Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

kas kinnine või lahtine? lahtisega läbi poola tulles peab Maksimi katusele panema :D

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

see on ikka lahtine.huvitav mis maksimist hr.pihelgas siin rääkis.talle soovitaks natuke maailmas ringi vaadata et mis nagu toimub üleüldse.ja kasuks tuleb hoida end kursis maailma poliitilise olukorraga.sõda nimelt käib iraagis,mitte siin.üldiselt käib sinu kohta üks vanasõna....HIRMUL LIHTSALT ON SUURED SILMAD.ja sinna ei ole midagi parata....
Kasutaja avatar

Teema algataja
Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

ohoh, kas Hr. Nõel arvab, et Poola kurikaelad lihtsalt kergitavad kaabut, kui käru peal 300K eest rattaid mööda sõidab? olen ennegi nendega seal võidelnud ja olen kindel, et kinnine käru on kordi arukam variant.

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Enda kogemusest võin rääkida,et Kinnine kaheteljeline käru,mida veab väikese kubatuuriga auto, muudab sõidu ikka väga ebamugavaks.
Kui ma enda ratast tõin siis mu ford 1.8 TD ei jaksanud seda käru üldsegi vedada. 5. käiku ei kasutanud üldsegi.ja 150 km oli juba tunne,et autost on kahju.Saksa ots märksa pikem

Aga samas ford pole auto ka :roll:

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

hr.pihelgas ärgu võtku nüüd asja isiklikult.räägin nii kuidas asi seal viimasel ajal on.olen see aasta sealt LAHTISE käruga läbi sõitnud korda kümme.tundub et poola kurikaeltele on suukorvid tugevalt pähe tõmmatud.tuleb meelde et olen sellekohast mingit artiklit isegi lugenud kuskilt.asi järgmine-kui mingid euro abiprogrammid hakkasid nende jaoks avanema siis kõrged eurohärrad andsid mõista,et maantee röövimine olgu kadunud muidu ehitavad oma teed ise valmis.see pärast käib seal selline teedeehitus programm,et kuku või pikali.ju siis nad said lõpuks aru et nii on asi palju kasulikum.vot selline asi siis.
kardan et selle käru ülekaaluga on küll nii, et sealt nad väänavad kohe kindlasti ära. see ju ametlik värk.ühe korra taheti ka piiril mingit peregruskat pähe määrida. tõestasime siis seal neili et pole. selleks tuli kõik tsiklite briefid ja kärupass ka välja otsida.
aga alati on ju võimalus turvaliselt üle rootsi ka tagasi tulla. ja kordan veelkord.kõik on ainult oma kogemuste põhjal.

kõrtsmikumolu
Postitusi: 928
Liitunud: 12 Dets 2004, 19:32
Tsikkel: HusaBerg
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kõrtsmikumolu »

http://pilt.ee/photo/372540/15544066/

See pilt on tehtud kevadel 2005 poola parklas. Asjaosalised on kõik elus ja terved, ning rattad said ka ühes tükis Eestisse :wink:
Kasutaja avatar

randel
Postitusi: 670
Liitunud: 22 Apr 2005, 10:13
Tsikkel: Beta 390
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 202 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas randel »

Me tõime kevadel tavalise üheteljelise käruga 3 üle 200kg tsiklit. http://pilt.ee/photo/655148/15544938/
Rikkusime enamvähem kõiki lubatud masse mis sai - autol lubatud 500kg piduriteta haagis, käru max lubatud 750kg, meil oli ca 900kg. Ja kuigi saksa polizei mingis bensukas eravärvides autoga meid maha võttis ja kontrollis kõiki võimalikke pabereid, siis masside kohta ei tulnud ühtegi küsimust. Poola piirivalve viskas korraks vaid ID-kaartidele pilgu peale ega tahtnud isegi auto pabereid näha, mujal ei olnud samuti kuskil probleeme. Ainus probleem oli 1.6 mootor mis vastutuulega kippus 15l/100km võtma ja mitte üle 80km/h sõitma.
Sügisel sai toodud B-kati lubadega ära 1200kg haagissuvila Kia Sorento sabas, samuti ei mingeid küsimusi kuskil.
Aga võib ka olla et meil lihtsalt vedas, igatahes rahulikum oleks liigelda olnud küll kui kõik seadustele vastav ja ei pea kartma iga politseiautot ;)

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

olen kahe eelmisega 100 prossa nõus.asja tuleb võtta lõdvalt.lihtsalt minna ja ära teha.ja mitte uskuda mingeid muinasjutte pättidest ja ma ei tea kellest veel.see asi on juba kõik ajaloo raamatutes.kõrtsmikumolu tean hästi ja tema juba mingi tühikargaja pole. see suur kawa on ka kuidagi tuttav.kõrtsmikumolule 1 küssa.kas pilt pole mitte tehtud warsa ja byalistoki vahel tir portis nn.väikses eestis.nii kuradi tuttavad on see männimets ja ka need tel.putkad.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

nii kõik tsiklita tsiklistid,

esimene tripp Saksa toimub 4 nädalal. Andke teada oma huvist, siis saame plaani täpselt paika panna.
Kasutaja avatar

schanzez
Postitusi: 223
Liitunud: 10 Sept 2004, 22:12
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas schanzez »

kaua kestab? Ja millistesse piirkondadesse liigud
Kasutaja avatar

Teema algataja
Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

eeldatavasti kestab 25-29 jaanuar. Hetkel kindel München, edasi kokkuleppel.
Kasutaja avatar

schanzez
Postitusi: 223
Liitunud: 10 Sept 2004, 22:12
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas schanzez »

räägi palju transpordi kulud on (umbkaudu)
Kasutaja avatar

Teema algataja
Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

schanzez-poiss, anna parem link selle aparaadi kohta mida sa tuua tahad, koos asukohakoodiga. Siis ütlen kõik, mis vaja.
Kasutaja avatar

schanzez
Postitusi: 223
Liitunud: 10 Sept 2004, 22:12
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas schanzez »

ma tahaks tuua yamaha tdr 125´e või honda nsr´i
raha oleks kuskil 25k ma ei tea kas saab selle rahaga üldse midagi ette võtta
Kasutaja avatar

Hotrod
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:49
Tsikkel: vs750 chopper
Asukoht: Ääsmäe

Lugemata postitus Postitas Hotrod »

Täitsa huvitaks kas märts aprill mai, selle aja sees ka mõni tripp toimub? Selleks ajaks on eeldatavasti mul ca25k tsikli jaoks raha kogutud ja ratas välja valitud.
Real Hot Rods don't leak oil.
They mark their territory.
Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1273
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 43 korda

Lugemata postitus Postitas isakene »

Hotrod kirjutas:
Täitsa huvitaks kas märts aprill mai, selle aja sees ka mõni tripp toimub? Selleks ajaks on eeldatavasti mul ca25k tsikli jaoks raha kogutud ja ratas välja valitud.
See on vastik aeg, kus rattad kõige kallimad, hooaja algus juu... praegu saaks antud summa eest tunduvalt asjalikuma pilli....
Kasutaja avatar

Hotrod
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:49
Tsikkel: vs750 chopper
Asukoht: Ääsmäe

Lugemata postitus Postitas Hotrod »

õige ta on.. teaks ma millises suuruses see tripp maksma läheks..saaks ehk kohe ratast vaatama hakata..
Real Hot Rods don't leak oil.
They mark their territory.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

no väga üldiselt arvutades maksab sõit ratta toojale ca. 4K. Eeliseks loen võimalust ratas enne ostu ise üle vaadata ja vajadusel kiiresti edasi otsida.

Kas ostja tuleb ise kaasa või ei - see hinda ei mõjuta. Otseselt mõjutab hinda rataste asukoht.
Kasutaja avatar

schanzez
Postitusi: 223
Liitunud: 10 Sept 2004, 22:12
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas schanzez »

krt siin neid kuulutusi vaadates asuvad kõik head ja soodsad tsiklid lõunas
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

schanzez kirjutas:
krt siin neid kuulutusi vaadates asuvad kõik head ja soodsad tsiklid lõunas
Asuvad nad jee.... Odavad tsiklid asuvad ju hoopis NEEGRI juures...

Motor Rader Sport Shopp

Rue Soeiro Pereira Gomes Lisbon 1600
Portugal
Phone number : +34610225371
E-mail us at : support@motorradersportshopp.com

http://motorradersportshopp.com/index.php?cPath=30
Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

siis on ju hästi :D kalliks läheks siis, kui üks ratas tuleks peale võtta Münchenist, teine Hamburgist ja kolmas t*** teab kust. St. kõige kallim on terve Saksamaa läbi sõita.
Kasutaja avatar

schanzez
Postitusi: 223
Liitunud: 10 Sept 2004, 22:12
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas schanzez »

ei aga kui asub berlinis siis see peaks ju tee peale jääma
Sul on münchenist ratas siis juba valmis vaadatud?
lõuna all mõtlesin ma lõuna-saksamaad
Kasutaja avatar

Teema algataja
Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

schanzez, mida SINA tahad? kuskohast, millal, millist ratast?


isiklikud küsimused ES-ina.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

korduma kippuvate küsimustega seoses mõned toomise reeglid.

jutt kehtib neile, kes tellivad ratta, aga ise kaasa ei tule.

otsi omale ise tsikkel välja ja ütle mulle, kus ta asub. Kui tahad võid otse tsiklimüüjale ära maksta ja siis toon selle ratta ära, isegi kui selgub, et on pask. Kui tahad, et vaatan enne ostmist ratta üle, siis maksad sularahas enne väljasõitu transpordi ja ratta raha mulle peo peale. Kui siis selgub, et ratas on pask helistan sulle ja saad otsida siva uue ratta. KUi jääb kaugele, maksad transpordi eest hiljem juurde, aga võid kindel olla, et saad heas korras ratta. Mingit garantiid ma muidugi ei anna, sest talvel pole võimalik ratast detailselt kontrollida. Kui juhtub, et ei saagi sobivat ratast toon sulle ratta raha tagasi, aga transpordi raha jääb mulle.

Nii need tingimused on ja kaubelda selles osas ei saa.

Üldiselt olen ma huvitatud, et sa saaksid endale võimalikult väikeste kuludega hea ratta.
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

aga minule tundus et Alehando oli siiski homo, L Bimbo polnud siiras ja don Pedro himustas oma enda lihast tütart, kes tegelikult oli nende ühine poeg
Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Len
Postitusi: 234
Liitunud: 15 Sept 2005, 20:45
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Len »

Hotrod kirjutas:
Täitsa huvitaks kas märts aprill mai, selle aja sees ka mõni tripp toimub? Selleks ajaks on eeldatavasti mul ca25k tsikli jaoks raha kogutud ja ratas välja valitud.
Arvatavasti ma lähen märtsis aga ei usu eriti et käru peal mõni koht üle jääb aga võib ka jääda, sest tahaks ise ühega kahepeale müügiks tuua 3 ratast. Aga mai kuus võid mainida siis ma arvan et jälle minek. :wink:
Aprilia RS 50-> Aprilia RS 125 -> Suzuki GSX 600F -> Honda CBR 600F -> Aprilia RSV Mille
Kasutaja avatar

schanzez
Postitusi: 223
Liitunud: 10 Sept 2004, 22:12
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas schanzez »

Räägi mis marsuuti pidi sa liigud Münchenisse?

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Berliini ringi pealt A-9 peale ja seda mööda alla Müncheni välja.Keegi kunagi olla väitnud et Varsast alla lõunasse läbi Wroclavi ja Praha tuleb vähem maad.Aga Tshehhi kiirtee kleeps ka maksab midagi ja ajaliselt jõuab kindlasti Berliini kaudu kiiremini.Jumala pärast ainult ärge koos haagisega seal kihutama hakake.Selle peale on bahni politsei eriliselt maias.ikka tasa ja targu 90,max 100.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Bick kirjutas:
aga minule tundus et Alehando oli siiski homo, L Bimbo polnud siiras ja don Pedro himustas oma enda lihast tütart, kes tegelikult oli nende ühine poeg
O_o

ma mõtlesin et see poola teema oli aktuaalne vene aja lõpus. et kas mõni siiamaani arvab, et just poola kurikaelad on need, keda saksast eestisse sõites kartma peaks? ma küll ei usu seda enam.
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

eee mul on 10 kilo
kas selle eest toox mulle pihelgas saksast midagi :?: (A)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”