Madmaxi punt Vol 2

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Olds

Lugemata postitus Postitas Olds »

No enam haigemaks ei anna teemal minna...Tundes kodanik "hellborn`i" juba nii mõnigi aasta julgen väita, et tegemist EI ole kaugeltki mitte liiklushuligaaniga nagu siin mõni mees üritab tembeldada...selliseid ahve ei võeta meie klubisse vastugi. Kui tahad lollusi teha, mine lennuväljale ja ka seal veendu ohutuses, kui tahad kiirendada, siis selleks on ametlikud võistlused.
See hülgemöla aga mida siit lugeda saab ületab juba igasugused piirid. Kas vestlustest, mis paaril korral on toimunud ikka veel ei aita, et peab foorumis jama üles keerutama?

Kasutaja avatar

PsychoDad
Postitusi: 319
Liitunud: 25 Nov 2003, 11:12
Asukoht: Kloostri taga metsas.

Lugemata postitus Postitas PsychoDad »

Algatuseks paluks siis tuulepeadelt kannatlikku meelt. Vana inimesena on mu jutt pikk ja igav. Iva tuleb alles lõpupoole. Tehke vahepeal üks suits, kui korraga lugeda ei jõua.

Sellest klähvimisest hakkan mina vist isegi aimu saama millest kogu see trall on lahti läinud. Ehk siis äärekivisse rammimisest ja seetõttu purunenud egost?

Mulle on alati omamoodi nalja teinud grupp inimesi, kes ostavad endale tsikli, ning siis kujutavad endale ette, et elu ongi nagu nendes toredates tsiklifilmides mida me kõik näinud oleme.

Ettekujutus.
Tsiklimees on lõbus, sööb väikseid lapsi hommikueineks, nina on valge, enne lõunat on juba maha lasknud 5 serifit või vähemalt aseserifit. Ning osalenud vähemalt kahes mendi eest ära sõitmises. Kõigest sellest on siis lõunasöögiks võetud kahe liitri Jim Beami kõrvale hea rääkida. Kõige peale kustakse kõrges kaares ja kõik hoiavad kenasti kokku kui väljaheide segastel asjaoludel ventilaatorit tabab.

Reaalsus.
Selliseid toredaid tegelasi kerkib aeg ajalt ikka esile. Tullakse hooplema oma vägitegudega ja siis solvutakse kogu maailma peale hingepõhjani. Kuna kurjad mootorraturid siiski ei hoia kokku. Ja ei patsuta õla peale. Vaid oh seda kurja - leiavad, et siiski mõni tegevus ei ole ilus.

Jube lapsik jutt on igatahes see viimane postitus. Kuid lapsesuu reeglina ei valeta, ning eks seal ole ka oma terake sees.
Mehed, kui te ei saa liikluses hakkama, siis sõitke bussiga. Bussijuht mõtleb Teie eest paar-kolm käiku ja võimalikku olukorda ette.
Aga tore on näha, et keegi siiski kaitseb väeteid jalakäijaid ja hapraid mootorratureid kurjade malmradiaatorite eest. Kuigi ma ei saa aru, millega need jalakäijad selle kohtlemise on ära teeninud.

Aga asja kallale.
Minu tähelepanekud parempoolsest möödasõidust. Hülgemöla.

Ärge sõitke paremalt poolt mööda. Siis ei rammi teid keegi ka äärekivisse. Või kui ka sõidate, siis ärge halage nagu kari eitesid, et teile tehti liiga. Mina sõidan vahel autoga ka. Tõesti. Ja ma ka ei oska oodata paremas reas sõites ahve kes tahavad paremalt läbi lipsata.

Ma olen vahel ka rooliga paremale tõmmanud, kui poisid tulevad parvega mõlemalt poolt. Ehk siis osad vasakult, ja osad paremalt. Vahel tundub, et nad tulevad mulle külge, vahel jälle, et teeks ise ruumi, et nad läbi mahuks. Ja siis ma avastan, et üks õnnetu hing elab mul paremal oma kangide otsas teepeenral, tavaliselt olen viimasel hetkel seda märganud. Õnneks. Siiani. Peksa pole ka saanud. Siiani. Ilmselt valitseb meie vahel omamoodi vaikiv kokkulepe, tema sai oma veast aru ja mina omast. Ma mootorraturina oleks ju pidanud ka oma paremat külge jälgima... Ja nii me lähemegi alati oma teed.

Ja kui veel heietada, siis on mu oma silme all üks õnnetu hing ennast bemmi tagauksest sisse sõitnud. Auto paremas reas, tsikkel paremalt läbi lipsamas. Aga oh häda, auto keeras paremale. Ja nii see tsikkel salto tegigi. Juht kündis asfalti. Nõme vaatepilt, tsikkel ei näe kõhu alt eriti ilus välja. Inimene kah ei näe asfaldil ilus välja. Õnneks piirdus temal see põrutatud põlvedega. Kahjuks oli suht ebanormaalne tsiklimees, ja ei sõitnud õnnetule autoomanikule pasunasse ega lõhkunud ta sõiduvahendit. Sai oma eksimusest aru.

Moraal.
Aga kogu jutu mõte on see, et saage aru, te ei ole üksi liikluses. Mõelge paar käiku ette. Arvutusmasin peab kogu aeg töötama. Vastsel juhul tulebki välja selline s**t olukord, kus keerate enda ja teiste elu perse, või lihtsalt keeruliseks. Mõelge ennem kui midagi teete. Me kõik teeme vigu. Õnneks on meil võimalus oma vigu parandada ja neid ka tulevikus vältida.

Kokkuvõte
Hellborni edasine käitumine pärast seda rammimist on tagajärg. Mille te ise põhjustasite oma käitumisega. Kui koerad on kannul siis ikka annan ma jalgadele valu. Ning ei mõtle ka kuhu ja kuidas ma jooksen. See on inimlik käitumine. Ülejäänud on tagantjärgi täppisteadus.

Mootorratas ei ole mingi püha lehm nagu ma siit teemast välja loen. See ei saa anda põhjust selliseks käitumiseks.

Royal Einfield 350 Classic

Simso

Lugemata postitus Postitas Simso »

riksx kirjutas:
Simso kirjutas:

Tõsine idioodi kari.
Ka mulle helistati ja küsiti kas tunnen neid tsikklimehi, kuna liigun palju tsikkliga ja ka tänu oma tööle tunnen enamus tsikklimehi siin väikeses linnas.
ÕNNEKS ei tulnud nimi tuttav ette... Häbi oleks teid tunda. Kui ka mulle kirjeldati lugu ära siis olin juba suht kindel, et see ei saanud meie punt olla, selliseid asju ei tee normaalsed inimesed. Loodan et saate karistuse politseist karmi.

Mis mehega tegu on, kes siin kõiki tunneb ??? Ja kas kuulasid mõlemad pooled ära, enne kui meid idiootideks kutsud ?????????

..... BLÄMA BLÄMA.....

Jah kuulasin, teie juttu olen ma kuulanud juba selle teema algusest peale ja mad max'i jõuk vers. 1 teemast kah lugedes olen aru saanud et üks vastik kamp tatte on endale tsikklid saanud. Võtke aru pähe ja kasvage suureks, lugege need 2 teemat otsast lõpuni läbi ja saate ise kah aru kui nolgilikult te käitute. Ma ei nimeta teid Pirogovi pundiks, kuna sealt tunnen mõnda isikut ja väga normaalsete inimestega tegemist, kuid teiekohta seda öelda ei saa. Mootorratas ei ole nalja-asi (eriti veel võimas ratas), see on tõsine taparelv kui sellega valesti käituda ja mõistust peas ei ole, seega palun... palun võtke mõistus pähe ja hakake normaalseteks inimesteks. Ja miks am võtan siin teemas üldse sõna? Sellepärast et olles ühe erapooletu iniemsega suheldnud (kes ei ole ei tsikklimees, ega usa raua fänn), olen ma suht kindel et te (tsikklitega kes liikusid) olete kogu toimunus süüdi. See erapooletu nägi nii mõndagi insidenti kõrvalt.
Sõnu oskate te tõesti ilusasti ritta seada, kasutage seda mõistust ka mõneks teiseks tegevuseks. Kõik teevad vigu, miks mitte seda tunnistada ja eluga edasi minna, poleks probleemi, aga järjepidevalt ajada oma joru on lihtsalt lollus.
Ja mis see siia puudub kes mina olen?

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

riksx kirjutas:

Ja kas kuulasid mõlemad pooled ära, enne kui meid idiootideks kutsud ?????????

Riksx, mina ja suht paljud inimesed veel kuulasid Sebari (teie esindaja) selgitusi Tartus. Mul on siiralt kahju, et sind ja veel mõnda kõva venda sel õhtul seal Sebarile toeks polnud, võib-olla sellest oligi tingitud kogu süü omaksvõtt ja tehtu siiras kahetsemine. Siiski, Sebari suhtes pretensioone pole - sai ilmselt asjast aru, vabandas ja lubas tehtu heastada. Küll aga võiksid sina ja teised musketärid korraks aja maha võtta ja mõelda mis järgus asjad on. Kas on mõtet ennast järjest piinlikumasse olukorda panna või teisi asjatult süüdistades kurja välja kutsuda.

Nagu ma aru olen saanud, siis pole teid mõtet isegi tinglikult Pirogovi pundiks nimetada, kuna seal kogunevad paljud ratturite seltskonnad, kellel pole teie lollusega miskit pistmist.


Alwayslate
Postitusi: 373
Liitunud: 16 Mai 2006, 17:08
Asukoht: Tallinn/Merivälja
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alwayslate »

1.küsimus ripub siiski õhus,millele nii mõnigi siin vastust tahaks.
Nimelt miks oli vaja peeglid autol minema lüüa ja numbrimärk suveniiriks võtta?
Teie kavatsused olid ju rahumeelsed nagu väidate.

Minsk->Jawa->Yamahaxj600n->Yamaha dragstar 650->Suzuki TL1000S->SV 1000 S-> TL1000R

kaherattaline

Lugemata postitus Postitas kaherattaline »

tegelikult võiks selle teema samahästi kui kinni ära panna, sest need inimesed kes oleksid pädevad aru andma siia nikuinii ei kirjuta :idea:

Kasutaja avatar

musttank
Postitusi: 117
Liitunud: 30 Dets 2005, 23:30
Asukoht: Tartu; Soome Tikkurila

Madmaxi punt Vol 2

Lugemata postitus Postitas musttank »

Tegelikult Sa Kaherattaline olid ju kyl targutama köva mees. Teadsid asjadest rohkem kui koik teised kokku.

Honda cbr 600 F4i 02.a. from the usa.
Buell Firebolt XB12R 04.a. samuti usast.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

kaherattaline kirjutas:

tegelikult võiks selle teema samahästi kui kinni ära panna, sest need inimesed kes oleksid pädevad aru andma siia nikuinii ei kirjuta :idea:

Hellborn osales isiklikult ju?


Jöhvikas

Lugemata postitus Postitas Jöhvikas »

Alwayslate kirjutas:

1.küsimus ripub siiski õhus,millele nii mõnigi siin vastust tahaks.
Nimelt miks oli vaja peeglid autol minema lüüa ja numbrimärk suveniiriks võtta?
Teie kavatsused olid ju rahumeelsed nagu väidate.

Sa vist ei loenud Hr. Hellborn'i postitust läbi. Usaldusväärne mees ise kirjutab nii. Tasub uskuda :wack:

Hellborn kirjutas:

mindi tagumise numbrimärgi kallale ( käis mõte peast läbi, et nüüd vist panevad põlema, kuna seal all on ka kütusepaagi kork).

Ma pakun, et kuna auto tahtis ära sõita, siis number oli antud olukorras ainuke info, mille järgi saab hiljem autot tuvastada.

Peegli kohta ei osaka midagi kosta.. juu selle mehe järgi see sinna ei sobinud. Nohh eks areodünaamiline gradient läks vähe paremaks ka :D


intz
Postitusi: 298
Liitunud: 10 Juul 2004, 09:50
Tsikkel: V POWAA
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas intz »

Jöhvikas kirjutas:

/../

Hellborn kirjutas:

mindi tagumise numbrimärgi kallale ( käis mõte peast läbi, et nüüd vist panevad põlema, kuna seal all on ka kütusepaagi kork).

Ma pakun, et kuna auto tahtis ära sõita, siis number oli antud olukorras ainuke info, mille järgi saab hiljem autot tuvastada.

/../

Eino loogish, kõike seda reg. märgiga seonduvat infot ei olnud ju võimalik ometi meelde jätta. Kui iga tsiklimees oleks olnud nii kõrgelt arenenud, et võimeline kasvõi ühe tähe või numbri oma mällu talletama, siis oleks ju kambapeale number meelde ja auto külge jäetud.. :wack:

Igaljuhul mulle, kes antud intsidendist kuskilt mujalt kuulnud ei ole, tundub kodanik Hellborni jutt palju loogilisem (ja ma olen tsiklifanatt). Seda siis paljalt selle (ja eelmise) teema põhjal.

On küll motomees liikluses nõrgem, aga sellegipoolest ei anna see talle rohkem õigusi kui teistele. Varsti oleme nagu neegrid või juudid, keda küll vähemal või rohkemal määral diskriminieeritakse/-ti, aga lõpuks panevad ikka terve maailma oma kepi järgi tantsima :)


Jöhvikas

Lugemata postitus Postitas Jöhvikas »

intz kirjutas:

Eino loogish, kõike seda reg. märgiga seonduvat infot ei olnud ju võimalik ometi meelde jätta. Kui iga tsiklimees oleks olnud nii kõrgelt arenenud, et võimeline kasvõi ühe tähe või numbri oma mällu talletama, siis oleks ju kambapeale number meelde ja auto külge jäetud..

Ma arvan, et kui sa kunagi tsikliga üle nipli paned (loodan et ei pane) ega sulgi see korrutustabel just peas ole. Adrenaliini laksuall arvatakse ja tehakse väga imelikke asju, nii et kes küsivad, et miks seda või teist oli tarvis, siis vennad vist ilmselt ei tea kukumisest suurt midagi

intz kirjutas:

Igaljuhul mulle, kes antud intsidendist kuskilt mujalt kuulnud ei ole, tundub kodanik Hellborni jutt palju loogilisem (ja ma olen tsiklifanatt). Seda siis paljalt selle (ja eelmise) teema põhjal.

See et ta ilusa/loogilise jutu paberile on suutnud panna on muidugi kiiduväärt, kuid see ei pruugi veel tõsi olla.

Foorumi põhjal tundub, et tegu on inimesega kes käib iga pühapäeval kirikus ja annetab iga kuu 3/4 oma palgast lastekodule..... ei tahaks uskuda et ikka nii on.

Teemat lugedes, tundub, et pada sõimab katelt. No võta nüüd kinni, kumb puhtam on.

Kasutaja avatar

PsychoDad
Postitusi: 319
Liitunud: 25 Nov 2003, 11:12
Asukoht: Kloostri taga metsas.

Lugemata postitus Postitas PsychoDad »

Ma loodan, et see on siin teemas mu viimane postitus. Aga jube tore on vaadata kuidas siia tekib "kahe-kolmepostimehi" kes valdavat inffi nagu nad oleksid seal ise olnud. Aga nad siiski omasõnutsi ei tea kahjuks midagi.

:roll:

Royal Einfield 350 Classic
Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Vidget »

Jöhvikas kirjutas:

Ma pakun, et kuna auto tahtis ära sõita, siis number oli antud olukorras ainuke info, mille järgi saab hiljem autot tuvastada.

Ega tsiklimeestelt aju nõudmine on tõesti liig, eriti kui on vaja meelde jätta 3 numbrit ja 3 tähte.

Let the good times roll.


Jöhvikas

Lugemata postitus Postitas Jöhvikas »

PsychoDad kirjutas:

Ma loodan, et see on siin teemas mu viimane postitus. Aga jube tore on vaadata kuidas siia tekib "kahe-kolmepostimehi" kes valdavat inffi nagu nad oleksid seal ise olnud. Aga nad siiski omasõnutsi ei tea kahjuks midagi.

:roll:

Ei pea olema mingi eriline tuumafüüsik, et lugeda postitusi :D

Vidget kirjutas:

Ega tsiklimeestelt aju nõudmine on tõesti liig, eriti kui on vaja meelde jätta 3 numbrit ja 3 tähte.

Kui sa koolis kaklesid, kas jätsid meelde mitu korda sa vastaselt parema või vasaku käega vastu nina said? Vist mitte. :twisted:

Minu arvates täiesti mõtetu on jahuda teemal, et kas oli raske 3 numbrit meelde jätta. Sellises olukorras, inimene ei ole suuteline midagi meelde jätma. See on teadlaste poolt tõestatud fakt. :wack:


TsikliMutt

Lugemata postitus Postitas TsikliMutt »

Pange ometi see teema lukku!!!!!!!!!!!!!
Kogu see kemplemine ja sõimamine oleks siin ju olemata kui Pihelgas poleks seda sõimu postitust siia pannud.
Sebar kohtus ju "tsiklimeeste" koorekihiga ja otsustati, et asi lahendatakse.
Ja sellele kes veel ei tea siis Madmaxi pundi postistus tekkis siia pärst seda intsidenti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Te postitate valesse teemasse seoses selle USA autoga! :)

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Moded- kas kahepostipostitajad mutid- tutid-jõhvikad postitavad taas tuttavatelt IP-delt? No on ikka ajukääpad!

Kasutaja avatar

PsychoDad
Postitusi: 319
Liitunud: 25 Nov 2003, 11:12
Asukoht: Kloostri taga metsas.

Lugemata postitus Postitas PsychoDad »

Vidget kirjutas:
Jöhvikas kirjutas:

Ma pakun, et kuna auto tahtis ära sõita, siis number oli antud olukorras ainuke info, mille järgi saab hiljem autot tuvastada.

Ega tsiklimeestelt aju nõudmine on tõesti liig, eriti kui on vaja meelde jätta 3 numbrit ja 3 tähte.

Usakatel on ju 2 numbrit ja 3 tähte. See lööb kompuutri segamini.

Royal Einfield 350 Classic
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

üldsusele vastu tulles...LUKKU!

pretensioonid mulle või mõnele teisele modele teretulnud.

Vahest sõidan ja teen asju.
Suletud

Mine “Fleim”