Vajan kiiresti teie nõu ???

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded


Teema algataja
RF600R

Vajan kiiresti teie nõu ???

Lugemata postitus Postitas RF600R »

Kuna ma just otsin endale uut rattast siis jäi silma selline http://www.autoplius.lt/lt.php/3;search ... n_limit;-1; aga miks ma teie abi palun on just et ta seal leedus asub, ma mitte kohe ei usalda seda leedud, olen kuulnud et eriti ei tasu sealt osta midagi võib kõrvetada saada.Et mis te siis arvade samas saksast ma nii odavad ei leidnud pean silmas sama aasta et kas siis võib olla rattal midagi viga ??? tore oleks kui keegi vastaks midagi
Kasutaja avatar

|Maku|
Postitusi: 123
Liitunud: 26 Apr 2004, 11:02

Lugemata postitus Postitas |Maku| »

Kõrvetada võid sa igal pool saada, kui ei oska tsikklit osta ja ei tea, mida vaadata.
Life is full of surprises..

Teema algataja
RF600R

Lugemata postitus Postitas RF600R »

no aga äkki siis paned mingid olulisemad asjad siia kirja mida vaadata ??
aga kas keegi teab veel midagi rääkida selle kohta kui leedust toomine on et mis kulud siis tulevad sellega et ta ilusti eestis arvele võtta ???
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Kuna leedu rattad on mõnikord kahtlast päritolu, siis alusta sellest, et lase endale saata ratta tehasetähis (vin kood), võimaluse korral teh.passi koopia ja küsi meie ARKist järgi kas selle ratta siin probleemideta arvele saab. See ARKi number on siin mingist teemast läbi ka käinud.
Tehniline seisukord on omaette teema, seda vaatad kohapeal, leedu pole ju kaugel, igal juhul soovitaks ise järgi minna ja oma silmaga üle vaadata enne kui leedukatele raha annad.

ah jaa, kui see hind ikka "kahtlaselt odav" on siis kannatab küsida kas see ikka ratta dokumente ka sisaldab, keegi siin ostis ka dokumentideta ratta millele leedukas hiljem oli nõus dokumendid järgi müüma vist 2000euri eest.
Huvitav oleks teada, kuidas see lugu lõppes. :roll:

Teema algataja
RF600R

Lugemata postitus Postitas RF600R »

tänud et cb500 et leitisd minu jaoks aega eks ma üritan ned asjad järele uurida aga kas keegi teab kui ma tahaks just seda rattast tuua siia ja tal on olemas dokumendid ja on olemas see e tähis ka mis lubab teda siin arvele võtta mis kulud siis mul veel juurde lisanduvad selle hinnale mis kuulutusel näha on ???
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Toomiskulu, eeldades et ise kaubikuga/järelkäruga järgi lähed, -arvuta ise.
Esmane registreerimine 1300.- maksis vist.
"Tolli" kui sellist enam maksta ei ole vaja.

sellest teemast leiad ka ehk midagi kaskulikku, osaliselt teema kattub :arrow:
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=71953#71953
Kasutaja avatar

arx805
Postitusi: 261
Liitunud: 02 Apr 2005, 19:03
Tsikkel: Suzuki Hayabusa `08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas arx805 »

Käisime just 01.07 -02.07 Kaunasest rattaid toomas. Kokku sai siis ära toodud kolm ratast. Nädal varem tõi sõbrapoiss ka ratta. Mida siis soovitada: Lase kindlasti saata passi koopia, teine variant oleks, et las teeb pildi raamil olevast metall plaadist ja saadab selle, sealpeal siis näha tüübikinnituse number. VIN-kood on üks asi aga sellel plaadil on ka näha see tüübikinnituse tähise number. Soovitav siis see ka ARK-ist läbi kontrollida kas ratas vastab euro nõuetele või ei. Leedus liigub palju Usast toodud laksu pannud rattaid mis siis kohapeal üles tehakse ja müüakse tänu sellele ka hinna odavus eriti uutemate asjade puhul. Soovitus on, et kui sa ka kärus ratta ära tood siis võta kindlasti transiit papist numbrid seda kysivad eesti piirivalvurid. Kohapeal siis vormistatakse ostu-müügi leping mis maksab 40 kohalikku raha ja transiit numbrid 20 raha. Kurss on 4,55. Eestis siis läheb 1300.- esmaregamine ja ülevaatus. Edasi-tagasi reisi pikkus läks täpselt 24 tundi. Kohalikus Arkis seal võib minna aega nii et varu aega, meil läks kolme rattaga miski 4 tundi. Saigi vist kõik kirja ja ei tasu seda Leeedu turgu nii pabistada, sealt kannatab tuua rattaid küll.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”