Autoridade vahel sõitmine

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

kanapask ja mesi kirjutas:
bash kirjutas:
kanapask ja mesi kirjutas:
Mnjah, komme vaadates jääb
Pigem on see ainult eestlastest autojuhtide silmes. Miks näiteks Itaalias kellegi arust mööda sõitmine ebaviisakas pole ? "
Noh kui sa liiguksid veel lõuna poole siis kaovad ka valgusfoorid ära.
Mõttetu argument
Just enjoy ... nothing less, nothing more
Kasutaja avatar

C4
Postitusi: 379
Liitunud: 03 Mai 2004, 11:19
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas C4 »

Mul siuke tore kogemus, et üks päev kooli poole minnes jäin seal nõmme ristil (muidugi ise ei mõelnud sel hetkel, et sealt eemale hoida hommikul) ummikuse ja hakkasin siis vaikselt foori poole liikuma, et hiljaks kooli ei jääks... jõudsin peaaegu juba ette välja ja üks auto juht ma ei tea kas ta tegi seda meelega aga järsku võttis tema mõtte pähe, et hakkab rida vahetama, kui tegi seda meelega siis oli ta jobu, aga kui mitte siis oli ta ikka jobu kes peeglise ei vaata igal juhul kuna kiirus oli mul väike seal siis sain ilusti pidama aga tema jäi risti tee peale mulle ette ja takistas sellega minu liikumist, kui oleks see nüüd see baigi vend olnud siis ma ütlen, et see auto tuli sealt täiesti ootamatult ilma suunata välja, et see baigi vend oma 80-ga on ta nii hea sõitja kui tahes oleks seal paar meetrit oma siklist eespool pe*set puhtaks nühkinud... sellest peaks aru saama, et SINA VÕID OLLA NII HEAL ARVAMUSEL OMA SÕIDU OSKUSTES KUI SOOVID AGA SA EI ÜLETA SELLEGA KUNAGI FÜÜSIKA SEADUSEID JA IDIOOTE
Have a nice day !
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

Need kes ikka siblivad igapäev ridade vahel ....oskavad ennetada asju ;)
Ei mäletaks ühtegi juhtumit kus ridade vahel oleks mõni baigi vend matsu pannud. Ja pealegi ....ega igal pool ka ei ole nende kiirus 100kmh....seal kus võib ohtu sattuda...seal ka kiirus valitakse vastav ;)
C4 kirjutas:
Mul siuke tore kogemus, et üks päev kooli poole minnes jäin seal nõmme ristil (muidugi ise ei mõelnud sel hetkel, et sealt eemale hoida hommikul) ummikuse ja hakkasin siis vaikselt foori poole liikuma, et hiljaks kooli ei jääks... jõudsin peaaegu juba ette välja ja üks auto juht ma ei tea kas ta tegi seda meelega aga järsku võttis tema mõtte pähe, et hakkab rida vahetama, kui tegi seda meelega siis oli ta jobu, aga kui mitte siis oli ta ikka jobu kes peeglise ei vaata igal juhul kuna kiirus oli mul väike seal siis sain ilusti pidama aga tema jäi risti tee peale mulle ette ja takistas sellega minu liikumist, kui oleks see nüüd see baigi vend olnud siis ma ütlen, et see auto tuli sealt täiesti ootamatult ilma suunata välja, et see baigi vend oma 80-ga on ta nii hea sõitja kui tahes oleks seal paar meetrit oma siklist eespool pe*set puhtaks nühkinud... sellest peaks aru saama, et SINA VÕID OLLA NII HEAL ARVAMUSEL OMA SÕIDU OSKUSTES KUI SOOVID AGA SA EI ÜLETA SELLEGA KUNAGI FÜÜSIKA SEADUSEID JA IDIOOTE

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

fishbone
Postitusi: 85
Liitunud: 20 Jaan 2005, 20:18
Tsikkel: Emmaljunga Mondial Duo Combi '
Asukoht: Tallinn

korke

Lugemata postitus Postitas fishbone »

Huvitav, kas korke on aka korgits ?
Delta-->Yamaha XT600 '92-->Honda Varadero XL1000V '01-->Emmaljunga Mondial Duo Combi '11
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: korke

Lugemata postitus Postitas korke »

On jah korgits :twisted:
On probleem sellega sul ? :)
fishbone kirjutas:
Huvitav, kas korke on aka korgits ?

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Korke! Ära neid asju nii üheküljeliselt vaata, et kas see inimene oleks nüüd matsu pannud või mite. Teiste närvide arvelt oma piire ei kombata lihtsalt. See ei olnud ilus ja ka mitte mõistlik tegu, mis seal aset leidis. Parem ikka, kui nii oskajad kui ka mitteoskajad ennast kohaliku kultuuri raamidesse mahutada suudaksid. Mul sõidab ka mõnikord "katus pealt ära" ja veab "noka rulli", aga õigustusi ma selle otsima ei hakkaks.
Respekt enda ja ka teiste vastu ikka eelkõige, siis mahume kõik siia maakerale ära.
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

Ma ei kiida ega ei laida seda baigi venda kes mööda vuhas temast.
Sest äkki oligi mõni rullnoku kes arvab ,et tema ja maailm....aga äkki mitte.
Peaks minust keegi nii mööda vurama ,et seab mind mõnusalt ohtu. Oleks järgi sõitnud ja nõudnud aru.
Aasta alguses suutis üks ennast täis baigi vend mulle tagant sisse vurada....just sellel põhjusel ...tema ja maailm. Oskusi oli tal null....minu pidurdamine oli sujuv 50kmh pealt 0 kmh peale pidurdasin enne foori ...ehk siis pidurdus maa oli ca~ 100 meetrit. Aga ikkagi ei suutnud tema oma pidurdamist kontrollida ja lõpetas külg ees minu tsikli taga. Tema sugusi vihkan ning on linn täis selliseid. Ja mis kõige jubedam...kunagi olime meie KÕIK sellised :roll:
Selleks ongi kogend sõitjad meil olemas kes vastu pead annavad kui lollusi hakkad tegema :)
spinna kirjutas:
Korke! Ära neid asju nii üheküljeliselt vaata, et kas see inimene oleks nüüd matsu pannud või mite. Teiste närvide arvelt oma piire ei kombata lihtsalt. See ei olnud ilus ja ka mitte mõistlik tegu, mis seal aset leidis. Parem ikka, kui nii oskajad kui ka mitteoskajad ennast kohaliku kultuuri raamidesse mahutada suudaksid. Mul sõidab ka mõnikord "katus pealt ära" ja veab "noka rulli", aga õigustusi ma selle otsima ei hakkaks.
Respekt enda ja ka teiste vastu ikka eelkõige, siis mahume kõik siia maakerale ära.

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

Suzumen kirjutas:
Piipz kirjutas:
kle kanapask, sa said juba enda laksu kätte, et nii kibe jutt?
ütle mulle, miks ma ei või sujuvalt ette liikuda, kui mul selleks võimalus on? seadus on üks asi, teine asi on kirjutamata reeglid ja viisakus. mind ei häiri liikluses keegi, kes mind ei häiri ;) nõme lause tuli, kuid miks peaks ma kadedusest vihane olema, kui keegi must paremini liigub?
Kle Piipz, ennem kui siin kedagi kanapasaks tituleerida ja jagada hindamatud soovitusi, võiks sügavalt peeglisse vaadata ja kui ei aita, siis arsti poolt abi paluda. Ma juba ei kommi sinu poste, kus auto starterit proovid baigile pookida. Võta palun hoog maha ja jää VIISAKAKS.
Korke, kõik me oleme kukkunud ja kukume ka edaspidi. Kuidas kellelgi veab on paika pandud ülevalt poolt. Öelda, et baigi vennad on paremad kui teised mina küll ei julgeks.
Samuti jääb mõistmatuks nagu Seppalgi, MIKS JÄRSKU PEAKS TEINE BAIGI VEND JÄRSKU TEGEMA MINGEID MANÖÖVREID, ENNEM KUI KONTROLLIB MANÖÖVRI OHUTUST JA ANNAB AEGSASTI OMA MANÖÖVRIST SUUNATULEGA MÄRKU??? :wack: :wack: :wack:
Kurat, selle peale tahtis söök naermise peale välja tulla :D Ta ei tituleerigi kedagi kanapasaks peale kanapasa enda .. loe postitaja nime: kanapask ja mesi. Need on need tänapäeva lastele pandavate nimedega kaasnevad apsakad :roll:
Just enjoy ... nothing less, nothing more
Kasutaja avatar

|Maku|
Postitusi: 123
Liitunud: 26 Apr 2004, 11:02

Lugemata postitus Postitas |Maku| »

Ütleksin ka paar sõna omalt poolt. Mis puudutav tsikliste, siis meile kõigile meeldib kiirus ja sellega kaasnev vabadus, vastasel juhul ei oleks me tsikleid soetanud. See, et paljudel tsiklistidel on erineva tasemega sõiduoskused, on täiesti tõsi, kuid tavaliiklus ei ole see koht, kus keegi peab välja näitama oma "ületamatuid" sõiduoskuseid. Ma olen 100% nõus kodanikega, kes foori taga seistes rahulikult ette poole liiguvad. Isegi teeksin autoga neile ruumi. Öelge inimesed, eriti autojuhid, mis teil viga on, et te nii kuradi kadedad olete ja tsikliste ette ei lase teinekord? Kas nad võtavad liikluses teie koha ära, kas teil venib sellepärast midagi? Nad ei takista teid absoluutselt, nad teevad üldjuhul oma manöövrid nii kärmelt ära, et teid ei sega nad absoluutselt. Krt, eesti inimene on ikka nii kuradima kitsarinnaline ja kade..

Mis puudutab Korke sõnavõtte, siis mina temaga päri ei ole. Ma olen ise ka üle poole elu tsikkli seljas veetnud, aga õnneks on mul veel natukene mõistust peas. Korke, proovi asja rahulikult võtta. See, kui sa liigud autode vahel kaks kolm korda suurema kiirusega enamus tsiklistidest, sa ei võida praktiliselt midagi, ohtu sead aga palju inimesi, kaasa arvatud iseenda. Kui sa enda elu peale ei mõtle, siis proovi vähemasti teiste peale mõelda. Jah, ma isegi teinekord "lajatan", aga mitte seisvate autode vahel. See on sulaselge lollus!
Viimati muutis |Maku|, 06 Mai 2006, 20:27, muudetud 1 kord kokku.
Life is full of surprises..

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

mis iganes..kanapask vms. nimi peaks olema. Tundub et su till on ikka üliväike või ei suuda sa seda kasutada või ma ei tea mis.

Mind ajavad faking närvi need tsiklimehed kes pidurdavad liiklust ja seisavad ummikutes ja kus iganes autode järel järjekorras, selle asemel et liikuda edasi näiteks ridade vahelt, kust iganes ja teha ruumi juurde. Ma saan aru kui suur mees madala chopperiga jalad ees nii teeb, tõesti ei ole väga lihtne sellega autode vahel seigelda, aga kui mõni baigi-enduro-jne mees nii teeb siis tuleks kohe noomitus teha.

Tänu sellele saavad kõik ju kiiremini edasi.

Nii lolli venda nagu kanapask tahaks oma silmaga näha päris, kardan, et ta on mõni automees kes siia eksinud.

Teema algataja
effekt

Lugemata postitus Postitas effekt »

ja mina ütlen ainult, et need kes arvavad,e t on kõige osavamad on nagu blondiinideks iga apsaka peale ütlevad, et mul on ju load..... järelikult ma oskan sõita :evil: . krt. ka korralikud autojuhid ütlevad, et iga päev õpivad midagi uut olenemata selles, et on kauem roolis olnud kui teil "ässadel" vanust. miks on mõtet sellist juttu ajada?????? kohati jääb mulje, et mootorrattur on ikkagi ise süüdi selles, et talle ette keeratakse.
R.I.P. teile ja teie kiirelt lähenevale hauale.
Viimati muutis effekt, 06 Mai 2006, 20:53, muudetud 1 kord kokku.

Teema algataja
kanapask ja mesi

Lugemata postitus Postitas kanapask ja mesi »

racerx kirjutas:
mis iganes..kanapask vms. nimi.....
Küll nüüd materdas raisk, lammas.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

nii sulesepad - võtke heaga hoog maha :!:
Kasutaja avatar

WR
Postitusi: 164
Liitunud: 04 Veebr 2005, 10:53
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas WR »

Mnjahh eks see autode vahel sõitmine selline kahe otsaga asi ole ja tõesti ise roolis olles mitte ei keera ette vaid eest ära, et rattur paremini läbi mahuks aga sellised oleme meie kes ise kaa ratastega sõidame...eriline kaader on muidugi taksistid kes rääkimata tsiklitest ei näe isegi autosid ja selliste loomade vastu ei tea ma muud kui ise noomida, väikse kriipsuga tiiva peal või midagi seesugust...PS olen kuulnud isegi lugu kuidas eestis üks rattur peale julma ettekeeramist auto poolt siis, autole kõrvale sõitis ja konkreetselt peegli rusikaga rippuma lõi...ja vaevalt see lammas enam nii lambist kellelegi ratturile ette keerab...nii et füüsiline noomitus vara pihta on täitsa ok kui ikka tappa tahetakse ;)
SM
Kasutaja avatar

Sturm
Postitusi: 191
Liitunud: 29 Juun 2005, 16:09
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Sturm »

Loomulikult on tsiklimees pisike ja mahub autorea vahelt läbi. Aru ma ei taipa, mis pisikese emmi kompleks on mõnel autojuhil, kes ette keerab. Täna oli koos seljakotiga sõites konkreetselt kaks mikrobussi juhti, kes minu arust sihilikult ette keerasid, et ma läbi ei saaks (sihilikult tahtes ohustada kaht inimest). Ausõna üritasin olla viisakas igati ja vaikselt läheneda aga ... ja peale kõge, must asfalt, must tsikkel + sõiduvarustus ei ole just need mis kutsuks palava ilmaga ummikus passima, kui mööda mahub. Ise autoroolis olles üritan igati ruumi teha kaherattalisele, kuid nagu üks eelkõneleja on öelnud, eks ole see kiiks nendele, kes ise ka kaherattalisi tarbivad.
Yamaha YZF 750 R ´94
http://www.hunta.ee
Kasutaja avatar

Raitz
Postitusi: 544
Liitunud: 13 Aug 2003, 23:59
Asukoht: Rakvere / MT10 dnepr

Lugemata postitus Postitas Raitz »

racerx kirjutas:
Mind ajavad faking närvi need tsiklimehed kes pidurdavad liiklust ja seisavad ummikutes ja kus iganes autode järel järjekorras, selle asemel et liikuda edasi näiteks ridade vahelt, kust iganes ja teha ruumi juurde. Ma saan aru kui suur mees madala chopperiga jalad ees nii teeb, tõesti ei ole väga lihtne sellega autode vahel seigelda, aga kui mõni baigi-enduro-jne mees nii teeb siis tuleks kohe noomitus teha.
Tere

Jumala eest, vaba maa, igaüks sõidab nii nagu oskab, aga ma küll pole vaimustatud mõttest et kellegi käest selle pärast peksa saan, et juhtun autodega ühises rivis seisma.
Noh pole kohalik eks? käin nii 1-2 x kuus Tallinnas, vahel rohkem vahel vähem. Ausalt, ei tea igat viimast kui nüanssi ja miks ma peaksin kuhugi vahele pugema kui ma täpselt ei tea mis mind järgmisel ristmikul ootab?
Noh ja sellisel juhul ma väga ei püüagi esineda.
Oma kodus on teine asi, kui igat auku tänavas tead ja seda kuhu järgmisest ristist põigata saab.
Ausalt, mul küll rusikad sügelema ei hakka kui keegi võõras Rakveres autodega ühes sabas seisma juhtub.... äkki saaks mujal samuti?
Kui und ei tule loen lambaid ja nende 125cm3 postitusi

Teema algataja
Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

nii, racerx, ma loodan, et ei kohtu IRL sinuga kitte kunagi, kuna nii lolli jutu eest laksaks kohe pasunasse ja lõhuks ära ka sinuga kaasas oleva sõiduvahendi.
t**a küll, igaühe oma asi, kas seisab ummikus koos autodega või sõidab atode vahel "äkki-õnnestub-seekord-läbi-mahtuda".
sõidan ise enamuse aega kroomiga ja vahel ka baigiga. ja ei sõida KUNAGI autode vahel kui just need ei seisa ja olen kindel, et jõuan ohutult enne kui need ka liikuma hakkavad.
statoili stardika kingituse kandidaat oled igal juhul.
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Lugemata postitus Postitas wicked »

jopakolla,kus siia on siginenud igasuguseid kõvasid mehi-muudkui aga pasunasse andma! foorumites on ennegi tegijaid nähtud,kas olete ka tegelikult nii kõvad mehed? nurisünnitisi ja anatoomilisi eksitusi on igasuguseid,kõik ei kilka nii kõvasti ja ei luba tõmblema hakata!
2-3 sajandit tagasi olid mehed,kes ka seisid oma sõnade taga,aga tänapäeval kahjuks vaid sitakotid!
krt,ka 12 aastane tatt võib foorumis laiata! olge ometi tsiviliseeritud!

dubweiser
Postitusi: 484
Liitunud: 08 Apr 2005, 23:58
Tsikkel: bmw r1150 gs adventure

Lugemata postitus Postitas dubweiser »

wicked kirjutas:
jopakolla,kus siia on siginenud igasuguseid kõvasid mehi-muudkui aga pasunasse andma! foorumites on ennegi tegijaid nähtud,kas olete ka tegelikult nii kõvad mehed? nurisünnitisi ja anatoomilisi eksitusi on igasuguseid,kõik ei kilka nii kõvasti ja ei luba tõmblema hakata!
2-3 sajandit tagasi olid mehed,kes ka seisid oma sõnade taga,aga tänapäeval kahjuks vaid sitakotid!
krt,ka 12 aastane tatt võib foorumis laiata! olge ometi tsiviliseeritud!

100% NÕUS!!!!!!!

Teema algataja
Rider*RR

Lugemata postitus Postitas Rider*RR »

t***, mis teema ! Loe ja imesta. Minge tehke tiir Itaaliasse või kuhugi mujale Lõuna- Euroopasse ja siis arutage asja edasi. Vaadake ja võrrelge, kuidas sõidavad seal autod ja tsiklid. Meil on siinmail nii, et kui valgusfooris süttib roheline, siis mõni härra alles hakkab oma autol käikusid otsima ja ühe tsükliga jõuab läbi 3 kuni 5 autot. Võiks aga jõuda vabalt kaks korda rohkem. No isiklikult küll ei viitsiks oodata ja otseloomulikult sõidan vahelt läbi, kui olukord seda vähegi võimaldab. Ja kui keegi tahab oodata ja higistada autode taga- no ei saa ka seda pahaks panna. Mis kuradi pasunasse andmise juttu te siin selle asja ümber jahute- laske inimestel sõita ja elada nii nagu nad oskavad või tahavad !

Teema algataja
effekt

Lugemata postitus Postitas effekt »

ma arvan, et teema algataja ei mõelnud vaikselt ridade vahel ettepoole liikumist vaid kuiseda tehakse liiga kiirelt.
Tagant tuiskas üks baik ma konkreetselt arvan, et ca 80-100ga suht kitsa autoderivi vahelt läbi.
miks võtate kohe sõnasabast kinni ja hakate ajama siin mingit mulli?
Aega oli mul küll ei hakanud vahelt minema, kuna esiteks, nagu öeldud aega küll, teiseks polnud ridade vahe väga lai ning kolmandaks ma tavaliselt ühe valgusfoori tsüklipärast ei hakkagi vahele minema. Kui 2 või enam tsüklit, siis on hea rahulik vahelt ette poole sõita.
teema algataja liigub ka ise ridade vahelt ettepoole. kui seda teha rahulikultoleks kõik korras, aga kui seda teha kiirelt; nt. foori taga seisva auto tagumisel istmel istuv laps otsustab, et hõpab maha ja läheb jala kooli edasi. uks käib lahti, sina saad paugu kirja (korraliku) ja lapsel pikaks ajaks šokk. teine varjant, et inimene istub foori taga ja sirutab niisama käe aknast välja, et sirutada ja siis paned sina sinna käele 80km/h paugu ära. sinul kindlasti väiksemad kahjustused, aga ma arvan, et autojuhil on käeluu pooleks ja mille eest? kas selle eest, et ta on f***ing autojuht kes läks oma garaažis seisva mootorratta järgi?
Kasutaja avatar

Salvo Kelk
Postitusi: 198
Liitunud: 20 Juul 2005, 22:39
Asukoht: Tartu / FZR600/TT600

Lugemata postitus Postitas Salvo Kelk »

Kahjuks leidub alati lambaid, nii autojuhtide, jalg- ja mootorratturite kui ka jalakäijate seas. Ja põhjus on enamastiärategemise tahe.
Ise sõidan küll tsikliga aeglaselt ridade vahelt, aga seda alles siis, kui olen 100% kindel, et jõuan enne rohelise tule süttimist etteotsa.
The two rules for success are:
1: Never tell them everything you know.
Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Säga »

aiinkohal vist oleks paras öelda ,et SÕIDA ,MEES, AGA ÄRA MÖLISE....


inimesi on igasuguseid liikluses peab ka arvestama teiste inimeste ettearvamatute manöövritega, kes alati ei pruugi just kõige oskajamad olla selle sõitmise kohapealt...

nt 1 päev oli mul selline juhtum, et 1 tibinas... sõitis mingi rohelise ninjaga... ei põlend tal ees ükski tuli, PIDURITULEST rääkimata !!! hea oli, et varakult suure kaarega mööda sõitsin
SYLB
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

kulge ärbelge vähem ja sõitke rohkem, muidu läheb lukku ära kah!
Vahest sõidan ja teen asju.

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

Credo kirjutas:
nii, racerx, ma loodan, et ei kohtu IRL sinuga kitte kunagi, kuna nii lolli jutu eest laksaks kohe pasunasse ja lõhuks ära ka sinuga kaasas oleva sõiduvahendi.

Looda seda ja credo... vaata, sul on itimeestele omaselt käpas foorumistes seletamine. Korra ma sind näinud olen ja kahtlen sügavalt, et oled mees kes oma sõnade eest ka vastutada suudab... ehk siis pasunasse anda... Ehk teinekord laia ampluaas mis on sulle kindlalt jõukohane.
Võtan su juttu naljana seekord ja arvan sama ka kui kohtume ja ära rohkem sellel teemal palun juttu tee eksole.

Ridade vahel sõitmine ehk seisvatest autodest möödumine ei tähenda 100km/h sõitmist vaid rahulikku ja ettevaatus on tarkuse ema stiilis liiklemist.
Enamus autojuhte ei lase ennast sellest häirida, minu kogemust mööda.
On muidugi teatud perverdid, mis teha, nagu näha on neid ka meie tsiklimeeste hulgas igas plaanis.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

minumeelest ei saa suvised autojuhid lihtsalt aru, et tsiklimehed on tegelikult samuti autojuhid. Enamasti. Jääb mulje, et nende jaoks saabuvad mootorratturid kevadel koos toonekurgedega kuskilt sealt..

võtab mõned head aastad, enne kui tsikliste võetakse loomuliku osana liikluses, ning nendega arvestama hakatakse. Tuleb see siis hea või kurjaga, eks näis.
Kasutaja avatar

Torpedo
Postitusi: 348
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:24
Tsikkel: Ural Solo '06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Torpedo »

C4 kirjutas:
Mul siuke tore kogemus, et üks päev kooli poole minnes jäin seal nõmme ristil (muidugi ise ei mõelnud sel hetkel, et sealt eemale hoida hommikul) ummikuse ja hakkasin siis vaikselt foori poole liikuma, et hiljaks kooli ei jääks... jõudsin peaaegu juba ette välja ja üks auto juht ma ei tea kas ta tegi seda meelega aga järsku võttis tema mõtte pähe, et hakkab rida vahetama, kui tegi seda meelega siis oli ta jobu, aga kui mitte siis oli ta ikka jobu kes peeglise ei vaata igal juhul kuna kiirus oli mul väike seal siis sain ilusti pidama aga tema jäi risti tee peale mulle ette ja takistas sellega minu liikumist, kui oleks see nüüd see baigi vend olnud siis ma ütlen, et see auto tuli sealt täiesti ootamatult ilma suunata välja, et see baigi vend oma 80-ga on ta nii hea sõitja kui tahes oleks seal paar meetrit oma siklist eespool pe*set puhtaks nühkinud... sellest peaks aru saama, et SINA VÕID OLLA NII HEAL ARVAMUSEL OMA SÕIDU OSKUSTES KUI SOOVID AGA SA EI ÜLETA SELLEGA KUNAGI FÜÜSIKA SEADUSEID JA IDIOOTE

Lahe, C4 siin võistleb oma lausete pikkuse poolest Heti Tulvega. Mina sain tema ühelauselises sõnavõtus kokku loetuks täpselt 180 sõna. :lol: :D
I'm not a gynecologist, but I'll take a look.
Kasutaja avatar

Olts
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Okt 2005, 10:04

Lugemata postitus Postitas Olts »

Keegi võiks siin sellest ka pajatada, kuidas sinises kuues mehed ridade vahel liikumisele vaatavad?

Teema algataja
Faustinna

Lugemata postitus Postitas Faustinna »

Just ükspäev sõitsin politseiauto kõrvalt kahe rea vahelt ja ei teinud nad mulle midagi...

Teema algataja
hulltibu

Lugemata postitus Postitas hulltibu »

[quote="korke"]
Ei mäletaks ühtegi juhtumit kus ridade vahel oleks mõni baigi vend matsu pannud.


meeldetuletuseks narva maanteel oli juhus kus baigiga ridade vahel seiklev vend lõhkus ära kaks autot enda ning ka oma ratta!!! endal juhus kus just enne foori roheliseks minekut liikus mu auto ette tsikkel ning kui ma poleks teda viimasel hetkel näinud oleks ta mul kapoti peal edasi sõitnud arvestagem laht minevate uste autode vahel jala käiatega ning ka rida vahetavate suunatuleteta autodega kiirus võiks olla piisavalt väike et ohtu ka viimasel hetkel vältida
ridade vahel sõitu ei pea halvaks kui seda tehakse mõistusega'
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”