Paljad sõitjad

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


triplekix
Postitusi: 851
Liitunud: 23 Mai 2005, 17:06
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8 2008a.
Asukoht: Tallinn, WSK
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas triplekix »

korke kirjutas:
aga mina ei käi paljalt sõitmas...trusikud jalas ikka (Y) EI taha laste silmadele liiga teha :wack:
sa küsi, et äkki saad kommionu kasutajanime endale siis (togi) :lol:


Kui sa ikka kõike oskad, siis ei ole karta miskit.

Õigusabi.

Perekonnaõiguslike probleemide (elatise määramine, suhtluskorra määramine, elukoha määramine jms) puhul, saate abi siit:
http://www.puurits.ee
Hagide koostamine, konsultatsioonid, kohtus esindamine jms.
Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Lugemata postitus Postitas sang »

Lugupeetud teiste eest hoolitsejad. Kui tahate tingimata maailma muuta, siis palun tehke oma panus maailma Punase Risti fondidesse. Sellega saate kindlasti rohkem inimesi aidata. Need inimesed, kes siinkandis kerges riietuses ringi vuristavad ei ole kindlasti õige sihtgrupp. Oma riietusega ei pane nad just ohtu teisi liiklejaid ja meil kõigil on õigus oma riideid valida.
1. kui üks selline kuulikindla nahaga tüüp käpuli käib, siis lugupeetud meedikud lapivad teda ka minu raha eest ja kiirabi sõidab talle tuudutades järgi sel ajal, kui keegi tõsiselt haige inimene vajab vältimatut abi. Meditsiiniressurss on väga piiratud ja selle arutu raiskamine on väga süüdimatu teiste suhtes.

2. kerges riietuses sõitja võib olla ohtlik ka teistele. Kui ühtäkki mingi mutukas või ka kivike auto ratta alt lendab tema pehme kehakese vastu, siis võib tüüp sattuda paanikasse ning teha ootamatuid ja teistele ohtlikke liigutusi.

Ilma sõiduvarustuseta sõitmine ei näita muud, kui mõttetut enesekeskust ja suutmatust saada aru ohtudest.

alar
Postitusi: 88
Liitunud: 22 Juul 2004, 10:50
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas alar »

sang kirjutas:
Lugupeetud teiste eest hoolitsejad. Kui tahate tingimata maailma muuta, siis palun tehke oma panus maailma Punase Risti fondidesse. Sellega saate kindlasti rohkem inimesi aidata. Need inimesed, kes siinkandis kerges riietuses ringi vuristavad ei ole kindlasti õige sihtgrupp. Oma riietusega ei pane nad just ohtu teisi liiklejaid ja meil kõigil on õigus oma riideid valida.
1. kui üks selline kuulikindla nahaga tüüp käpuli käib, siis lugupeetud meedikud lapivad teda ka minu raha eest ja kiirabi sõidab talle tuudutades järgi sel ajal, kui keegi tõsiselt haige inimene vajab vältimatut abi. Meditsiiniressurss on väga piiratud ja selle arutu raiskamine on väga süüdimatu teiste suhtes.

2. kerges riietuses sõitja võib olla ohtlik ka teistele. Kui ühtäkki mingi mutukas või ka kivike auto ratta alt lendab tema pehme kehakese vastu, siis võib tüüp sattuda paanikasse ning teha ootamatuid ja teistele ohtlikke liigutusi.

Ilma sõiduvarustuseta sõitmine ei näita muud, kui mõttetut enesekeskust ja suutmatust saada aru ohtudest.

Sry, aga väga haige möla minu arvates. Mitte et õigustaksin shortsides sõitjaid, aga ikka sügavalt iga ühe enda asi, kuidas ta sõidab. Näitab enesekesksust jne.. no mida veel?! Ja lapivad teda sinu raha eest.. ohjaah.. ma ei oska midagi öelda.. Jutt käib ikkagi ennast mugavalt tundvast ratturist, mitte süstivast narkarist :evil:
Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Lugemata postitus Postitas sang »

jutt käib ikkagi ennast mugavalt tundvast ratturist, mitte süstivast narkarist
Narkar tunneb kah ennast 100% mugavalt, kui on end järjekordselt läga täis süstinud.

Aga mis seal sisuliselt vahet on, kas kiirabi sõidab toibutama narkarit või asfaldi poolt ära lihvitud tsiklisti? Maksumaksja raha põleb ja kiirabi tööaeg kaob täpselt samal moel.

alar
Postitusi: 88
Liitunud: 22 Juul 2004, 10:50
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas alar »

sang kirjutas:
jutt käib ikkagi ennast mugavalt tundvast ratturist, mitte süstivast narkarist
Narkar tunneb kah ennast 100% mugavalt, kui on end järjekordselt läga täis süstinud.

Aga mis seal sisuliselt vahet on, kas kiirabi sõidab toibutama narkarit või asfaldi poolt ära lihvitud tsiklisti? Maksumaksja raha põleb ja kiirabi tööaeg kaob täpselt samal moel.
Point selles, et vähese varustusega rattur ei tee midagi seadusevastast ja muretseb ise oma tervise pärast. samamoodi kargad talvel ka inimestele kraesse, et miks mütsi peas pole, saad kõrvapõletiku ja mina maksan su ravi eest?

Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Julge »

100% Alariga. Mis te lalisete siin??? Inimene sõidab selliste riietega, millega tahab. Ei ole teiste asi teda arvustada. Kui liikluseeskirjad täidetud, siis on kõik ok. Minu meelest ka mõtetu teema ja võiks lukku ära panna.

Fazer@90% õiges varustuses, kui praeguste ilmadega teksaste ja sõidujopega
Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Lugemata postitus Postitas sang »

Argument "Juriidiliselt on kõik korrektne" rokib sajaga tänases Eestis.


Soovin õnne!
Kasutaja avatar

manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas manager2 »

... kah nõus nii Alari kui Fazeriga.
Hea on, kui vahel noortele ja rumalatele tehakse selgeks mis juhtub, kui ilma varustuseta mööda maad liugu lased. See aga ei tähenda, et edaspidine nende enda probleem ei oleks. Võtad teadmiseks või mitte - oma asi.
Eks iga terve mõistusega sõitja teab, millega riskib.

minu arvates on üks asjakohasemaid videosid see, kus vend tagarattasse laseb ja lühikeste pükste ja t-särgiga tibi talt tagant ära kaob, seejuures on kiirus ikka korralik. Mis sest, et resultaati ei näe. Fantaasial peab kah ruumi olema... Kes näinud, see teab. Huvitav, kaua see kutt pärast "kuival" oli :D

... ise kah kibeleb T-särgiga tööle sõitma, kuid seni pole seda veel teinud.
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Lugemata postitus Postitas Tort »

Linnas 60ga töristamises ilma spetsiaalriietuseta ei näe ma küll mingit probleemi. Kui on vaja tingimata rattasse lasta ja hullu mängida, siis on teine asi. Olen ise jalgrattaga kiiruselt 60-70 kmh asfaldile külili pannud, tean küll seda tunnet, kui pool külge maas on. Aga liiga palju ei maksa nüüd ka põdeda, ega kukkuma ju minda :) . Mõni mees vist paneb garaazi ajamiseks kah nahad selga. Ehk siis kokkuvõtteks - kõik sõltub puhtalt kiirusest ja sõidumaneerist.
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

jajaa.. seda kõvade meeste juttu, et linnas pole varustust vaja ja ega kukkuma ei minda on miljon korda kuuldud.. tehke mingi refresh, üle hakkab viskama juba. Ma võin teile kõigile öelda, et te raudselt kukute kunagi, kas varustusega või ilma on teist kinni. See on ainult aja küsimus, ma suutsin ka ilma kordagi kukkumata sõitma õppida ja ka peale seda 5a+ sõita erinevate ratastega enne kui "see" juhtus.

Kaevake natuke statistikat välja, siis näete kui suur % avariisid juhtub näiteks just lühikestel otstel a`la poodi ja tagasi.

Tegelt ei muutu nagunii mitte midagi, kes sõidab varustusega see sõidab ja kel on oma varvastest pohui sõidabki näiteks plätudega, simple as that.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Lugemata postitus Postitas Tort »

CB500, su jutus on muidugi iva. Plätud on tõesti overkill, kinnine jalats peab ikka olema. Aga kui sa lähed tsikliga sõitma transpordi mõttes, mitte kuskile nokka rebima, ja suurema osa ajast passid fooride taga, siis ma ei näe erilist draamat selles. Kas lühikesed püksid, ülikond või teksad, mis vahet seal on, kui kärna paned, siis riivid niikuinii paljaks ennast. Rollerimehed ju ka nahas ei sõida. Siiamaani suurem osa on elus.
Kasutaja avatar

Aarne
Postitusi: 78
Liitunud: 29 Apr 2005, 14:44
Tsikkel: Kawasaki VN15 SE, ZX-6R
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Aarne »

sang kirjutas:
Argument "Juriidiliselt on kõik korrektne" rokib sajaga tänases Eestis.
:lol: see oli küll hästi popp ja noortepärane postitus.

...ma ise vaatasin kah, kuidas mu rahakott kohe õhemaks jäi, kui kaks sortsides baigimeest eile kristiines sõitsid
Kawasaki VN15 SE ...kisub näo naerule
____________________
98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature
Suletud

Mine “Fleim”