Tsikkel Itaaliast ehk kui miski näib liiga hea...

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded


Teema algataja
oldbanana
Postitusi: 86
Liitunud: 19 Nov 2016, 01:22
Tsikkel: BMW F800GS
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 9 korda

Tsikkel Itaaliast ehk kui miski näib liiga hea...

Lugemata postitus Postitas oldbanana »

Olen siis hetkel nimelt jõudnud sinnamaani, et sai üks ratas ära tellitud, küll itaaliast mitte saksamaalt, mis pabereid mul vaja on, et see ratas arkis oma nimele kanda? Miskil imelikul moel tuuakse see paari päeva pärast siia ja siis oleks hea teada mis ma arki kaasa pean võtma. Kuna mulle on see alles esimene ratas ja suuremasi mehaanik ma pole, siis on kellelgi ehk mõni näpunäide mida peaks sellise ratta ostul kohapeal kontrollima ? Kuna lumi on hetkel veel maas siis proovisõit jääb vist ära, kas ilma proovisõitu tegematta maksab ratast üldse osta ? Tegu 2014 aasta Yamaha MT-07, kui kohapeal ilmneb mõni viga siis jääb vast diil lihtsalt ära, aga kui kellelgi on aega siis mõni näpunäide oleks abiks, või peaks selle üldse näiteks bikepointi või kuskile viima enne ostu ? Kas kohapeal üldse nii kohe tehakse kiiret kontrolli, kasvõi kuskil mujal kui mitte bikepointis ?




eetarga
Postitusi: 777
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Sorry for o.t. - aga ma ei suutnud vastu panna. (w)

"Jääb kahjuks seda mulje, et oled rahvusvaheline ärijuhtimine ülikoolis õppinud, aga ekspordiarve kirjutamine teeb raskused." :wack:

aga btw. - seda imelik moel huvitab mind, tõsiselt, sest ma mõtlen juba peaaegu 3 kuud edutult kuidas ma saan soodsalt enda ihaldatud itaalia kaunistus üle Alpide mäed tirrida...

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Tsikkel Itaaliast. Mis pabereid on ARKi vaja?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Mis pagan valemiga jõuab ratas "imelikul moel paari päeva pärast siia"?
Aega-ajalt leiab internetist selliseid pakkumisi, kus müüjad lubavad mootorratta mesikeelselt ise ja/või väikese tasu eest kohale tarnida ... kuidagi liiga imetabased on need pakkumised ...
On see mõni selline pakkumine?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Tsikkel Itaaliast. Mis pabereid on ARKi vaja?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mo meelest toob Bikepoint oma rollude koormaid ka sealtkandist, tasub äkki neilt nõu küsida? Nad muidu jagavad biiti täitsa eeskujulikult küll.

Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Tsikkel Itaaliast. Mis pabereid on ARKi vaja?

Lugemata postitus Postitas Mart »

Ma loodan, et see "imelikul moel" ei ole see pakkumine, et ratad üli hea hinnaga ja väikse ettrmaksu korral toome ülehomme ära. Või kui oligi, siis ehk sa siiski ei teinud seda.

56271134

Teema algataja
oldbanana
Postitusi: 86
Liitunud: 19 Nov 2016, 01:22
Tsikkel: BMW F800GS
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Tsikkel Itaaliast. Mis pabereid on ARKi vaja?

Lugemata postitus Postitas oldbanana »

Õnneks nii rumal pole, et kellegile raha ette maksta, küll aga sisaldas hind kohaletoomist sisuliselt lubati näitama tulla, eks siis paari päevapärast selgub kas tullakse ka =)

Kasutaja avatar

andryy
Postitusi: 562
Liitunud: 26 Nov 2005, 16:01
Tsikkel: Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Tsikkel Itaaliast. Mis pabereid on ARKi vaja?

Lugemata postitus Postitas andryy »

oldbanana kirjutas:

Õnneks nii rumal pole, et kellegile raha ette maksta, küll aga sisaldas hind kohaletoomist sisuliselt lubati näitama tulla, eks siis paari päevapärast selgub kas tullakse ka =)

Räägi kus sellist pakkumist leidsid?
Huvitab ka sealt toomine.

Easy Rider & Iron Butt
Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel suudab lennata
CZ,Kawasaki ZX400,Honda CBR900RR,Honda X11,Suzuki DL650,BMW R1200GS,Triumph Tiger 800XC,Suzuki DL 1000 XT V-Strom

Jev
Postitusi: 14
Liitunud: 21 Sept 2016, 21:23
Tsikkel: KTM690ER;XL650V5
Tänanud: 1 kord

Re: Tsikkel Itaaliast. Mis pabereid on ARKi vaja?

Lugemata postitus Postitas Jev »

Eelmisel suvel toodi Saksamaalt Itaalia paberitega ja Saksa ülevaatusega ratas, mingeid probleeme ARKis selle arvelevõtmisega ette ei tulnud. Dokumendid olid Itaalia maanteeametist, kus olid kõik kanded ratta arvelevõtmise, omanikute vahetamise ja arvelt maha võtmise kohta, ning lisaks sellele otseloomulikult ostu-müügileping.


Teema algataja
oldbanana
Postitusi: 86
Liitunud: 19 Nov 2016, 01:22
Tsikkel: BMW F800GS
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Tsikkel Itaaliast. Mis pabereid on ARKi vaja?

Lugemata postitus Postitas oldbanana »

Saaga sai lõpu, päev enne kohaletulekut hakkas vend rääkima, et oleks ikka raha ette vaja "sularaha pole turvaline" soovisin kõike head ja sinna see jäigi.
Võib teema kustutada või ma ei tea kuidas need asjad siin käivad, edaspidi otsin kohalikku ratast või siis vaatan mujalt Nõela abiga vms, tänan tähelepanu eest!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Tsikkel Itaaliast. Mis pabereid on ARKi vaja?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

oldbanana kirjutas:

Saaga sai lõpu, päev enne kohaletulekut hakkas vend rääkima, et oleks ikka raha ette vaja "sularaha pole turvaline" ...

Kui miski näib liiga fantastilisena, et tõene olla siis ....
Üldiselt on ju kõik hästi, sul jäi raha alles ja said ühe naksuga võõrast kogemusest kohe targemaks. Ei pidnud ise reha peale astuma ega miskit. :bsmile:

Ära ei kustuta me siit seda küll - 100% tasuta koolitus koos näitliku õppematerjaliga. Järgnevatele meestel, kes Itaaliast soodsat tsiklit tahavad saada jäävad kõik koolirahad maksmata.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Tsikkel Itaaliast. Mis pabereid on ARKi vaja?

Lugemata postitus Postitas reimps »

oldbanana kirjutas:

Saaga sai lõpu, päev enne kohaletulekut hakkas vend rääkima, et oleks ikka raha ette vaja "sularaha pole turvaline" soovisin kõike head ja sinna see jäigi.
Võib teema kustutada või ma ei tea kuidas need asjad siin käivad, edaspidi otsin kohalikku ratast või siis vaatan mujalt Nõela abiga vms, tänan tähelepanu eest!

Mu kõrva on jõudnud kuuldused ühest Z1000-st, mille müümisega ei läinud viimati kõige libedamalt, mingid seadused ei luba eraisikul asju välja loosida. Nelja kilo eest saad endale selle, Viljandist ja puha :)

Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Tsikkel Itaaliast ehk kui miski näib liiga hea...

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Nojah, ütleme et Itaalia päritolu ei ole tsikli puhul iseenesest halb - ostsin enda oma Bikepointist, just Itaaliast tulnud, oli juba ARKis ette näidatud, paberitöö võttis pool tundi ja Bikepoint viis isegi lahkelt mind ja tsikli käruga ARKi ette. :) Küll aga pidi see Itaaliast toomine nõudma konkreetset ärikonveierit - uurisin kunagi ja sealne bürokraatia pidi olema eraisikule kindlalt üle jõu.

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner


ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Tsikkel Itaaliast ehk kui miski näib liiga hea...

Lugemata postitus Postitas ats30 »

See teema oleks palju õpetlikum kui algataja kergitaks kalevit tiba rohkem. Tundub et tegemist ei ole "Nigeeria pakkumisega" vaid kellegiga siitsamast Eestist kes sellist jama konkreetselt pakub. Tuuakse ju Itaaliast tsikleid ammu ja palju. Sellised eriti soodsate pakkumiste tegijad võiks ju saada siinsele kogukonnale tutvustatud. Nagu mu abikaasa armastab öelda- rahvas peab oma kangelasi tundma! Kui nime ja tel nr-t ei taha öelda, tiba rohkem võiks rääkida küll. Praegu ei saa nagu midagi aru.
:bsmile:

Oleks ma tark, ma oleks vait.

Teema algataja
oldbanana
Postitusi: 86
Liitunud: 19 Nov 2016, 01:22
Tsikkel: BMW F800GS
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Tsikkel Itaaliast ehk kui miski näib liiga hea...

Lugemata postitus Postitas oldbanana »

Ei ole kohalik, autoscout24.de kaudu leidsin kuulutuse.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tsikkel Itaaliast ehk kui miski näib liiga hea...

Lugemata postitus Postitas pühak »

Müüja siis omast arust kaval ka: eeldas, et ostja juba pöördesse aetud ja küsis ettemaksu niiöelda "viimasel hetkel." Emotsioonide küüsis olevat inimest ikka lihtsam petta. :D

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”