Mootorrataste varustus ja lisaseadmed.

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Mootorrataste varustus ja lisaseadmed.

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Pane siis häid kohti kust saab varustust ja lisaseadmeid.

motopaks


Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Lugemata postitus Postitas piiks »

noh ma ytlex selle asja pääle seda et teades päris palju Helsinki motopooditest ja hindadest siis olen päris kindel et lootus siit (Helsinkist siis) varustust odavamalt saada on täiesti p6hjendatud. poodidest nii palju et neid on väga palju ja oleneb stiilist mis sorti varustust otsid, väga hea valik nahka on ntx Leather Heavenis, see aub Pohjon Rautantie Katul mu meelest kui ma ei exi, Tennis palatsi vastas, siis on veel yx hea pood Hertoniemes aga selle aadressi ma kahjux kyll ei tea seda saab muidugi uurida, siis veel Micheleni katul on Euro Biker seal praaga mu meelest mingid mega k6vad aled kui vaatamas käsin siis igatahes olid hainnad miinus 50% kuni miinus 70% ja veel on Allright mille aadressi ma kah ei tea kyll aga asukoht on suht kesklinnas, siis veel Hog House mis on siis Harley ametlik maaletooja soomes ja sealsed hinnad on nii et tagide hinnad algavad kuskil 700 eurost ja l6ppevad 1200 euri juures aga sealt v6ib leida absoluutselt k6ike mis on v6imeline harrika logo kandma, rinnahoidjast k6igi selle aasta harrika mudeliteni. ex neid poode on veel ja veel aga need tulid hetkel pähe esimesena, Hog House asub Kannlemäel ja selle k6rval on kohe yx hea varustuse pood mille nime ma kahjux ei mäleta:( noh niipalju siis poodidest ja peax ytlema et praaga on 6ige aeg ostu reisile minna kuna väga paljudes kohtades on meeletud alla hindlused.
kui midagi konkreetset veel huvitab ex siis kysi, aga lambist on nagu väga raske rääkida:)

Panin siia ka siis soultrain'i jutu Helsinki poodide kohta.
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

aitähh muidu olexin lolli peaga uuesti trykkinud:)
Loud pipes save lives!!!

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

sai paar päeva tagasi Helsinkis käia, seega saan jagada kogemusi sellisest väiksest poest nagu Euro biker.
Pood asub Mechelininkatu`l hääldatakse mekelininkadu, vihje: kui ütlete mešelinkadu, siis ei saada muhvigi aru millest te räägite... :mrgreen: :wink: Pood on sadamale piisavalt ligidal et sinna jalagi minna, kui oma transporti pole, pidi ka saama nr.3 trammiga.

Pood on peamiselt spetsialiseerunud riiete müümisele, kohapeal oli suur valik jopesi, tagisi, pükse, kindaid, - eriti viimaseid, Eestis pole ma üheski poes näinud korraga nii suurt valikut kindaid. Oli ka väike valik saapaid ja customrattale sobivaid reisikotte.
Kui on midagi eelpool mainitutest tarvis ja sinnapoole lahte asja, tasub kindlasti see pood üles otsida.

www.eurobiker.fi


p.s. 27 novembrini E-N saab viking linega edasi-tagasi 150.- eek eest.
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

segga omalt poolt vähe mõtte avaldusi esitex kuna olen piisavalt kaua soome elu tundnud siis pole see häädus mitte see vaid hääldatakse asja hoopis mikkelinikadu, nii see sellex, loodan et said mu kogemustele tuginedes natuke targemax, euro biker on tõesti seal sadama suht läeduses aga ytlen otse et mu meelest on see yx helsikniki kehvema valikuga poode, spetsialiseerund peamiselt touring varustuse myygile st pikad tagid ja muu selline, aga loodan et leidisd endale midagi ja tore kui sain abiks olla
...
Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

no kui ta tõesti üks Helsinki kehvemaid poode on, siis tuleb tõdeda et Tallinna siklipoodidel on veel kõvasti arenguruumi..

Tibi kellelt infopunktis teed küsisin, hääldas küll mekelininkadu.. :roll:
nad ei tea vist ise ka :|

ets
Postitusi: 241
Liitunud: 29 Okt 2003, 17:35
Asukoht: Tln-Johvi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ets »

Mis hinnad seal eurobikeris on palju maksavad tex joped ja pyksid ja kiivrid?
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Kiivreid seal minuarust polnudki. Nad rõhuvad enamuses riietusele vist..

hinnad näed siit :arrow: www.eurobiker.fi

aga seal veebilehel kõiki alesid pole märgitud, näiteks kindad mis ostsin (Road king) maksid 39 euri asemel 30.-eur
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Veel varustusest, et palju asju on ikkagi loomulikult siitpoolt lahte soodsam osta. Näiteks Rukka`t pidid sommid ise käima siit ostmas. Seda ütles mulle kaupluse "Everton" müüja.Pood asub kadaka teel (selveriga sama katuse all). Allkorrusel asub kauplus, kus müükse lasteriideid ja muud sellist nänni, aga kui all ukse kõrval kella anda siis lastakse sisse ja teisel korrusel on võimalik normaalse hinnaga Rukka tooteid soetada.
Ega nad muidugi selle pärast veel odavad pole, kvaliteet maksab.
Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas puhh »

Vabandust, et siin küsin :oops: , aga teemaks oli siin varustus. Kas oskab keegi mingit linki või viidet anda Stockholmis asuvate tsikli poodide kohta? Ette tänades ja lootes, et keegi saab veel kasu.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”