Numbrimärgi peitja

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

arvestama peax sellega,et olex piisavalt kytust paagis.
võõras linnas ei soovitax täpix tõmmata kui sa ei tea kohalike teid ja tänavaid,muidu juhtub nii nagu yhe meie rinkaässaga,kes sõitis kogemata parklasse ja ohh seda häda.. parklasse sisse/välja oli ainult yx tee :mrgreen:
kui pole piisavalt sõidukogemust siis jama majas.. kiirused lähevad koos adrekaga lakke ja mats on kerge tulema.
numbri pärast ära väga põe.. rohkem peavalu tekitab see kui ratas ei ole tyypiline punase ja valgega. jäetaxe su ratas meelde ja igakord kui mõni värviline sind näeb,yritab ta sind peatada. mida rohkem kordi täpix tõmbad,seda suurem viha neil kasvab ja nende võtted lähevad ka karmimaks. ntx sõidetaxe rahulikult ilma värvimuusikata sinust mööda ja siis pannaxe täiega blokki.. vaata ise kuidas pidama saad, fooritaga seistes hiilitaxe autost välja ja keerataxe sul syyde välja koos võtme eemaldamisega. võimaluse korral proovitaxe Sind lykata ymber sõidu ajal.
jne jne. yhesõnaga teed ainult enda elu raskemaks. ex igayx ise teab millega riskib. peaasi,et sa ei pane teiste inimeste elusid ohtu.

ja te suured mainekujundajad.. ära ei väsi juba sellest maine illist? Tehke omale klubi mc Maine.
btw kui teile ei meeldi tisklimeeste maine,siis võite ju alati ratta maha myya ja hakata jäneseid kasvatama.. siis peax olema piisavalt sulli ja feimi ja maine peax olema ka korras! :mrgreen:
Kasutaja avatar

Graal
Postitusi: 119
Liitunud: 09 Jaan 2006, 10:46
Asukoht: Saue

Lugemata postitus Postitas Graal »

Minu poolt 20 punkti Oil-cooled'ile ja Aarnele. :D
Ise kirjutasin ka mingi aeg sarnasel teemal nagu Oil-Cooled ja postitus kustutati kiirelt. Samas võib Inglismaa ja USA foorumites rahulikult neid teemasid lahata. Ja uskumatu-uskumatu...selle tulemusena tuleb palju huvitavam jutt ja on võimalik saad asjalikku informatsiooni. Inimesed on kuidagi tolerantsemad. See ei tähenda, et peaks kihutama, lihtsalt laskem inimestel arvamusi avaldada, ilma et kohe "tappa antaks" nagu Valgevenes. :twisted:

kõrtsmikumolu
Postitusi: 928
Liitunud: 12 Dets 2004, 19:32
Tsikkel: HusaBerg
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kõrtsmikumolu »

kui teile ei meeldi tisklimeeste maine,siis võite ju alati ratta maha myya ja hakata jäneseid kasvatama..
Ei-ei, ärge seda küll tehke, jänesekasvatajatel on koerakasvatajate hulgas väga halb maine :wink:

Neile, kel liikluses kõik pohhui on, tuletaks veelkord meelde ütlust:"Pohhui bolna bõvajet!"
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

minu jaoks seisnes see nö maine selles et TAHTLIKULT ei keerata sitta kokku ja ei lennutata avalikus foorumis avaldusi et pooled bikerid sõidavad NII KUI NII eest ära.
Mul pole vabshee kahju kui keegi eest ära sõidab, aga nagu siin korduvalt öeldud, seni kuni keegi muu selle tagajärjel ei kannata peale selle kes eest ära sõitis.
Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Väljamaa foorumite kummardajad - minge palun kimage ja vilgutage oma numbreid nende riikide teedel niipalju kui süda lustib, mul ei ole selle vastu absoluutselt mitte midagi :twisted: .

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

Graal
Postitusi: 119
Liitunud: 09 Jaan 2006, 10:46
Asukoht: Saue

Lugemata postitus Postitas Graal »

Kris, ole nüüd hea mees ja ütle mulle, kas ma mainisin, et ma tahan jubedalt välismaal sõita ja vihkan Eesti teid? Lihtsalt juhtisin rohkem tähelepanu üksteise mõistmisele ja sellele, et lastaks inimestel mõtteid avaldada. Tüüpiline värk, kohe läheb andmiseks. :wink:

mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mega1 »

Biker foorumis on tekkinud mingi seltskond tegelasi kes näevad endal suuremaid õigusi kui teistel olevat.Lepime ikka nii et igaühel on oma arvamus.
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Graal kirjutas:
Kris, ole nüüd hea mees ja ütle mulle, kas ma mainisin, et ma tahan jubedalt välismaal sõita ja vihkan Eesti teid? Lihtsalt juhtisin rohkem tähelepanu üksteise mõistmisele ja sellele, et lastaks inimestel mõtteid avaldada. Tüüpiline värk, kohe läheb andmiseks. :wink:
Mina küll vihkan enamusi Eestimaa teid. Täiega! Ja samavõrra nendel teedel laamendajaid. Oleks teed korras ja nendel saaks ilma elu ohtu seadmata liigelda, ei tekitaks ka üksikud madallendurid probleemi.
Eestis on ainult mõned, neljarealised teelõigud kus 130/140 ja isegi rohkem täitsa OK on. Aga kimatakse üsna valimatult, k.a. linnades ja see seab teised liiklejad ohtu ning mulle see ei meeldi. Võtke heaks või pange pahaks!

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!

errorcode12
Postitusi: 168
Liitunud: 20 Juun 2006, 20:41
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas errorcode12 »

mega1 kirjutas:
Biker foorumis on tekkinud mingi seltskond tegelasi kes näevad endal suuremaid õigusi kui teistel olevat.Lepime ikka nii et igaühel on oma arvamus.
Mega, igal ühel ongi oma arvamus, küsimus on selle avaldamise kohas. Siin seda taunitakse kuna on kokku lepitud et seaduse vastaseid tegevusi ei "promota" siinsetes foorumites. Kui numbrimärk pole näha valges 40 meetri kauguselt ja pimedas 25 m kauguselt siis on see vastuolus seadustega ja on mõistetav osade kodanike totaalne vastuseis.

Ma olen ka sinuga nõus et see on nö "sõnavabaduse" seisukohast nadi et neil on ka suuremad õigused sattunud ja nüüd veel võtavad ringkaitsesse ka - kui mõtled natuke miks, siis polegi asi nii hull.

K2bi
Postitusi: 649
Liitunud: 01 Apr 2005, 16:51

Lugemata postitus Postitas K2bi »

peab ikk atäitsa loll olema kui nii arvab politseist.

söidab kollane tsikkel roheliste triipudega ( ILMA NR MÄRGITA) mida juhib punase kiivri ja neoon oransi koondüümiga mees. ja järgmis ekurvitaga on tal järsku nr olemas ....

küsimus .. mida teeb politsei? löpetab jälitamise sest see on juu HOOPIS TEINE TSIKKEL JA JUHT.


minge pange pölema ennast kääbikud :evil:
Kasutaja avatar

JohnDoe
Postitusi: 100
Liitunud: 01 Apr 2005, 12:54
Asukoht: Rapla/ Tallinn

Lugemata postitus Postitas JohnDoe »

:) on tunda et K2bi ärkas :)
ära pahanda.
Elukooli õpilane
pole just viiemees! :)
VEOKITE VARUOSAD!

Käin meeleldi mülkas! :)
56 940 571
Omal poolearuline IZ planeta 350ccm krutitud ja puuritud ning kontaktivaba. -kärnadega! `65a.
... rääkimata JAWA`dest
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

Ma olen varemgi öelnud, et tahaks seda binokkelsilma näha, kes 40 meetri kauguselt tsikli numbrid ja tähed välja loeb...

errorcode12
Postitusi: 168
Liitunud: 20 Juun 2006, 20:41
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas errorcode12 »

Nigga kirjutas:
Ma olen varemgi öelnud, et tahaks seda binokkelsilma näha, kes 40 meetri kauguselt tsikli numbrid ja tähed välja loeb...
Näiteks see sama fotoradar, äkki ka politsei autode kaamerad. Samas suht nõme oleks kaunite kunstide seisukohast kui meil ka sellised suured plaadid saaksid olema nagu mõedes Euroopa riikides. Tuleb mingi uhke harrikas, custom made tagaporilaud kaetud suure pleki- või plastmass lärakaga. :(

Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Julge »

Päris lahe teema tegelikult üle hulga aja. Mitte teema algataja küsimus ja otsesed vastused sellele, küll aga erinevate koolkondade või sotsiaalsete gruppide esilekerkimise seisukohast. Pakun, et biker.ee on juba üsna esinduslik läbilõige Eesti ühiskonnast ja sotsiaalteaduste tudengitele oleks siin lõputööde materjali kõvasti... Lahe on vaadata, kuidas inimesed jagunevad laias laastus kolmeks - ontlikud mootorratturid või MC Maine, nagu herr Sepp tabavalt ütles, siis on n.ö. "kõvad mehed" kelle jaoks nende endi sõnul reeglid eriti ei kehti ja kellele selline "outllaw" imago on väga südamelähedane. Ja kolmandaks on "sõida ja ära mölise" tüüpi vennad, kes tegelevad oma asjadega ja "ei mölise". Pull lugu on see, et kui kuskil üritusel kokku saadakse, siis tuleb välja, et enamus on üsna ühesugused mehed ja selliseid vahesid nagu ei märkagi. Siin osasid teemasid lugedes tundub aga, et jube suur vastuolu on.

Ma arvan, et antud teema ärritas nii esimesi kui kolmandaid aga just seetõttu, et kihutamine on üks asi ja mõistuse piires justkui vaikimisi ka aktsepteeritav. Aga eest ära sõitmine on vähemalt minu arvates juba vähe teise järgu õigusrikkumine. Ja kuna sellega kaasnevad reeglina ka teiste liiklejate jaoks väga ohtlikud manöövrid, siis ei saa üks keskmine vastutustundlik kodanik ju seda kuidagi aktsepteerida.

Tahaks aga paar sõna veel öelda selle MC Maine teema kohta. Ma arvan, et küsimus ei ole niivõrd maines, vaid hoopis selles et nende 5% oinaste tõttu, kes linna vahel "hullu panevad", hakkavad "värvilised" kottima ka kõiki teisi kaherattalisi. Omades mõningaid tutvusi nende struktuuride ladvikus, on üsna otse öeldud, et kui ikka õnnetuste hulk ja raju rikkumine tsiklitega liiga suureks läheb, rahustatakse olukorda aktsioonidega "kotime nüüd 2 nädalat kõiki tsikliomanikke".

Tuli veel üks näide meelde, mis veits haakub selle teemaga. Selle loo kangelane on ka üks ütlemata kõva "outlaw". Kas peaksime siis sellisele käitumisele takka kiitma või?

http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?t=20653
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

errorcode12 kirjutas:
Nigga kirjutas:
Ma olen varemgi öelnud, et tahaks seda binokkelsilma näha, kes 40 meetri kauguselt tsikli numbrid ja tähed välja loeb...
Näiteks see sama fotoradar, äkki ka politsei autode kaamerad. Samas suht nõme oleks kaunite kunstide seisukohast kui meil ka sellised suured plaadid saaksid olema nagu mõedes Euroopa riikides. Tuleb mingi uhke harrikas, custom made tagaporilaud kaetud suure pleki- või plastmass lärakaga. :(
Pidasin inimest silmas...

Teema algataja
Rumcajs

Lugemata postitus Postitas Rumcajs »

Soovitaks lugeda veelkord läbi kõige esimese postituse (Endri oma). Võib lugeda ka foorumi reegleid (vajadusel mitu korda).
F___ng Delfiks kisub!

Teema algataja
dete

Lugemata postitus Postitas dete »

Aga tsiklil on teadupärast nr märk ju taga, et onu oma nokliga vaatab, siis peab see küll suur ümbernurga nokkel olema. Tagantjärele ju võib kiikata ja kui vaja võin isegi vastu lehvitada :)
Ja kes süütelukust võtit tahab kätte saada siis peab see ka hea põhjus olema ja tõendus mida kohtus suudetakse ka kaitsta. Värvilisi on ennemgi ja ka edaspidi kohtus võidetud.

PS. ärge arvake et ma liikluses eeskirjade rikkumisi propageeriks vaid teatud volituste ületamist ja omavoli.

Teema algataja
verner112

Lugemata postitus Postitas verner112 »

Ma arvan et natuke nokitsemist ja ma meisterdan selle kenasti valmis 8)

Millalgi vabal ajal võtan tööl selle ette (proovin kas suudan valmis teha)
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas indumen »

lugesin terve selle teema läbi ja arvatavasti olen hästi paha poiss et jätkan seda,
lihtsalt huvi pärast kas on kellelgi kogemusi järgnevatest kohtadest tellimisega?
isiklikult veel ei muretse selle pärast aga saabuvas majandusolukorras ei või ette teada
kui peksuks läheb siis paluks vähe aga hästi korralikult (w)

http://www.trydeal.com/motorcycle/motorcycle.html
http://www.mannsmotorsports.com/fastags/

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas 417 »

indumen kirjutas:

lugesin terve selle teema läbi ja arvatavasti olen hästi paha poiss et jätkan seda,
lihtsalt huvi pärast kas on kellelgi kogemusi järgnevatest kohtadest tellimisega?
isiklikult veel ei muretse selle pärast aga saabuvas majandusolukorras ei või ette teada
kui peksuks läheb siis paluks vähe aga hästi korralikult (w)

http://www.trydeal.com/motorcycle/motorcycle.html
http://www.mannsmotorsports.com/fastags/

Uuri kust Mihkel KITT ile ostis, se oli päris töökorras vidin isegi teles näitas

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Raiki »

ei tea kas peale selliseid tuliseid tati pritsimisi bike vennad kevadel tervituse asemel hoopis fucki ei hakka näitama :wack: (lol)

las inimene teeb mida tahab. kui tahab kiirust ületada ja selle käigus eest sõites ka veel numbrit peita , ega siis kätt ette ei saa panna. iseasi kas see ilus on - pole minu asi kommenteerida

olen 101% kindel et kõik kes sõidavad rattaga on vähemalt korra kui mitte rohkem kiirust ületanud ja rohkem kui 30km/h
seaduse silmis pole ju eriti vahet kas ületad 30 või 60km/h seaduse rikkumine ja trahv tulevad suht ühte auku.

vot just selliste analoogsete piirangute pärast ei taha ma kuuluda ühtegi organisatsiooni :P

kui tahan siis kihutan ja kui tahan siis sõidan kasvõi tagurpidi - lihtsalt tuleb arvestada teiste liiklejatega ja säilitada kaine mõistus...

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas indumen »

minul küll keskmine sõrm ei tõuse tervitamise asemel 8)

ega ma ei tahagi ületada kiirust aga vahest harva võib juhuste kokkulangemine olla väga ebasoodne- seda ka rahakotile
et kui vastutamise aeg tuleb siis lisandub see nr märgiga seonduv karistus lihtsalt sinna juurde, kui loogika just väga paigast ära ei ole

ok rohkem ei nämmuta teemat, leisin paar lehte veel kus antud detailidega äritsetakse show eesmärgil :wink:
suvel vaatama asja edasi

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

pahadeplaneet
Postitusi: 432
Liitunud: 25 Juun 2006, 22:56
Tsikkel: t*** seda teab,aga liigub!
Asukoht: Raja 31, Tartu 50417, Tartumaa, Eesti
Tänatud: 1 kord

Re:

Lugemata postitus Postitas pahadeplaneet »

sepp kirjutas:

arvestama peax sellega,et olex piisavalt kytust paagis.
võõras linnas ei soovitax täpix tõmmata kui sa ei tea kohalike teid ja tänavaid,muidu juhtub nii nagu yhe meie rinkaässaga,kes sõitis kogemata parklasse ja ohh seda häda.. parklasse sisse/välja oli ainult yx tee :mrgreen:
kui pole piisavalt sõidukogemust siis jama majas.. kiirused lähevad koos adrekaga lakke ja mats on kerge tulema.
numbri pärast ära väga põe.. rohkem peavalu tekitab see kui ratas ei ole tyypiline punase ja valgega. jäetaxe su ratas meelde ja igakord kui mõni värviline sind näeb,yritab ta sind peatada. mida rohkem kordi täpix tõmbad,seda suurem viha neil kasvab ja nende võtted lähevad ka karmimaks. ntx sõidetaxe rahulikult ilma värvimuusikata sinust mööda ja siis pannaxe täiega blokki.. vaata ise kuidas pidama saad, fooritaga seistes hiilitaxe autost välja ja keerataxe sul syyde välja koos võtme eemaldamisega. võimaluse korral proovitaxe Sind lykata ymber sõidu ajal.
jne jne. yhesõnaga teed ainult enda elu raskemaks. ex igayx ise teab millega riskib. peaasi,et sa ei pane teiste inimeste elusid ohtu.

ja te suured mainekujundajad.. ära ei väsi juba sellest maine illist? Tehke omale klubi mc Maine.
btw kui teile ei meeldi tisklimeeste maine,siis võite ju alati ratta maha myya ja hakata jäneseid kasvatama.. siis peax olema piisavalt sulli ja feimi ja maine peax olema ka korras! :mrgreen:

Tere Sepp
Kuule kuna me kiirust ületama lähme ja õhtul õlli libistame :wink: Ma vist oma võrriga eriti järel ei püsi aga proovida ju võib.

Tegelikult võiks nagu mõelda natukene ka kui tuled lõugama,reeaalelus pole ma veel näinud ühtegi nii kõva meest kes tuleb ja ütleb et ma olen oinas sest mul nr peitja.(tal lihtsalt on vedanud,et ta seda teinud pole) :lol:
Ja mida rohkem ma loen SEPPA kommentaare seda rohkem mulle tundub et ka bikevend võib täiesti normaalne olla,nagu ka BMW JUHT.
Nii et rahu maale,sest meil on Wabariik.Võib põletada ahjus imikuid,ja sul ei võeta vanemlikeõigusi ära,miks na.ui ma ei või oma nr varjata siis :roll:
Lugupidamisega Veikko.

1%bad ass REAL BIKER never dies!
www.facebook.com/realbikerid

kass525
Postitusi: 60
Liitunud: 15 Juul 2008, 11:50
Tsikkel: ilma hetkel
Asukoht: harjumaa/raplamaa

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas kass525 »

Vähe teine teema! Kas keegi on kuulnud sellisest spreyst,millega nr. üle värvida,et siis kiiruskaamera pildil jääb valge laik nr.asemel.Pidi olema mingi läbipaistev sprey. Ei tahaks iga väikese ületamise(kaamerad pidid vist juba +5 hakkama klõpsima) eest trahvi saada :)
Ise küsin-ise vastan :D
leidsin siis sellise lehe http://www.phantomplate.com/ Küsimus jääb siis veel ,et kas keegi on kasutanud sellist asja?

Kasutaja avatar

nolev
Postitusi: 332
Liitunud: 30 Nov 2006, 20:08
Tsikkel: Raske riisiader
Asukoht: PÄRNUMAA
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas nolev »

kass525 kirjutas:

Vähe teine teema! Kas keegi on kuulnud sellisest spreyst,millega nr. üle värvida,et siis kiiruskaamera pildil jääb valge laik nr.asemel.Pidi olema mingi läbipaistev sprey. Ei tahaks iga väikese ületamise(kaamerad pidid vist juba +5 hakkama klõpsima) eest trahvi saada :)
Ise küsin-ise vastan :D
leidsin siis sellise lehe http://www.phantomplate.com/ Küsimus jääb siis veel ,et kas keegi on kasutanud sellist asja?

Mis sa selle kiiruskaamera pärast praegu muretsed. Hetkel neid Eestis ei ole. Kindlasti nad tulevad, kuid need pildistavad ainult eestpoolt. Nii et kiiruseületamine kiirusekaamera piirkonnas jääb esialgu iga kihutaja südametunnistusele. Mida rohkem on fikseeritus tsiklitega kiiruseületamisi, seda tõenäolisem on, et hakatakse soetama kaameraid, mis pildistavad ka tagantpoolt.

Sama lugu numbripeitjatega, kui Eestis tekib selliseid oinad palju, kes seda kasutama hakkavad, siis leitakse kindlasti 100 erinevat võimalust, kuidas tsiklimehi peedistama hakata. Kas me seda tahamegi? Eks sellised teod on samuti nende inimeste südametunnistuse asi ja nad võiksid ikka natuke laiemalt mõelda. Kui teed, siis ka vastuta. Kui ei taha vastutada, siis ära tee või tee seda lubatud piires või salaja.

Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)
Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Vidget »

kass525 kirjutas:

Vähe teine teema! Kas keegi on kuulnud sellisest spreyst,millega nr. üle värvida,et siis kiiruskaamera pildil jääb valge laik nr.asemel.Pidi olema mingi läbipaistev sprey. Ei tahaks iga väikese ületamise(kaamerad pidid vist juba +5 hakkama klõpsima) eest trahvi saada :)
Ise küsin-ise vastan :D
leidsin siis sellise lehe http://www.phantomplate.com/ Küsimus jääb siis veel ,et kas keegi on kasutanud sellist asja?

Kasuta youtube'i ja leiad mentide poolt testitud kraami, enamus on müügimeeste osav jutt. See läbipaistev sprey toimib ainult pimedas, kui kaamera kasutab välku ja valgus peegeldab tagasi, mille tulemusena säritatakse pilt üle. Päevavalguses pole tast tolkugi kasu!

Let the good times roll.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6616
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 651 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Vidget kirjutas:
kass525 kirjutas:

Vähe teine teema! Kas keegi on kuulnud sellisest spreyst,millega nr. üle värvida,et siis kiiruskaamera pildil jääb valge laik nr.asemel.Pidi olema mingi läbipaistev sprey. Ei tahaks iga väikese ületamise(kaamerad pidid vist juba +5 hakkama klõpsima) eest trahvi saada :)
Ise küsin-ise vastan :D
leidsin siis sellise lehe http://www.phantomplate.com/ Küsimus jääb siis veel ,et kas keegi on kasutanud sellist asja?

Kasuta youtube'i ja leiad mentide poolt testitud kraami, enamus on müügimeeste osav jutt. See läbipaistev sprey toimib ainult pimedas, kui kaamera kasutab välku ja valgus peegeldab tagasi, mille tulemusena säritatakse pilt üle. Päevavalguses pole tast tolkugi kasu!

Välkku lööb see kast igal ajal :nono:
Saksamannide juures kasutati tavalist kõrgläikelist juukselakki.
Vahelejäämisel aga.....

Üldiselt saate igatsugu Bondi- ja spioonifilmide vaatamisel palju "toredaid" mõtteid :wack:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Painteddeath
Postitusi: 203
Liitunud: 16 Aug 2007, 02:33
Tsikkel: Aprilia Tuono
Asukoht: Jõgeva/Tallinn

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Painteddeath »

Kuulge munad, veidi offtopic ei ole kogu see pläma? Muidu ei või, aga vahest pigistame silma kinni?
Räägite siin veel reeglitest. Minge halage oma lemmikloomadele vms. Tehtud on teema, pange see lukku või laske küsimusele vastata mitte ärge risustage teemat.

Lõpuks muutume paratamtult nendeks, kelleks teised meid peavad - Julius Ceasar.
http://www.pohjatuultepojad.net
Kasutaja avatar

Janar55
Postitusi: 276
Liitunud: 28 Mär 2008, 13:05

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Janar55 »

Painteddeath kirjutas:

Kuulge munad, veidi offtopic ei ole kogu see pläma? Muidu ei või, aga vahest pigistame silma kinni?
Räägite siin veel reeglitest. Minge halage oma lemmikloomadele vms. Tehtud on teema, pange see lukku või laske küsimusele vastata mitte ärge risustage teemat.

peremees, ära pahanda :mrgreen:

xj600´89->cbr600´94->r1´02->gsxr1000 "weisse wölf"´03
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Postitusi: 901
Liitunud: 09 Veebr 2005, 17:25
Asukoht: Raasiku või Haapsalu
Tänatud: 12 korda

Re: Numbrimärgi peitja

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

See maine peale kusemine aga häirib küll, kuna "Märkan mootorratturit" kampaania on vaatamata püüdlustele paljudele autojuhtidele juba naljanumbriks kujunenud, kui taas mõni "kõva mees" meediasse satub.. Kui on lootust, et asi natukenegi hakkab üldsuse silmis paranaema, siis tuleb jälle mingi äge mees ja tõmbab kõigele veel peale. 100% rahavale ei hakka tsiklid kunagi meeldima, aga sitta promo pole samuti vaja.

Kas häirib nii väga, mida teised arvavad? Ei häiri, aga sellest tulenv käitumine häirib. Näe, tsiklimees jälle tuleb, nagunii on miski tagarattal linnapeal kõvatav türnüffel, keerame ette talle vms. Sest POOLED NEIST JU NAGUNII ÜLETAVAD KIIRUST !!!!

Samas kes soovib, see proovib. Seega kokkuvõttes loodan, et ülikõvad mehed, keda ei püüa ei poliis, kaamera, ega radar lõpetavad kuskil kiviseinas, et oma lollusega kedagi kõrvalist suure vaimu juurde kaasa ei võtaks. Veelkord, kes tahab - andke minna, jätke asjasse mittepuutuvad oma laksust välja.

Jõudu, kilovatte, ja kiirust Teile!

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”