Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Ma ei tekitanud mingit teemat, see teema on tekitatud kellegi teise poolt, võttes mu esimese postituse välja teisest teemast. :P
Kuulasin ära ikka, aga loomulikult jään selle juurde mida arvasin. Kuidas sul päev algas, tsikkel pesemata ja ei saa sõitma minna? (lol)



Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ma panin sõbra tsikliga kutsikapõlevs korraliku risu maha tugevalt üle saja km tunnis (õnneks üksi)
Sõiduoskused olid sama "head" nagu praegusel "piisavalt heal sõidumehel".
st vastukeeramisest polnud õrna aimugi. Kurv oli vasakule ja väga lauge. 140km/h kella peal lajatasin sinna sisse (selle kiirusega täiesti lõdavalt läbitav kurv). Mis seal ikka telekast nähtud rossi asend sisse ja lenksu kurvi suunas kakkuma.
Va raip ei kaldunud grammigi vaid pani paremale tee pealt välja (kukkumis hetkeks vast oli 120km/h) toimus hirmus loha ja laperdamine ning kui kõik vaikseks jäi leidsin ennast vastu tulnud jeebi kõhualt.
Seega minu soovitused olid reaalselt kontide kokku hoiu mõttes tehtud soovitused. Kui kodanik aga on ise "tark" no siis pole mitte midagi teha. Jääb vaid loota, et saabuv õpetus on ainult kibe ja ainult endale.

Viimati muutis Madlobster, 22 Juul 2019, 11:47, muudetud 1 kord kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Sciev kirjutas: 22 Juul 2019, 11:34

Kuulasin ära ikka, aga loomulikult jään selle juurde mida arvasin. Kuidas sul päev algas, tsikkel pesemata ja ei saa sõitma minna? (lol)

Pole veel otsustanud, kas lähen krossirattaga paugutama või tänavarattaga kruiisima, aega on, puhkus ju.

Aga sinu enduurokas seisab ilmselt alles poes veel? (togi)

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas bitter »

urmas66 kirjutas: 21 Juul 2019, 19:58

Ma ei tea kas on keegi veel väikse tatikana meestekaga raamivahelt läbi olles sõitnud. Põhjuseks ,et jalad ei ulatanud üle pulga pedaalidele.

Hmm. Mina küll tean, et ei olnud mina ei esimene, ega viimane, kes seda tegi (raami vahelt väntas). Konkreetne Harkov (B110?) on siiani töökorras. Vahel laenan seda ja püüab pilke. :bsmile:


Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

mx77 kirjutas: 22 Juul 2019, 11:41

Aga sinu enduurokas seisab ilmselt alles poes veel? (togi)

Ei ole poes näinud veel, insenerid vist alles projekteerivad seda. (w)

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Sciev kirjutas: 22 Juul 2019, 11:51
mx77 kirjutas: 22 Juul 2019, 11:41

Aga sinu enduurokas seisab ilmselt alles poes veel? (togi)

Ei ole poes näinud veel, insenerid vist alles projekteerivad seda. (w)

Pole veel nii head, kui Voshod? (lol)


Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Paraku jah. Ja olemasolevate rataste puhul on ka arvestatud keskpäraste sõidusoskustega juhtidega, mitte heade või väga headega. (w)

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Saame aru küll, et ilm on s-tähega vilets ja sõitmise asemel eelistavad kõik osalised siin nii oma õpetussõnu kui ka shitloadi pritsida. Et nüüd noorsand kodu kaelakiiget meisterdama ei läheks, lepime kokku, et olenemata seljakoti soost, peakujust ja kehamassiindeksist teeme enne sõitu elementaarsed ajad omavahel selgeks (ei pea pärast palatis kaklema). Kui kõik jalad maast lahti, valime (eelpool väljatoodud) õiged sõiduvõtted ja -kiiruse ning saavad ka 60kg mehepojad hakkama. Muretuid kilomeetreid!

Enda seljakotitamisest niipalju, et sai oma (eks)prouaga enne leibade ühte kappi panekut mitutuhat kilomeetrit ringi kolistatud, mõnesaja pealt kadusid ära ka kiivrikoksud ning ei meenu küll ühtegi ohtlikku olukorda (teemasse puutuvalt oli ta minust muidugi jupp maad kergem, seega ma nii kõva mees ka pole :bsmile: ).

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Sciev kirjutas: 22 Juul 2019, 01:00

....
Väga ei huvita seljakoti ja külgvankriga sõitmine ja sõidukoolitusi omalt poolt ei paku. Aga tõesti, sõitmisega pole mul probleemi, koolitust võtta pole plaanis ja sellise alaväärsuskompleksi all ei äga ega nii räige pedant/perfektsionist ei ole, et enda sõiduoskust heaks ei võiks hinnata. :D

Väga (w) ja palun hoiagi nii. Pole vaja, et mõni pahaaimamatu seljakott peaks sinu rattal viga saama või mõni külapoiss valede näpunäidete tõttu (crash) võpsikus lõpetama. Ise pane aga samas vaimus edasi ja hoia enesehinnang oma sõiduoskuse üle jätkuvalt kõrge. Väike isetehtud puust medal tiitliga "Baltimaade parim kurvikallaja" või "Huugametsa, sorry ei tea õiget külanime, Rossi" annaks ka kindlasti sõiduoskustele paar tärni veel juurde. Keep going!

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

:bsmile:

Viimati muutis Madlobster, 22 Juul 2019, 17:14, muudetud 1 kord kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Sciev kirjutas: 22 Juul 2019, 12:11

Paraku jah. Ja olemasolevate rataste puhul on ka arvestatud keskpäraste sõidusoskustega juhtidega, mitte heade või väga headega. (w)

No ma pakun sulle siis oma krossika välja testimiseks, samas saad ka oma sõiduoskust demonstreerida. Kohaks siis Saku krossirada, krossika laenamine tasuta (pool tundi), kõik puruks kukutud jupid vahetad uute vastu. Vaatame siis kas nad ikka on keskpäraste jaoks või mitte.

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas claw »

Suht mõttetu kaklemine siin juba, vihmase ilma värk vist.

Küll paneb mind imestama, et vastu keeramine on kellelegi uus asi. Mul tambiti seda motokoolis juba söögi all ja söögi peale. Aga isa küll ei olnud kuulnud sellest, vene aja mootorrattur.

Kas tõesti motokoolis sellest ei räägitud siis? Kuidas sa ARK-i eksamil põike ära tegid? Ilma vastu keeramiseta on põige üsna keeruline, kui mitte võimatu.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas will111 »

Tegelikult kogu see vastukeeramise jutt on mumeelest kõige lollakam asi kogu mootorrattaga sõitmise ja sellega kaasneva jutu juures. Jumala eest, 2-rattalise sõidukiga vajalikust tasakaalu hoidmisest on tehtud mingi hull "teadus" ja mõeldud välja mingisugused vägevad mõisted, mis ühte ajavad segadusse ja teist panevad arvama justkui nad oleks nüüd saavutanud mingi jumalastaatuse kui teavad, misasi on "vastu keeramine" :D Siis üks arvab, et see on kallutamine, teine arvab, et see on lihtsalt lenksu teatud asendis paigal hoidmine, kolmas arvab, et ta nüüd actually peabki kuskile keerama, et keerata kuskile mujale jne jne.
Ükskõik millise kaherattalisega kuskile pööramine on asi, mis peab inimesel tulema välja iseenesest ja mõtlemata mingitele terminitele või õpetustele. Sa istud sinna sõiduki selga ja proovid ja harjutad ja nii ju saadki teada kuidas ta keerab ja mida teeb. Harjutad rohkem ja saad rohkem ja paremini teada. Mingit muud varianti EI OLE!!! Keegi ei see kedagi jutustada ilgelt spetsiks mootorrattaga sõitjaks. Nii nagu keegi ei saa kedagi raamatu ette lugemise abiga õpetada hästi korvpalli mängima või suusatama. Kui ei ole ega tule ja ei hakka tulema ja tõepoolest ei oska tasakaalu hoida (ükskõik ju kas jalgratta või mootorratta peal) siis järelikult pole asja kaherattaliste selga ja kõik! Täiesti savi, kas sa oled teoorias jube hästi omale selgeks õppinud, misasi on vastu pööramine või mitte. Kui reaalselt lenksus olles tunnetust ei ole siis võib kõik need terminid pista sinna, kus päikest ei näe..


Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Ma olin nii kõva sõidumees, et ei käinud kusagil motokoolis ega ei võtnud ühtegi sõidutundi (eelnevalt olin küla vahel Voshodiga ikka sõitnud)- läksin eksternina eksamile ja tegin võõra tsikliga (esimest korda istusin sellise selga) kõik puhtalt ära. . Tõsiselt. :bsmile:

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

no noh will??
kuidas sa praktiseerid kui teooria null? Jah kuidagi saad sõidetud küll ja võibki tekkida pikapeale arvamus, et oled Liivimaa parim. Aga siis kui vaja reaalselt kurv ära võtta siis sõidetakse jalad harkis jumal teab kuhu poole tsiklit rippudes mokk töllakil karjamaale. (tehtud)

Teooria on must be asi ja väga väga täpselt pead arusaama, miks midagi toimub kui teed nii või naa. Isetarkasid sõidumehei, juriste ning politseinke on kõik kohad täis. Õppimine ning süviti minemine ei jooke mitte kunagi mööda külgi maha.

Sciev kirjutas: 22 Juul 2019, 17:22

Ma olin nii kõva sõidumees, et ei käinud kusagil motokoolis ega ei võtnud ühtegi sõidutundi

Saime juba aru jah

[mention]Sciev[/mention] Ma muideks olin nii kõva naistemees, et ei käinud üheski litsimajas ega võtnud ühtegi tundi kuskilt (voodi nurgas vahel pihku ikka nahistasin)
Läksin ekspromt naistesse, esimest korda võõra naisega (polnud kordagi sellise seljas olnud) ning tegin absull kõik puhtalt ära. Ausalt :bsmile:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas will111 »

kuidas lapsed jalgrattaga sõitma õpivad? kas issi loeb kõigepealt neile unejutuna ette raamatu "randmevääne"?

mina õppisin sõitma nii, et istusin ratta selga ja hakkasin harjutama. see kehtib nii jalgratta kui mootorratta kohta. kui ka kõigi teiste sõidukite kohta. aga tänapäeval vist tõepoolest loetakse sellist asja täitsa absurdseks ja mõeldamatuks :D

ma võin käe südamele panna ja öelda, et pole mitte kunagi mitte kuskilt õppinud tsikliga sõitmise teooriat. ainult peale seda kui olin juba päris palju aastaid sõitnud, hakkasin natuke otsima ja uurima spetsiifiliselt selle kohta kuidas sõita rajal...kiiremini/paremini. aga kui aus olla siis väga suur osa sellest, mida teada sain oli mul tegelikult juba ka varem teada ja selgus TÄPSELT see, mida ma oma eelmises postis ka kirjutasin. vaja on lihtsalt veel rohkem harjutada ja õppida refleksidesse neid liigutusi ja nüansse, mis sõitu kiiremaks muudavad.

ma pole kunagi arvanud, et olen liivimaa parim. aga ma pole ka kunagi arvanud, et kui mingi vend, kes loeb läbi raamatu mootorrattaga sõitmisest võiks olla minust parem selle pärast, et ta luges läbi selle raamatu...samal ajal kui mina sõitsin, harjutasin ja proovisin.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Nu, nuh. Mul on selline tunne, et Velt ja Rohtlaan peavad oma karikad kapipõhja ära peitma, kuna paistab, et kaks liivimaa kõige kõvemat ratsutajat on hoopis siin foorumis.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

ma [mention]will111[/mention] jään sinuga tugevalt eri arvamusele. lapse jalgrattasõidu ja tsiklisõidu võrdelmine nüüd küll porportsionaalne ei ole.
aga noh las ta jääb, on scievil vähemalt üks sõber siin teemas :)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas will111 »

mis need Veldi ja Rohtlaane karikad asjasse puutuvad? kas nemad said oma karikad sel moel, et käisid ja kuulasid onude loenguid 5 aastat, 3 korda nädalas ning siis tegid rajal paar ringi, et asi ära vormistada? :D Kas Rohtlaan õppis kõigepealt teooriatunnis mootorrattaga sõitma ja siis lubati lõpuks ka mootorratta selga, kui oli täisealiseks saanud?

naljamehed koos...aga nalja on muidugi vaja teha! booksmart tsiklimehed :D

Madlobster, eriarvamusele jäämises pole minu jaoks midagi arusaamatut. täiesti arusaadav. eks tõepoolest vast on ka selliseid inimesi juba nüüd uuel ajal, kes kõigepealt loevad raamatuid ja siis lähevad istuvad mõne sõiduki selga/rooli. ma ei ütle kusjuures, et see on vale...lihtsalt, sõitma õpivad nad kokkuvõttes ikkagi sõites ja harjutades, mitte raamatust. kuigi võimalik, et see raamatute läbi lugemine ja teoorias kõvaks ajamine annab mingisugust lisaväärtust enesekindlust näol, mis on ju iseenesest tore kui see tõesti nii on

Viimati muutis will111, 22 Juul 2019, 17:59, muudetud 1 kord kokku.

Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Madlobster kirjutas: 22 Juul 2019, 17:35
Sciev kirjutas: 22 Juul 2019, 17:22

Ma olin nii kõva sõidumees, et ei käinud kusagil motokoolis ega ei võtnud ühtegi sõidutundi

Saime juba aru jah

Väga hästi siis kui see arusaadav oli. :D Paraku nii see oli. Autokoolis õppisin B ja C kategooriat ja tegin nendega õppesõitu ja "viimasel hetkel" tekkis soov tsikliluba ka ära teha ja vähemalt sel hetkel oligi nii võimalik, et läksid kohe otsemaid sõidueksamile, ei nõutud mingit eraldi koolitust ega õppesõite mootorrattaga, keegi isegi ei küsinud kas oled mootorratast varem lähedalt näinud. :bsmile:

Viimati muutis Sciev, 22 Juul 2019, 18:01, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas: 22 Juul 2019, 17:56

mis need Veldi ja Rohtlaane karikad asjasse puutuvad? kas nemad said oma karikad sel moel, et käisid ja kuulasid onude loenguid 5 aastat, 3 korda nädalas ning siis tegid rajal paar ringi, et asi ära vormistada? :D Kas Rohtlaan õppis kõigepealt teooriatunnis mootorrattaga sõitma ja siis lubati lõpuks ka mootorratta selga, kui oli täisealiseks saanud?

naljamehed koos...aga nalja on muidugi vaja teha! booksmart tsiklimehed :D

Madlobster, eriarvamusele jäämises pole minu jaoks midagi arusaamatut. täiesti arusaadav. eks tõepoolest vast on ka selliseid inimesi juba nüüd uuel ajal, kes kõigepealt loevad raamatuid ja siis lähevad istuvad mõne sõiduki selga/rooli. ma ei ütle kusjuures, et see on vale...lihtsalt, sõitma õpivad nad kokkuvõttes ikkagi sõites ja harjutades, mitte raamatust. kuigi võimalik, et see raamatute läbi lugemine ja teoorias kõvaks ajamine annab mingisugust lisaväärtust enesekindlust näol, mis on ju iseenesest tore kui see tõesti nii on

arvestades sinu postitamise tihedust siis ma arvan, et sa tsikli selga ei jõuagi.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

kle mida sa kelgid siin`?'

omal ajal oli võimalik lube saada ka siis kui sa tegelikult mitte nahakgi ei osanud. See, et rahakoti vahele A tähe oled omale mingis kalurikolhoosi automajandis ekspromt voshoodiga väikest tiiru tehes saanud ei tee sinust sõidumeest. (voshoodiga külavehel paarutamine ka ei tee. Sealt see lihtsalt kõik algab)
Ei saanud sa sellest aru koos mimmiga tsiklit üks ühele poole teine teisele poole tirides napilt risu panemisest pääsedes ega ole ka siinne jutt sulle grammi eest mõjunud. Kui sa sellest kunagi aru saad siis on sul häbi, et sellist ila siia venitasid.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

will111 kirjutas: 22 Juul 2019, 17:56

mis need Veldi ja Rohtlaane karikad asjasse puutuvad? kas nemad said oma karikad sel moel, et käisid ja kuulasid onude loenguid 5 aastat, 3 korda nädalas ning siis tegid rajal paar ringi, et asi ära vormistada? :D Kas Rohtlaan õppis kõigepealt teooriatunnis mootorrattaga sõitma ja siis lubati lõpuks ka mootorratta selga, kui oli täisealiseks saanud?

naljamehed koos...aga nalja on muidugi vaja teha! booksmart tsiklimehed :D

Madlobster, eriarvamusele jäämises pole minu jaoks midagi arusaamatut. täiesti arusaadav. eks tõepoolest vast on ka selliseid inimesi juba nüüd uuel ajal, kes kõigepealt loevad raamatuid ja siis lähevad istuvad mõne sõiduki selga/rooli. ma ei ütle kusjuures, et see on vale...lihtsalt, sõitma õpivad nad kokkuvõttes ikkagi sõites ja harjutades, mitte raamatust. kuigi võimalik, et see raamatute läbi lugemine ja teoorias kõvaks ajamine annab mingisugust lisaväärtust enesekindlust näol, mis on ju iseenesest tore kui see tõesti nii on

No see jutt on juba selline "tase", millega pole mõtet kaasa enam minna
jõudu kallutamisel :bsmile:
Äkki avate oma motokooli, kus õppida pole vaja? Kõik teadmised lihtsalt ise tulevad nii nagu teie pähe nii ka teie õpilaste pähe. Tänav saab täis "tõelisi" home grown motamehi.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Moded võiks selle teema lukku panna, ega tarka juttu siit enam niikuinii ei tule.


Teema algataja
Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Proovime ükskord üle saada sellest häbist, et keegi võib tulla "metsast" ja on ilma youtube vaatamata ja raamatuid lugemata kõva sõidumees. :ner:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Sciev kirjutas: 22 Juul 2019, 19:21

Proovime ükskord üle saada sellest häbist, et keegi võib tulla "metsast" ja on ilma youtube vaatamata ja raamatuid lugemata kõva sõidumees. :ner:

Mu pakkumine on siiani jõus, sinu poolt on kuidagi vaikne? Tahaks seda jumala armust geeniust ikka oma silmaga kaeda. (crash)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Sciev kirjutas: 22 Juul 2019, 17:56
Madlobster kirjutas: 22 Juul 2019, 17:35
Sciev kirjutas: 22 Juul 2019, 17:22

Ma olin nii kõva sõidumees, et ei käinud kusagil motokoolis ega ei võtnud ühtegi sõidutundi

Saime juba aru jah

Väga hästi siis kui see arusaadav oli. :D Paraku nii see oli. Autokoolis õppisin B ja C kategooriat ja tegin nendega õppesõitu ja "viimasel hetkel" tekkis soov tsikliluba ka ära teha ja vähemalt sel hetkel oligi nii võimalik, et läksid kohe otsemaid sõidueksamile, ei nõutud mingit eraldi koolitust ega õppesõite mootorrattaga, keegi isegi ei küsinud kas oled mootorratast varem lähedalt näinud. :bsmile:

Kui sa sel ajal seda A-d tegid, kui ainult platsi sõit oli vaja teha,siis polnud ju sõiduoskust eriti vajagi. Uss,kaheksa ja käega suunamärguandes pööretel,oli vist nii?

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

042083
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Aug 2015, 09:32
Tänatud: 9 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas 042083 »

Ei taha kedagi alahinnata, aga enda kohta ise öelda hea sõitja on ikka ilmne liialdus. Hea sõitja on muidugi ka väga suhteline mõiste.
Kui tõesti tahad heaks sõitjaks saaada, siis on kindlasti koolitust vaja. Kõike asju ise järgi proovida läheb oluliselt kallimaks- puruks tehnika
ja enda katkised kondid. Lisaks veel vale tehnika mida on ikka päris keeruline hiljem välja juurida.
Maksan enda laspe treenimise eest aasta lõikes päris arvestatava summa. Võiks ju muidugi ka ise öelda, et hoia peal ja vaatame mis juhtub...
See on nii põnev teema, et nüüd plaanis nädalavahetusel seljakotiga sõitma minna.
Eelnev kogemus puudub ja hea sõtja ei ole. Isegi võrreldes enda laspega.
Võtan seljakotiks igaks juhuks võõra tädi enda oma ei raatsi kuna tundub ohtlik värk :D


Assamait
Postitusi: 196
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 139 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Assamait »

042083 kirjutas: 22 Juul 2019, 20:01

Võtan seljakotiks igaks juhuks võõra tädi enda oma ei raatsi kuna tundub ohtlik värk :D

Oleks mu naine ka sama mõistev... Ise sõita ei taha ja teisi seljakotiks ei luba. Aga ilmselt on vaja koos rattaga ka naine välja vahetada :bsmile:

Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas

042083
Postitusi: 47
Liitunud: 14 Aug 2015, 09:32
Tänatud: 9 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas 042083 »

Assamait kirjutas: 22 Juul 2019, 20:07
042083 kirjutas: 22 Juul 2019, 20:01

Võtan seljakotiks igaks juhuks võõra tädi enda oma ei raatsi kuna tundub ohtlik värk :D

Oleks mu naine ka sama mõistev... Ise sõita ei taha ja teisi seljakotiks ei luba. Aga ilmselt on vaja koos rattaga ka naine välja vahetada :bsmile:

Ega siis oma naine ei pea ka kõike teadma :wink:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”