nitse&sepp

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

kas sepp ja nitse peavad lõpetama naljatamise ja hakkama surmtõsistex tsiklimeesteks?(st ei yhtegi kildu enam)

kas peame(nitse,sepp) lahkuma foorumist?
9
5%
jätkama samas vaimus?
58
31%
mind nad ei sega... pullid vennad?
66
36%
Pihelgale bännn ? :mrgreen:
19
10%
möla käib närvidele?
33
18%
 
Hääli kokku: 185
Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

nitsele ja sepale oma läbuteemade koht - mölapidamatus - võõramaa ja rollude vahele. ning lubada 1 post per teema kui see nende pärusmaal pole. ja ongi asi lahendatud...
mina loen nende läbu alati läbi, seda süüdimatut möla (naljad stiilis ärapanija/nitsepanija/sepapanija & kreisiraadio) on sigahea lugeda tööl olles - tuju läheb paremaks ka muidu imeval tööpäeval. puhkepäevadel eriti ei kipu neid lugema, on ka asjalikku teha.
Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Lugemata postitus Postitas koi »

Tere.

No kes nuuksub, et ei meeldi ja lapsik ja nii edasi? Mis klikite siis teemadesse, kus pole peale täpse infi midagi oodata? Pange siis parema käe nimetissõrm sahtli vahele ja jalaga takka.
(huvitav, kas vasakukäelised hoiavad hiirt ka vasaku käega ja millise näpuga nad klikkavad? :shock: :lol: )
Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

max666

Lugemata postitus Postitas max666 »

Eraldi foorumi leht viidetega, mida kommenteeritakse..st teema foorumis...märge juures et saad kommentaare vaadata ka nitse&sepa Ärapanijas....Samas oleks see äärmus...mind nad ei sega...mina loen nende asju huviga...kuigi vahel mõni inside-joke jääb selgusetuks....Asi seegi et nad pole asjatult ülbed nagu mõni mode vahel...

max666

Lugemata postitus Postitas max666 »

Samas nad ju modede eest ka......Nagu ma aru olen saand mõeldakse teemad enne ülespanekut läbi, kuna nitse ja sepa kriitika kartuses igasugust iba ka ei panda.
Iga kord, kui mina olen lugenud mõnd asjalikku postitust, koos asjaliku küsimusega, on ka eelmainitud tegelased
jõudumööda aidanud. Ettepanek võiks veel siis selline olla et Stikcysse et kellele süüalused pinda hakkavad käima teavitavad sellest modesid, koos häiriva teemajupikesega, mis antud isikule pinda käib ja põhjendusega miks, ja kui teateid tuleb juba ntks 5% kogu foorumlaste arvust...siis on eksmatt.
Samas näitavad ka hääletustulemused ju...
Kasutaja avatar

Kameeleon
Postitusi: 572
Liitunud: 06 Dets 2003, 14:30
Asukoht: Siin. Ratas- kah siin

Lugemata postitus Postitas Kameeleon »

nitse kirjutas:
Teatan avalikult, et minu hääl on veel oksjonil, sest ma tahtsin hääletada Nitse poolt ja Sepa vastu, aga kuna sellist varianti pole, siis hetkel on mu hääl üle. Pihelga vastu ma ka solidaarsusest hääletama ei hakka (w)
Sa mees panid jälle ämbrisse. Selline variant on täitsa olemas. Hääletad Nitse ja Sepa poolt, keerad Sepale sita kokku, Sepp on sunnitud on kandidatuuri taandama. Sina teatad, et ei ole selle sitaga seotud ja ongi kombes :wack:
Timex käekellad Bikeri raffale hea hinnaga
Kontakt: www.watches.ee
kari@jewelry.ee

Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Julge »

Mina arvan, et las kodanikud olla siin. See variant, et fleimi teemad esilehelt välja, peaks ju küll kõigi "asjalike" kasutajate huvid ära kaitsma. Keegi ei käsi ju sinna "fleimi" ja "kiirendajate" teemadesse mölaposte otsima minna!!! Aga ikkagi kõik lähevad, et teada saada mis need kiirendajad siis NÜÜÜD teinud on jälle ;-)

Aga nende naljade naljakusega on nii, et eks iga asi hakkab tüütama, kui seda üritatakse üle-ekspluateerida. Näiteid ei ole vaja kaugelt otsida, võteme või Kreisi Raadio, mis kord aastas aastavahetuse saatena oli super ja sai klassikaks, iganädalasena ammendas ennast aga ruttu. Ehk - nali on naljakas seni, kuni ta tuleb loomulikult. Kui seda aga nalja tegemise enda pärast teha, siis läheb nõmedaks. Aga eks me ole kiirendajaid siin ju ka kõvasti "promonud" (kõige parem reklaam on antireklaam... :-)) ja neil on nüüd kõva vastutusekoorem kanda...
:twisted: :ner:

Mina pean naljast lugu ja väiksest omavahelisest aasimisest samuti. As you were härrased!

naaskel

!

Lugemata postitus Postitas naaskel »

nitse kirjutas:
...aga vend unustab varjata, et räigelt vana tegija siin on. NÕME, ODAV ja LABANE ....
Jaaa muidugi! Ja veel olen Nostradamus, kes tulevikku ette näeb. :)
Kindlasti teadsin juba eelmise aasta detsembri alguses end kasutajaks logides, et kodanikud Nitse ja Sepp tõstatavad poolteist kuud hiljem ISE üles oma personaalküsimuse ja ootasin kannatlikult, et siis neile ora p***e lüüa...
"Räigelt vana tegija" olen küll - polegi midagi varjata. Kulutasin suurema osa foorumi läbilugemiseks ikka päris mitu kuud, enne kui otsustasin, et võib-olla ehk siiski liitun.
.....
OK! See lahendus, et fleim ja muud mölaks kiskunud teemad on esilehelt ära koristatud, on igati hea küll.. Kui juba kord on foorumis järjepeale jõutud, siis spetsiaalselt siia möla lugema ei kipu.
Oma varasemad postid sooviksin ära kustutada, kuna asjaomased kodanikud on neid juba lugenud ja seega neile olen saanud öelda mida nad ise küsisid. Nende (postituste) säilitamine ei anna aga ajaloole midagi...
Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Lugemata postitus Postitas tali »

Kiirendajad! Teie lõbusad postitused on nagu päikesekiir sombuses päevas :P Muidu loe Bikerit, nagu mingi tõsine tanguvorst, uni ja nutt tikuvad peale. Aga siis äkki... tadaaa... Ja tahtmatult klemm kõrvuni. Elu on niigi morn ja mossis, miks ei võiks seda tiba lahedamaks muuta.

Ärge ainult ennast surnuks sõitke!
Jõudu!
18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

Kameeleon
Postitusi: 572
Liitunud: 06 Dets 2003, 14:30
Asukoht: Siin. Ratas- kah siin

Lugemata postitus Postitas Kameeleon »

tali kirjutas:

Ärge ainult ennast surnuks sõitke!
Jõudu!
ara muretse. Esiteks on Sepp juba nii vana et ei m'aletagi kuidas kiiresti soita ja nitse ei saa sepp sadulaotsal ka kuigi kiiresti soita.

Elagu penskarid (crash)

Kameeleon@saab rollerite k'aest p'ahe
Timex käekellad Bikeri raffale hea hinnaga
Kontakt: www.watches.ee
kari@jewelry.ee

davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: nitse&sepp

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Mu meelest on nitse ja sepp sitaks lahedad sägad siin foorumis, kelle fleim ei ole kunagi otseselt kellegi vastu suunatud, vaid ainult lolluse vastu. Suur kiirendusjumal ja Taon Kümme Minutit sõitja on hoopis suuremad mõttetu möla ajajad ja targutajad. Mehed, tõuske areenile tagasi, parem hea nali kui mõttetut targutamist ja oma pilli kiitmist, muidu sõidavad kõik varste katoomiga ja krutivad turpse peale...

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”