Yamaha keskus

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
eintz
Postitusi: 199
Liitunud: 09 Jaan 2004, 18:35
Tsikkel: DR650 "Sinine Kits"
Asukoht: LAITSE
Kontakt:

Yamaha keskus

Lugemata postitus Postitas eintz »

Kirjutan siis lühidalt oma kogemusest.

Käesoleva nädala alguses ühel õhtupoolikul astusin sisse Yamaha esindusse Oja tänaval, kell võis siis olla ca 17.15. Kahel varasemal katsel oli kauplus suletud, tööpäeviti kell 18.00(ei kujuta ette mismoodi kesklinnast kell 5 sõitma hakates sinna jõudma peaks) ja laupäeval oli ka juba kinni (kell 14.00 vist). On plaan osta omale mingisugune enduro ratas, vahepeal oli variant isegi ATV soetamine, vajadused on sellised lihtsalt :).

Aga mida ma seal siis nägin, soovitud ratas oli täiesti olemas, aga mitte ühtegi hinda seal juures. Samuti oli olemas valik ATV-sid, oh üllatust, jällegi ainult vist kahel olid hinnad juures.

Passisin salongis, näppisin masinaid, peale ei istunud (pärastpoole selgitan miks).

Veerand tundi passisin ilma et keegi oleks must välja teinud, rohkem ei viitsinud. Ju neil siis läheb niivõrd hästi, ma ei tea. Poes oli veel üks klient, kellega müügimees juba toimetas, võibolla müügimehe tuttav. ülejäänud 4-5 tüüpi sebisid niisama ringi, kes karjus kellelegi telefoni midagi varuosade saabumise kohta, kes käis suitsul, kes surfas niisama netis.

Miks ma peale ei istunud, selle sama tüübi pärast kes telefoni röökis, võibolla oleks veel arvanud, et soovin midagi pihta panna. Kui olekski õnnestunud sealt omale ratas "välja sebida" siis ehk oleks mina olnud järgmine kellele varuosade pärimise peale telefoni röögitakse? Mis see minu asi on kuulata mida teised telefonis räägivad!? Sorry, aga pood oli veel avatud ja kui nii kõvasti karjuda, siis peab päris kurt olema, et seda mitte kuulda...

Kokkuvõtteks, sobivate olude kokkulangemisel ostan omale siiski enduro, aga seda kindlasti mitte Yamaha keskusest, Velt näiteks on tunduvalt sõbralikum, müügimees oli nagu vana tuttav, kuigi teda esimest korda nägin.

Kindlasti on inimesi kellel on sealt positiivne kogemus, kindlasti kellelegi lihtsalt mu jutt ei meeldi, ei peagi meeldima, mulle ka seal kaupluses ei meeldinud...


Suuu Zuuu Kiiiiiiii - aga kui ma suureks saan, siis kiman teist kõigist mööda :d <- nüüd ka mudas :)

aerox001

Lugemata postitus Postitas aerox001 »

Ega , kui sa niisama seal tolgerdad , karta on , et keegi ei tule sinu juurde ega uuri , mis sa seal üldse teed , äkki oled mingi suvakas tulid korra vaatama masinaid , mina olen näiteks Yamaha keskusest viis masinat endale ostnud ja kõik on korras olevat , sa pead lihtsalt ise nende juurde minema ja rääkima hakkama , muidu nad ei teegi sust välja , kui sa niisama passid seal ja uurid masinad.
Kasutaja avatar

manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas manager2 »

aerox001 kirjutas:
Ega , kui sa niisama seal tolgerdad , karta on , et keegi ei tule sinu juurde ega uuri , mis sa seal üldse teed , äkki oled mingi suvakas tulid korra vaatama masinaid , mina olen näiteks Yamaha keskusest viis masinat endale ostnud ja kõik on korras olevat , sa pead lihtsalt ise nende juurde minema ja rääkima hakkama , muidu nad ei teegi sust välja , kui sa niisama passid seal ja uurid masinad.
hehee... just see müügitaktika ja "ainult püsiklientidega" suhtlemine ongi tavalised eesti motopoodide puudused. Mäletan veel vägagi hästi, kui kaks aastat tagasi endale rattaostu soov tekkis. kolasin pea kõik tallinna motopoed läbi, kusjuures päevasel tööajal, ülikond seljas, lips ees. Enamikes poodides ei tehtud must väljagi. ja nagu posti tekitaja ütles, oli ainult üks pood (juhtumisi just Velt), kus minuga kohe tegelema hakati ja tunti huvi, mis mureks. Ühes Baltijaama vahetus läheduses olevas poes vaadati mind umbes sellise näoga, et "oh issand, mis see siia ära kaotas..."

.... ja Veldi juurest kus minuga suheldi kui normaalse kliendi ja inimesega kohe esimesest hetkest, olen tänaseks kaks uut ratast ostnud... ja veel mõne sõbra sinna saatnud, kes sealt samuti uue ratta said.

seega motopoodide omanikud: ärge alahinnake oma klienti ja müügimeeste osatähtsust oma äris. ega siis ainult teie püsikunded ja sõbrad teile käivet ei tee.

...paraku jääb paljude poodide lahtiolekuaegasid ja tööstiili jälgides just mulje, et need on tehtud kellegile motovennale lihtsalt niisama hobiks. äkki ongi nii hea, kes teab? Linn on ju ka näiteks kosmeetikasalonge täis, mis on tibidele selleks ostetud, "et neil väga igav ei oleks - las tegelevad".
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1273
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 43 korda

Lugemata postitus Postitas isakene »

...juhtus kümmekond aastat tagasi ühes Rakvere autosalongis...

...tuletame meelde, siis ei olnud autoostubuum veel lahti läinud, liisingu saamiseks tuli vaeva näha ja auto müük oli müügimehele üsna suur sündmus...

...marsib sisse kodanik... pealtnäha mitte just päris asotsiaal, aga "maalt ja hobusega" tüüp, päevinäinud ülikonnapüksid ja ruuduline särk, kummikud jalas ja sõnnikuvine ümber lehvimas, üsna pungil kortsunud kilekott näpus. Käib ja uurib uute autode ümber. Müügimees mõtleb, et krt, kui see nüüd autosse peaks istuma... läheb mehe juurde ja küsib esialgu igaks juhuks tagasihoidlikult, et kas härral nagu asja ka oli. Tuli välja, et oli, mees hakkab kõvas provintsislängis ostujuttu ajama ja uurib, mis autodes kapoti all ja muidu sees. Müügimehel on kange tahtmine traktorist pikalt saata, aga mees päris otsest põhjust pole nagu andnud ka, räägib jutukest edasi. Pikalt ei kõneldudki, mees otsustas ära, et talle üks salongis olnud keskklassi sõiduk kärab küll ja tema ostab selle nüüd ära. Küsib müügimees paraja muigega, et no millal siis ka raha panka laekub, sõnnikulõhnaline klient seepeale imestama, et kas sulas siin maksta ei saagi...? ...võttis oma kilekoti ja kallas lauale tühjaks, kenasti kummiga kokkupakitud rahapakke sai korralik kuhi, summa natuke üle paarisaja tuhande... onu oli kenasti nõus ootama, kuni müügimees ahvikiirusel auto ära registreeris ja numbrid külge keeras ning sõitis rõõmsalt esindusest minema... :D

...nii et välimus alati ei määra... 8)
Kasutaja avatar

morris
Postitusi: 272
Liitunud: 03 Nov 2003, 13:22
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas morris »

t*** .. otsustage ära .. kas teid tohib tülitada kui te ratast valite või mitte .... mina ei saa tesst enam aru
Lenksuga kartauto
Nutcase .. Cracked Craniums MC
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

Minule täiesti istub kui mind ei tulda segama seeaeg kui ma kolan ja vaatan asju. Mul on reeglina olemas visioon mida ma tahan ja kui ma vajan täiendavat infot siis seda ma ka küsin mitte ei vahi nõutu näoga lakke.
Aga igalühel õigus oma arvamusele ja las ta nii jääda.
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Teema algataja
eintz
Postitusi: 199
Liitunud: 09 Jaan 2004, 18:35
Tsikkel: DR650 "Sinine Kits"
Asukoht: LAITSE
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas eintz »

morris kirjutas:
t*** .. otsustage ära .. kas teid tohib tülitada kui te ratast valite või mitte .... mina ei saa tesst enam aru
kui sa räägid kui müügimees, siis: jah, tohib küll tülitada, kui seda ei tehta pealetükkivalt, ega võhiklikult, täielik vaikus on ka nõme...

Ja üldse, läks tsikliostu tuhin mööda, ehitan parem Volgat nüüd :D
Viimati muutis eintz, 03 Juul 2007, 10:58, muudetud 1 kord kokku.
Suuu Zuuu Kiiiiiiii - aga kui ma suureks saan, siis kiman teist kõigist mööda :d <- nüüd ka mudas :)
Kasutaja avatar

ulmo
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Veebr 2007, 23:40
Tsikkel: Suzuki V-Strom 650
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas ulmo »

manager2 kirjutas:
Mäletan veel vägagi hästi, kui kaks aastat tagasi endale rattaostu soov tekkis. kolasin pea kõik tallinna motopoed läbi, kusjuures päevasel tööajal, ülikond seljas, lips ees. Enamikes poodides ei tehtud must väljagi. ja nagu posti tekitaja ütles, oli ainult üks pood (juhtumisi just Velt), kus minuga kohe tegelema hakati ja tunti huvi, mis mureks.

.... ja Veldi juurest kus minuga suheldi kui normaalse kliendi ja inimesega kohe esimesest hetkest, olen tänaseks kaks uut ratast ostnud... ja veel mõne sõbra sinna saatnud, kes sealt samuti uue ratta said.
Endal väga sarnased kogemused sellest kevadest ja just suhtumise pärast sai ratas Veltist ära ostetud. Ülikonnas küll ei käinud aga aktiivset müüki ei viitsitud kuskil teha. Veltist tehti korrektne pakkumine, mujal ei osatud/tahetud isegi korralikku pakkumist teha.

loogish

Lugemata postitus Postitas loogish »

Ei hakka uut teemat tegema, seega panen oma kogemuse Yamaha Keskusega siia kirja.

Eelmine aasta sai tiskliga kukutud nii, et varustus puruks. Ilma ei taha sõita ning asusin uut otsima. Juuni alguses astusin siis äsja avatud uute Yamaha Keskusesse Oja tänaval. Esmapilgul tundus pood väga asjalik. Varustuse valik Eesti kohta väga lai ning saigi otsustatud sealt uus osta. Kuna minu pikkusele sobivat suurust hetkel ei olnud lasin selle tellida. Öeldi, et aega võtab mu kaheosalise naha saabumine u 5 tööpäeva. Ootasin nädala - ei ühtegi kõnet. Tundes Eesti poodide asjaajamist mõtlesin, et ootan veel nädala, äkki ikka jõuab kohale. Lõpuks viskas kopa ette ja helistasin, et küsida mis värk on. Vastati, et minu kombe on eelmise aasta mudel ja ladudes seda pole, kuid soovitati oodata, sest asi pidavat minema järeltellimisse kusagile mujale. pärast 2 nädalat ootamist helistati ja öeldi, et asi on tootmisest maas. Kas sellise asja välja uurimiseks läheb tõesti kuu aega aega?! Kas kaupade tellimiseks kasutatakse tänapäeva Eestis siiamaani tavalist posti ja kaugekõned on liiga kallid, et telefoni kasutada?! Läksin kohale ja rääkisin, et ma ei soovi päris tervet suve omale varustust kah oodata. Lootes seekord paremale teenindusele ja sellele, et võetakse õppust, panin kohapeal ainsa sobiva tagi kinni ja jäin parajaid pükse ootama. Jällegi lubati 5 päeva tarneajaks. Ootan nädala ja paar päeva veel peale ning siis helistatakse lõpuks ja vabandatakse et selle IXS'ga on igavene jama, on otsas ja mida veel... meie "sõbralik" jutuajamine lõppeb sellega, et mulle väideti, et nemad ei saa midagi teha... Pole ime, et rahvas lühikeste käiste ja -pükstega linnas ringi sõidab.

Õhku jääb küsimus, kas tekkinud on AP Moto vol.2?

"Parimaid diile ja sõbralikke jutuajamisi soovides",

Loogish

loogish

Lugemata postitus Postitas loogish »

Lisan siia ka väikese viite Yamaha Keskuse koduleheküljelt.




Suurim Yamaha esindus Baltimaades - Tehtud!!!

Laupäeval 07.aprillil avas uksed suurim YAMAHA esindus Baltimaades asukohaga Oja tn.19 TALLINNAS!!! Kindlasti aitab see kaasa meie praeguste ja tulevaste klientide paremale, kiiremale ja kvaliteetsemale teenindamisele! Avamisüllatused, soodus- ja eripakkumised! Oled oodatud!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”