Numbrimärgi peitja

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Siipel
Postitusi: 89
Liitunud: 04 Nov 2007, 20:06
Tänatud: 1 kord

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Siipel »

kass525 kirjutas:

Vähe teine teema! Kas keegi on kuulnud sellisest spreyst,millega nr. üle värvida,et siis kiiruskaamera pildil jääb valge laik nr.asemel.Pidi olema mingi läbipaistev sprey. Ei tahaks iga väikese ületamise(kaamerad pidid vist juba +5 hakkama klõpsima) eest trahvi saada :)
Ise küsin-ise vastan :D
leidsin siis sellise lehe http://www.phantomplate.com/ Küsimus jääb siis veel ,et kas keegi on kasutanud sellist asja?

Selline asi Ukraina kaubandusvõrgus täitsa saadaval (mingi saksamannide toodang). 200ml purk maksab 400 grivnat.
Asi töötab nii päevavalges kui ka öösel täitsa kenasti. Proovisin oma tavalise digikaameraga seisva auto peal.
Kohalik miilits on aga selle triki ära tabanud ja kui nad suvatsevad auto kinni pidada siis see üks asi mida kindlasti vaadatakse. Alla $50 ei pääse kuidagi:)

Kasutaja avatar

Junzu
Postitusi: 478
Liitunud: 27 Aug 2007, 23:11
Tsikkel: KTM EXC 300 ja 890 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Junzu »

See sprei ei aita tglt mitte midagi. Saksa mingi tv kanalilt Politzei onud demonstreerisid ka seda. Paari lihtsa hiireklõpsuga oli number uuesti nähtav autol. Lihtsam on autol nr eest ära võtta ja öelda, et küljest kukkunud vms. Talvel on hea, teed nr märjaks ja veidi lund peale ja seda ei loe mingi fototöötlusprogrammiga välja, mis see nr tegelikult on.

SM570R 04' ->Z750 05'->Z1000 03'->R1 04'->R1 04'->GSX1300R 00'->Z750 04' & CB600f 01'->Z1000 03'->Z1000 03'->Buell XB9R->ZX10R 05'-> KTM SM950 04' & R6 07'->KTM 950SM 07'->KTM 990SD 07' ->Z1000 2011'->TE300i 19'->EXC300 22' & 890 Adventure R 23' & FE350 20'

Teema algataja
Lcf666

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Lcf666 »

Seda teemat lugeda on lõbus!Tatti pritsitakse nii,et kuvar tilgub. :lol: Kühveldasin terve suvi tsikliga Tartu-Tallinn-Tartu.Ma ei märganud moraalijüngreid ja mainemehi(naisi) kes oleks eeskujulikult kiirust jälgind!Kas padjaklubi oli suvel nii hõivatud,et ei olnud aega sõita?Eestis ei saa bikeri maine väga hea kunagi olema!Seda eestlaste kadeduse pärast. :( Toon näite.Tuli poistega jutuks inimeste kadedusest.Poisid ajasid töökohas jutud laiali nagu oleksin ostnud endale uue tsikli.Kalli ja hirmvõimsa bike.Kohe algasid sahinad!Milleks 2 tsiklit?Kust see raha saadi?Minul sellist raha ei ole,aga kuidas temal on?Lollakas!Ostnud midagi asjalikku.Niigi kihutajaid küllalt,sõidavad ennast ja teisi surnuks!Lõpuks räägiti mu 650 cruiser 250-seks.(dokumente saab ju võltsida) :wack: Kivi visatakse mitte sinu sõitmise pärast,vaid kadedusest! :evil: Algselt naersime redhot-ga,aga pärast muutus asi nõmedaks.Kui sa millegi poolest erined massist oled paha!

Kasutaja avatar

allan777
Postitusi: 356
Liitunud: 06 Aug 2007, 14:43
Tsikkel: BMW S1000 RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas allan777 »

Kui sa millegi poolest erined massist oled paha!

täpselt!!!
siis algavad nõiaprotsessid.

BMW S1000RR by alphaRacing; 192 hp from rear wheel.
Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Ma ületan ka kiirust, narrin mente ja mul on täiesti ...... mis keegi arvab :ner:
Lugege nüüd moraali ja sõimake mind :wack:


Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Begemot »

olen laisk ei viitsi.

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.

Teema algataja
mart211

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Burn7 kirjutas:

Ma ületan ka kiirust, narrin mente ja mul on täiesti ...... mis keegi arvab :ner:
Lugege nüüd moraali ja sõimake mind :wack:

Ääretult paha oled. Mentidel on ju ka tunded :mrgreen:


Rekkamees
Postitusi: 57
Liitunud: 10 Mai 2006, 01:21
Tsikkel: XT 600

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Rekkamees »

mart211 kirjutas:

Mentidel on ju ka tunded :mrgreen:

Mulle tundub, et ei ole :evil:


Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Begemot »

vaatades kasutaja nime,siis oleme lihtne raha´.Üks ütles otse näku.

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Primo »

Burn7 kirjutas:

Ma ületan ka kiirust, narrin mente ja mul on täiesti ...... mis keegi arvab :ner:
Lugege nüüd moraali ja sõimake mind :wack:

Selle postitusega sa teostasid end ikka tohutult...
Paistab, et siiani ei suudeta aru saada ühest asjast - kui sa teed midagi, siis ära lõuga seda avalikkusele...

samahea, kui sa oleksid teinud sellise postituse

Burn7 kirjutas:

Ma taon ka kätte, kannan naiste stringe ja mul on täiesti ...... mis keegi arvab :ner:
Lugege nüüd moraali ja sõimake mind :wack:

Muidu infot täis post, kuid täiesti kasutu ja kellelgi pole vaja seda teada...

(togi)

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Mehed omavahel ikka räägivad vahest delikaatseid asju välja... aga selle tegelase luukere võib ikka päris lahe olla - ma juba tsipa haiglaselt uudishimulik :mrgreen:

Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Primo kirjutas:

Muidu infot täis post, kuid täiesti kasutu ja kellelgi pole vaja seda teada...

See oli minu arvamus sellest teemast ja mul on õigus oma arvamust avaldada. Kui sulle see ei meeldi ja sa tunned, et see on mõttetu, siis ära tee nii ja kõik. Mitte ära hakka kõigi tekste ja mõtteid kommenteerima ning räägi ikka enda eest(kõik siin ei arva nii nagu sina). Ja kui sulle meeldib väga kommida, siis selle jaoks on teised kohad. Reit punkt eeeee :wink:
Sinu post ei hiilga just ka sisukusega. Üks mõttetu mölin. Oi krt kus sa nüüd panid ära.
No okey, peace. Härgade koht on areen :bsmile:

Kasutaja avatar

allan777
Postitusi: 356
Liitunud: 06 Aug 2007, 14:43
Tsikkel: BMW S1000 RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas allan777 »

irwwwww, nahhui, blin. ma ületan ikka kiirust vahel, mis siis. maksan ja mölisen edasi. (lol)

BMW S1000RR by alphaRacing; 192 hp from rear wheel.

Begemot
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Dets 2008, 11:37
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Begemot »

Lähed hommikul tööle siis kohe ääsitakse sind kas muud ei ole teha kui tsikliga tervist rikkuda.
Selle asemel oleks võinud auto osta.(soovitatav saab soovitatavalt automaat kast)
Nüüd tuled koju teed interneti lahti ja kõik läheb sama moodi edasi.
Me oleme kõik mootorratturid ja võiksime lasta üksteisel elada mitte närida kõri kallal.
Meil kõigil on oma kiiks minul eriti suur.
Elu on ilus nautike seda :bsmile:

Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”