The good the bad and the ugly või tsiklimeeste onanurk

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Ardilla
Tsikkel: Suzuki GSXR 600 VZR1800R
Tänanud: 58 korda
Tänatud: 55 korda

The good the bad and the ugly või tsiklimeeste onanurk

Lugemata postitus #1 Postitas Ardilla » 02 Mai 2017, 21:30

Matkisin nime IT-nurgast :) Loodan, et annavad andeks.

Teema kus saab soiguda headest, halbadest, koledatest, ilusatest ratasest. :mrgreen: :bsmile: (lol) :-||| Saagida disaini ja sõidu omadust, kiita oma ratast või siis ilastada kellegi käte töö peale :D :lol: :mrgreen: :bsmile:

Aga ärme kaklema lähe eks (togi)

Kasutaja avatar

Teema algataja
TiitX11
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus #2 Postitas TiitX11 » 15 Juun 2017, 21:35

Custom ratastega on ALATI üks häda ja vaev! Küll see ja teine ei sobi ja kui vaja midagi vahetada siis kust on saadud ja millise hinnaga. Oma Vulcan 2000 projektiga sama lugu. Ratas oli ~14tuhandelise läbisõiduga ja 7350EUR sellest umbes 4-5 tuhat oli kulutatud "customiks" võetud oli internetist V2K projekt ja seda jäljendatud....aga üksi ilust ei piisa, sõiduomadused peavad samuti tasemel olema! Madaldus -5cm ainult tagant ei kõlvanud....sai ainult otse sõita ja kallutada minimaalselt, pehmed esiamordid on küll mõnusad aga sõiduks sobimatud nagu ka "oinasarve" tüüpi juhtraud. Seda võib võrril katsetada mitte aga raskel masinal, sadulaga sama lugu, geel sadul on kõll mõnus aga istumine peab olema "fikseeritud". Kui panna rõhku ainult välimusele siis jääbki lühikesteks poosetamise otste rattaks. Kui aga mootori võimsust tõsta siis tuleb ülekandeid, pidureid ja vedrustust kohandada sellega. Cruiseriga "popsutamine" üle 200-ste kiirustega nõuab paljude asjade läbivaatamist......ja see võib isegi kallimaks minna kui see super välimus.
Fredy aga kasutab inimeste usaldust ja elatub sellest. Ratta ümberehitusel tuleks esmaselt paika panna hind ja sellest lähtuvalt jätkata. Muidu kaotab selline projekt oma mõtte.
Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

mx77
Tsikkel: YZ250F, XV 750 Cafe Racer
Tänanud: 89 korda
Tänatud: 126 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #3 Postitas mx77 » 30 Juul 2017, 14:18

Samas ega ma hästi ei kujuta ette, mis selliste ratastega teha või kes neid tellib:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1626963327328309&set=a.103072049717452.6522.100000439721164&type=3&theater

Sellisega ei ole ju võimalik sõita. Üks pluss muidugi on, et küljejalga pole vaja, seisab ise püsti.
Kasutaja avatar

Kox
Tsikkel: KTM 1190 Adv
Tänatud: 10 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #4 Postitas Kox » 30 Juul 2017, 21:29

Mis loll jutt see on, et sõita ei saa?

Nagu näha siis täitsa kenasti kallutavad.
Omatud: Yamaha R6 99'/Yamaha R6 02'/Suzuki Gsx-R 600 04'/Kawasaki Zx6R 03'/Kawasaki Zx10R 04'/Yamaha R1 04'/Buell Xb9R Firebolt 02'/Yamaha R6 07'/KTM 950 SM 07'/Kawasaki Zx10R 09'/Buell Xb9S Lightning 04'/KTM Super Duke 05'/Aprilia Shiver 08'/Yamaha R6 07'/Yamaha FZ1N 07'/Aprilia Tuono 07'/Aprilia Tuono V4R 11'/KTM 1190 Adventure 14'
Kasutaja avatar

mkendra
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus #5 Postitas mkendra » 30 Juul 2017, 21:36

Kox kirjutas:Mis loll jutt see on, et sõita ei saa?

Nagu näha siis täitsa kenasti kallutavad.
Ei saa mainimata jätta, et see näeb ikka kuradi hea välja.
Müüa kaater Glastron GX225 5.0 V8 -> LINK | +372 562 060 58 |
Kasutaja avatar

yeekim
Tsikkel: VN15 se
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 71 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #6 Postitas yeekim » 30 Juul 2017, 21:37

Emme vaata, ma puudutan oma varbaid :wack:
(lol) (lol) (lol)
Teen saiast sitta!

eetarga
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 29 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #7 Postitas eetarga » 30 Juul 2017, 21:41

Alates 1,10 näeme siis kallutamiste tipphetked?
Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

Madlobster
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 229 korda
Tänatud: 264 korda

Lugemata postitus #8 Postitas Madlobster » 30 Juul 2017, 22:17

Vägisi meenub üks muinasjutt rebasest ja viinamarjadest.
üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:
Kasutaja avatar

Ardilla

Lugemata postitus #9 Postitas Ardilla » 30 Juul 2017, 22:31

Seal kus pulki polnud, topiti perse käbisid täis?
Kasutaja avatar

Ardilla

Lugemata postitus #10 Postitas Ardilla » 30 Juul 2017, 22:46

Rattad on ilusad... Härral on annet. Mul on ka üks sõber, kuldne mehhaanik usaldan teda kui oma ema aga tal tähtajad... (ma ei oska siia igaviku märki panna) :) Kui mu sõber Freddylt teenust küsis sai ausa vastuse: aega pole! ja soovituse kelle poole pöörduda. Sealt sai lahenduse (puksid rattad üleminekud) aga ka seal oli järjekord, aasta +, kui oleks tahtnud täislahendust. Lisaks aitas muidugi meie ühine sõber kellest ma muiste mainisin. (Äärepealt oleks Treff2016 untsu läinud aga viimasel hetkel sai ratta kokku). Seal ka igavesti kestev projekt :)
Kasutaja avatar

haade
Tsikkel: HD-d

Lugemata postitus #11 Postitas haade » 31 Juul 2017, 10:40

Ardilla kirjutas:Lisaks aitas muidugi meie ühine sõber kellest ma muiste mainisin. (Äärepealt oleks Treff2016 untsu läinud aga viimasel hetkel sai ratta kokku). Seal ka igavesti kestev projekt :)

Kelle juures on igavesti kestev projekt?
Kasutaja avatar

Ardilla

Lugemata postitus #12 Postitas Ardilla » 31 Juul 2017, 11:16

haade kirjutas:
Ardilla kirjutas:Lisaks aitas muidugi meie ühine sõber kellest ma muiste mainisin. (Äärepealt oleks Treff2016 untsu läinud aga viimasel hetkel sai ratta kokku). Seal ka igavesti kestev projekt :)

Kelle juures on igavesti kestev projekt?

Selgitan: Mu sõber ehitab ühte ratast :) ja see kestab juba mitu aastat. Ehitab ise, spetsialistide kaasabil. Ta on algset disaini juba 100 korda muutnud. Lihtsalt iga kord kui ta midagi muudab, see omakorda trigerdab järgmise mõttevälgatuse ja sellepärast mul on tunne, et see ratas ei saagi iialgi valmis.

Fredy käest küsis kunagi uut laiemat ja kõrgemat ratast taha ja sellega kaasnevat ümber ehitust. Sealt sai aga viisaka vastuse, et hetkel on tööd palju ja vahele kedagi võtma ei hakata. Lisaks sai kontaktid kelle poole pöörduda mure lahendamisega. Kontakt mille Fredy andis oli igati asjalik ning sealt sai vajalikud jupid ja tööd. Samas ka seal täislahenduse saamiseks oleks pidanud ootama väga pikalt. Seega lepiti kokku mingites mahtudes ja tööd said igati hästi minu silmis tehtud (tegija oskas tööd teha nii käte kui peaga (w)). Lihtsalt hetkel on nii, et ettevõte kus on üks või kaks inimest tööl ei saa korraga teha kümmet asja ja veel takka otsa hästi ja kiiresti kui hakkab veel ka vahele võtma jupikesi. Sealt venivadki tähtajad pikaks. Lisaks siis veel tarned välismaalt ja sinna otsa kohalike spetsialistide ooteajad. Eriti kui peab veel kuskilt teisest linnast tellima.

Näitena võib tuua kasvõi torupainutamise. Mitu kohta Eestis teate kus saab paugust mingi detaili, ilma ootamata. Nii need asjad hakkavadki kuhjuma. Nädal siit nädalt sealt, siis läheb miskit millimeeter untsu ja peab uuesti tegema. Või saadetakse vale detail USA-st ja siis ootad jälle pikalt kini õige saadetakse või tehakse refund ja hakka uut kohta üldse otsima samas oled juba kuukese oodanud, ilma selle detailita aga järgmisi samme väga ette võtta ei saa.

Tuttavad võtavad ka vahele sellise kriginaga töied. Kes see ikka tahab oma põhitootmist kinni panna, selleks et mingi väike tasuvuseta jupike kellegile teha...

See jutt käib siis minu tuttava kohta kes ise ehitab, konkreetset teemat ma ei puuduta kuna ei tea tausta mis nende härrade vahel toimus. Tõin välja oma kogemuse. Kindlasti huvitab lahend, aga seda mitte Kuuria pilgu läbi vaid ikka siis kui asi ametliku lahendi saab.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Tänanud: 653 korda
Tänatud: 157 korda

Lugemata postitus #13 Postitas urmas66 » 31 Juul 2017, 13:23

Ma arvan,et seda ametlikku lahendit võib ka aastaid oodata.Antud teemas on kindlalt kiireim lahend,kui osapooled oma ego kokku pakivad ja kokkuleppele jõuavad.Tsiviilasjas kohut käia on ikka väga pikk protsess ja tulemus ettearvamatu.Tulemust,et üks on julmalt süüdi ei pruugi tullagi,sest mõlemal osapoolel on oma nägemus ja sõna sõna vastu pole kerge millelegi tõestust leida.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

mx77
Tsikkel: YZ250F, XV 750 Cafe Racer
Tänanud: 89 korda
Tänatud: 126 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #14 Postitas mx77 » 31 Juul 2017, 13:33

urmas66 kirjutas:Ma arvan,et seda ametlikku lahendit võib ka aastaid oodata.Antud teemas on kindlalt kiireim lahend,kui osapooled oma ego kokku pakivad ja kokkuleppele jõuavad.Tsiviilasjas kohut käia on ikka väga pikk protsess ja tulemus ettearvamatu.Tulemust,et üks on julmalt süüdi ei pruugi tullagi,sest mõlemal osapoolel on oma nägemus ja sõna sõna vastu pole kerge millelegi tõestust leida.

Ma hästi ei kujuta ette, kuidas on võimalik sellist sõnavara genereeriva tüübiga kokkuleppele jõuda.
Kasutaja avatar

reimps
Tsikkel: Tuono V4R
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 384 korda

Lugemata postitus #15 Postitas reimps » 31 Juul 2017, 13:54

Kõrvaltvaatajana targutades ei ole siin erilist vaielda midagi, fakt on ju, et korralik(ud) summa(d) on omanikku vahetanud, kokkulepped pole pidanud ja lubatud asja(d) kätteandmata jäetud. Natsa ajabki hämmingusse, mida kohus või advokaadid nii kaua juba mämmutavad.
I have an opinion and I'm not afraid to use it
Allergic to stupid people
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige

Lugemata postitus #16 Postitas urmas66 » 31 Juul 2017, 13:54

mx77 kirjutas:
urmas66 kirjutas:Ma arvan,et seda ametlikku lahendit võib ka aastaid oodata.Antud teemas on kindlalt kiireim lahend,kui osapooled oma ego kokku pakivad ja kokkuleppele jõuavad.Tsiviilasjas kohut käia on ikka väga pikk protsess ja tulemus ettearvamatu.Tulemust,et üks on julmalt süüdi ei pruugi tullagi,sest mõlemal osapoolel on oma nägemus ja sõna sõna vastu pole kerge millelegi tõestust leida.

Ma hästi ei kujuta ette, kuidas on võimalik sellist sõnavara genereeriva tüübiga kokkuleppele jõuda.

Ma ka ei kujuta,aga see oleks lihtsalt kiireim lahendus,isegi kui kestaks veel mõned aastad.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige

Lugemata postitus #17 Postitas urmas66 » 31 Juul 2017, 13:59

reimps kirjutas:Kõrvaltvaatajana targutades ei ole siin erilist vaielda midagi, fakt on ju, et korralik(ud) summa(d) on omanikku vahetanud, kokkulepped pole pidanud ja lubatud asja(d) kätteandmata jäetud. Natsa ajabki hämmingusse, mida kohus või advokaadid nii kaua juba mämmutavad.

Mõlemal osapoolel on lihtsalt oma versioon(oma arvamus ja vale arvamus),miks just asjad nii on nagu nad on.Mõlemal on õigus oma arvamusele ja see on kohtus suht keeruline välja selgitada,kummal rohkem õigus on.Üks ütleb,et on raha maksnud,aga teine ütleb,et pole piisavalt maksnud,et üks arve vist oli üleval veel.Lisatööd pole ka ilmselt kõik viimseni dokumenteeritud ja sinna see lähebki.
ML-Transport AS
Kasutaja avatar

Ardilla

Lugemata postitus #18 Postitas Ardilla » 31 Juul 2017, 14:55

reimps kirjutas:Kõrvaltvaatajana targutades ei ole siin erilist vaielda midagi, fakt on ju, et korralik(ud) summa(d) on omanikku vahetanud, kokkulepped pole pidanud ja lubatud asja(d) kätteandmata jäetud. Natsa ajabki hämmingusse, mida kohus või advokaadid nii kaua juba mämmutavad.

Krt ei ta. Siin Tsiklirahva gruppi FB-s pealt vaadates midagi ikka on toimunud (ma ei ole Fesari kasutaja, näen vaid niipalju kui maailma pritsitakse) Keegi Alo on vist mingi lahenduse saanud aga okas on ikka südames. Seal on ka paras vedel pasteet mööda seina laiali määritud ei viitsi lugeda, suht segane teema: selle pildi alt või kes on tsiklirahva grupis võite ise otsida. Paremini ei saa shareda. Mulle tundub, et me näeme vaid seda mis kasulik näidata aga noh ma ütlen veelkord ametlik vastus on see mis paneb kõik paika.

Mind pigem huvitab see plakati bänneri pedofiili teema. Millest see tuleb? On need kaks teemat seotud kuidagi? Sest see on küll juba väga haige teema. Sõjas on küll kõik relvad abiks aga see on veidi üle võlli juba.

jyrgenest
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 14 korda

Lugemata postitus #19 Postitas jyrgenest » 31 Juul 2017, 23:43

See video jah:

Muud siin ei ole, kui sellest üks Vaprad ja Ilusad ei saa. Kaks aastat hiljem vaatad ja Maria on ikka veel rase.

Motors24 ka vaikselt omanikku vahetanud!? Sõidukite otsing viib auto24.ee lehele
Kasutaja avatar

M.T.
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 145 korda

Lugemata postitus #20 Postitas M.T. » 01 Aug 2017, 01:15

Jutt jookseb tüübil endiselt ja väliselt vaadates on kõik nagu muinasjutus. Aga veorihma tegi ka juba ise w? :shock:
Kasutaja avatar

KRR
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 73 korda

Lugemata postitus #21 Postitas KRR » 01 Aug 2017, 07:42

M.T. kirjutas:Jutt jookseb tüübil endiselt ja väliselt vaadates on kõik nagu muinasjutus. Aga veorihma tegi ka juba ise w? :shock:

Muidugi treis ise kitsamaks, et oleks ikka vingem, si**a need tehase insenerid arvutada oskavad, niikuinii on varuga laiem tehtud :lol:
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,
Kasutaja avatar

KRR

Lugemata postitus #22 Postitas KRR » 01 Aug 2017, 07:43

urmas66 kirjutas:
mx77 kirjutas:

Ma ka ei kujuta,aga see oleks lihtsalt kiireim lahendus,isegi kui kestaks veel mõned aastad.

Ei ole võimalik konstruktiivset vestlustki alustada. Olen aegade jooksul vast kümme erinevat pakkumist teinud kuid ühelegi pole vastust saanud. Ju ta tahab kõik oma raha advokaadile ära anda ja mul pole selle vastu midagi kui ta sedasi on otsustanud. Eelmise aasta majadustulemuste järgi pole kindlasti tegemist eduka ärimehega vaid käpardiga kes oma ema raha eest ostetud lömmis Lamborghiniga eduka meistri muljet püüab jätta.
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,

Tort
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 74 korda

Lugemata postitus #23 Postitas Tort » 01 Aug 2017, 08:21

KRR kirjutas:Eelmise aasta majadustulemuste järgi pole kindlasti tegemist eduka ärimehega...

Kuna maailmas eksisteerib ka sularaha, kas sa saad siis ikkagi 100% kindlalt väita, millised on tulemused?
Kasutaja avatar

reimps
Tsikkel: Tuono V4R
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 384 korda

Lugemata postitus #24 Postitas reimps » 01 Aug 2017, 08:29

Kas see mitte maksupettuse järgi ei lõhna siis?
I have an opinion and I'm not afraid to use it
Allergic to stupid people

Tort
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 74 korda

Lugemata postitus #25 Postitas Tort » 01 Aug 2017, 08:37

Mina ei väida midagi. Ma räägin, et kui tegu on eksklusiivkaubaga, mille tellijaks on pigem "ilma kinnisvarata miinimumpalgaga Land Cruiseri omanik" kui lihtne müügimees, siis ei ole mõistlik eeldada, et aruanne 100% tõene on. Liigne sinisilmsus saab karistatud, nagu käsolevast teemast ka selgunud on.
Kasutaja avatar

KRR

Lugemata postitus #26 Postitas KRR » 01 Aug 2017, 12:31

Tort kirjutas:Mina ei väida midagi. Ma räägin, et kui tegu on eksklusiivkaubaga, mille tellijaks on pigem "ilma kinnisvarata miinimumpalgaga Land Cruiseri omanik" kui lihtne müügimees, siis ei ole mõistlik eeldada, et aruanne 100% tõene on. Liigne sinisilmsus saab karistatud, nagu käsolevast teemast ka selgunud on.

On vale arvata, et ma ei teaks sularaha liikumisest. Olen ise 15500 eurot sinna kupüürides viinud ja ma pole ilma kinnisvarata miinimumpalgaga Land Cruiseri omanikust müügimees.
Aruandes on ka muid ridu kui käive ja kasum.
Kasutaja avatar

bitter
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 29 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #27 Postitas bitter » 01 Aug 2017, 14:10

Eelmisel lehel keegi arvas, et 360/260 rehvidega u-rod "näeb hea välja". Nõustun selles osas, et see näeb äge välja ... paigal seistes :). Sõiduvideot vaadates ajab naerma kui jabur on sõiduasend. Ilu nõuab ohvreid :wack:. Teine asi, mis silma torkas - kallutades kannab see 360 tagarehv sellise olematu servakese peal (sekundid 0:54; 0:57), et nii pidurite kui gaasiga tuleb ülimalt ettevaatlik olla. Muidu tahab käest ära minna ka parimates peredes :D (0:28; 1:13). Kui nii olematute sõiduomadustega rataste järele nõudlust on, ju siis keegi peab neid tegema. Minu mätta otsast vaadates on isegi tore, et need on nii ebamugavad ja peasüüdlane neid nii aeglases tempos treib. Linnatänavate liiklusohutusele need teerullid just kaasa ei aita. Aga mis seal ikka, naistel on ka omad veidrused.
Pilt
Kasutaja avatar

M.T.

Lugemata postitus #28 Postitas M.T. » 02 Aug 2017, 00:19

bitter kirjutas:Minu mätta otsast vaadates on isegi tore, et need on nii ebamugavad ja peasüüdlane neid nii aeglases tempos treib. Linnatänavate liiklusohutusele need teerullid just kaasa ei aita.

Video lõpus on meistrimehe lubadus su unelmad purustada - püssid olevat stardirivis ja lugematul hulgal teerulle pidavat ka valmima. Krt, ma nüüd ei mäleta kas 0 käib ka lugematu numbri alla :roll:

chief
Tsikkel: Ducati
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus #29 Postitas chief » 02 Aug 2017, 00:45

Aga mida v**t* te ilgute? On keegi nii kõva mees ka olnud, et seesamase ratta selga istunud? Füüsikud koos, teate kuidas on haardumine ja värki.
Las poiss toimetab. Arusaamatus ühe põikpäise kliendiga ei küll nüüd põhjus kellegi allavoolu laskmiseks.
Kasutaja avatar

M.T.

Lugemata postitus #30 Postitas M.T. » 02 Aug 2017, 01:29

chief kirjutas:Aga mida v**t* te ilgute? On keegi nii kõva mees ka olnud, et seesamase ratta selga istunud? Füüsikud koos, teate kuidas on haardumine ja värki.
Las poiss toimetab. Arusaamatus ühe põikpäise kliendiga ei küll nüüd põhjus kellegi allavoolu laskmiseks.

Haardumine jne. on isiklikult pohh. Tellija ise teab kuidas ta sellega sõidab ja kui Maanteamet kiidab ümberehituse heaks, siis polegi midagi vinguda. Aga sinu arusaam, et tegemist on ühe põikpäise kliendiga, on natuke liig optimistlik. Seal neid ikka rohkem ja mida rohkem sonkida, seda rohkem haisema kipub.

Mine “Fleim”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline