Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

reimz
Postitusi: 107
Liitunud: 10 Mai 2004, 15:23
Tsikkel: GSX-R 1000 K3 / Warrior
Asukoht: Tallinn - Kiisa
Tänatud: 2 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas reimz »

Ega keegi nüüd lähiajal Saksa ei lähe?




hejnfelt
Postitusi: 2
Liitunud: 03 Mai 2017, 12:06
Tsikkel: S2R1000, S4R, 1299S, SXV550

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas hejnfelt »

Hello, I'm looking for safe transport of a motorcycle from Radewormwald in Germany to Tallinn Estonia. The bike is bought already and waiting for pickup. I am willing to pay well for safe transport. please write to hejnfelt@gmail.com.


andu
Postitusi: 316
Liitunud: 11 Juun 2014, 10:05
Tsikkel: sv1000, fjr1300p
Asukoht: tallinn-riia-tartu-põlva
Tänanud: 93 korda
Tänatud: 44 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas andu »

kas teadjamatel on kogemust Prantsusmaalt toomisega, omal käel koju sõit plaanis aga kindlustuse asi segane. kuidas kindlustust teha või mis asutus prantsusmaal transiidi nr tegeleb ?
hetkel valikus 4 ratast kaks itaalias kaks prantsusmaal, itaalia osa on selge mis ja kuis ning varem läbi käidud kuid prantslased võõrad natu

dare to dream…
eksarmukesed: thunderace - er6n - k1200rs - gsxf600 - fjr1300(gen2) - r6 - fz6 - dr650 - vtr1000 - f650gs - vfr800 - fjr1300(gen1) - fzs600 - fjr1300p(gen1)- ducu scrambler, f650gs Dakar, rs125
hetkel südant soojendamas: sv1000, fjr1300p(gen3)

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas rannamees »

andu kirjutas: 30 Mär 2019, 02:13

kas teadjamatel on kogemust Prantsusmaalt toomisega, omal käel koju sõit plaanis aga kindlustuse asi segane. kuidas kindlustust teha või mis asutus prantsusmaal transiidi nr tegeleb ?
hetkel valikus 4 ratast kaks itaalias kaks prantsusmaal, itaalia osa on selge mis ja kuis ning varem läbi käidud kuid prantslased võõrad natu

Pole küll prantslase käest ise toonud, aga põhimõte peaks olema EU siseselt sama- teed sealmaal transiitnumbrid ja kindlustuse, millega võid sõita koju. Kehtib kuni kuu aega.

Pilt

eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

kas teadjamatel on kogemust Prantsusmaalt toomisega, omal käel koju sõit plaanis aga kindlustuse asi segane. kuidas kindlustust teha või mis asutus prantsusmaal transiidi nr tegeleb ?

Prantsusmaa oma jõuga koju sõita on põhimõtteliselt küll võimalik, aga ülikeeruline. Juhul kui tsikkel on Prantsumaa veel registreeritud ja kindlustatud, siis on asi lihtne, kui aga seda puudub, siis pigem = unusta ära.

Itaalia puhul on asi lihtsam, aga pead varem kindel olla, et kohalik "maakler" või müüja toetab sinu plaan. Dokumentide kulud - umbes 150,- E.

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

hejnfelt
Postitusi: 2
Liitunud: 03 Mai 2017, 12:06
Tsikkel: S2R1000, S4R, 1299S, SXV550

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas hejnfelt »

andu kirjutas: 30 Mär 2019, 02:13

kas teadjamatel on kogemust Prantsusmaalt toomisega, omal käel koju sõit plaanis aga kindlustuse asi segane. kuidas kindlustust teha või mis asutus prantsusmaal transiidi nr tegeleb ?
hetkel valikus 4 ratast kaks itaalias kaks prantsusmaal, itaalia osa on selge mis ja kuis ning varem läbi käidud kuid prantslased võõrad natu

I have bought from France before and no issues, everything is similar to rest of Europe but I had it shipped from France to Estonia so cannot say about documents and insurance if you plan on riding it home.

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas rannamees »

On keegi lähiajal Saksast tulemas?
Ca 50km Berliini ringist üles üks klassik-naked ära tuua?

Pilt

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Kui lähiaeg on mai teine pool kuni 10 juuni ?
Nõelal on selles ajavahemikus plaan ära käia Mannheimis.
Marsruut sinna kulgeb Dresdenist otse Mannheimi ja tagasi võib kasvõi läbi Berliini tulla.
Oleks kohta paarile normaal mõõdus tsiklile.
Toomise tingimuste kohta saab lugeda siitsamast peatykist 22 jaanuar 2015 minu postitusest.
Kellel huvi see võtab privas yhendust.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

snah
Postitusi: 121
Liitunud: 21 Aug 2009, 11:53
Tsikkel: Yamaha
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas snah »

Tere.27.11.05 postitusest Hr.Nõel saan aru et üksinda Sa saksas ei käi.


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

snah.
Ei saanud sinu komentaarist aru. Kas see oli küsimus?
Kui jahh, siis 14 aastat vanale komentaarile ei viitsi küll vastama hakata. :-|||

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

snah
Postitusi: 121
Liitunud: 21 Aug 2009, 11:53
Tsikkel: Yamaha
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas snah »

Kahju kui ei viitsi.Palju Sul siis vanust ka on.Kui vaba sel ajal olen, oleks ennast pakkunud kaasreisijaks lihtsalt.


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

1.Ei viitsi vastata kuna reedesel päeval, töö ajal on palju targematki teha.

  1. Mis see minu vanus siia puutub?
  2. Pole pakkumisest huvitatud.
  3. Ps. Kui on küsilause, siis lause lõppu käib küsimärk.
Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Külastan lähiajal enda isamaa. Kes soovib midagi - palun võtke telefoniteel ! ühendus.

Piirkond ei ole üldse veel määratud.

Christoph, viis038833

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Kes ühe jalgratta tooks? 10405 Prenzlauer Berg
Sõbrale siis. Tel. 58123134


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Nõelal oleks suur soov ja tahtmine 1-13 juuni vahel ära käia Mannheimi kandis.
Sellega seoses oleks vahest mõni vaba koht olemas.
Kellel huvi, siis võtab ühendust.
Toomise tingimused ja muu selline kondikava on siinsamas olemas. Loe minu postitust 22 jaanuar 2015.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

Jalamees
Postitusi: 183
Liitunud: 01 Veebr 2015, 13:07
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Jalamees »

Andke nõu, tahaks ühte uunikumi ( vana Goldwing) taastamise toorikuks tuua. Asub Hollandis, 70km Düsseldorfist läänes. Neti teel päris tehingut teha ei julge ilma et keegi pilgu peale viskaks kuna müüa kohta mõni negatiivne kommentaar. Ses mõttes vaja lihtsalt veenduda et asjad oleksid olemas kohapeal siis saaks ülekande teha. Mootor niikuinii kastiga kaasas.
Kas oleks kedagi kes aitaks ratta sellistel tingimustel ära tuua?

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas franz125 »

K ui mootor eraldi kastis kaasas siis jäta parem võtmata,kui selgub et et vaja mingeid juppe siis otsid lolliks.Uusi pole ja kasutatud on enamasti saast.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Kas tegemist selle tsikliga?
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... scopeId=MB

Kuda sa seda asja ette kujutad?
Mina otsustan Saksa ja ka Hollandisse ( Sinna just ainult selle isendi pärast) minna. Sa annad mulle nimekirja kaasa juppidest mis peaks kindlasti kaasas olema. Mina kontrollin listi alusel ja selgub, et miskid strateegilised osad on puudu. Sina otsustad, et ei osta seda vrakki.
Ja nüüd point- ma olen aega- raha raisanud ( aega suht palju) ja tahaksin, et keegi selle tühja sõidu kinni maksaks.
Mis edasi?

See kõik oli selline hommikune kohvikõrvane mõttelõng.
Tegelt pole Nõelal Saksa tripi peale mingit mõtet tekkinud enne sügist.
Käes on suvi ja pean plaani hoopiski tsikliga ida piiri taha minna trippima. :bsmile: :bsmile:

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

Jalamees
Postitusi: 183
Liitunud: 01 Veebr 2015, 13:07
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Jalamees »

Hr.Nõel kirjutas: 28 Juun 2019, 08:29

Kas tegemist selle tsikliga?
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... scopeId=MB

Kuda sa seda asja ette kujutad?
Mina otsustan Saksa ja ka Hollandisse ( Sinna just ainult selle isendi pärast) minna. Sa annad mulle nimekirja kaasa juppidest mis peaks kindlasti kaasas olema. Mina kontrollin listi alusel ja selgub, et miskid strateegilised osad on puudu. Sina otsustad, et ei osta seda vrakki.
Ja nüüd point- ma olen aega- raha raisanud ( aega suht palju) ja tahaksin, et keegi selle tühja sõidu kinni maksaks.
Mis edasi?

See kõik oli selline hommikune kohvikõrvane mõttelõng.
Tegelt pole Nõelal Saksa tripi peale mingit mõtet tekkinud enne sügist.
Käes on suvi ja pean plaani hoopiski tsikliga ida piiri taha minna trippima. :bsmile: :bsmile:

Jah see sama. Olen juba müüjaga vähe suhelnud. Põhimõtteliselt näeks seda oma vaimusilmas ette nii, et kodanik kellega kokkuleppele jõuan oskab elementaarsel tasemel anda hinnangut mootorratta seisukorra kohta. Kui kohapeal olemas asjad mis pildilt näha siis ma oleks nõus diili ära tegema. Ma ei eelda mingit garantiid, ma eeldan et inimene on lihtsalt pädev ja usaldusväärne. Olen teadlik riskidest mis kaasnevad sellise parts bike ostmisel. Kui on nn tühi ots siis tasun vaeva kokkulepitud summa alusel. Muidugi parem oleks kui antud ots oleks vedajale üks mitmest kuna päris tühi Eesti-Holland-Eesti otsoleks mõtetult kallis ja pole mõtekas / "kuluefektiivne"


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Ma praegu ei mõtle Saksa mineku peale. Just enne jaani sai käidud.
Praegust tahaks tsikliga sõita ja puhata.
Eks kui juuli lõpus miski plaan tekkib, annan teada.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Kui on nn tühi ots siis tasun vaeva kokkulepitud summa alusel.

Küsimus ei ole vaevast. Vastus on lihtne, kui veokoht (haagisele või kaubikule jääb sellepärast tühjaks, et midagi tsiklis puudub või rattas ei vasta ootusele, siis pead sa arvestama, et 350,- Euro vahetavad ikka omaniku. Punkt.

Gold-Wing ei ole midagi, mis mahub "kuidagi" ära.

Eilmine reis oli meil sama olukord. Palve alusel ülevaadatud kaup ei vastanud ootusele, aga õnneks ei tekkinud tühi koht - suutsin "mängida" nii, et kulud olid ainult 100,- E (80 km trajektoorist eemale, üks ööbimine lisaks, hulk telefonikõned ja kohapeal veetud tund).

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

Jalamees
Postitusi: 183
Liitunud: 01 Veebr 2015, 13:07
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Jalamees »

Spoiler
eetarga kirjutas: 28 Juun 2019, 22:30

Kui on nn tühi ots siis tasun vaeva kokkulepitud summa alusel.

Küsimus ei ole vaevast. Vastus on lihtne, kui veokoht (haagisele või kaubikule jääb sellepärast tühjaks, et midagi tsiklis puudub või rattas ei vasta ootusele, siis pead sa arvestama, et 350,- Euro vahetavad ikka omaniku. Punkt.

Gold-Wing ei ole midagi, mis mahub "kuidagi" ära.

Eilmine reis oli meil sama olukord. Palve alusel ülevaadatud kaup ei vastanud ootusele, aga õnneks ei tekkinud tühi koht - suutsin "mängida" nii, et kulud olid ainult 100,- E (80 km trajektoorist eemale, üks ööbimine lisaks, hulk telefonikõned ja kohapeal veetud tund).

Jah, see tundub mõistlik. Ma ikka veel sellest põlvkonnast kes mõistab et tasuta lõunaid pole olemas ja mehe suurim vara on tema sõna.
Oled millalgi jälle minemas? Tasub lähemalt rääkida?


eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Ma sõidan küll lähiajal Saksamaale, ja korjan üks ja teist, aga Goldwing´i asukoht tooks peaaegu 660 km lisakilomeetrid.

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas piiks »

OldHorseNewTricks kirjutas: 28 Juun 2019, 00:12

Andke nõu, tahaks ühte uunikumi ( vana Goldwing) taastamise toorikuks tuua. Asub Hollandis, 70km Düsseldorfist läänes. Neti teel päris tehingut teha ei julge ilma et keegi pilgu peale viskaks kuna müüa kohta mõni negatiivne kommentaar. Ses mõttes vaja lihtsalt veenduda et asjad oleksid olemas kohapeal siis saaks ülekande teha. Mootor niikuinii kastiga kaasas.
Kas oleks kedagi kes aitaks ratta sellistel tingimustel ära tuua?

Virvendan pidevalt Saksas Papenburi kandis ja ka Amsterdami sattun autoga pidevalt. Hetkel sai natuke hilja su juttu märgatud. Ülehomme liigub mul täitsa tühi haagis Saksast Eesti, aga Hollandis enam ei jõua keegi ära käia.
Kui huvi, siis PM, vaatame, mis teha annab.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

RSTi
Postitusi: 57
Liitunud: 26 Mär 2019, 21:44
Tsikkel: CB1kR
Tänatud: 1 kord

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas RSTi »

Kas keegi on siin teemas, või mõnes teises, mingi kokuvõtte ka teinud, mis sekeldusi toob endaga kaasa Saksamaalt ratta ostmine ja siin arvele võtt?
Nagu mingi checklist tegevustest ja asutustest, mida vaja külastada või kuhu kirjutada. Et saaks näiteks aega ja raha planeerida, kui ise tooma minna seda Saksamaalt.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

RSTi kirjutas: 10 Juul 2019, 09:04

Kas keegi on siin teemas, või mõnes teises, mingi kokuvõtte ka teinud, mis sekeldusi toob endaga kaasa Saksamaalt ratta ostmine ja siin arvele võtt?
Nagu mingi checklist tegevustest ja asutustest, mida vaja külastada või kuhu kirjutada. Et saaks näiteks aega ja raha planeerida, kui ise tooma minna seda Saksamaalt.

Saksamaa on suur ja seal võivad sõidukulud erineda päris uures ulatuses olenevalt piirkonnast.
Arvelevõtt on ju mnt.ee lehel kirjas. Kui ratas on tehniliselt vastav tootja loodule siis esmane ÜV mis on tasuta ja esmane arvelevõtmine.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

crappersledge
Postitusi: 46
Liitunud: 10 Aug 2006, 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas crappersledge »

PM

OldHorseNewTricks kirjutas: 28 Juun 2019, 22:42
Spoiler
eetarga kirjutas: 28 Juun 2019, 22:30

Kui on nn tühi ots siis tasun vaeva kokkulepitud summa alusel.

Küsimus ei ole vaevast. Vastus on lihtne, kui veokoht (haagisele või kaubikule jääb sellepärast tühjaks, et midagi tsiklis puudub või rattas ei vasta ootusele, siis pead sa arvestama, et 350,- Euro vahetavad ikka omaniku. Punkt.

Gold-Wing ei ole midagi, mis mahub "kuidagi" ära.

Eilmine reis oli meil sama olukord. Palve alusel ülevaadatud kaup ei vastanud ootusele, aga õnneks ei tekkinud tühi koht - suutsin "mängida" nii, et kulud olid ainult 100,- E (80 km trajektoorist eemale, üks ööbimine lisaks, hulk telefonikõned ja kohapeal veetud tund).

Jah, see tundub mõistlik. Ma ikka veel sellest põlvkonnast kes mõistab et tasuta lõunaid pole olemas ja mehe suurim vara on tema sõna.
Oled millalgi jälle minemas? Tasub lähemalt rääkida?


eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Kas keegi on siin teemas, või mõnes teises, mingi kokuvõtte ka teinud, mis sekeldusi toob endaga kaasa Saksamaalt ratta ostmine ja siin arvele võtt?
Nagu mingi checklist tegevustest ja asutustest, mida vaja külastada või kuhu kirjutada. Et saaks näiteks aega ja raha planeerida, kui ise tooma minna seda Saksamaalt.

Toon natukene erinevused välja:

a)
kes hoiab Saksast "Zulassungsbescheinigung Teil 2" - Saksa lihtkeeles "Brief" näppude vahele on vaieldamatu liiklusvahendite omanik! Punkt out and over. Kui müüja ei suuda sulle seda näidata - siis jääb ainult tsikli lammutamine...(mis saab ka eesmärk olla)?! -selliste juhul oleks parem kui kohalik politsei kinnitab, et müüdav "vara" ei ole varastatud. Toon näide - käisin üks Indian unikum vaatamas, kust küsitud summa oli suurem kui 9000,- Euro aga dokumentid olid kahtlased (puudus "Brief"). Siis on selline kohapealne politsei kaudne järelpäring / külastus peaaegu kohustuslik.

kirjutasin seda juba varem:
b) maanteeameti ametid on kohaliku võimude alt. Seda tähendab, et linnapea või maavanem on kõrgem ja tähtsam otsustaja. Seda saab tähtis olla, kui sinu ostu- ja/või kojutoomistehing sõltub mingi määral veel maanteeameti külastus. (Tsikli registris mahavõtmine, 5-päevased- ja ekspordinumbrite väljastamiste puhul.) Lisaks on lahtioleku ajad suht piiratud ja ooteaeg saab 10 minutid olla, aga samuti 3 päevad või isegi 1 kuud.

c) kui sa jääd Saksa "Autobahn" / kiirtee ilma kütusdeta seisma, siis arvesta sellega, et sinu eelarve läheb lõhki :wack:

Kuludest ma ei hakka siin eriti rääkima, reisikulud nagu ikka. Saksa registrite mahavõtmiskulud on enamus väiksem kui 20,- Euro, 5 päevased plaadid pead sa umbes 75,- Euroga arvestama, eksportnumbrid maksavad pigem kuni 150,- Euro - ja mõlemad tehingud nõuavad kehtiv tehniline ülevaatus (erandid / vaata a)

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

Peavalu
Postitusi: 2
Liitunud: 14 Aug 2011, 14:41
Tsikkel: Jawa 360 Velorex, BMW R1150R
Asukoht: Läänes

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Peavalu »

On keegi lähiajal Saksast tulemas?
Oleks vaja Bmw rattale transporti.
Asukoht 85305, Jetzendorf


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

On keegi lähiajal Saksast tulemas?
Oleks vaja Bmw rattale transporti.
Asukoht 85305, Jetzendorf

Kas oled leidnud endale transpordi juba? Kui ei, siis kirjuta privasse mulle.

Ps. Kas oleks kellelgi huvi tuua ratast või muud kaupa Frankfurti-M kandist?

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”