimsi

Lugemata postitus Postitas -MeltDown- »

kribu kirjutas:
oleksin kindel osavõtija. kõik sõltub ürituse kuupäevast et mul võistlusi ei ole.
ja tegelikult arvan et kardirada on vastikult aeglane.
seda ma tegelt mõtlesingi oma postituse all

DerbiPR
Postitusi: 351
Liitunud: 24 Apr 2004, 21:47
Asukoht: Võru

Lugemata postitus Postitas DerbiPR »

ja4tz kirjutas:
võtaks osa,aga kas 125 saab ? :?
on ju öeldud et kuni 70ccm :x
Kasutaja avatar

-MeltDown-
Postitusi: 279
Liitunud: 06 Apr 2005, 15:35
Asukoht: pirita ja viimsi

Lugemata postitus Postitas -MeltDown- »

DerbiPR kirjutas:
ja4tz kirjutas:
võtaks osa,aga kas 125 saab ? :?
on ju öeldud et kuni 70ccm :x
ikka lahe kuidas mõned aru ei saa :roll:
Kasutaja avatar

Tim
Postitusi: 373
Liitunud: 12 Mai 2003, 20:13
Tsikkel: KX250F
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Tim »

-MeltDown- kirjutas:
kardirajal!?! ei tea kuidas sa sinna ikka ära mahud , kas muidu sise või väli, kui väli siis muidugi on veel kuidagi mõeldav
FK keskuse kardirada on ikka välirada
kribu kirjutas:
oleksin kindel osavõtija. kõik sõltub ürituse kuupäevast et mul võistlusi ei ole.
ja tegelikult arvan et kardirada on vastikult aeglane.
rada on piisavalt kiire. kas oled ise aeglane või on viga selles, et su taburet väga kiirelt edasi ei liigugi
Kasutaja avatar

-MeltDown-
Postitusi: 279
Liitunud: 06 Apr 2005, 15:35
Asukoht: pirita ja viimsi

Lugemata postitus Postitas -MeltDown- »

Tim kirjutas:
-MeltDown- kirjutas:
kardirajal!?! ei tea kuidas sa sinna ikka ära mahud , kas muidu sise või väli, kui väli siis muidugi on veel kuidagi mõeldav
FK keskuse kardirada on ikka välirada
kribu kirjutas:
oleksin kindel osavõtija. kõik sõltub ürituse kuupäevast et mul võistlusi ei ole.
ja tegelikult arvan et kardirada on vastikult aeglane.
rada on piisavalt kiire. kas oled ise aeglane või on viga selles, et su taburet väga kiirelt edasi ei liigugi
kusjuures siserada on ka olemas, ja sellisel rajal on rolleriga raskem keerata
Kasutaja avatar

Tim
Postitusi: 373
Liitunud: 12 Mai 2003, 20:13
Tsikkel: KX250F
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Tim »

-MeltDown- kirjutas:
kusjuures siserada on ka olemas, ja sellisel rajal on rolleriga raskem keerata
funkybmx kirjutas:
..."Rolleri võidusõidus" sündmus leiab aset tallinnas FK Kardikeskuse rajal...
FK keskuse rada on välirada! kes see loll ikka kuskil kitsal libedal siserajal võistlust korraldama hakkaks....
Kasutaja avatar

kuuuljusss
Postitusi: 217
Liitunud: 17 Mai 2004, 22:06
Asukoht: Paide / Aprilia SR50 Racing

Lugemata postitus Postitas kuuuljusss »

Löpuks ometi! Minu unistus! Kurviline puhas asfalt koos ajavötjate ja auhindadega, aga.. Siin on kaks suurt aga.. See leiab aset Tallinnas ja mul on roller liiga aeglane, et konkurentsi pakkuda 70ccm ja tuunitud 50ccm seas. Kahju! ):
Paberitega hull.

panic
Postitusi: 253
Liitunud: 29 Mär 2004, 19:54
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas panic »

huvitav kas politsei 70ccm A-kati ka tahab ve?
Honda CBR 600F; Honda CBR 900RR
Ära karda surma, vaid karda elu
Kasutaja avatar

kuuuljusss
Postitusi: 217
Liitunud: 17 Mai 2004, 22:06
Asukoht: Paide / Aprilia SR50 Racing

Lugemata postitus Postitas kuuuljusss »

Eee ei tohiks tahta, sellepärast et on ju passis endiselt 50ccm juhul, kui uusi ei lase teha. Muidu seaduse järgi peaks olema kindlasti A-kat ka juhul kui roller arendab kiirust vähemalt 46km/h.
Paberitega hull.

Teema algataja
crazyman14

Lugemata postitus Postitas crazyman14 »

äää,tehke see aeg kindlaks

mina olen kohal! :P

Teema algataja
funkybmx

Lugemata postitus Postitas funkybmx »

kuupäev pole kindel, aga ärge pabistage et teil on kehvad rollerid ega mul endalgi 50ccm mingi CPI aga mul läks kah 55km/h välja taga kurvis aga suht hea oli sõita juba korra sain proovida, et tegu on sis välirajaga ja arvan et 125ccm ei oleks hea muidu on kindel võitja olemas et tegu oleks ikka rollerite võidusõiduga ;) kõik kes soovivad võivad osa võtta see kiirus ja koht polegi oluline, lihtsalt on hea ju koos võistlust pidada ;) huvitav vähemalt

PÄEV POLE KINDEL VARSTI SAAN SELLE MEHEGA KOKKU JA SIIS LEPIME AJA KOKKU!!!

Teema algataja
loogish

Lugemata postitus Postitas loogish »

kribu kirjutas:
ja tegelikult arvan et kardirada on vastikult aeglane.
Aga võibolla tulevadki siis rohkem oskused mängu? Ning poleks päris nii, et 70cc võistlevad omavahel ja 50cc omavahel.

Teema algataja
ets27

Lugemata postitus Postitas ets27 »

korraldage neid tihedamini ..näiteks pärnus võiks ka midagi toimuda ...ma ei haka ju siis sinna sõitma see olex liiga pikk tee minu arust :roll:
Kasutaja avatar

yammu
Postitusi: 422
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:36
Tsikkel: Tuono
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas yammu »

ets27 kirjutas:
korraldage neid tihedamini ..näiteks pärnus võiks ka midagi toimuda ...ma ei haka ju siis sinna sõitma see olex liiga pikk tee minu arust :roll:
Jah, kui sauga ringrajale saaks ntx. A ennem peaks raja omanikult luba küsima ja mingil juhul võibolla raha maksma :roll:
Fighting online is like racing in the Special Olympics,
even if you win, you're still retarded.

Teema algataja
ets27

Lugemata postitus Postitas ets27 »

to yammu : õige :wink:

Teema algataja
funkybmx

Lugemata postitus Postitas funkybmx »

asi on nii et kahjuks ei oska ise ka tartus ega kuskil neid korraldada aga FK raja hind on ka muidu mingi mitu tonni aga üks abipolitsei kellega tuttavaks sain tal on käpp sees seal ja sis tahtis korraldada...aga ilmselt teemegi nii et 70ccm eraldi ja 50ccm eraldi aga no eks sis kohapeal näeb homme või ülehomme räägin abipolitseiga ja paneme aja paika...aga kui kardate et sinna tulevad mingid mendid teie rolleri kuupmeetreid vaatama ja küsima ärge kartke seal ei võta teid keegi vahele...ja pärast kardirada siirdume osad vähemalt mu sõbrad kristiine parklasse "burnouti" tegema kõik võivad kaasa tulla seal suht huvitav ;)
Kasutaja avatar

kuuuljusss
Postitusi: 217
Liitunud: 17 Mai 2004, 22:06
Asukoht: Paide / Aprilia SR50 Racing

Lugemata postitus Postitas kuuuljusss »

Samas.. Mötlesin sellele, et tahaks ka vöistelda, aga ei saa ja siis torkas pähe möte, et ma uurin selle asja siin välja ja teeb mingi korraliku vöistluse juuli alguses Järvamaal nendega, kes matkale tulevad. Aga tahaks ka teada, kas sellel sündmusel siin mingi osavötumaks ka on?
Paberitega hull.

Teema algataja
ets27

Lugemata postitus Postitas ets27 »

tuleks korraldad igast asju et teha huvitamaks rolleritega sõitmine ja selle omamine ..vahest hakkab jube igav :cry:
Kasutaja avatar

kuuuljusss
Postitusi: 217
Liitunud: 17 Mai 2004, 22:06
Asukoht: Paide / Aprilia SR50 Racing

Lugemata postitus Postitas kuuuljusss »

Samas sellega seoses vöiks keegi "tösisem" rollerist teha veel mingi kokkutuleku juba see aasta. Mina ise pole kunagi ühelgi kokkutulekul käinudki ja ei tea päriselus ühtegi teist rolleristi Paidest väljaspool! :P
Paberitega hull.

rollerist
Postitusi: 125
Liitunud: 25 Okt 2003, 10:20
Asukoht: Tallinn, Pirita
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas rollerist »

hmmm... võistlus võistluseks, aga tekib küsimus kas tõesti on nii palju sõiduoskust, et mahtuda ise sinna rajale ja arvestada ka teistega? minu arvamus kipub olema, et esimeste kurvide jooksul on keegi pikali, nii et sõiduvarustus ja kaitsmed kindlalt selga.
Lihtsalt tehke endale selgeks, et see ei ole nii lihtne, et tulen ja sõidan, mis teie isad ja emad sellepeale ütlevad?
Seega mõistvat suhtumist...
We ride together, we die together...

Teema algataja
funkybmx

Lugemata postitus Postitas funkybmx »

niisiis et kaitsmed jah kellel on võiks peale panna et võtke 25kr kaasa kes osalevad et parimad saavad diplomid ja medalid...aga sõbrad tahtsid sis rolleri kokkutulekut pidada aga sis oleks vaja teada et paljudel on tallinnas või natuke tallinnast väljaspool roller et jõuab tulla tallinnasse..ega rolleriga ikka väga pikka maad ei hakka põristama keegi...palju oleksid nõus tegema niisama rolleri kokkutuleku et teeks linnale tiiru peale nagu need bike vennad tegid see oleks ka päris huvitav....KÕIK KES SAAVAD TULGE IKKA.... vähemalt pealtvaatajateks ja sis peale võistlust võistlust võiks juba linna peale paarutama minna niisama aga kokkutuleku teeks eraldi sellise et räägin politseiga äkki teevad ka väikest eskorti ;) aga eks vaatab lähen homme või ülehomme teen asjad selgeks ja sis annan täpsemalt teada...aga seniks rääkige ikka kes tuleksid või lihtsalt kirjutage siia teemasse et mina tuleksin sis tean arvu ja üldse kas on mõtet...kui keegi isegi siit foorumist ei tule toimub võistlus niguinii...kõik kellel on sõbrad kasvõi mingite võrridega mis on normaalsed ja siin foorumis ei käi kutsuge kohale, sest seltsis segasem...seniks aga homseni kui saan inf. juurde
Viimati muutis funkybmx, 09 Mai 2005, 21:19, muudetud 1 kord kokku.

Teema algataja
funkybmx

Lugemata postitus Postitas funkybmx »

sõiduoskust ei usu et eriti nüüd proff peab olema..sõitsin isegi esimest korda seal ja tuli päris hästi välja väga kõva oli igaljuhul ja ikka mahub rajale ega sis 20 matsi korraga rajale ei lähe mingi 6 või 7 rollerit...ja ment rääkis et seal on isegi endurod 6 kesi sõitnud niiet häda ei ole et rada liiga kitsas...aga ettevaatlik tuleb ikkagi olla

Teema algataja
funkybmx

Lugemata postitus Postitas funkybmx »

asi on otsustatud et reedel toimub võistlus tallinnas FK Keskuses ürituse nimi on "Roller GP" (nii naeruväärne kui see ka poleks)...nii on sis homseks (10.05.2005) vaja teada hulka kui paljud teist tulevad ja võiksid siia teemase teha postituse et mina tulen ja samuti rolleri margid ja palju ccm??sest tellin ära medalid ja kui palju neid üldse...niiet kirjutage kes tulevad!!!

Teema algataja
c.p.i

Lugemata postitus Postitas c.p.i »

kas ma ei märganud kella aega või seda lihtsalt pole?
mõtlesin et tulen pealtvaatajaks aga kellaaega üles ei leidnud...

sinisalo
Postitusi: 220
Liitunud: 31 Mai 2004, 13:13

Huvitav..

Lugemata postitus Postitas sinisalo »

Hmm.. Ma rääkisin isaga ning otsustasin, et võistlema ei tule, kuid pealtvaatajaks tahaks ikka tulla. Mis kell see hakkab, kuskil pole nagu kellaaega märgitud?? :?
Yamaha Aerox GP1 Full 70cc :P

Teema algataja
funkybmx

Lugemata postitus Postitas funkybmx »

kella ajaks on kell 17:00 reedel 13.05.05 (13 reede:paha päev:)) ja kes tuleb pealtvaatajaks võtke ikka rollerid kaasa lähme linna niisama sõitma ja chillima;) andke oma msnid kes võtavad üritusest mingitki moodi osa..
enda msn on funkybmx_09@hotmail.com
Suletud

Mine “Rollerid”