BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Moderaator: Moded


Teema algataja
Costaz

BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas Costaz »


arnoldal
Postitusi: 146
Liitunud: 08 Mär 2006, 23:55
Tsikkel: HD Custom
Asukoht: Läänemaa

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas arnoldal »

Nigh Wolves`i kokkutulek,- reaalajas ülekanne,eriti võimas tulemöll algab keskööl!

Kasutaja avatar

prohor
Postitusi: 201
Liitunud: 20 Sept 2006, 23:24

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas prohor »

Väga võimas üritus.Kaks aastat käidud see jääb kahjuks vahele.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas Piipz »

nojah isegi kui oleks tahtnud sinna minna, siis nii hiline info ei anna mingil moel võimalust sinna pääseda..

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

prohor
Postitusi: 201
Liitunud: 20 Sept 2006, 23:24

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas prohor »

www.ruriders.com info juba ammu üleval venelaste suurematest üritustest

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas Piipz »

http://www.biker.ee pandi see alles täna (togi)
ma vene keelt nii hästi ei oska, et võiksin nende saitide peals surfamas käia. aga see üritus tundub päris huvitav olevat. eks siis järgmine aasta üritan varem välja peilida.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

arnoldal
Postitusi: 146
Liitunud: 08 Mär 2006, 23:55
Tsikkel: HD Custom
Asukoht: Läänemaa

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas arnoldal »

Aastaid toimus üritus Köningsbergis(Kaliningradis) Et sedakorda Sevastoopolis,on siin juba suur poliitika mängus,eks mäletame ju hiljutist uudist kohtumisest Kirurgi ja Putini vahel. Möödunud kevadel hõikasin mõnel korral siin foorumis maha,et kas keegi midagigi üritusest teab, või osa võtab,aga ei saanud ma ühtegi vastukaja. Imestus oli suur kui kohapeal vähemalt kümmekond Eesti numbrimärgiga ratast nägin, enamus küll Narva meestega sadulas,aga vähemalt kolme eestlast kohtasin seal veel. Kaasa minuga ei kippunud sõbradki,sõduriteema oli veel suht hell ja...seda enam üllatas kuidas vastu võeti,- linnas piibitati,sõideti kõrvale,karjuti; Privet estontsam! (Emandas ikka ka seljakotiks) Üritust muidugi paari sõnaga kirjeldada võimalik pole, aga asi on VÕIMAS! Ja ei saa eputamata jätta,et sain Kirurgiga patsi lüüa ja mõne minuti ka lobiseda, mille märgiks jäi Kirurgi autogramm ja telefoni number minu koti kattekilele. Sevastoopol,- sellel aastal asub liialt kaugel...

Kasutaja avatar

prohor
Postitusi: 201
Liitunud: 20 Sept 2006, 23:24

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas prohor »

25-26 juuli on nende üritus Piiteris
http://night-wolves.spb.ru

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas Piipz »

mul pole õrna aimu ka, mis vene viisad tänapäeval maksavad. piiteris käimine ajaliselt võrdub enamvähem võrumaal käimisega, oleks päris huvitav.
kindlasti saan ma kuskilt saatkonnast infot aga äkki säästan vaeva ja küsin siit?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

arnoldal
Postitusi: 146
Liitunud: 08 Mär 2006, 23:55
Tsikkel: HD Custom
Asukoht: Läänemaa

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas arnoldal »

Läbi turismifirma maksin 2 viisa eest 1700 eeku,aga praegu oleks vaja teha juba kiirviisa ja selle kohta ei oska midagi ütelda!

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas Piipz »

krt kõik kohad on kinni. kes on nüüd viimase paari kuu jooksul venemaal käinud, võiks soovitada mingit head firmat :) asjaga on ju suht kiire.

Muu arvutasin möödaminnes - sõitu tuleb kuskil 800km, minu rattaga teeb see max 800 eeku. Ürituse pilet on meie rahas kuskil 350 eeki, lisaks veel söögi/joogirahad 500 - 100 eeku, paari tuhande eegiga + viisa käib ära. ahjaa, tsikli kindlustus, selle unustasin ära, ei tohiks vist paariks päevaks väga kallis olla?

Siit leidsin midagi:
http://www.unifaar.ee/content/viisad-venemaale
Kas ma loen õigesti välja, et 7 tööpäevaga tehakse 10 päeva viisa 650 EEK-ga?
Et kui esmaspäeval taotlen, siis järgmine kolmapäev käes?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

arnoldal
Postitusi: 146
Liitunud: 08 Mär 2006, 23:55
Tsikkel: HD Custom
Asukoht: Läänemaa

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas arnoldal »

7 päeva viisa teevad 650eegu eest 10päeva jooksul ja 1300 eest 5päeva jooksul!

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas Piipz »

vist peaksin ikka jõudma nüüd esmaspäeval taotledes asja enne järgmist reedet kätte saama :bsmile:

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

prohor
Postitusi: 201
Liitunud: 20 Sept 2006, 23:24

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas prohor »

Kas siis Piiterisse minejaid on.......


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas piloot »

Piipz kirjutas:

mul pole õrna aimu ka, mis vene viisad tänapäeval maksavad. piiteris käimine ajaliselt võrdub enamvähem võrumaal käimisega, oleks päris huvitav.
kindlasti saan ma kuskilt saatkonnast infot aga äkki säästan vaeva ja küsin siit?

Võid veel uurida SV Tours-st: http://www.svtours.ee/
Ma viimased aastad kõik vene viisad seal teinud. Minu teada enam kiirviisat(mille 5-e päevaga kätte saad) ei tee keegi, ühekordne võtab aega 10 päeva ja mitmekordne 40 päeva. Vaata, et pass veel vähemalt pool aastat peale viisa lõppu kehtiks, muidu ei võeta jutule.

Ega see sinna käimine nüüd Võru otsaga võrreldav ei ole, hetkel on nt. Narva piir täielik katastroof, mul sai täna hommikul ,homseks, Piitaris üks kokkusaamine kokku lepitud, samas ka kohe edasi lükatud, kuna oli kahtlane kas täna lõunaks Narva jõudes, üldse homme õhtuks üle oleks saanud (üle 250 sõiduki järjekorras). Samas pole ma kunagi ühtegi tsiklit ka juhtunud järjekorras nägema, äkki on eelisjärjekord nagu mätta praamile aga ei usu :lol:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas vilosius »

..mätta praamile?! (lol)

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818

Teema algataja
lucky13

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas lucky13 »

tsiklid on ilma järjekorrata :!: Tallinnast stardib 22 või 23,07 väike seltskond ka sinna poole teele..

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ei näinud seda Tallinna seltskonda (togi) Samas, plats oli päris suur, mine sa tea.
Aga minu kogemustest siis sealse ürituse ning kõige sellega seonduvaga.

Minnes:

Toll - eesti oma on täitsa okei, vene toll - maderfakk, mis paberimajandus ja lollus. Kolmefaasiline ulmeaeglane pastakaid kulutav protsess mida üks inimene võiks tahtmise korral 3 korda kiiremini teha. Ja siis mind kiusati veel pastaka värvi pärast, mis tõttu ma pidin kõik ümber kirjutama, mis siis, et pastaka sain ma tüübi käest, kes enne mind kirjutas sama pastakaga ja kes enne mind ka probleemideta üle sai. Aga siiski - ettetrügimine täitsa toimib. Pigem oli mul tagasitulles eesti piirivalvuriga väike arusaamatus, et kust ma sinna järsku sain. Aga võin ainult oletada, kui kaua ma oleksin seda piiri autoga ületanud :?

Teekate - enne venemaal käimist olen sõitnud tsikliga 10-s riigis, kaasaarvatu ukraina ja rumeenia, saanud igasugust huvitavat offroadi jne, kuid see tee, mis praegu viib ivangorodist peterburi, on ikka tase. ma siiamaani istun kodus ja vibreerin. 20 kilomeetrit enne kohalejõudmist üritusele vibreeris mul, keset maanteed, support lahti. Lihtsalt tulidki poldid küljest ära ja kõik:
Pilt
Päris huvitav kogemus on tihedas liikluses avastada, et esipidureid enam pole. Õnneks kiire reageerimisega sain tagapiduriga tee äärde ennast seisma jätta, nipukatega support amordi külge tõmmata ning töökoda otsida, kust uued poldid saaks. leidsin mingi nurgataguse töökoja, kus üks mustlane sebis mulle kaks roostes mutrit ja tahtis 300 rutsi (umbes 100 eeku) nende eest saada. Ma juba hea tahtega hakkasin talle seda sirutama, et no okei, viitsisid natuke oma kastides sorada ja ma saan edasi sõita, et annan. Aga siis vana nägi mu rahakotti ja ütles et ee... ma küsisin ainult töö eest, et mutrite eest tahaks veel lisaks 200 saada. Olles väsinud, elades parasjagu vibratsioonitõbe veel üle, viskas mul plafooni nii viltu, et isegi mustlase 2 meetri kõrgune dogi ehmatas ära. Pärast seda rööknungit piisas 300st ka. Fakk igat turisti ei pea saama tillist tõmmata :evil: Ahjaa, märge minu ratta päevikusse - kasuta KEERMELIIMI! Support ilmtingimata sellega kinni. Mul vist polnud - natuke enda süü ka. Ning poleks paha ka üks väike tuub seda liimi ka kaasa võtta.

Ok järjekordne venemaa teede kirumine möödas - tuleb siis ürituse enda osa. Päris suur rahvamass oli juba enne väravaid, lipukesed käes lehvimas. Esimesel õhtul pidi "Alisa" esinema (kes ka muide just alles Narvas käis), ilmselt sellepärast. Tee ääres vedelesid roostes lennukid, päris põnev "entrance" oli igatahes:
Pilt
(Face control tehtud ja raha makstud, korjasid mind Narvakad üles, kuna olin üksi, siis oli see hea pakkumine:)) Plats oli väga suur, võrreldes meie ürituste platsidega, siis võib öelda et mõõtkavalt umbes 3xtreffi ala. Võin ka natuke eksida. Mis puutub roostes lennukitesse, siis seal platsi kõrval oligi väike lennujaam, mida põhiliselt kasutasid langevarjurid. Ürituse tegi palju lõbusamaks seik, et pidevalt kõlkusid varjudega mehed pea kohal, kes ka igasuguseid trikke tegid:
Pilt
Umbes iga 30 minuti tagant hüppas 10 venda, nii et päris põnev oli. Ja aeg-ajalt sõitsid ka suured kolakad vene propellerlennukid praktiliselt pea kohalt, iga kord kui nad tulid, ei jõudnud ma fotokat krabada, päris häid kaadreid oleks saanud, kus lava kohal seisab lihtsalt üks suur lennuk. Bände oli sitaks, nad alustasid varem, kui mina ärgata jõudsin ning lõpetasid peale seda, kui ma olin juba magama läinud:
PiltMagada sain üllatavalt hästi, olenemata sellest, et kohalik rahvas armastas kännis peaga ringi paugutada (väga palju neid ringi kärutajaid ei keelatud, kuid telkide vahel sõideti siiski suht korralikult) ja lennukid muudkui tiirlesid:
Pilt
Eks oma osa on kindlasti sellest lõpmatus viinaojas, mis narvakate käest mulle kurku voolas. (w) Tänud "Rolling Freedom Mcc" seltskonnale, kes mind uskumatult hästi kostitas:
Pilt
Mõlemad õhtud olid ka korralikud shõud, mida tasus vahtida, tulemöllud, särgid värgid. Pilte mul kuigi palju sealsest melust ei ole, mõned sain:
http://album.piipz.com/thumbnails.php?album=13

Minu jaoks oli see üsnagi "teistmoodi" üritus, arvestades seda kirjut, kuid sõbralikku seltskonda ja ka seda, et ma ise sinna üksi läksin. Kuid järgmine aasta vean raudselt veel mõned sõbrad sinna kaasa, kuskilt ei lugenud välja, et poleks teretulnud olnud :) Väga 5+

Üks väike miinus muidugi ka, kuid sellega peab Venemaal käies lihtsalt arvestama - mina sellest aru ei saa ega hakkagi saama, ei ole etteheide rahvusele, pigem küsimus - miks kuradi pärast peab sitapoti otsa jalgupidi ronima ja siis terve putka täis pasandama. Kõik see 20 putkat mis sinna kohale toodud olid, olid minu jaoks üsnagi House of Pain. Ma ei ole mingi peps - hea meelega käin ka põõsas sital, kuid seal tühja platsi peal ei olnud ju põõsaid. Uskumatult pika rännaku (kaua sa ikka kannatad noh) pidin tegema selleks, et ennast kergendada.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

bikefan
Postitusi: 585
Liitunud: 09 Juul 2004, 17:38
Tsikkel: VN1500 Nomad
Asukoht: Karksi-Nuia

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas bikefan »

Piipz kirjutas:

*...vene toll - maderfakk, mis paberimajandus ja lollus. Ja siis mind kiusati veel pastaka värvi pärast, mis tõttu ma pidin kõik ümber kirjutama, mis siis, et pastaka sain ma tüübi käest, kes enne mind kirjutas sama pastakaga ja kes enne mind ka probleemideta üle sai. ...
*...see tee, mis praegu viib ivangorodist peterburi, on ikka tase. ma siiamaani istun kodus ja vibreerin. ...
*... leidsin mingi nurgataguse töökoja, kus üks mustlane sebis mulle kaks roostes mutrit ja tahtis 300 rutsi (umbes 100 eeku) nende eest saada. Aga siis vana nägi mu rahakotti ja ütles et ee... ma küsisin ainult töö eest, et mutrite eest tahaks veel lisaks 200 saada...
*...Üks väike miinus muidugi ka, kuid sellega peab Venemaal käies lihtsalt arvestama - mina sellest aru ei saa ega hakkagi saama, ei ole etteheide rahvusele, pigem küsimus - miks kuradi pärast peab sitapoti otsa jalgupidi ronima ja siis terve putka täis pasandama. Kõik see 20 putkat mis sinna kohale toodud olid, olid minu jaoks üsnagi House of Pain...

Pidi ikka väärt pidu olema, et peale kõike seda veel nii positiivne oled :) Paras seiklus - ja veel üksi...
Igaljuhul respect!

-Since 2002-
Iž: PL.5,
Suzud: GS500, GSX-R600, VZ800, RM250, RM125
Kawad: ZX-6R, VN750A, VN800A, VN800B, VN1500
Yamud: XTZ660, FZ600S
Kasutaja avatar

prohor
Postitusi: 201
Liitunud: 20 Sept 2006, 23:24

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas prohor »

Käidud ja nähtud ,pidu nagu alati viimase peal ainult ühtegi eestlast ei kohanud küll.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas Piipz »

ja nagu jällegi, nii kui ratas üle piiri veeres ja sealset kütust tankis, langes kulu liitri võrra sajale. ei ütleks, et ma seal mingit ökosõitu tegin :oops:

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

prohor
Postitusi: 201
Liitunud: 20 Sept 2006, 23:24

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas prohor »

MUL SAMA ASI SEE TULEB VIST SELLEST ET SEAL ON KÜTUSES ROHKEM VÄÄVLIT.


bikefan
Postitusi: 585
Liitunud: 09 Juul 2004, 17:38
Tsikkel: VN1500 Nomad
Asukoht: Karksi-Nuia

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas bikefan »

Ei tea jah, mis Eesti ja Läti kütusel viga :evil:
Sai just Leedus käidud ja keskmine kulu nende kütusega 4,5 - olime kahekesi ja "täislastis".
Lätis tankides jälle "kõik normis" 5,8-6 sajale... :roll:

-Since 2002-
Iž: PL.5,
Suzud: GS500, GSX-R600, VZ800, RM250, RM125
Kawad: ZX-6R, VN750A, VN800A, VN800B, VN1500
Yamud: XTZ660, FZ600S

Teema algataja
Petrovich

Re: BIKE-SHOW of NIGHT WOLVES

Lugemata postitus Postitas Petrovich »

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “По Русски”