Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Vasta

Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Kas keegi reaalselt tõesti soovib suvalise inimesega sõitma minna, kellel võibolla mootorrattal istumise kogemus on 0? :roll: Olen kogenud, et isegi alla legaalse maanteekiiruse võib väga kergelt juhtuda õnnetus kui kaassõitja otsustab hakata kurvis "vastu töötama". Sirgel teel keha kõverdamine ja eessõitja õla kõrvalt ette vaatamine on ka mõnuga tunda nii kaalujaotuse kui suuremal kiirusel ühel küljel tuuletakistuse muutumisena. Ilmselt mõju oleneb ka tsiklist, suurema ja raskemaga vähem tunda.

Viimati muutis simp, 21 Juul 2019, 00:28, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Poolitatud "Bikeri Date!" teemast


Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Aga kumb on hullem, juht, kes pole kunagi vedanud, või sõitja, kes pole kunagi taga istunud?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas will111 »

ISSAND JUMAL Sciev, kyll sinul tuleb ikka viimasel ajal iga nurga peal suur häda püksi! Küll ei meeldi sulle, et keegi kaamerast trahvi ei taha saada ja nüüd ei meeldi sulle, et keegi veab kedagi teit tsikliga (crash)

Peab ikka tõeline hädapätakas olema kui ükskõik mis imenippe tegeva naisterahva vedamisega hakkama ei saa. Aga noh, ega igaühel ei peagi vedama :lol:


Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Piipz kirjutas: 19 Juul 2019, 21:50

Aga kumb on hullem, juht, kes pole kunagi vedanud, või sõitja, kes pole kunagi taga istunud?

On ka olemas variant üldse mitte taoliste hullustega tegeleda. Vähemasti kergemat sorti rattaga algajat kaassõitjat vedada (ja veel kuni 180 km/h)... :|

will, on soov saada kogemust ratta peal ükskõik mis imenippe tegeva naisega? Ei maksa nüüd päris karuks ka end pidada. Panustan, et on päris suur võimalus pärast katkise tsikliga ja/või kontidega koju minna kui üldse minejat on. :x

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Esiteks suudavad osad sõita ka ilma igas kurvis põlve maha panemata
Legaalsel ja normaalsel sõidul ei ole vaja kellelgi mingeid eri liigutusi teha. Kui aga juba hakata rohkem kallutama siis peab taga olev date päris korraliku kaalu omama ja samas päris korraliku triki tegema, et midagi hullu juhtuks.
Korras peakujuga tüüp aga vaevalt, et teepervelt mammi sadulasse kahmab ning igas kurvis jalaraudu kulutama hakkab. Seega sama totter üllitis kui minu oma praegu :D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas will111 »

ma ei tea mis karudest jutt on, aga algusaastatel sai sõidetud ja veetud...no pakun umbkaudu 25 täiesti suvalist ja vähem suvalist. ei läinud keegi seal koju.
neid "sõidan sirge maantee peal 180 ja olen hullult kõva baiker" vendasid tuleb ikka iga kevad paar tükki kivi alt välja :D ei maksa sellest ärplemisest liigselt erutuda. las nad veavad ja las neiud kiljuvad...


Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Madlobster kirjutas: 19 Juul 2019, 23:07

Esiteks suudavad osad sõita ka ilma igas kurvis põlve maha panemata
Legaalsel ja normaalsel sõidul ei ole vaja kellelgi mingeid eri liigutusi teha. Kui aga juba hakata rohkem kallutama siis peab taga olev date päris korraliku kaalu omama ja samas päris korraliku triki tegema, et midagi hullu juhtuks.
Korras peakujuga tüüp aga vaevalt, et teepervelt mammi sadulasse kahmab ning igas kurvis jalaraudu kulutama hakkab. Seega sama totter üllitis kui minu oma praegu :D

Minu arust ka normaalse sõidu korral pole ühte keskmist kurvi võimalik keerata ilma natukenegi kallutamata.
Jutuga võivad kõik kõvad mehed olla, olete reaalselt ühe "vastu töötava" kaassõitjaga sõitnud ka? Ma olen 150 kg tsikliga sõitnud ja endaga umbes sama kaaluga kaasõitja oli taga. Ei olnud mingi ulmekurv ja kiirus selle kurvi jaoks mitte midagi hullu, aga ilma kallutamata tsikliga eriti ei keera ju. Ja kui hakkasin natuke kallutama, siis kaassõitja nullis selle kallutamise ära kuna hakkas vastassuunas kallutama. No kallutasin oma keha siis rohkem ja tema tegi sama. Kokkuvõttes ei olnud võimalik eriti kallutada ja kurvi normaalselt välja keerata. Napilt pääsesime, kui asfalttee ääres oleks äärekivid olnud, siis poleks pääsenud. :|


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas will111 »

Jah, oleme. Jääd järgmises kurvis seisma ja ütled, et kui ellu tahad jääda siis ära enam sellist pulli tee. Ja ongi kogu muusika. Ühte sellist vist kohanud ja see ka parandas end peale sõnade peale lugemist
90% kottidest ei oska nagunii seal taga mitte midagi muud teha kui lihtsalt hoida sama asendit, mis juht. ja tänaval sõites (isegi üsna kiiresti) pole vaja nüüd just hirmus palju ka seda põlve maha panna.


reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Vähe abitu on olla, kui enne sõitu võõra seljakotiga ei tee endale selgeks, mis kogemus tal on ja igaks petteks ei loe sõnu peale, mida foori taga teha ja kuskohas kuidas kallutada. Parem kui seljakott ise üldse ei kalluta,vaid on lihtsalt kleepsuna selja küljes.
Et siis enda tegematajätmised seljakottidega sõitma minnes ei ole põhjus halamiseks.


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas ttt »

Palun tehke oma seljakottidele kiire selgitus enne sõitma asumist, ei võta tükki küljest ju.


Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Selgitamise, aru saamise ja hilisema käitumise vahele ei saa alati võrdusmärki panna kui ikkagi hirm kukkumise ees välja lööb kallutades. Saan aru jah, et üldiselt (leidub erandeid) on looduse poolt nii seatud, et isastel on vaja emastele muljet avaldada, aga seda võiks teha kusagilt mujal, mitte liikluses. (lol)

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas simp »

Sciev kirjutas: 19 Juul 2019, 21:43

Kas keegi reaalselt tõesti soovib suvalise inimesega sõitma minna, kellel võibolla mootorrattal istumise kogemus on 0? :roll: Olen kogenud, et isegi alla legaalse maanteekiiruse võib väga kergelt juhtuda õnnetus kui kaassõitja otsustab hakata kurvis "vastu töötama". Sirgel teel keha kõverdamine ja eessõitja õla kõrvalt ette vaatamine on ka mõnuga tunda nii kaalujaotuse kui suuremal kiirusel ühel küljel tuuletakistuse muutumisena. Ilmselt mõju oleneb ka tsiklist, suurema ja raskemaga vähem tunda.

vahet pole mida konkreetne "mimm" taga teeb, natuke vastukeeramist ja ei juhtu midagi muud peale ebamugavuse....


VKask
Postitusi: 18
Liitunud: 04 Juun 2014, 22:04
Tsikkel: Monster 620/S4R
Asukoht: Viljandimaa
Tänatud: 5 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas VKask »

NB!
Naisi siit ei saa, küll aga mehe kellega arutada kuhu või kellel keerata.

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas zombi »

Jänes šampust ei joo, 180'ga ei sõida ma isegi üksi mitte (aparaat ei vea väljagi,) põlve maha ei kalluta ja olen sõitnud endast märkimisväärselt raskemate "seljakottidega". Kogenematutega. Elus.
Instruktsioon enne sõitu, arvestamine kohmakama manööverdamisega ja pikema pidurdusteekonnaga.
Lõppude lõpuks peab mingi aeg ju iga "potentsiaalse" seljakoti jaoks olema see esimene kord.

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.

reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Sciev kirjutas: 20 Juul 2019, 00:33

Selgitamise, aru saamise ja hilisema käitumise vahele ei saa alati võrdusmärki panna kui ikkagi hirm kukkumise ees välja lööb kallutades.

Kui koolitusoskused kehvavõitu, siis tasuks üksi sõita või võtta šnitti vastavate oskuste-omadustega tüüpidelt. Kõik on õpitav.

Kasutaja avatar

Adrenaliin
Postitusi: 42
Liitunud: 15 Apr 2013, 22:06
Tsikkel: Honda CBR600RR
Asukoht: Tallinn, harva ka Tartu ja Peipsi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Adrenaliin »

Johhaidii, mis nüüd teil lahti läks, te ajasite vist foorumi teemad segamini 😁

Keegi ei plaani kedagi tapma minna, seepärast mehi ei kutsunud 😁

Neiud, uskuge mind ma olen korralik 😇😀😁

Fear is the mind killer!
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Sciev kirjutas: 19 Juul 2019, 23:41

Ei olnud mingi ulmekurv ja kiirus selle kurvi jaoks mitte midagi hullu, aga ilma kallutamata tsikliga eriti ei keera ju. Ja kui hakkasin natuke kallutama, siis kaassõitja nullis selle kallutamise ära kuna hakkas vastassuunas kallutama. No kallutasin oma keha siis rohkem ja tema tegi sama. Kokkuvõttes ei olnud võimalik eriti kallutada ja kurvi normaalselt välja keerata. Napilt pääsesime, kui asfalttee ääres oleks äärekivid olnud, siis poleks pääsenud. :|

Ära rohkem seljakotiga sõida seniks kuni oled tsikliga keeramise omale selgeks saanud.
Joppen puhh kaks klouni üks ühele poole teine teisele poole kreenis ja tsikkel sõidab otse.

Tsiklit juhitakse vastukeeramisega, mitte t...keeramisega. Ja ole täitsa rahulik sina võid seal tsikli seljas koos oma mimmiga mis tahes asendi võtta vastukeeramine (lenksuasend) paneb tsikli täpselt sellesse kaldesse, mis vaja.
A jah olen ka sõitnud vastu töötava mimmiga, ei juhtu midagi hullu :) (järgmises bensukas sai kohvi kõrvale tiba õpetust jagatud ja sõit jätkus ühes taktis)

Seega soe ja mitte paha pärast soovitus, mine mingile jätkukoolitusele. See on hea nii sinu kui sinu kaasa tervisele. :bsmile:

Antud juhul toodad cräppi ja hirmutad tühja mulaga seljakotte.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Sciev »

reimps kirjutas: 20 Juul 2019, 10:09
Sciev kirjutas: 20 Juul 2019, 00:33

Selgitamise, aru saamise ja hilisema käitumise vahele ei saa alati võrdusmärki panna kui ikkagi hirm kukkumise ees välja lööb kallutades.

Kui koolitusoskused kehvavõitu, siis tasuks üksi sõita või võtta šnitti vastavate oskuste-omadustega tüüpidelt. Kõik on õpitav.

Minu arust oli jutt õppimisvõimest ja/või soovist õppida. Koolis sama õpetaja õpetas tervet klassi, aga näed mõni sai eksamis 5 ja teine sai 2. (lol)

Ei saa aru mis vastukeeramisest on jutt. Keerata pole võimalik ilma kallutamata, vastasel juhul kurvist väljapoole suunas mõjuv tsentrifugaaljõud lükkab ratta pikali.
Tänan muretsemast mu sõiduoskuse pärast, ei maksa muretseda, see on piisavalt hea. ;) Üksi sõidan loomulikult, mis nauditav tsiklisõit see kahekesi sõitmine on. :bsmile:


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas will111 »

Me ka väga täname sind, et sa meie kõigi sõiduoskuse pärast muretsed...aga tsiteerides klassikuid "ei maksa muretseda, see on piisavalt hea" :D kusjuures piisavalt hea, et suudame ka kahekesi sõidud sõidetud saada. Sul ei maksa ainult iseenda põhjal teha järeldusi kõigi ja kõige kohta. Mootorratastega on sõidetud nii üksi kui kahekesi juba ilmselt rohkem kui terve sajand, nii et näed tundub, et kuidagi on see võimalik ja kuidagi saadakse hakkama. Kui sina ei saa hakkama siis pead kas a) harjutama või b) loobuma

Kasutaja avatar

and
Postitusi: 127
Liitunud: 14 Okt 2016, 15:37
Tsikkel: Warrior
Asukoht: Tallinn-Viimsi
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas and »

Aga Sciev, sa proovi järgmine kord füüsiliselt järgi kuidas see vastassuunas kallutamine ja vastukeeramine üheaegselt töötab, siis saad aru mida sulle siin selgeks üritatakse teha 😉

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas simp »

Sciev kirjutas: 20 Juul 2019, 22:41

Ei saa aru mis vastukeeramisest on jutt. Keerata pole võimalik ilma kallutamata, vastasel juhul kurvist väljapoole suunas mõjuv tsentrifugaaljõud lükkab ratta pikali.
Tänan muretsemast mu sõiduoskuse pärast, ei maksa muretseda, see on piisavalt hea. ;) Üksi sõidan loomulikult, mis nauditav tsiklisõit see kahekesi sõitmine on. :bsmile:

Sul on põhjus-tagajärg seos sassis.
tsiteerides klassikuid:

lõin teemad pooleks, saame seda siin rahulikult edasi arutada.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Sciev kirjutas: 20 Juul 2019, 22:41

Ei saa aru mis vastukeeramisest on jutt. Keerata pole võimalik ilma kallutamata, vastasel juhul kurvist väljapoole suunas mõjuv tsentrifugaaljõud lükkab ratta pikali.
Tänan muretsemast mu sõiduoskuse pärast, ei maksa muretseda, see on piisavalt hea. ;)

Esimene ja teine lause on omadega nii vastuolus, et tiba kibe on kohe lugeda. St sinu sõiduoskus ei saa olla isegi mitte rahuldav, rääkimata piisavalt heast.

Sina ei kalluta tsiklit oma keha raskusega, vaid ainult ja ainult vastu keeramisega, kui see osa on sul nii hämar nagu ta sul on siis kõikide tervise huvides on see, et lähed kuskile jätkukoolitusele.

Paraku antud sõnavõttude põhjal võin väita, et ainult joutupest ja "Randmevääne" raamatu lugemisest ei piisa.

Viimati muutis Madlobster, 21 Juul 2019, 09:36, muudetud 2 korda kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Sciev kirjutas: 20 Juul 2019, 22:41

Ei saa aru mis vastukeeramisest on jutt. Keerata pole võimalik ilma kallutamata, vastasel juhul kurvist väljapoole suunas mõjuv tsentrifugaaljõud lükkab ratta pikali.
Tänan muretsemast mu sõiduoskuse pärast, ei maksa muretseda, see on piisavalt hea. ;)

Su jutu järgi otsustades ei oska sa ikka üldse sõita

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kunagi nägin Kanamaa ristist Keil apoole sõites suht kurbkoomilist pilti. Kaks beikerit tulid vastu ja esimene lasi oma rajal kerget ussi, järelesõitja üritas siis kah seda järgi teha ja küll ta võimles küljelt küljele nagu parim rinkasõitja, aga tsikkel sõitis ikka otse. See hetk oli seda väga koomiline vaadata, aga kurb on see, et kui sellele teisele oleks keegi ette sõitnud või mõni loom ette hüpanud, siis ta oleks täiega kümpi pannud.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

mx77 kirjutas: 21 Juul 2019, 09:43

Kunagi nägin Kanamaa ristist Keil apoole sõites suht kurbkoomilist pilti. Kaks beikerit tulid vastu ja esimene lasi oma rajal kerget ussi, järelesõitja üritas siis kah seda järgi teha ja küll ta võimles küljelt küljele nagu parim rinkasõitja, aga tsikkel sõitis ikka otse. See hetk oli seda väga koomiline vaadata, aga kurb on see, et kui sellele teisele oleks keegi ette sõitnud või mõni loom ette hüpanud, siis ta oleks täiega kümpi pannud.

äkki õpetasin oma naist :mrgreen:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Madlobster kirjutas: 21 Juul 2019, 08:27
Sciev kirjutas: 20 Juul 2019, 22:41

Ei saa aru mis vastukeeramisest on jutt. Keerata pole võimalik ilma kallutamata, vastasel juhul kurvist väljapoole suunas mõjuv tsentrifugaaljõud lükkab ratta pikali.
Tänan muretsemast mu sõiduoskuse pärast, ei maksa muretseda, see on piisavalt hea. ;)

Esimene ja teine lause on omadega nii vastuolus, et tiba kibe on kohe lugeda. St sinu sõiduoskus ei saa olla isegi mitte rahuldav, rääkimata piisavalt heast.

Sina ei kalluta tsiklit oma keha raskusega, vaid ainult ja ainult vastu keeramisega, kui see osa on sul nii hämar nagu ta sul on siis kõikide tervise huvides on see, et lähed kuskile jätkukoolitusele.

Paraku antud sõnavõttude põhjal võin väita, et ainult joutupest ja "Randmevääne" raamatu lugemisest ei piisa.

Ei saa sellest mainitud teooriajurast aru, ma ei ole mingite raamatute või youtube põhjal sõitma õppinud. Paraku ilma kallutamata keerata ei õnnestu. Ja ma ei mõtle, et ainult kallutamisest piisab, loomulikult on vaja kätega lenksa keerata ka. (lol)
Ja tänan veelkord muretsemast mu sõiduoskuse pärast- sõita oskan piisavalt hästi ja olen seda teinud juba piisavalt kaua. :bsmile:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Kas Te jalg- ja mootorrattaga käed lahti olete sõitnud? Ja seejuures ka keeranud/pööranud?

Saadetud kettaga lauatelefonist!


reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Sciev kirjutas: 21 Juul 2019, 11:56

Paraku ilma kallutamata keerata ei õnnestu. Ja ma ei mõtle, et ainult kallutamisest piisab, loomulikult on vaja kätega lenksa keerata ka. (lol)
Ja tänan veelkord muretsemast mu sõiduoskuse pärast- sõita oskan piisavalt hästi ja olen seda teinud juba piisavalt kaua. :bsmile:

Kallutada ilma vastupööramata ei õnnestu, füüsika ei luba. Veerev ratas kisub ennast ikka püsti, sellepärast peadki kallutamise vastusuunas lenksu "keerama". Ise sa seda tähele ei pane ilmselt.
Samas kui sul õnnestub teha õppevideo, kuidas sa näiteks 70 km/h pealt keerad lenksu paremale, kallutad ise ka paremale ja ratas läheb ka paremale, siis see oleks väärt kraam autokoolidele.

Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas piiks »

Me ei muretse, me nendime fakti.

Sciev kirjutas: 21 Juul 2019, 11:56
Madlobster kirjutas: 21 Juul 2019, 08:27
Sciev kirjutas: 20 Juul 2019, 22:41

Ei saa aru mis vastukeeramisest on jutt. Keerata pole võimalik ilma kallutamata, vastasel juhul kurvist väljapoole suunas mõjuv tsentrifugaaljõud lükkab ratta pikali.
Tänan muretsemast mu sõiduoskuse pärast, ei maksa muretseda, see on piisavalt hea. ;)

Esimene ja teine lause on omadega nii vastuolus, et tiba kibe on kohe lugeda. St sinu sõiduoskus ei saa olla isegi mitte rahuldav, rääkimata piisavalt heast.

Sina ei kalluta tsiklit oma keha raskusega, vaid ainult ja ainult vastu keeramisega, kui see osa on sul nii hämar nagu ta sul on siis kõikide tervise huvides on see, et lähed kuskile jätkukoolitusele.

Paraku antud sõnavõttude põhjal võin väita, et ainult joutupest ja "Randmevääne" raamatu lugemisest ei piisa.

Ei saa sellest mainitud teooriajurast aru, ma ei ole mingite raamatute või youtube põhjal sõitma õppinud. Paraku ilma kallutamata keerata ei õnnestu. Ja ma ei mõtle, et ainult kallutamisest piisab, loomulikult on vaja kätega lenksa keerata ka. (lol)
Ja tänan veelkord muretsemast mu sõiduoskuse pärast- sõita oskan piisavalt hästi ja olen seda teinud juba piisavalt kaua. :bsmile:

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”