Nahkvarustuse hooldus.

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Palm.
Postitusi: 108
Liitunud: 03 Mär 2013, 10:00
Tänanud: 11 korda

Nahkvarustuse hooldus.

Lugemata postitus Postitas Palm. »

Teostan Tallinnas nahast sõiduvarustuse puhastust ning hooldust. Ei jää hätta ka nahast kohvrite puhastamisega.
Hind kokkuleppel, sõltuvalt määrdumise astmest ning eseme gabariitidest.

Kõik küsimused palun siia, või postkasti :bsmile:



Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 892
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 404 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Nahkvarustuse hooldus.

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Voh....
Mul oleks küsimus.
Ostsin kasutatud Richa naha. Värvilise. Punastes, valgetes ja mustades toonides.
Asjaga on risu kah pandud, nii et kohati on määrdunud ja kohati on nahk kannatada saanud.
Et milliseid nahahooldusvahendeid Sa soovitaksid kohalikust kaubandusvõrgust, kui ma tahaks ise selle töö ära teha, mida Sina teenusena pakud :)

Ehk siis tahaks nahka:

A) Pisut puhastada
B) selle mõnusalt pehmeks muuta
C) Mingi kaitsekiht kah peale, et paremini püsiks

Aga nii, et rõvedalt läikima ei hakkaks.
Ja et nahka ei kahjustaks.

Vot, sellised küsimused.

Viimati muutis Nozzu, 09 Mär 2019, 20:09, muudetud 1 kord kokku.
Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

Teema algataja
Palm.
Postitusi: 108
Liitunud: 03 Mär 2013, 10:00
Tänanud: 11 korda

Re: Nahkvarustuse hooldus.

Lugemata postitus Postitas Palm. »

Ma kardan, et see ei oleks väga jätkusuutlik, kui ma nüüd kõik välja patran siin :D

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Nahkvarustuse hooldus.

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 892
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 404 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Nahkvarustuse hooldus.

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

:) Nojah, oleneb ilmselt detailsuse astmest.

Kui lukksepp ütleb, et kasutab võtmete viilimiseks nr 17 viili või kingsepp, et taob saapaid kilose haamriga kokku, siis see veel temalt leiba ära ei võta.

Ja noh...ega ma küsigi, et mis vahendeid, kreeme, harju ja tehnikat konkreetselt Sina kasutad. Äkki, teemas kodus oleva inimesena, oskad lihtsalt mingeid vahendeid poelettidelt soovitada. Selles oli pigem see küsimuse mõte. Eeldusel, et prohvid kasutavad nagunii mingeid ulmepastasid ja harju, mis nö. tavamäkerdajale kättesaadavad või kuluefektiivsed ei ole.

Aga jah...eks vist oht ole jah, et kui jätta protsessist mulje, et see väga lihtne on, võib tõesti kundesid väheks jääda.

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 892
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 404 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Nahkvarustuse hooldus.

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

franz125 kirjutas: 09 Mär 2019, 20:17

Novot...väga hea.
Seal eraldi sektsioon mootorratta rõivaste hooldamiseks.

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7191
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1857 korda
Tänatud: 515 korda

Re: Nahkvarustuse hooldus.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Nozzu kirjutas: 09 Mär 2019, 20:20
Spoiler
franz125 kirjutas: 09 Mär 2019, 20:17

Novot...väga hea.
Seal eraldi sektsioon mootorratta rõivaste hooldamiseks.

Pesed sooja vee ,seebi ja käsnaga alustuseks puhtaks. Mitte pesukausis muidugi vaid käsnaga osa haaval.Nahk kui naturaalne materjal ei taha mingit keemiat. Seejärel kuivatad korralikult ning siis juba värviparandus vahendid ja kreemitamine. Kui ei oska ja vahendid puuduvad,siis lihtsam ja odavam viia tegija kätte. Paljud head kreemid ja hooldusvahendid on müügil suurtes kopsikutes,aga sul pole ju vaja liitrit kreemi ühele tootele. Korralikud reemid on naturaalsed(ntks lanoliinpiima baasil) ja riknevad kui kauaks seisma jäävad. Kui toode korras ja hilisemat hooldust vajab, siis selle kreemi võib omale soetada,sest seda peab ikka aegajalt panema,muidu kaotad selle tehtu tulemuse kiirelt.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 892
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 404 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Nahkvarustuse hooldus.

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

urmas66 kirjutas: 09 Mär 2019, 23:57
Spoiler
Nozzu kirjutas: 09 Mär 2019, 20:20
franz125 kirjutas: 09 Mär 2019, 20:17

Novot...väga hea.
Seal eraldi sektsioon mootorratta rõivaste hooldamiseks.

Pesed sooja vee ,seebi ja käsnaga alustuseks puhtaks. Mitte pesukausis muidugi vaid käsnaga osa haaval.Nahk kui naturaalne materjal ei taha mingit keemiat. Seejärel kuivatad korralikult ning siis juba värviparandus vahendid ja kreemitamine. Kui ei oska ja vahendid puuduvad,siis lihtsam ja odavam viia tegija kätte. Paljud head kreemid ja hooldusvahendid on müügil suurtes kopsikutes,aga sul pole ju vaja liitrit kreemi ühele tootele. Korralikud reemid on naturaalsed(ntks lanoliinpiima baasil) ja riknevad kui kauaks seisma jäävad. Kui toode korras ja hilisemat hooldust vajab, siis selle kreemi võib omale soetada,sest seda peab ikka aegajalt panema,muidu kaotad selle tehtu tulemuse kiirelt.

Tänud, Urmas!

Kas selleks, nö. preventatiivseks kaitsevahendiks, võiks sobida siis näiteks see toode, jah: https://www.leathermastershop.eu/index. ... uct_id=175

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7191
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1857 korda
Tänatud: 515 korda

Re: Nahkvarustuse hooldus.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Nozzu kirjutas: 10 Mär 2019, 17:59
urmas66 kirjutas: 09 Mär 2019, 23:57
Spoiler
Nozzu kirjutas: 09 Mär 2019, 20:20
franz125 kirjutas: 09 Mär 2019, 20:17

Novot...väga hea.
Seal eraldi sektsioon mootorratta rõivaste hooldamiseks.

Pesed sooja vee ,seebi ja käsnaga alustuseks puhtaks. Mitte pesukausis muidugi vaid käsnaga osa haaval.Nahk kui naturaalne materjal ei taha mingit keemiat. Seejärel kuivatad korralikult ning siis juba värviparandus vahendid ja kreemitamine. Kui ei oska ja vahendid puuduvad,siis lihtsam ja odavam viia tegija kätte. Paljud head kreemid ja hooldusvahendid on müügil suurtes kopsikutes,aga sul pole ju vaja liitrit kreemi ühele tootele. Korralikud reemid on naturaalsed(ntks lanoliinpiima baasil) ja riknevad kui kauaks seisma jäävad. Kui toode korras ja hilisemat hooldust vajab, siis selle kreemi võib omale soetada,sest seda peab ikka aegajalt panema,muidu kaotad selle tehtu tulemuse kiirelt.

Tänud, Urmas!

Kas selleks, nö. preventatiivseks kaitsevahendiks, võiks sobida siis näiteks see toode, jah: https://www.leathermastershop.eu/index. ... uct_id=175

Kunagi mul sõber oli mingite ainete maaletoojaga seotud ja võtsin sealt,mingi usa staff oli. Seda meil enam ei müüda ja ta soovitas Smartservicest osta,olengi sealt võtnud vajadusel. Pole ise mingi proff vaid teen enda asju,aga siis profist sõbra nõuannete järgi. Neid asju palju ja ma olen konkreetselt küsinud näiteks roolile ja toimib. Üle eelmise autoga tegin kohe uuest peast ja sõitsin 400tkm ning hele sisu oli nagu uus. Rool kaasaarvatud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”