Sinhronizacija karbjuratorov

Moderaator: Moded


Teema algataja
Rapac

Sinhronizacija karbjuratorov

Lugemata postitus Postitas Rapac »

Приветствую всех байкеров, с открытием сезона вас.
Собственно весь вопрос указан в заглавии, но я его разобью на несколько вопросов.
Во первых, где можно сделать недорого и грамотно, нашел в мотодепоо, там написано, мол сама синхронизация стоит 120 крон, а монтаж 500, по поводу монтажа не догоняю, ето за что ето? им что тяжело чтоли бак снять??? И если кто уже там делал, отзовитесь, да и можно ли самому в мотодепоо все подготовить им для работы, т.е. сделать монтаж.
Вопрос второй, стоит ли самому купить ети датчики и взяться за синхронизацию самому?


Kasutaja avatar

Bad Boy
Postitusi: 523
Liitunud: 03 Apr 2007, 09:24
Tsikkel: jah
Asukoht: siin ja seal
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Bad Boy »

Privet

v motodepoo syncr stoit 150eek karburator, esli 4tk to 600eek.
za montaz oni hotjat esli baik, gondeli i protsee snimat nado..
samoe prostoe esli sam snimes gondeli i ostalnoe a na meste kogda priedesh snimesh sidenje i bak i filtr vozduha esli nado. eto zavisit ot togo na tsöm jezdiesh. a zenõ primerno odinakovõ vsjudu tak sto sovetuju iskat gde otsered nebolsaja, a to paru mesatsev zdat budesh esho :D
mozesh i sam kupit datsiki i zdelat eto, no tut opjatze nado stoõ ruki ne iz zada rosli :D
_________________
Just Do it,

http://badtolka.tumblr.com
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Privet, privet :)

Potshti vse eto delajut, motorem, ramo, predstavitelstva i tak dalee..
Na moi vzglad, esli tõ sobirajeshja ezdit mnogie godõ, tagda stoit kupit, naprimer etot: http://www.carbtune.com/ Ne tak uzh dorogoi i mnogie govorjat, shto haroshii vesh. V nashem forume est parni, Joel naprimer is Tartu, kotorõje sami delali, eto tozhe vozmozhno.

Hans
V-MAX
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

kakoi utebja baik? mozhet bõt i ja etot delaju.
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Teema algataja
Rapac

Lugemata postitus Postitas Rapac »

Piipz
U menja Yamaha FZR600R 1994 doga rozhdenija. Esli mozhesh, to mozhet i obraschjus'.
Da, chto to, ja smotrju, dorogovato poluchjaetsja eta sinhronizacija, pohodu luchshe kupit' pribor i pqtat'sja sdelat' samomu.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

otsen haraso tsustvujes patom, jesli sam delajes, trust me ;)
eta pribor daragoi, jesli utebja tolka adin baik.
vot umenja systema:
http://www.piipz.com/synkro.jpg
tsena ~25 eek :D
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Teema algataja
Andron

Lugemata postitus Postitas Andron »

нет ли у кого синхронизатора на 4 карбюратора в аренду? хочу профилактику своему байку сделать
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Rapac kirjutas:
Piipz
U menja Yamaha FZR600R 1994 doga rozhdenija. Esli mozhesh, to mozhet i obraschjus'.
Da, chto to, ja smotrju, dorogovato poluchjaetsja eta sinhronizacija, pohodu luchshe kupit' pribor i pqtat'sja sdelat' samomu.
Kupi i u tebja budjet mnogo monogo novõh druzei sredi mototsiklistov :lol:

Hans
V-MAX
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

nje nada dlja 4, dlja 2 budet desevlje i eto samovo mozhes delat.
jesli ja korrektno pomnju, dlja 2 bõl gdeto 1300 i dlja 4 bõl 2300
  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Teema algataja
Rapac

Lugemata postitus Postitas Rapac »

Piipz
Suur tänu sulle abi eest, ma proovin teha oma sünkronizaator sinu süsteemiga. Osta uus on lika kallis mulle, ja kui ise teen, siis parem hiljem tunnen motorattast.
Kasutaja avatar

Virx123
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Juun 2006, 13:58

Lugemata postitus Postitas Virx123 »

Rapac kirjutas:
Piipz
Suur tänu sulle abi eest, ma proovin teha oma sünkronizaator sinu süsteemiga. Osta uus on lika kallis mulle, ja kui ise teen, siis parem hiljem tunnen motorattast.
Mul kellad olemas,kui abi vaja saab aidata,ja kuskil garaazi nurgas peaks see isetehtud tasakaalustus systeem ka olema :)

Ühendust saab ES kaudu
GS 500 E -> GSX750->Yamaha 1200 Streetfighter -> ZX9R fighter

harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas harimal »

Tellisin endale selle CarbTune II ja kolme erinevat mõõtu küünlad kütusesegu regullimiseks. Endal 3 erinevat ratast, millest üht on nii palju näpitud (sumpasüsteem, muudetud õhu sissevõte, K&N õhufilter), et kohe kindlasti peab karpad ja segu uute vidinate järgi paika sättima ja aparaadi ostmine tasub kohe kindlasti ära.

Nädala pärast peaks kohal olema. Kui keegi tahab minu juuresolekul ise regullida, siis palun väga või teen siis mina nt 100 kr eest asja ära.

Kütusesegu regull võib minna päris pikaks, seega seda ma ise ei viitsi teha - foorumist leiab küll teemasid, kus kirjas, mida peab kruttima, et segu 1/4, 1/4-3/4 või 4/4 gaasi pealt regullida. Küll võin küünlaid laenata.
Küünalde kohta leiab infi carbtune.com lehelt.

Muidu sai lihtsalt kopp ette erinevate töökodade tegijate vingumisest, et karbussitöö võtab 4 tundi aega jne jne.

Mida perset, olen Piibe maanteel nt nõelu 5 minutiga regullinud. Paak üles, karpad lahti, nõelad kõrgemaks või madalamaks, kodinad kokku ja testisõitu tegema. Puhastamine pole raskem töö. Vot kütusesegu regull on juba pikem teema.
---------------------
Koroche, poskolku u teba staroja mashina, sovetuju somomu Carbtune II kupit ili togda svizaca s Virx123.

Sam poluchu Carbtune gdeto cherez nedelu. Esli dozhdezhsa, mogu pomoch.

Tel 52 20 897
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “По Русски”