Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas piiks »

Aga ilma naljata. Mul on tunne, et see on nüüd küll see koht, kus mõni poliitik võiks kapist välja hüpata ja seljakoti sõidutamise kõikvõimalike määruste ja direktiividega ära reguleerida. Scievil oleks kohe puhtam ja kuivem tunne magada.



Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Mind väga ei huvita kas ja kuidas see reguleeritud on kuna kahekesi sõitmine on piisavalt jura, et seda mitte teha (ja ma ei teegi, lihtsalt varasemalt on seda veidi juhtunud). (togi)

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas bitter »

Sciev kirjutas: 20 Juul 2019, 22:41
Sciev kirjutas: 20 Juul 2019, 00:33

Selgitamise, aru saamise ja hilisema käitumise vahele ei saa alati võrdusmärki panna

Ei saa aru mis vastukeeramisest on jutt. Keerata pole võimalik ilma kallutamata

Sciev, küllap sa oled veloga poriloikude vahel slaalomit sõitnud elus - lased kehal minna otse üle (väikese) loigu aga velo lased lenksu keerates korraks kaldesse ja see teeb väikese, kiire kaare ümber loigu. Keha trajektoor oli sirge aga kuivaks jäämise huvides lasid velol teha väikese kaare. Sellest käibki jutt. Kehaga kallutamiseks pole aega, kiire lenksuliigutusega ajad velo (s.t. misiganes kaherattalise) kaldesse, näiteks paremale. Pakun, et üksi sõites tuleb see lihasmälust ja sai ei teadvusta seda.

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Vint »

piiks kirjutas: 21 Juul 2019, 12:45

...mõni poliitik võiks kapist välja hüpata ja seljakoti sõidutamise kõikvõimalike määruste ja direktiividega ära reguleerida...

Ja käetoed kohustuslikuks ning juhend kaasreisjale, kuidas ja kust kinni hoida, et juht ei tunneks ennast seksuaalselt ahistatuna. Pilt


Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

bitter kirjutas: 21 Juul 2019, 14:51

Sciev, küllap sa oled veloga poriloikude vahel slaalomit sõitnud elus - lased kehal minna otse üle (väikese) loigu aga velo lased lenksu keerates korraks kaldesse ja see teeb väikese, kiire kaare ümber loigu. Keha trajektoor oli sirge aga kuivaks jäämise huvides lasid velol teha väikese kaare. Sellest käibki jutt. Kehaga kallutamiseks pole aega, kiire lenksuliigutusega ajad velo (s.t. misiganes kaherattalise) kaldesse, näiteks paremale. Pakun, et üksi sõites tuleb see lihasmälust ja sai ei teadvusta seda.

Loomulikult, aga selliselt ju maanteel kurve ei keera ja ilmselt keegi ei taha siin väita, et tagaistuja "võimlemine" ei mõjuta keeramist (kasvõi antud slaalomi näite puhul)?

Kasutaja avatar

Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Kauri »

Just nii maanteel ja igalpool mujal sõidetaksegi. Ja kui sina teed selle vastukeeramise triki, siis tagaistuja ei suuda läbi tuhara signaali enne ajusse lastagi kui manööver tehtud.
Ühesõnaga seljakotid pole aega mõeldagi mingile vastukallutamisele kui Sina ei proovi tsikli peal oma tuharat lohistada vasakule ja paremale, vaid tegeled juhtrauaga.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Sciev kirjutas: 21 Juul 2019, 11:56

Ei saa sellest mainitud teooriajurast aru, ma ei ole mingite raamatute või youtube põhjal sõitma õppinud. Paraku ilma kallutamata keerata ei õnnestu.

Seepärast sind haritaksegi, et sa aru ei saa.

Loe rahulikult mitu korda

1) Sina ei kalluta ratast oma keha raskusega
2) Sina kallutad ratast keerates lenksu vastas suunas kurvile
3) Kui sina koos mimmiga viite keha raskuse väliskurvi (mõlemad kardate ja töötate vastu) siis tuleb rohkem keerata lenksuv vastassuunas ja nii läbib tsikkle ikka kurvi.

Repeat after me: "mina ei kalluta tsiklit" "mina keeran lenksu vastassuunas ja tsikkel kaldub tänud sellele" "mina ei jõua lenksu keeramisele vastu töötada ei üksi ega ka koos mimmiga, tsikkel keerab ikka"

Mitte ühetgi muud moodi ei ole võimalik tsikliga (normaalselt) sõita.

Käed lahti kui järsu kurvi läbid mudu? St jah kehaga õieti jõnks tehes keerab ka lenks korra vastu ja on võimalik mingi pööre sooritada (mitte kurvi kallutada)

Kui sa nüüd mõne meistri käe all õieti kurve hakkad läbima, siis tuled ja punastad oma jutu peale siin "mina oskan sõitan" :wack:

Kui sulle juba kõik ütlevad, et ajad jama no usko pois sa ajad tõesti jama. Ja meie mure on igati põhjendatud.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Ega eriti ei viitsi sellesse teooriasse siin süvenedagi, kõik tuleb nö. automaatselt kehast. Ja ikkagi fakt on see, et kaassõitja ootamatu ja ettearvamatu võimlemine suudab tsikli teelt välja viia. Või soovib keegi väita vastupidist? (togi)
Ise sõidan hästi. :bsmile:

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Sciev kirjutas: 21 Juul 2019, 15:45

Ega eriti ei viitsi sellesse teooriasse siin süvenedagi, kõik tuleb nö. automaatselt kehast. Ja ikkagi fakt on see, et kaassõitja ootamatu ja ettearvamatu võimlemine suudab tsikli teelt välja viia. Või soovib keegi väita vastupidist? (togi)
Ise sõidan hästi. :bsmile:

Ära siis süvene (arusaamatu ja tobe juhmus, millega siin esineda :shock: ), lihtsalt loodan, et ma ei ole välis kurvis, kui sa järjekordse "hästi sõiduga" oma võrri mulle kapotile pargid (või mu sadulast pühid) '

Ja väidan surmkindlalt, et võtan mis tahes mimmi teeäärest peale ja ta ei suuda mu keeramist ära rikkuda. :ner:

Äkki saaks sinu juurest tiba lisa õppida? sest mina küll ei julge väita, et sõidan hästi (w)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Ei pargi ega pühi ma midagi, sest sõiduoskus on piisav. :D
Ma väidan, et mõni kaassõitja suudab su sõidu ära rikkuda. See ei peagi tähendama, et trajektoor kohe nii mööda läheb, et kurvist otsejoones võssa paned, aga võib soovitud trajektoori nii palju muuta, et mingis olukorras lõppeb see õnnetusega. ;)

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Sciev kirjutas: 21 Juul 2019, 14:10

Mind väga ei huvita kas ja kuidas see reguleeritud on kuna kahekesi sõitmine on piisavalt jura, et seda mitte teha (ja ma ei teegi, lihtsalt varasemalt on seda veidi juhtunud). (togi)

Nahh, sa siis tekitad siia üldse selle teema?
Mine pese oma Voshodi.


Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Kas kui ei ole aktiivne kahekesi sõitja, välistab sel teemal rääkimise?
Tänan Voshodi puhtuse pärast muret tundmast, on pestud ja puhas nagu Savisaar (nagu prillikivi). Kas tsikli pesemine on su jaoks kuidagi isiklikult raske teema ja puudutab sind valusalt? (lol)

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Sciev kirjutas: 21 Juul 2019, 16:11

Kas kui ei ole aktiivne kahekesi sõitja, välistab sel teemal rääkimise?
Tänan Voshodi puhtuse pärast muret tundmast, on pestud ja puhas nagu Savisaar (nagu prillikivi). Kas tsikli pesemine on su jaoks kuidagi isiklikult raske teema ja puudutab sind valusalt? (lol)

Oled Sa põhjakaitsmetega ATV'd proovinud peale rabas sõitu pesta? Või tsiklit?
Siis teaksid :D

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Tsiklit olen. Täheldasin seda, et see mustus lõppkiirust ei mõjutanud ja peale voolikuga suurema sodi maha pesemist rohkem vaeva ei näinud- sai umbes sama puhtaks nagu ideaalselt puhas ratas oleks olnud peale 5 minutlist sõitu märjal kruusa- või metsateel. :lol:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Sciev kirjutas: 21 Juul 2019, 15:45

Ega eriti ei viitsi sellesse teooriasse siin süvenedagi, kõik tuleb nö. automaatselt kehast. Ja ikkagi fakt on see, et kaassõitja ootamatu ja ettearvamatu võimlemine suudab tsikli teelt välja viia. Või soovib keegi väita vastupidist? (togi)
Ise sõidan hästi. :bsmile:

Tõenäoliselt tuleb sul lihasmälus-kehast automaatselt vale sõiduvõte. Ma olen elus alates jalgrattast ja punnvõrrist ning lõpetades kaasaegsete tsiklitega ikka kedagi suvalist taga vedanud,aga kui see tagaistuja sul seal just rinka stiilis vastu ei hakka kallutama(nii et põlv veel ainult istmele jääb :) ),siis saab see olla kergelt ebameeldiv , aga ei enamat. Kui sa ise ei oska vastu keeramisega kaldesse minna,siis ongi just see tulemus,mida sa oma kolmandas postis kirjeldad.
Muideks isegi kogu kehaga vastaspoolele ronides saab lenksuga vastu pöörates kaldesse minna ning kurv-pööre ära võta ja see pole üldse keeruline kui seda oskad.

Ma ei tea kas on keegi veel väikse tatikana meestekaga raamivahelt läbi olles sõitnud. Põhjuseks ,et jalad ei ulatanud üle pulga pedaalidele. Ma olen seda 5-6 aastasena isa rattaga sitaks teinud ja siis oled ju kogu kehaga ratta ühel poolel,aga keerata saab ka nii mõlemale poole :mrgreen:

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Assamait
Postitusi: 196
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 139 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Assamait »

Reostaks seda teemat ja üritaks ka flamewari käima tõmmata... :-||| Kas endast peaaegu kaks korda raskema "seljakotiga" saab sõita? Sarnaselt siin juba leierdatud teemale leiab ka selle kohta interneedusest igasuguseid arvamusi.

Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas

Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Välistatud! :ner:

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas pühak »

Assamait kirjutas: 21 Juul 2019, 20:13

Reostaks seda teemat ja üritaks ka flamewari käima tõmmata... :-||| Kas endast peaaegu kaks korda raskema "seljakotiga" saab sõita? Sarnaselt siin juba leierdatud teemale leiab ka selle kohta interneedusest igasuguseid arvamusi.

Kaalun sõiduriietes sadakond kilo. Isegi Baruto oma praeguses väidetavas kaalus ei täidaks kriteeriume, nii, et ei saa. Pole lihtsalt sihukest seljakotti kuskilt võtta.
60-kiloste meeste teema mind ei huvita, kuna see ei puuduta mind isiklikult mitte kuidagi. Ma murduksin sellises kaalus pooleks, kui mind enne juba pole anoreksia sundravile tassitud.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Vaatasin praegu oma tsikli tehnilisse passi - kandevõime 196kg - järelikult juriidiiselt korrektne vastu minu puhul on: ei saa :ner:

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Assamait kirjutas: 21 Juul 2019, 20:13

Reostaks seda teemat ja üritaks ka flamewari käima tõmmata... :-||| Kas endast peaaegu kaks korda raskema "seljakotiga" saab sõita? Sarnaselt siin juba leierdatud teemale leiab ka selle kohta interneedusest igasuguseid arvamusi.

Kui su küsimuse mõte pole ainult :-||| , siis küsi seda näiteks Hanno Velt või Marko Rohtlaan käest. Nende kontaktid lihtsalt kättesaadavad ja kindlasti nõus sulle ka vastama, tõenäoliselt mingi koolituse raames ka demonstreerima.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas will111 »

60 kilone juht ja 120 kilone kott. no aga teeme ühe hästi väikse pöörde, ilma, et absoluutväärtused muutuksid. kas 120 kilone juht 60 kilost kotti saab sõidutada?
mass, mis peab kuskile kalduma või mida peab kallutama on sama

namaste madafakers :D

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tahtsin just seda sama õppevideot postitada,aga will jõudis ette :)

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

henri
Postitusi: 303
Liitunud: 17 Dets 2003, 01:38
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas henri »

Kuule Sciev,

Kui sa ikka nii kuradima hästi sõita oskad, siis ole hea ja tule tee meile siin Lõuna-Eestis ka üks sõidukoolitus. Vastutasuks õpetame sulle seljakoti ja külgvankriga sõitmist ilma igasuguse teooriajurata, ausõna. Aga seniks, kui sa päriselt sõita oskaksid siis ei suuda sind 2x raskem seljakott ka trajektoorilt välja viia ( aga seda on sulle juba siin liialt palju korrutatud, seega sõitma sõitma sõbrad!).

Honda CBR 1000 -90

Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

henri kirjutas: 21 Juul 2019, 23:37

Kuule Sciev,

Kui sa ikka nii kuradima hästi sõita oskad, siis ole hea ja tule tee meile siin Lõuna-Eestis ka üks sõidukoolitus. Vastutasuks õpetame sulle seljakoti ja külgvankriga sõitmist ilma igasuguse teooriajurata, ausõna. Aga seniks, kui sa päriselt sõita oskaksid siis ei suuda sind 2x raskem seljakott ka trajektoorilt välja viia ( aga seda on sulle juba siin liialt palju korrutatud, seega sõitma sõitma sõbrad!).

Saa nüüd üle, et keegi oskab hästi sõita ja sina mitte? :wack:
Väga ei huvita seljakoti ja külgvankriga sõitmine ja sõidukoolitusi omalt poolt ei paku. Aga tõesti, sõitmisega pole mul probleemi, koolitust võtta pole plaanis ja sellise alaväärsuskompleksi all ei äga ega nii räige pedant/perfektsionist ei ole, et enda sõiduoskust heaks ei võiks hinnata. :D


traktor
Postitusi: 19
Liitunud: 20 Okt 2014, 11:56
Tsikkel: h-d
Tänatud: 2 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas traktor »

Kuule, Sciev, sa nimetasid oma oskusi siin vahepeal lausa väga heaks...??
Võiksid juba lõpetada, oled siin ennast juba korralikult alla lasknud. Või oledki selline,millise mulje oled siin jätnud? Sa kohe vägisi üritad jätta muljet jalalt jalale keksivast ennastäis pubekast.
Mine palun ÕPI SÕITMA! Mitte ära kire siin.


kristjankk
Postitusi: 114
Liitunud: 26 Juun 2018, 10:15
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 22 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas kristjankk »

Olen mitmesuguste algajate kaasreisijatega sõitnud ja julgen öelda, et vastupööramisega on võimalik igasugusest reisija "valesti kallutamisest" võitu saada. See on tõesti tunda kui reisija mingit isetegevust üritab teha, aga oskajat juhti see kuhugi kraavi küll ei aja. Isegi kui see kaasreisija kogu oma keharaskusega väliskurvi poolse jalatapi peale seisaks, ikkagi saab kurvi võetud. Loomulikult tuleb selle võrra rohkem kallutada ja kallutamise ruum võib otsa saada kui liiga kiiresti liiga järsku kurvi minna, aga see on juba natukene teine teema ja väide, et vastupööramisega saab kallet juhtida, jääb ikkagi kehtima.

Kui Sciev nimetab oma oskuseid väga heaks, siis ta võiks öelda mis on teinud tema oskused väga heaks. Suurepärased oskused ei tule rinnapiimaga, neid saab vaid aastaid harjutades. Ja see harjutamine ei saa olla mitte aastaid niisama sõitmine, vaid peab olema reaalne oskuste arendamine, sest on suur vahe kas kellegi kogemus on 10 aastat või 10x1 aastat. Need ei tähenda sama.

Keskmisest paremate oskustega sõitjaks võib enda pidada aastate pikkuse kogemusega motomatkaja, kes on sõitnud erinevates oludes ja lisaks sellele igaaastaselt platsil oma reflekse treeninud ning ka rajapäevadel käinud.
Ka kogenud võidusõitja on tõenäoliselt keskmisest paremate oskustega, eriti ekstreemolukordades, aga samas ta ei pruugi olla üle keskmise pädev tavaliikluses, kus eelkõige tuleb osata ohte ette näha ja püüda neid vältida.

Millisesse eelpoolnimetaud kategooriasse (või mõnda teise) Scviev kuulub?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ei kuulu ta mingisse kategooriasse.

Kõigepealt üllitas oma lolluse, siis mõnda aega kaitses seda koolist meelde jäänud tsentrifugaaljõudu appi võttes, lõpuks sai aru, et ajab totaalset iba.

Nüüd lihtsalt trollib edasi, et jätta mulje, et ta teadis seda kõike algusest peale aga vaid trollis ja meie lollid läksime liimile.
Aga tegelikult on ta pärisele ka Liivima parim tsiklisõitja.

66729612_10219362130501781_8126549651311558656_n.jpg
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Mul ei ole kellegile vaja midagi tõestama hakata, sõiduoskused on piisavalt head. :bsmile: Endiselt väidan ja jäängi väitma, et kaassõitja võib mingitel tingimustel oma võimlemisega ka väga hea juhi teelt välja viia. :-|||

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Minu jaoks, selle teema puhul, oli kõik selge kui tuli väide,et üks kallutas ühele poole ja teine teisele poole ning tulemuseks oli peaaegu kurvist otse panek.
Kunagi kui ise veel sõitma õppisin,siis oli ka samalaadne olukord,kus ma ühes lauges 75kraadises kurvis(kiirusega 80 umbes) juba peaaegu rippusin tsikli paremal küljel(seda küll üksi) ja üritasin lenksu paremale keerates rattaga paremat kurvi võtta. No läks ka mul siis see kurv pikaks,sest olin loll ja rumal ega osanud veel piisavalt sõita. Peale seda sain aru,et ma teen midagi totaalselt valesti võtsin kätte mingi tolleaegse sõiduõpiku ja sain teoorias teada kuidas asjad käivad. Praktilised kogemused tulid järgi,kui hakkasin teadlikult asju õiges järjekorras tegema.
Sciev ära sa jumala eest sellise kõrge kvalifikatsiooniga kuskile mägedesse kiirelt sõitma mine,sealsed serpad ja tagasipöörded on nii väikese raadiusega ,et vastu keeramiseta paned kindlat kuristikku. Siin meil sõida kuidas tahad,piisavalt aeglaselt kurve võttes, saad hakkama.

Viimati muutis urmas66, 22 Juul 2019, 11:38, muudetud 1 kord kokku.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Sciev kirjutas: 22 Juul 2019, 11:12

Mul ei ole kellegile vaja midagi tõestama hakata, sõiduoskused on piisavalt head. :bsmile: Endiselt väidan ja jäängi väitma, et kaassõitja võib mingitel tingimustel oma võimlemisega ka väga hea juhi teelt välja viia. :-|||

Lihtsalt tekitasid siia teema, et lõpuks tõdeda, et sa kedagi niikuinii ei kuula ja jääd oma uskumuse juurde? Moron.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”