palun soovitage cruiserit või shopperit

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Cruiser

Pilt

Chopper

Pilt

GiYF & M.O.T.T


Challenge the Adventure.Ride The World

Teema algataja
Ratas007

Lugemata postitus Postitas Ratas007 »

Aga mida arvate Kawasaki Vulcan 500 LTD-st? Tundub et välimus on talutav ainult Harleyl ja Kawasakil. Kuna Harley on liiga kallis, siis Kawasaki hind tundub igati paigas, isegi kasutatud panne ei saa odavamalt. 498cc peaks piisama, Jawast ikka etem ja muud polegi vaja.
Kasutaja avatar

AN-400
Postitusi: 448
Liitunud: 14 Okt 2003, 17:00
Tsikkel: Suzuki 650
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas AN-400 »

miks mitte juba siis Honda VT500? see ju ilusam välimuselt..

:roll:
Suzuki 650 K7

Teema algataja
Ratas007

Lugemata postitus Postitas Ratas007 »

XS400 kirjutas:
miks mitte juba siis Honda VT500? see ju ilusam välimuselt..

:roll:
See Shadow tundub samuti väga ilus jah. Ei tea kas teda Honda eesti esindusest saab ja mis hind võiks ka olla. Honda eesti webisaidil pole miskit näha.

Teema algataja
Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

honda tsikleid müüb eestis Bike & Boatworld Peterburi teel.
veebiaadress siis www.bikeworld.ee

ja sa, ratas007, võiksid oma naljategemise lõpetada ning veidi mõelda omaette, mitte iga oma idiootsust foorumisse pritsida. mõtled enda jaoks asjad lahti ja siis kirjutad. capiche?

edit: ja olgem ausad, mida sa nendest alla liitristest ratastest ikka vaatad?

Teema algataja
Rodion

Lugemata postitus Postitas Rodion »

mina loomulikult sooviks vaadata 2007 Suzuki Intruder M800. Mulle väga meeldis sellega linnas sõita, kaal on ka selleks normaalne. Samuti, linnas ei tunne end habitult, esiratas pole probleemi maast võtta.

Teede peal sai sõidetud 170, kuid jah, 140 on norm. kiirus.

Velt motokeskusest sai ostetud ja sain ka mõned tuhanded kaubelda :)

Teema algataja
Ratas007

Lugemata postitus Postitas Ratas007 »

Kas see on õige et see nn. podisev hääl tuleneb 2-taktilisest mootorist?
Aga uued rattad on ju kõik 4-taktilised.
p.s. siiski arvan et kui juba raha maksan, siis peab hääl ka vastav olema.
Kasutaja avatar

rix
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Sept 2003, 19:35
Tsikkel: HD Street Bob
Asukoht: 5039862
Tänanud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas rix »

[quote="Ratas007"]Kas see on õige et see nn. podisev hääl tuleneb 2-taktilisest mootorist?
quote]

Podisevat häält teevad ikka V mootorid.
Kasutaja avatar

Laur
Postitusi: 377
Liitunud: 18 Nov 2005, 18:37
Tsikkel: VTX1800R
Asukoht: Muhv nõudmiseni
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Laur »

Podiseb kahesilindriline, madalate pööretega 4 taktiline mootor, ei oma tähtsust silindrite asetus vaid see kui palju neid on.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Aga mul ka podiseb...singel
Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Podiseb ikkagi ainult 1 mootor - HD V-twin :twisted: . Ülejäänud lihtsalt põrisevad ühte või teistmoodi.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

S.S.D.D.
Postitusi: 213
Liitunud: 14 Sept 2006, 11:05
Asukoht: Tln

Lugemata postitus Postitas S.S.D.D. »

Ratas007 kirjutas:
p.s. siiski arvan et kui juba raha maksan, siis peab hääl ka vastav olema.
Kas sa ostad tsikli imago pärast või vaatad/arvestad ikka sõiduomadusi samuti? :roll: . Kui ainult põrisevat ja kiiskavat "pikendust" vaja siis sobib suvaline odav kroom millelt sumbuti [Motobot: õige on "summuti"] sõeltest tühjaks löödud või siis mõni aftermarketi odavam tühi toru järele installitud. Tigedad/ imetlevad pilgud on garanteeritud.

Natuke pikemalt ( iseenesest OT- moded võivad minugi poolest selle jutu ää kustutada)aga ma krt ei saa tegelikult aru teemadest a la soovitage cruiserit / chopperit. Ok, kui on teema a la soovin valida nende rataste seast ja on rataste loetelu 1,2,3 siis on asi nagu enam vähem. Oled mingid kriteeriumid enda jaoks paika saanud. Kui on pealkiri soovitage ratast siis peaks teadma ka kui pikk sa oled ja kui palju kaalud. Kui oled mingi kärbeskaalu 160 cm vend siis pole sulle ju mõtet elu sees suurt kroomi soovitada. Kui sa sellega ka hakkam saad siis paistad selle seljas välja nagu sääsk keset auto esiklaasi-käed jalad pikalt ees, et vaevalt lenksust jõuda kinni hoida ja jalad ikka jalaraudadele ulatuvad. Ning sellepärast , et kellegile meeldib kohutavalt mingi teatud X kroom, egas see tähenda, et ta kohe sulle samaväärselt sobib.
Osta see mille seljas mugavalt ( ka lenks väljapööratult)end tunned ja mis meeldib. Kui alt lähed valikuga siis vahetad ümber järgmine aasta ja asi klaar. Kroomid on mõningate eranditega kõik suht ühtemoodi keskpärase juhitavusega.
Only a Motorcyclist knows why a dog sticks his head out of the window of the car...
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Ma soovitaks Sulle ühte asja, kuna endiselt ei saa aru, kas hakkad uut ratast kindlasti ostma või kasutatud, aga kui hakkad kasutatud customit ostma, siis võimalusel vali selline, millel on aftermarket sumpad juba küljes eelmise omaniku poolt paigaldatuna, kui sa tegusat häält taga ajad.

Kodanik S.S.D.D. siin väitis, et kuskilt võimalik saada odavaid aftermarket torusid. Sellele väitele julgeks ma küll kõva häälega vastu vaielda, "odavat aftermarket sumpsi" saad ilmselt aint torude müügiga tegelevast ettevõttest meetri kaupa osta.
Customi aftermarket sumpad maksavad päris kõvasti, eriti kui sa head soundi taga ajad, tihti ei jää kroomi aftermarket sumpa RRRRR rataste tuning sumpadele oma hinnas sittagi alla. Kui firmadest hakata rääkima siis kannatab vaadata Vance & Hines´i, Highway Hawki ja Cobrat.

NB, kui huvi on, siis mul on kah üks hää custom müügis, millele ei ole võimalik enam lisadest suht sittagi osta, sest kõik on juba küljes, ca 30000.- eest. Hinna painutan kah heaks sulle, kui kiirelt mõtled 8)
Loud pipes save lives!!!

Teema algataja
Rubberoid

Lugemata postitus Postitas Rubberoid »

Podiseb ikkagi ainult 1 mootor - HD V-twin . Ülejäänud lihtsalt põrisevad ühte või teistmoodi.
Palun. Siin on vastus! Osta HD ja kogu kammajaa selle teema ümber lõpeb!
Kogu aeg on mingi häda- "..padi on kõva ja tekk torgib"...

Teema algataja
Ratas007

Lugemata postitus Postitas Ratas007 »

S.S.D.D. kirjutas:
Kui on pealkiri soovitage ratast siis peaks teadma ka kui pikk sa oled ja kui palju kaalud.
Olen 182cm, 85 kg ja 40a.
Soultrain kirjutas:
NB, kui huvi on, siis mul on kah üks hää custom müügis, millele ei ole võimalik enam lisadest suht sittagi osta, sest kõik on juba küljes, ca 30000.- eest. Hinna painutan kah heaks sulle, kui kiirelt mõtled 8)
Kardan et kasutatut ei saa osta mitmel põhjusel - kuna ise tehnikast ei jaga, siis garantii kuluks ära; ei oska ostmisel vaadata kas kõik on korras;
järelmaks-liising tuleb odavam kui pangalaen.
Rubberoid kirjutas:
Podiseb ikkagi ainult 1 mootor - HD V-twin . Ülejäänud lihtsalt põrisevad ühte või teistmoodi.
Palun. Siin on vastus! Osta HD ja kogu kammajaa selle teema ümber lõpeb!
Kogu aeg on mingi häda- "..padi on kõva ja tekk torgib"...
Niisiis peale HD V-twini on ikkagi kõik saast. HD langeb vast välja kuna ikka liiga kirves hind. Häält ei tahaks üldse et kõvat teeks, pidasin silmas rohkem seda podisemist. Ega see nii tähtis polegi, ainult seepärast küsisin, et kui on kõvasti pappi välja käidud, siis hääl võiks ikka võrri omast parem olla.
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Rubberoid kirjutas:
Podiseb ikkagi ainult 1 mootor - HD V-twin . Ülejäänud lihtsalt põrisevad ühte või teistmoodi.
Palun. Siin on vastus! Osta HD ja kogu kammajaa selle teema ümber lõpeb!
Kogu aeg on mingi häda- "..padi on kõva ja tekk torgib"...
just. V-rod aitab kõikide murede vastu :D



motokas
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

mina soovitan teemaalgatajale kaerahelbe putru - hea, odav ja podiseb kõvasti ;)
Kasutaja avatar

Üllar
Postitusi: 124
Liitunud: 21 Dets 2005, 16:02
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas Üllar »

Ratas007 kirjutas:
Aga mida arvate Kawasaki Vulcan 500 LTD-st? Tundub et välimus on talutav ainult Harleyl ja Kawasakil. Kuna Harley on liiga kallis, siis Kawasaki hind tundub igati paigas, isegi kasutatud panne ei saa odavamalt. 498cc peaks piisama, Jawast ikka etem ja muud polegi vaja.
MA ISE 56A. JA VÕTSIN HONDA NT 650V-VÄGA MUGAV REISIRATAS JA 400KM PÄEVAS POLE MINGI PROBLEEM.
OLEKS TAHTNUD BMWR1300GS,AGA HIND IKKA NATI PALJU.
EKS YAMAHA FJR 1300 OLE KA TORE ASI.
KUI HAKKAD LÜHIKESI OTSI TEGEMA SIIS POLE NEIL ÜHELGI RATTAL MÕTET.
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Üllar kirjutas:
MA ISE 56A. JA VÕTSIN HONDA NT 650V-VÄGA MUGAV REISIRATAS JA 400KM PÄEVAS POLE MINGI PROBLEEM.
OLEKS TAHTNUD BMWR1300GS,AGA HIND IKKA NATI PALJU.
EKS YAMAHA FJR 1300 OLE KA TORE ASI.
KUI HAKKAD LÜHIKESI OTSI TEGEMA SIIS POLE NEIL ÜHELGI RATTAL MÕTET.
400 km päevas võib chopperiga ka sõita - saab vaevalt sõidurütmi sisse :twisted: .

terv
Kris.
Kasutaja avatar

borx
Postitusi: 2004
Liitunud: 19 Aug 2005, 12:18
Tsikkel: Midnight Star 1900A
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas borx »

Pihelgas kirjutas:
mina soovitan teemaalgatajale kaerahelbe putru - hea, odav ja podiseb kõvasti ;)
kõige asisem soovitus kogu teemas :lol:

terv.
Alar
Alar

K-125 1951; IŽ-350 1949; IŽ-350 1950; IŽ-56 1957; IŽ-56K 1957; IŽ-56 1958; IŽ-56 1959

Teema algataja
Ratas007

Lugemata postitus Postitas Ratas007 »

Üllar kirjutas:
MA ISE 56A. JA VÕTSIN HONDA NT 650V-VÄGA MUGAV REISIRATAS JA 400KM PÄEVAS POLE MINGI PROBLEEM.
OLEKS TAHTNUD BMWR1300GS,AGA HIND IKKA NATI PALJU.
EKS YAMAHA FJR 1300 OLE KA TORE ASI.
KUI HAKKAD LÜHIKESI OTSI TEGEMA SIIS POLE NEIL ÜHELGI RATTAL MÕTET.
56a ma küll ei kujutaks ette mingi kondliga [Motobot: õige on "gondliga"] bike sarnase ratta seljas, natuke koomiline. Suure habeme juurde sobiks ikka custom chrome.
Mul juba praegu radikuliidi pärast raskusi küürutamisega, 56a. tahaks vist üldse pikaliasendis sõitmise ratast. :D
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Ratas007 sa oled nagu mingi eit kingapoes, ausõna - nüüd valid juba habemega kokkusobivat ratast.. :lol:

errorcode12
Postitusi: 168
Liitunud: 20 Juun 2006, 20:41
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas errorcode12 »

Ole nüüd, nendel Üllari poolt toodud ratastel on küürutamisest asi ikka väga kaugel.
Kasutaja avatar

JohnDoe
Postitusi: 100
Liitunud: 01 Apr 2005, 12:54
Asukoht: Rapla/ Tallinn

Lugemata postitus Postitas JohnDoe »

TO: ratas007
Kui veel suudad olla jawa fänn siis jawa 650 classik tüüp ehk.
http://www.jawa.ee/page13.html see hea madala raskuskeskmega. Mootor on vastupidav -eriti rasketes tingimustes... nüüd saadaval mudelid kus veel esiamordid tugevdatud. Poes käimiseks lisaks saadaval kohvrid ja raamid. max kiirus tehase andmeil 150-160 kmh kuigi tundub vurtsu rohkemgi tulevat. Istumine paras ... ei küüruta ega pole selili.
Elukooli õpilane
pole just viiemees! :)
VEOKITE VARUOSAD!

Käin meeleldi mülkas! :)
56 940 571
Omal poolearuline IZ planeta 350ccm krutitud ja puuritud ning kontaktivaba. -kärnadega! `65a.
... rääkimata JAWA`dest
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Ega jah t*** küll, Sul oleks vist mõistlikum kuskile poodi sisse marssida ja näidata, et näe mul selline õllekas ja selline habe ja vunts kah kasvab, enamus ajast kannan siniseid teksasid ja musta särki, mis ratas mulle sobiks? Tallinna kaubamaja meeste osakonnas on mingi selline stilisti teenus vist, kui ma ei eksi.
Mõnel mehel käib naisevõtt kah kiiremini, kui sul otsustamine, et millega tahad sõita ja millega ei ja kas üldse tahad sõita. osta see mis peale vaadates meeldib, kui tuhat kiltsa läbi ajatud siis selge pilt, kui meeldib siis käruta edasi, kui ei sobi, müü maha ja osta järgmine. keeruline teema ah?
Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

Hondarebel
Postitusi: 330
Liitunud: 28 Juun 2004, 11:08
Tsikkel: MotoGuzzi
Asukoht: Valgamaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hondarebel »

nu nagu lapsed siin:tahan seda ja teist ,ei meeldi see ja teine...

Kui tsiklipoodide valikust väheks jääb võta ette mõni parkinud paraad või tsiklikokkutulek,räägi rahvaga ja kui ilusti küsida saad selga ka istuda.
Nii tekib esimene valik...otsi samasugune ratas ja osta ära.

Ja ära põe kui pihta ei saanud,esimese ratta pidamine üle 2 aasta on niikuinii väga väga suur erand.Mina seda ka algul ei uskunud aga nüüd on kolmas uuema aja ratas.

Peeter aka Hondarebel aka Basilio
P.S proovi MotoGuzzit ka
Think positive

Teema algataja
Rubberoid

Lugemata postitus Postitas Rubberoid »

Tead ratas 007, praeguse seisuga on siin foorumis 5 lk. igasugu nõuandeid. Tundub et foorumi liikmed ikka ei suuda sinu nõudmistele vastavat ratast leida. On olemas elustiiliagentuur http://www.deluxe.ee/ .
Lähed sinna, laod papi letti- sulle pügatakse vastav vunts/habe, otsitakse sobiv tagi, püksid jne.., ja ma arvan leitakse ka vastav ratas.

Teema algataja
Ratas007

Lugemata postitus Postitas Ratas007 »

Hondarebel kirjutas:
Ja ära põe kui pihta ei saanud,esimese ratta pidamine üle 2 aasta on niikuinii väga väga suur erand.Mina seda ka algul ei uskunud aga nüüd on kolmas uuema aja ratas.
Kas tahad öelda et uue-tutika ratta eluiga on ainult 2a.? Alla 5a eluea ei tasu üldse asi ära ju.

gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

Lugemata postitus Postitas gangsta »

Ta mõtles, et kui sa ostad esimese ratta , siis sa tõenäoliselt ei sõida sellega üle 2 aasta vaid ostad uue ratta ja vana müüd kellegile maha. Mitte seda, et ostad tutika ratta ja 2 aasta pärast vii emexsisse.
Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas scryth »

Ratas007 kirjutas:
Kas tahad öelda et uue-tutika ratta eluiga on ainult 2a.? Alla 5a eluea ei tasu üldse asi ära ju.
Mees, sa oled justkui elav blondiinianekdoot... :lol:
kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”