nitse&sepp

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

kas sepp ja nitse peavad lõpetama naljatamise ja hakkama surmtõsistex tsiklimeesteks?(st ei yhtegi kildu enam)

kas peame(nitse,sepp) lahkuma foorumist?
9
5%
jätkama samas vaimus?
58
31%
mind nad ei sega... pullid vennad?
66
36%
Pihelgale bännn ? :mrgreen:
19
10%
möla käib närvidele?
33
18%
 
Hääli kokku: 185
Kasutaja avatar

Teema algataja
sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

nitse&sepp

Lugemata postitus Postitas sepp »

kuna me ise oleme piisavalt lollid... siis mõtlesime, et paneme siia kysimuse.. äkki näitate meile suuna kätte kus edasi onada ja egot peesitada

triplekix
Postitusi: 851
Liitunud: 23 Mai 2005, 17:06
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8 2008a.
Asukoht: Tallinn, WSK
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas triplekix »

keeruline:P :ner:
Pakun, et võiks siis teha omaette osa kiirendajatele.
See võiks täpselt rolluteema ja turu vahele jääda.
Kui sa ikka kõike oskad, siis ei ole karta miskit.

Õigusabi.

Perekonnaõiguslike probleemide (elatise määramine, suhtluskorra määramine, elukoha määramine jms) puhul, saate abi siit:
http://www.puurits.ee
Hagide koostamine, konsultatsioonid, kohtus esindamine jms.
Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

Tõstke fleimi alla (lol) (irw@ära minema) nagu plikad solvuvad :D
Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Pange sama auruga edasi (slap) (crash) küll me vajalikud teemad teie onast puhtad hoiame (lol)
Kasutaja avatar

remy
Postitusi: 350
Liitunud: 07 Juul 2004, 00:56
Asukoht: Reval/Kristiine

Lugemata postitus Postitas remy »

jeee... modedega võitlustulle! (hääl antud)
Kasutaja avatar

Teema algataja
sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

pole solvunud keegi... aga me saime eile korraks kainex ja siis mõtlesime, et äkki tõesti häirime kõiki.. tekkis huvi mida rahvas arvab.
koguaeg ju selkaplikad vinguvad, et ei leia midagi ylesse kuna me igalpool liiga palju asjaliku inffi jagame ja nad ei jõua seda läbi töötada :mrgreen:
see nagunii fleim... aga et polex modedel igav,siis panime suure heameelega selle siia,et nad saax kasuliku teha ja peax meie pärast jälle paar liigutust tegema :mrgreen:
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Sepp, ma ütlesin sulle kohe, et seni sa selle sangaga viinaga mängid, kuni ta sulle pähe hakkab ja sa ära kukud. Oli seda jama nüüd veel vaja, et sa end välja magasid ja kohe miskit peale polnud võtta :mrgreen:
eksid sõber, sellist paska siin sadat lehte küll ei teki. :mrgreen:
Kasutaja avatar

Inz001
Postitusi: 459
Liitunud: 26 Nov 2003, 15:30

Lugemata postitus Postitas Inz001 »

Padjakas vs. nn. kiirendajad (slap)
Go go Nitse & Sepp, krt minu arust päris hea kui kogu see foorum ainult kuivasid komme täis ei ole (w)
Ja ma olen sellest ammu aru saanud et mõned ei mõista nalja ja üritavad oma staatust endale sobivalt ära kasutatada :wack:
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Mina kiirendan padjapeal.. (togi)
Kasutaja avatar

Inz001
Postitusi: 459
Liitunud: 26 Nov 2003, 15:30

Lugemata postitus Postitas Inz001 »

Tõsi ta on, et leidub siin jah ka kahestunud isikuid, näiteks nagu Mad kes padjaga kiirendab (lol)
madone kirjutas:
Mina kiirendan padjapeal.. (togi)
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

yeah ...kevadel joonele :D
Yamu kirjutas:
jeee... modedega võitlustulle! (hääl antud)

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Inz001 kirjutas:
Tõsi ta on, et leidub siin jah ka kahestunud isikuid, näiteks nagu Mad kes padjaga kiirendab (lol)
madone kirjutas:
Mina kiirendan padjapeal.. (togi)
Mulle litsid ei meeldi! :ner:
eksid sõber, sellist paska siin sadat lehte küll ei teki. :mrgreen:
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

nitse kirjutas:
Inz001 kirjutas:
Tõsi ta on, et leidub siin jah ka kahestunud isikuid, näiteks nagu Mad kes padjaga kiirendab (lol)
madone kirjutas:
Mina kiirendan padjapeal.. (togi)
Mulle litsid ei meeldi! :ner:
Ära valeta, manki (slap)

stonefree
Postitusi: 542
Liitunud: 22 Mai 2004, 14:08
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas stonefree »

triplekix kirjutas:
keeruline:P :ner:
Pakun, et võiks siis teha omaette osa kiirendajatele.
See võiks täpselt rolluteema ja turu vahele jääda.


täpselt :)
ZX-9R. Vahel sõidan kiiresti aga rullnokk ei ole :)

naaskel

Lugemata postitus Postitas naaskel »

...
Viimati muutis naaskel, 29 Jaan 2006, 21:47, muudetud 1 kord kokku.

sau

Lugemata postitus Postitas sau »

Lühikese aja jooksul, mis mina olen seda foorumit jälginud, on see nn "möla" Tüütavaks muutunud.

Kogu foorumist kajab läbi mõttelaad "ah mida sa oinas ka tead, asjad käivad oopis nii nagu mina ütlen"

See ei käi nyyd teie kohta!

Lühidalt:

Kui midagi öelda ei ole siis suu kinni.
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Teatan avalikult, et minu hääl on veel oksjonil, sest ma tahtsin hääletada Nitse poolt ja Sepa vastu, aga kuna sellist varianti pole, siis hetkel on mu hääl üle. Pihelga vastu ma ka solidaarsusest hääletama ei hakka (w)
eksid sõber, sellist paska siin sadat lehte küll ei teki. :mrgreen:
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

mina tegin solidaarsusest ühe variandi juurde, sest selle lahkumise variandi pani Sepp järjekordses enesehaletsushoos. j a on võib-olla liiga karm.

alar
Postitusi: 88
Liitunud: 22 Juul 2004, 10:50
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas alar »

Ei poolda ideed vaid kuiva tehnilist informatsiooni sisaldavast foorumist, aga mõõdukal naljal/lõõpimisel ja üksluiseks muutuval lapsikul mulal on minu arvates vahe sees.

raiq

Lugemata postitus Postitas raiq »

Igas korralikus peres peavad omad mustad lambad olema.
Andke tuld!
Kasutaja avatar

Aarne
Postitusi: 78
Liitunud: 29 Apr 2005, 14:44
Tsikkel: Kawasaki VN15 SE, ZX-6R
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Kontakt:

Re: Torgin kah!

Lugemata postitus Postitas Aarne »

naaskel kirjutas:
Naljade naljakuse üle peaksid siiski teised otsustama, mitte kodanikud pullivennad ise. Hetkel see "huumor" rohkem "Ärapanija" stiilis, kus kaks tüüpi oma enese naljadest luksudes püüavad tilk püksis, vastastikku ja teineteist nõmeolemises üle trumbata..
...et siis selleks ju hääletamine ongi, ja paistab, et siiski suurem osa saab nende naljadest aru.
samuti nagu "Ärapanija" ei ole mitte kehv saade, kus:"kaks tüüpi oma enese naljadest luksudes ..."

kes ei mõista nalja, suu kinni ja pole vaja lugeda neid poste, mis ei meeldi!
Kawasaki VN15 SE ...kisub näo naerule
____________________
98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

alar kirjutas:
Ei poolda ideed vaid kuiva tehnilist informatsiooni sisaldavast foorumist, aga mõõdukal naljal/lõõpimisel ja üksluiseks muutuval lapsikul mulal on minu arvates vahe sees.

siin ongi asja uba. Fraasi "kuiv, igav ja tehniline foorum" käis välja just teemaalgataja, et õigustada oma ohjeldamatut läbu juba ette.

Kellelgi pole mitte midagi nalja ja kerge lõõpimise vastu. Pigem vastupidi -läbiv huumor on igati tervitatav. Kuid mitte sellisel kujul, et pidevalt on esireas teema, kus Nitse kirjeldab kuidas temal pauk lahti läks, mispeale Sepp teatab, et tal läks samamoodi ja vms. Ja seda pea 30 lehekülge. Ma pole kindlasti ainuke, kes sellist iba ei seedi.

Järjest rohkem hakkab mulle tunduma, et kaks kodanikku naudivad ohjeldamatult ainult iseennast ja teineteist ning loodavad oma naljadele siit publikut leida.

Suur hulk foorumi kasutajaid ei võta sellel teemal sõna, isegi mitte ei hääleta. Vaid kui see läbu jätkub, siis nad lihtsalt lahkuvad siit ja asjalikke ja abistavaid poste siia rohkem ei teki. Jäävad ainult läbustajad ja ka need läbustajad kaovad kui avastavad, et neil pole enam publikut. Jättes maha täissitutud koha.

Austusest kasutajate vastu, kes tahavad edaspidigi kasutada biker.ee foorumit, on siit saanud endale palju uusi tuttavaid ja võtavad meelsasti osa ühistest väljasõitudest või üritustest, tõstsin probleemi üles ja me lahendame selle lõpuni.

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

No las neil olla oma teema. Ma pole tähele pannud, et asjalikes teemades Nitse ja sepp nüüd väga muliseks.
Enne on asi tavaliselt käest ära läinud juba.

Pigem tuleks alati mõelda mitte suunas, keelame, vaid pigem kuidas saaks härrade energiat biker.ee kasuks pöörata.

Minu arust toimib see justkui modemisena. Kui keegi tainas teeb teema a'la kas tõmme on piisav siis on nitse ja sepp kohal ning risustavad teema kiirelt lukku.

Ehk siis igasugu teemasid kus näiteks enduro ostmisest läheb sujuvalt drosseldamiseks ja kiirendamiseks ähvardab nii öelda "looduslik" modereerimine saakalite nitse ja seppa näol kes tulevad ja keeravad kõik pahupidi. :lol: :lol:

Kui aga inimesed püsivad teemas siis ei ole kunagi tähele pannud et nad seganud oleks.
Kasutaja avatar

ural
Postitusi: 418
Liitunud: 05 Aug 2003, 15:17
Tsikkel: Bläku
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas ural »

No kuna enne ei saada oma naljadega pidama, kui asi häirivaks muutub, siis sai valitud viimane valikutest.
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Kuulge nüüd kuulge, olge ikka natuke solidaarsemad. No mis ma saan parata, et mulle Sepp nii väga meeldib?! Ega orientatsiooni ei saa ju ise valida. Võib küll mõnda aega end kapis peita ja piinelda või siis lõpetada see enesepettus, kapist välja tulla ja õnnelikult edasi elada :bsmile:
eksid sõber, sellist paska siin sadat lehte küll ei teki. :mrgreen:
Kasutaja avatar

Teema algataja
sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

vähemalt kodanik racerx on meie tegevusele saanud õigesti pihta...
kui on teema metsas... siis meie keerame ta mõnu ja täiega metsa...
kui aga teema norm ja ei vaja meie "modimist" siis me seda teemat ei solgi ka. ja mis siin salata... me kohe otsime neid perses teemasid ja lolle mõttetuid poste kust saaxime hammastega kinni võtta ja laduda sinna oma mõttetud postid peale... aga eesmärgiks on siiski enda harimine... mul siis läbi nitse ja nitsel läbi rollerifoorumi.
ja see viimane variant:möla käib närvidele on liiga laia mõistega..
meile käib ka möla närvidele... oleneb sellest mida keegi mölax peab...
nitse ntx on sillas kui klubis "Angel" Oksmaa teda seebitab... mina aga pean seda Oksmaa seebitamist mölaks!!
ja seda praegust teemat te võtate liiga naljaga.... meie tegime selle teema surmtõsiselt :mrgreen:

grahv
Postitusi: 1177
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 70 korda

Lugemata postitus Postitas grahv »

-- ei tunne asjaosalisi, ei poolda läbustamist, aga ilma huumorita ka ei saa, ...

Alles oli teema, et mis on biker.ee... Kui ühelt poolt oldi pmst nõus, et mõttetud kommid kustutatakse, siis miks seda teiselt poolt ei rakendata? Ma pakun, et kustutamine on päris tõhus kasvatusvahend - mõnda aega rangelt kustutada ja jääb läbu vähemaks. Nagu ka suurettevõtetes pööratakse sisekorrale rohkem tähelepanu (saate aru küll), nii peaks ka siin toimima kasutajate hulga kasvades.

Natuke egoistlik on ka soovitus, et kui teema ei meeldi, siis ära loe. Ikka libistan silmad üle enamikust teemadest ja ikka selleks, et täiendada oma teadmisi ka muus osas, mis mu praeguste vajadustega seotud ei ole. Lootust on, et edaspidi aitab see ära hoida mõnegi mõttetu küsimuse minu/kellegi teise poolt...

Nii et minu poolt - NO SPAM

naaskel

Re: Torgin kah!

Lugemata postitus Postitas naaskel »

Aarne kirjutas:
kes ei mõista nalja, suu kinni ja pole vaja lugeda neid poste, mis ei meeldi!
Waouuuu! ERITI kõvad mehed!!! :lol: :lol:
...
Viimati muutis naaskel, 29 Jaan 2006, 21:49, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Krt, huvitav kelle varjunimi see naaskel nüüd on? :wack: 3 posti juba pistetud, aga vend unustab varjata, et räigelt vana tegija siin on. NÕME, ODAV ja LABANE on see, kui mees ei julge oma nime all välja öelda seda, mida soovib. Olgu see siis tingitud liig peenest kaelast või kurat teab millest, aga õnneks on meil ju vabadus olla internetiavarustes just see, kelleks me hommikul tiigripildiga müslit süües mõtleme.
eksid sõber, sellist paska siin sadat lehte küll ei teki. :mrgreen:

Jawagirl

Lugemata postitus Postitas Jawagirl »

Tegelikult on nii et tõesti, see pidev möla tüütab ära. Samas ei tahaks eriti isiksuste kui selliste kallale ka minna, mida nitse ja sepp kahjuks tihti teevad. Jääb tõesti mõistatuslikuks see, miks nende isiklikud probleemid ja orientatsioon näiteks mind või foorumikasutajaid laiemalt huvitama peaksid? Järsku need vennad peaks õppima liigendama juttusid mida tuleb kodus oma naisele rääkida ja asju mida võiks foorumisse kirja panna. Isegi kiirenduse teema all, mida nad peaks suht-koht valdama läheb ikka tihemini mingiks jamaks kätte ära. Krt ma ei ütle et te peate surmtõsised olema ja ainult plokipeade modifitseerimisest või piirajate paigaldamisest/mahavõtust rääkima aga üritaks ehk oma naljadega natukenegi teemasse jääda, et ka teistel oleks parem lugeda? Olen selle poolt et biker.ee risustamisel olgu lõpp peal. See on üks vähestest tõsiseltvõetavatest foorumitest mis järgi jäänud! Ei ütle et nitse ja sepp peaksid lahkuma sest aeg-ajalt on nende huumor väga hea asi mis annab vürtsi juurde. Ei ütle ka et nad peaksid oma poste ainult ühte teemasse saatma. Lihtsalt mõelge enne kui kirjutate, mõelge näiteks seda, kui paljusid huvitab see jutt ja miks...
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”