Varastatud KIIVER!!!

Anna vargusest teada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Varastatud KIIVER!!!

Lugemata postitus Postitas Rennes »

Täna 29.07 varastati Männiku tankodroomi territooriumil Oranz/kirju krossikiiver (Driver, http://www.driverhelmets.com mudel d-1000) ja punased Oakley krossiprillid. Kiivris oli ka raadiosaatjakomplekt: kuular ja mikrofon. Kui kellelegi selliseid asju müüa pakutakse, siis palun mind teavitada 56490388, rennes@biker.ee

Ette tänades
Rennes aka Pröksuga Mülka

KX

Lugemata postitus Postitas KX »

Aga räägi ka sellest kuidas sul see ära varastati. Ise käin ka seal tihti sõitmas ja jätaks oma kiivri ka edaspidi enda pähe. Panid kiivri kuskile maha ja siis oli järsku kadunud? Ning kus see täpsemalt seal varastati, kohe seal ees suure platsi peal või kuskil sügavamas metsas?
Kasutaja avatar

Waacum
Postitusi: 40
Liitunud: 11 Nov 2003, 22:59
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Waacum »

Kahju su kiivrist muidugi aga küsimus selline et mis enduro(krossi)rajal tehaxe raadiosaatjaga??Lissalt küsimus ära valesti aru saa!!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rennes »

To KX: Ma olin omadega raudtee ääres tükk maad Männiku pool... Seal oli kiiver maas ja ise olin u. minuti eemal...

To Waacum: Kõvasti oli abi sest saatjast, täna sellele sain appi tulnud inimese õigesse kohta juhatatud... :) Metsas tead juhtub nii mõnigi kord et keegi kaob ära, jääb maha, siis on abiks asi
Rennes aka Pröksuga Mülka
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Varastatud mootorrattad/ Stolen motorcycles”