Mootorrattur põgenes sündmuskohalt!

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
rayds

Mootorrattur põgenes sündmuskohalt!

Lugemata postitus Postitas rayds »

Sündmus iseenesest toimus juba kuu aega tagasi kuid kuna eile käisin politseis asja kokku võtmas, siis paneks jutu kirja.

Sept alguses ootasin Tallinnas Türnpuu tn rohelist tuld. Olin esimeses reas.
Minu ees, taga ja küljepeal olid autod.

Tagant tuli mootorrattur - 2 rea vahelt. Kuna tema kiirus oli suht väike, siis ta komistas mu autole otsa, ning kiiresti lahkus sündmuskohalt.

Õues oli juba suht hämar (poole 9 ajal õhtul) ja asi käis kiiresti seega mootorratta värvi jm detaile ei jõudnud jälgida (pühendasin peatähelepanu numbri vaatamisele).

Nüüd väidab tüüp politseile, et tema ei tea midagi. No ega tema mootorrattal ju ei pruugigi mingit jälge õnnetusest olla kuna auto vastu komistas mootorrattur mitte mootorratas.

Ega minugi autol suurt viga pole - peegel natuke kriibitud ja uksel tähelepanelikumalt silmitseded väike laine sees.

Kui mootorrattur oleks seisma jäänud oleks ilmselt käppa surunud ja laiali läinud, kuid tema põgenemise pärast üldse politseisse pöördusin.

Lasin väärteomenetluse ära lõpetada, kuna ei viitsi sellise pisikese asja pärast vaidlema hakata, kuid kui keegi peaks tundma tüüpi kelle kasutada on mootorratas nr. 12 PC siis tehke talle üks korralik noomitus!
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Masendav lugu, muud pole öelda...
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Re: Mootorrattur põgenes sündmuskohalt!

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

rayds kirjutas:
kuid kui keegi peaks tundma tüüpi kelle kasutada on mootorratas nr. 12 PC siis tehke talle üks korralik noomitus!
Njahh... saab tehtud... Sõidan talle oma bussiga vibamisi küljepealt sisse ja põgenen sündmuskohalt... no problemo!!!!
Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

remy
Postitusi: 350
Liitunud: 07 Juul 2004, 00:56
Asukoht: Reval/Kristiine

Lugemata postitus Postitas remy »

rayds: ega sa juhuslikult talle ette keeranud või mõnda muud lollist ise ennem teinud?
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

No nii vaikselt peeglist silmasid, et tsikkel läheneb ridade vahelt ja suur ego hakkab pihta saama, siis tõmbasid viimasel hetkel enne peatumist võimalikult radade märgistusjoone lähedale. Tüüpiline Tallinna autojuht. Mnjaaa, mis ma oskan öelda, kahju et tsikkel tervet peeglit kaasa ei võtnud...
Kasutaja avatar

Mix
Postitusi: 1246
Liitunud: 18 Mär 2004, 16:25
Tsikkel: tsiklit netu.
Asukoht: Tartu, Estonia

Lugemata postitus Postitas Mix »

Krt! Täiskasvanud mehed! :evil: Mees kirjutas ju, et ootas foori taga rohelist tuld ja oli juba niigi autodest ümbritsetud. Mis kuradi "ettekeeramisest" siin saab juttu olla?
Hetkel küll näitavad mõned kodanikud OMA ego kerget haavatavust...
Kasutaja avatar

Mari Öö
Postitusi: 479
Liitunud: 01 Veebr 2004, 22:16
Asukoht: Tallinn-Tartu
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Mari Öö »

... ja seda, et "tisklimehel on alati õigus. isegi kui sündmuskohalt lahkub"
nitse, tule maa peale.
If it wasn't for last minute, nothing would ever get done.
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Ei kindalsti mitte pole tsiklimehel alati õigus. Juhtisin lihtsalt kannatanu tähelepanu veel ühele võimalikule variandile, et ega ometi mitte nii ei saanud olla. Sest kui ma ikka oma süül ja tahtmatult kellegile külge lähen, siis suudan oma viga ka tunnistada ja selle eest vastutada. Püüdsin panna ennast tsiklimehe asemele, miks ma peaksin otsa komistama ja ära sõitma?! Mina komistaksin küll meelega osta ja jätkaksin oma teekonda, kui mõni pervo arvab, et ta maailm seisma jääb, kui ma ridade vahelt vaikselt temast möödun ja tal on vaja tingimata näidata, et ta oli eespool ja peab jääma ettepoole.

Noh, moraalijüngrid, materdage nüüd ja keerutage fleimi! :wack:
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Hakkab pihta see ettekeeramise sündroom.
Nitse! Ega Sa ometi seda täie tõsidusega ei öelnud?

Ega's nii ikka ei saa, et käid naabrimehe aias sõstrapõõsa taga salaja kakal ja siis õiendad ka veel, et raip ei olenud sinna tualettpaberit ega midagi pannud :lol:

EDIT, jajah, Nitse selgitus jõudis küsimusest ette muidugi..
Viimati muutis spinna, 07 Okt 2005, 12:33, muudetud 1 kord kokku.
Suzuki GSX 750 Inazuma

Teema algataja
Petz

Lugemata postitus Postitas Petz »

Huvitav kui seisid ja ootasid rohelist kas olid seal ainuke auto?
Kui ei siis miks ja kuidas õnnestus ainult sinu autot riivata kui autod seisavad tavaliselt ilusti üksteise taga?
Ja veel ütlesid et, auto vastu komistas mootorrattur mitte mootorratas.
Ok peeglist saan aru,lenks jäi peegli taha.
Veel kirjutasid et, uksel tähelepanelikumalt silmitseded väike laine sees.
Millise kehaosaga küll ust nii riivata et,ise jääd tsikli selga ja lahkud sündmus kohalt.
Ja muidugi on näha tsikli number mitte värvus kui arvestada seda et,paljudel tsiklitel pole numbri valgustust.



Lihtsalt huvitab.
Viimati muutis Petz, 07 Okt 2005, 12:39, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Petz kirjutas:
Millise kehaosaga küll ust nii riivata et,ise jääd tsikli selga ja lahkud sündmus kohalt. Lihtsalt huvitab.
Reeglina puusa või ülakehaga, aga mine tea, mõni mees võib olla.... :twisted:


Hmm...ja kas normaalne oleks IGA auto juures tasakaal kaotada ja vastu ust vajuda?

jeesuke :roll: :lol: :twisted:
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

Mari Öö
Postitusi: 479
Liitunud: 01 Veebr 2004, 22:16
Asukoht: Tallinn-Tartu
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Mari Öö »

nitse kirjutas:
Sest kui ma ikka oma süül ja tahtmatult kellegile külge lähen, siis suudan oma viga ka tunnistada ja selle eest vastutada.
oled kunagi mõelnud, et kõik ei ole nii vastutustundlikud kui sina, meie suur eeskuju? ma kohtusin suvel autojuhiga, kes sõitis peateele, mootorrattur tegi üle tema kapoti uhke salto, ja ta leidis ikka, et kõik on nii korras, et võib minema sõita. misse väikse kriimu peale siis gaasi keerata on!
If it wasn't for last minute, nothing would ever get done.

Teema algataja
Petz

Lugemata postitus Postitas Petz »

Ei usu tasakaalu häiretega tsiklimeestesse aga võib erandeid olla.
Kasutaja avatar

deadend
Postitusi: 350
Liitunud: 26 Juul 2004, 23:51
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: tartu
Tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas deadend »

kui rayds oleks tsikli tee plokeerind ja selletõttu oleks see õnnetus olnud miks siis see mootorrattur peaks väitma, et tema ei tea midagi ja siis poleks olnud mootorratturil erilist võimalust põgeneda kui auto tal ees ja teised autod ümberringi, siis oleks pidanud ta tagasi minema ja siis poleks rayds kuidagi ta numbrit näinud.
ma ei saa aru miks osad ei suuda tunnistada enda eksimust ? väikesel kiirusel autodevahel sõites on kerge tasakaal kaduma.

Teema algataja
dete

Lugemata postitus Postitas dete »

mida kuradit te sinna autode vahele peate ronima, kui sügeleb siis sügage käega m...., kuid laske teistel ka rahulikult liigelda.

Ise sõidan ka tsikliga kuid mina kui teised customiga sõitjad küll ei poe auto külje alla
däämn mis teil bike meestel viga on?
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Jah, biked pahad buuu. Mis te sinna ronite ja sügage kui sügeleb! Pigem paisatb ikka customi kontingent suurema tõenäolisusega sügelevat.

Ma arvan, et oleks aus, kui te kõik mittebikeomanikud paneksite rahad kokku ja teeksite selle peegli ja ukse ilusasti korda...

Samas võin ma ju küsida, et mida krdit te üldse tsikli selga ronite, kui te autodega ühes rütmis ummikutes istute?
Kasutaja avatar

Aatomik
Postitusi: 403
Liitunud: 04 Dets 2003, 23:33
Asukoht: Soome / CBR600F
Kontakt:

Ettekeeramisest

Lugemata postitus Postitas Aatomik »

nitse kirjutas:
No nii vaikselt peeglist silmasid, et tsikkel läheneb ridade vahelt ja suur ego hakkab pihta saama, siis tõmbasid viimasel hetkel enne peatumist võimalikult radade märgistusjoone lähedale. Tüüpiline Tallinna autojuht. Mnjaaa, mis ma oskan öelda, kahju et tsikkel tervet peeglit kaasa ei võtnud...
Mul tuleb selle kommentaari juures meelde juhtum kuidas trammile otsa sõitnud mustlane väitis, et tramm oli talle ette keeranud...
Pilt
Kasutaja avatar

Inz001
Postitusi: 459
Liitunud: 26 Nov 2003, 15:30

Lugemata postitus Postitas Inz001 »

ma küsiks parem, et mis sul viga on, et üldistama hakkad :evil:
dete kirjutas:
mida kuradit te sinna autode vahele peate ronima, kui sügeleb siis sügage käega m...., kuid laske teistel ka rahulikult liigelda.

Ise sõidan ka tsikliga kuid mina kui teised customiga sõitjad küll ei poe auto külje alla
däämn mis teil bike meestel viga on?

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

dete kirjutas:
mida kuradit te sinna autode vahele peate ronima, kui sügeleb siis sügage käega m...., kuid laske teistel ka rahulikult liigelda.

Ise sõidan ka tsikliga kuid mina kui teised customiga sõitjad küll ei poe auto külje alla
däämn mis teil bike meestel viga on?
näri muru... ma ise olen paari customi pärast pidanud pidureid testima... ja ühe pärast lausa korduvalt.
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Petz! tegu ei ole tasakaaluhäiretega vaid kitsas kohas aeglaselt trügimisega, kus väike korrigeerimine võib lõppeda sellega, et jalga ei saa maha ja vajud küünarnuki, õla, puusa vms vastu autot.

Edasi tuleb lihtsalt mõttearendus, mitte Petzile ninna kargamine:
No juhtus kellelgi, pidanud kinni ja vabandanud siis või võtnud sõim vastu. Milleks saba jalge vahel põgeneda???
Kui ma ei eksi, siis keegi kunagi siin vajus Rennese LC4-ga seisu pealt kraavi, kuna lihtsalt jala maha panemisel seda emakest maad õigel ajal vastu ei tulnud. Kedagi vist maha ei lastud ja üles ei poodud. Igasugu jama juhtub kogemata, ega siis sellepärast ei saa jätta oma vigu tunnistamata. Tahad mees olla, vastuta ka oma tegude ja sõnade eest sirge seljaga, mitte ära hiili minema. Hoopis huvitav loogika on siin rayds süüdlaseks joonistada. Ja plastmasslendureid ja kroomiloomi ei ole mõtet siinkohal tõesti eraldi klassidesse vägisi pookida ning ei ole alust ka liigiti mingeid üldistusi teha.
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

oli vaja kaks teemat teha, oli vaja..
Kasutaja avatar

|Maku|
Postitusi: 123
Liitunud: 26 Apr 2004, 11:02

Lugemata postitus Postitas |Maku| »

Aru ma ei saa, miks peavad tsikklimehed omavahel nääklema. INIMESED, meid on niigi vähe, kes kaherattalisi armastavad. Chill out!
Life is full of surprises..
Kasutaja avatar

anticrist
Postitusi: 74
Liitunud: 28 Sept 2005, 17:58
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas anticrist »

...fakt on see, et biked on hulikanid! on muidugi erandeid aga enamus selle riistaga sõitjad on rullnokad. siis seal ei olegi midagi head loota.


...ehk läheb mööda?!
Kasutaja avatar

Inz001
Postitusi: 459
Liitunud: 26 Nov 2003, 15:30

Lugemata postitus Postitas Inz001 »

asi läeb juba liiga isiklikuks ma arvan, parem oleks see teema lukku panna.
Minu arust lokkavad pigem eelarvamused!
Palun ärge hakake liigitama kroomi ja plastmassi, kroomi mehed ei ole ka korralikuse etaloonid!
Ja sulle anticrist soovitan ennast pisut taltsutada! :evil:
Kasutaja avatar

|Maku|
Postitusi: 123
Liitunud: 26 Apr 2004, 11:02

Lugemata postitus Postitas |Maku| »

Ärge hr anticrist sõnu ka üldistavalt võtke. Egas kõik cruiseri mehed sellise suhtumisega ka ole. Tunnen mitmeid cruiseri mehi ja tip top sägad on.

Mis aga puudutab ridade vahel sõitmist, siis egas ma ise suurt nende vahet kaaruta. Kuigi jah, tihtipeale, kui ikka ruumi on, siis auto kõrvalt sõidan rivi ette ikka. Kuigi näen palju ikka superbike mehi, kes sõidavad ikka jube millimeetrite peal ka kahe rekka vahel, endal veel naine taga. See ei ole päris normaalne. Nii kaua, kui sa ohustad ainult enda elu ja vara, anna minna. Aga miks teiste elu ja vara selleks ohustada, seda ma ei mõista. Kuigi pean tunnistama, et tsikkli seljas ei suuda alati kaine peaga mõelda. See on suur kiusatus..
Life is full of surprises..
Kasutaja avatar

Aarne
Postitusi: 78
Liitunud: 29 Apr 2005, 14:44
Tsikkel: Kawasaki VN15 SE, ZX-6R
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Aarne »

tunnen ennast ka solvatuna väitest, et kroomimehed ootavad autode taga, nagu lollakad. vahest tuleb jah oodata, kuna ratta mõõdud suuremad aga kui ma tahan sõita hanekarjas, siis istun autorooli.
mida krdit te üldse tsikli selga ronite, kui te autodega ühes rütmis ummikutes istute?
PS! ka rullnokaks nimetamine hakkab üha enam kiitusena kõlama.
Kawasaki VN15 SE ...kisub näo naerule
____________________
98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature
Kasutaja avatar

fishbone
Postitusi: 85
Liitunud: 20 Jaan 2005, 20:18
Tsikkel: Emmaljunga Mondial Duo Combi '
Asukoht: Tallinn

jäi sündmuskohale

Lugemata postitus Postitas fishbone »

Delta-->Yamaha XT600 '92-->Honda Varadero XL1000V '01-->Emmaljunga Mondial Duo Combi '11

Teema algataja
rayds

Lugemata postitus Postitas rayds »

Mõningatele kahtlustajatele vastuseks:

Ei oma mootorratturite vastu mingit viha - varsti ka ise tsikli seljas ning ridade vahel sõitvad mootorratturid ei häiri.

Kuid sel korral ma seisin ja ootasin foori lubavat tuld.

Vastu ust saab vajuda näiteks põlvega.

Ja numbrit nägin kuna uus euronumber peegeldus üsna ilusti vastu (autode tuled, Tartu mnt tänavavalgustus).

Ok aitab küll - teema lukku.
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

Vähemalt me oskame sõita ....erinevalt mõndadest ;)
anticrist kirjutas:
...fakt on see, et biked on hulikanid! on muidugi erandeid aga enamus selle riistaga sõitjad on rullnokad. siis seal ei olegi midagi head loota.


...ehk läheb mööda?!

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

anticrist
Postitusi: 74
Liitunud: 28 Sept 2005, 17:58
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas anticrist »

...ega ma ei lootnudki ilusamat tagasisidet!
mina võin end taltsutada ka! asi ei ole selles. kes sellest nüüd end puudutatud tundis.......eeh! ma ennist kirjutasin, et on erandeid!

...sina maku, kui oskad sõita siis mine ja tee kuskil rajal ilma mitte tänaval!!!!


paneme nüüd teema lukku!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”