Kas inimestel tõesti raha otsas.

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

No nüüd loksus paika :twisted:



Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Teema algataja
ristoj1
Postitusi: 63
Liitunud: 06 Juul 2007, 13:00
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas ristoj1 »

Tegelikult mida tahaks teada,oleks see,kuidas asja müüa turuhinnaga,odavalt oskab igaüks müüa!!!nt toon saksast auto panen turu kõige odavamlt müüki ja läinud ta ongi.aga kuidas müüa õige hinnaga asja,on siin mõni hea müügimees kes oskaks rääkita.kogemus 2006 aasta jaanuari Chrysler grandvoyageri 3,3bens auto hind kokku oli vist 740k müüsin see suvi maha 240-ga :)) äri missugune,Mõne asja hind kukubgi 100 aastas või rohkem aga,mootorratas mis maksab 150k ei sa ju kukkuda 2 aastaga 100 peale või on see reaalne

#52
Kasutaja avatar

heimland
Postitusi: 236
Liitunud: 14 Aug 2006, 17:43
Tsikkel: cbr600rr
Asukoht: eesti tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas heimland »

Oot aga see ju 4-ja aastaga.Miks mitte

Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Risustan veel korra Su teemat, aga näita mulle ka seda 740k maksvat grand voyageri,oleks kohe südamest huvi mis sellel rüüsleril sellise raha eest küljes oli.

Aga Sinu teema juurde tagasi tulles, siis mis teeb sinu arust ühest tavalisest R1st selle et hind ei peaks kukkuma? HD on olnud läbi aastakümnete nimi, mille eest makstakse ja makstakse palju...kuid hetkel on isegi HD hinnad kukkunud ja mitte just vähe...miks peaks ühe yamaha hind siis püsima?

Loud pipes save lives!!!

Willie
Postitusi: 150
Liitunud: 17 Jaan 2004, 09:14
Tsikkel: FLH
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Willie »

ristoj1 kirjutas:

... olen isegi kinnisvaraga veic tegelenud ja mõned majad ja korterid müünd,kui oodata läheb ikka ära,ei mõista just seda paanikat turul kas tõesti on majandus kriis ukse ees...

Kui oled tegelenud ja pisutki jälginud turutendentse, siis kriis ongi käes, ammugi enam mitte ukse ees. Kui kinnisvarahinnad langevad kümneid protsente, siis ainuke turg mis tõuseb on inkassoteenuste osutajate oma. Arendajad kukuvad vägagi valusalt, raha tsiklite soetamiseks on küll see üsna viimane kulutus. Siit tagant ootagi erihuvidega ostjat.

Ka mulle meeldiks oma tavaari eest saada neli mustmiljonit, kuid tänane reaalsus on teine, mis põhjustas ka sinu topicu.

Pilt
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

ristoj1 kirjutas:

aga kuidas müüa õige hinnaga asja

Õige hinnaga sa seda müüa ei saa, sest peale sa ei taha maksta aga õige hinnaga sa ostsid selle ise. Kuhu jääb siis sinu toomiskulu ja mõte sellega üldse tegeleda. Lihtsalt pead istuma ja lolle ootama.


Teema algataja
ristoj1
Postitusi: 63
Liitunud: 06 Juul 2007, 13:00
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas ristoj1 »

targale siis selgituseks
Chrysler grand voyager täis laksus 640 000.-eeki
Sinna lisandus astelauad,xenonid 2x,mobikit,võimedid,kõik kõlarid ära vahetatud,gps väljund,lisatuled,tagumistele istmete istesoojendus,täis pigimati ring,parkimis andurid ette ja taha,need on lisad mida ie sa esindusest tellida.jal õplik hind jäi 700 peale.mis seal keerulist on risu on ta siiski sellele ei vaidle vastu.

#52
Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Vidget »

ristoj1 kirjutas:

Tegelikult mida tahaks teada,oleks see,kuidas asja müüa turuhinnaga,odavalt oskab igaüks müüa!!!nt toon saksast auto panen turu kõige odavamlt müüki ja läinud ta ongi.aga kuidas müüa õige hinnaga asja,on siin mõni hea müügimees kes oskaks rääkita.kogemus 2006 aasta jaanuari Chrysler grandvoyageri 3,3bens auto hind kokku oli vist 740k müüsin see suvi maha 240-ga :)) äri missugune,Mõne asja hind kukubgi 100 aastas või rohkem aga,mootorratas mis maksab 150k ei sa ju kukkuda 2 aastaga 100 peale või on see reaalne

Turuhind kujuneb nõudluse ja pakkumise käigus. Aga miks ostetakse tsikleid? Sina ehk raha kokku ajamiseks, aga enamasti ostetakse ikka "fiilingu" saamiseks. Ja see on "priceless", seega ei tasu vinguda raha üle.

Let the good times roll.


Teema algataja
ristoj1
Postitusi: 63
Liitunud: 06 Juul 2007, 13:00
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas ristoj1 »

:twisted:

Viimati muutis ristoj1, 17 Mär 2008, 00:07, muudetud 1 kord kokku.
#52

Teema algataja
ristoj1
Postitusi: 63
Liitunud: 06 Juul 2007, 13:00
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas ristoj1 »

ma panin teema püsti,et saada arvamust,te krt tembeldate mind siin ja laidate......Mis point sellel foorumil on,et inimene saaks küsia arvamust,kas ma panin pealkirjaks,et mis te minust arvate?????perssse ma õtlen,pange se teema luku juba

#52

Teema algataja
ristoj1
Postitusi: 63
Liitunud: 06 Juul 2007, 13:00
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas ristoj1 »

Foormu:esitad küsimuse saad ka erinevaid arvamusi-kas olen asjateset õieti aru saanud.
Või et küsin küsimuse-võetakse kõigepealt isik ette,kes küsis miks,millal jne,vihaseks ajab selline mull mis aetakse üles,teemakohased vastused igati oodatud ja tänuväärsed.Kuid kõik ülearuline võiks endi teada hoida.

#52
Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas efendi »

Ristoj1 - talitse ennast, selle foorumi kasutamine ei ole kohustus.

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

Vidget kirjutas:

sest nagu Kommionu näitas, siis isegi -18K allahindlust tehes(% sealt ei julgegi arvutada) on kasum siiski olemas. Ehk siis oldmoped'i jutus on pointi!

Vot nüüd panid lurinal puusssse!!!! Pole küll arvutanud, kuid ilmselt on selle rattaga ikka 3-5tuhhi miinuses... :evil:

Aga vahet pole... Raha investeerisin kohe edasi, kuskohast lähiajal olulist kasumit oodata... :wink: Seega antud turusituatsioonis nii väikese miinusega müük on ikka suht positiivne....

Sõida... ja ära MÖLISE!!!

Teema algataja
ristoj1
Postitusi: 63
Liitunud: 06 Juul 2007, 13:00
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas ristoj1 »

Kas saaks teema lukku?

#52

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Vene aeg on möödas, kui uue auto müüsid kolmandiku kallimalt maha. Viimase 8 aasta jooksul on minu kasutuses olnud uuest peast soetatud ainult autode väärtus kukkunud kokku summas mis hakkab seitsmekohaliseks muutuma. Tegelikult vähekasutatud asja, mis esimese kukkumise ära kukkunud on lõppkokkuvõttes palju kasulikum vaadata.
Loogiline ju, et aastatega väärtus langeb ja hinna kasutatud asja hinna dikteerib lõppude lõpuks ikkagi turg, mingil määral ka müüdav ese ise.
Ei pea ju mingi geenius olema, et ette ennustada, mis nende porgandipõllule ehitatud pappmajade hinnad tegema hakkavad...

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

ristoj1 kirjutas:

targale siis selgituseks
Chrysler grand voyager täis laksus 640 000.-eeki
Sinna lisandus astelauad,parkimis andurid ette ja taha,need on lisad mida ie sa esindusest tellida.

Mitte ei mõista miks sa lisa parkimisandurid paigaldasid??? Need ju limited voyageril standardvarustus....

Sõida... ja ära MÖLISE!!!

tarx76

Lugemata postitus Postitas tarx76 »

On üks ütlus: "Pole midagi ohtlikumat, kui edukas minevik".

Aga müügi kohapealt, vaadake mis ilm väljas on, ei teki ju mingit emotsiooni minna tsiklipoodi ja hakata endale ratast valima (loe:ostma). Sest tahaks ju kohe sõita. Tuleb päike välja, sooja 10 ringis, küll kliente tuleb.

Kui eelmisel aastal korjati tsikliäride poolt üles see n.ö."loll raha", siis selle aasta kliendid on valivamad.

T.

Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

tarx76 kirjutas:

Kui eelmisel aastal korjati tsikliäride poolt üles see n.ö."loll raha", siis selle aasta kliendid on valivamad.
T.

Kui eelmistel aastatel ostis motika ikka soome ehitaja, siis nüüd saavad nad parimal juhul vaid kuukaardi osta... Pole vaja seda teemat lukku panna....

Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

xxram
Postitusi: 22
Liitunud: 19 Juul 2004, 14:10

Lugemata postitus Postitas xxram »

ristoj1 kirjutas:

Foormu:esitad küsimuse saad ka erinevaid arvamusi-kas olen asjateset õieti aru saanud.
Või et küsin küsimuse-võetakse kõigepealt isik ette,kes küsis miks,millal jne,vihaseks ajab selline mull mis aetakse üles,teemakohased vastused igati oodatud ja tänuväärsed.Kuid kõik ülearuline võiks endi teada hoida.

Esiteks on siin tegemist puht Eestlasliku ristilöömisega ja seda enamasti igas teemas mis siin algatada. Ma kaalun tavaliselt kolmkümmend kaheksa korda enne kui siin suu lahti teen. Lihtsalt põhjusel, et härradele mitte liiga palju rõõmu valmistada.

Teiseks meeldib mulle ära ütlemata Habibi tarkuse tera
Habib kirjutas:

...motofoorumis kurdetakse et tsiklid on liga odavad...

tramaeivõi

Ehk siis äkki raiusid natsa valet puud. Mina, kui inimene kellele enamus siin kirjutajaid palka maksab ei jõua siiani 125Kg ratast osta ja kui nende hind 95Kg langeb on see puhas õnn mulle. Näe mina võtsin ja ostsin OKSJONILT kukkunud Gixxeri. Kuna käed käed kasvavad välja sealt kus vaja (mitte p*****t) on varsti pill koos ja uued lepavõsad ootamas. Vaatasin ka sügisel sinu hinna klassis rattaid aga ainult lootuses, et hinnad kukvad veel. Ei kukkunud minu rahakoti tasemele. Seega igale rattale (isegi kukkunud), autole, korterile ja majale on ostja. Hinna reguleerib turg või see kui kiire müügiga on. Kui inimesed müüvad odavamalt kui PEAKS juu on neil siis põhjus.

Jõudu.

Honda REVERE - 600 gixer - leppavõssa, 600 gixer, FZ-1
telf: 5123153

tarx76

Lugemata postitus Postitas tarx76 »

Eelmisel aastal, kui ratta ostsin, siis müügimees rääkis, et tüüp, kes mu rattast siis ilma jäi, ostis endale ca 200k sulli eest Intruder 1800, mis salongis seisis. Vend olevat endale esimeseks rattaks tahtnud C800, aga noh kuna ma olin selle juba ära äsanud, võttis järgmise mis kohe saada oli. Nice stuff!
Sõidan iga päev Tln ja Paldiski vahet ja igast autosid tuleb vastu, viimasel ajal kohe päris palju Dacia mudeleid....

Kasutaja avatar

xxram
Postitusi: 22
Liitunud: 19 Juul 2004, 14:10

Lugemata postitus Postitas xxram »

Näe ristoj1 kõige lihtlabasem seletus sinu küsimusele on siin - Kuulutus Auto24:
Vahetuse võimalus: настрой матерьялы
http://www.mototehnika.ee/webcache_kasu ... ka_ee.html[/quote]
:roll:

Honda REVERE - 600 gixer - leppavõssa, 600 gixer, FZ-1
telf: 5123153
Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Lugemata postitus Postitas sang »

ristoj1 kirjutas:

ei põle mul nii konkreetselt lihtsalt häiris turul situatsioon kus kõiki hindasi alla lastakse paaniliselt,nii autode kui siklite.Mul old see terve talve müügis,on ka pakkumisi tuld igasugseid kuid olen jäänud oma hinna juurde.lihtslt vaatan üldsit turgu!usun ka seda et igale asjale on alati ostja,nii on ka alati old,olen isegi kinnisvaraga veic tegelenud ja mõned majad ja korterid müünd,kui oodata läheb ikka ära,ei mõista just seda paanikat turul kas tõesti on majandus kriis ukse ees.
Siis torman kohe laenukontorit avame,kui asi nii kaugel

Sa ajad segi kaks asja: hinnasildi ja turuhinna. Kuskil kuulutuses pakutud hind ei ole tavaliselt see hind, millega tehing sõlmitakse. Vahepeal küll Eestis selline anomaalia eksisteeris eelkõige kinnisvara valdkonnas, kuid see ei ole normaalne ja püsiv nähtus. Praeguses turuseseisus saad sa igalt maaklerilt vähemalt 10% alla aint selle eest, et sa talle helistasid. Sama seis on ka muudes valdkondades, kus pakkumine on suurem kui nõudlus. Ja, usu mind, R1 turul on pakkumine suurem kui nõudlus. Müügitegevus ehk mõlemale osapoolele sobivas hinnas kokkuleppimine ei ole turusolkimine.

Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana »

http://pub.stat.ee/px-web.2001/Dialog/Saveshow.asp
mida?
statistikaamet, ESMASELT REGISTREERITUD SХIDUKID --- Sхiduki tььp, Aasta, Nдitaja ning
Kuu


Teema algataja
ristoj1
Postitusi: 63
Liitunud: 06 Juul 2007, 13:00
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas ristoj1 »

to kommionu,,2006 aastal veel ei olnud baas varustuses.aga võin ka kinnitada et,silber autot ümbritseb aia asemel voyagerid rida,mis on nagu eluaegne kinnisvara,eriti bensukad.

#52
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Lugemata postitus Postitas piiks »

Aga mis siin pikalt arutada. Vaadake uute autode müüginumbreid võrreldes eelmise aastaga. Päris täpset statistikat ei ole, aga ilmselt on ka palju ratta ja muu hobitehnika soetajaid teinud seda liisingu/laenu rahaga. Praegu leanamine väheneb hoiustamine tõuseb. Lisaks üleüldine s**t majanduslik seis maailmas, jne.
Raha ei ole otsas, aga vaba raha on turul kordades vähem, kui eelmine aasta. Kulutused eluasemele ja toidule on tõusnud märkimisväärselt. Loomulikult hoitakse hobide pealt kokku.

Vaatasin ka natuke hindasid ja mind tegi olukord igatahes rõõmsaks. Müüki on tekkinud palju eelmine aasta uuelt ostetud tehnikat, suht soodsate hindadega. Peab hakkama midagi valima.

Turg on pöördunud oluliselt normaalsemasse suunda. Ma saan ostjana valida jälle ja ka hinna üle kaubelda ;)

Eelmine aasta oli ikka ebanormaalne. Hea, kui sulle hinnapakkumistki viitsiti teha.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

piiks kirjutas:

Praegu leanamine väheneb hoiustamine tõuseb..

Vat ei usu et hoiustamine tõuseb või tõusis... laenamine väheneb tänu karmistunud laenutingimustele...

piiks kirjutas:

Kulutused toidule on tõusnud märkimisväärselt.

Vat jälle ei usu... Kulutused toidule on jäänud samaks (hind on tõusnud ja ostuhuvi on vähenenud)...

Turg on tõepoolest normaalsusele pööranud ja saab laupäeva hommikul rahulikult magada ja Soomest saabuvad "ehitusspetsid" on täiesti kadunud...

NB: Lõpetan igasuguse motikabisnessi ja seepärast võib vedelevatele ratastele "selle hinnaga ostan" pakkumisi teha...

Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

seroi
Postitusi: 198
Liitunud: 04 Juul 2006, 00:11
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas seroi »

ristoj1,
saa aru, et turuhind kujuneb pakkumise ja nõudluse koosmõjus. Motiveeritud ostjad alandavad hinda siis kui küsitava hinnaga ei õnnestu kaupu realiseerida ja vastupidi - kui nõudlus ületab pakkumist, tõstetakse hinda. Lihtne vastus sinu algselt püstitatud küsimusele. See, et sina arvad, et hinnad on liiga odavad, on sinu personaalprobleem. Ja ka see, mida teised arvavad, pole ju turu toimimisel oluline. Kui oled õppinud enam-vähem talutavalt kirjutama(sinu postitused on kaugel sellest) ja normaalselt suhtlema, ürita leida aega ka majanduse toimimise alustega tutvumiseks. Loe näiteks mõni mikro- ja makroökonoomikaraamat läbi, kui hästi läheb, siis hakkad kunagi midagi aru ka saama :)

PS. Kui suudad, siis palun ära hakka jälle karjuma ja teema lukustamist nõudma.

Kasutaja avatar

Kännu
Postitusi: 66
Liitunud: 18 Mär 2007, 17:51
Tsikkel: Honda Shadow 750
Asukoht: Berliin

Lugemata postitus Postitas Kännu »

ristoj1 kirjutas:

Tegelikult mida tahaks teada,oleks see,kuidas asja müüa turuhinnaga,odavalt oskab igaüks müüa!!!nt toon saksast auto panen turu kõige odavamlt müüki ja läinud ta ongi.aga kuidas müüa õige hinnaga asja,on siin mõni hea müügimees kes oskaks rääkita.kogemus 2006 aasta jaanuari Chrysler grandvoyageri 3,3bens auto hind kokku oli vist 740k müüsin see suvi maha 240-ga :)) äri missugune,Mõne asja hind kukubgi 100 aastas või rohkem aga,mootorratas mis maksab 150k ei sa ju kukkuda 2 aastaga 100 peale või on see reaalne

Kui sa ostad Saksast ja paned siin kõige odavamalt müüki ja ikka veel kasumit teenid oled sa ju või sees ja müünud üle turuhinna ning halaks, et 2x hinnaga enam müüa ei saa, pole mingit põhjust.

Kurat kas sellist Euroopat me tahtsimegi? Ostja ostabki turuhinnaga, ainult, et turg ei võrdu vaid Eestiga. Kui siinsed hinnad ei vasta ootustele ja kirvest pannakse, toob tahtja oma kauba ise Saksast turuhinnaga (mis on lihtsam kui arvata osatakse) ning müüjal ei jäägi muud üle kui hind samale tasemele ehk siis nö. õige hinnani lasta kui müüa tahab. Miks ma peaks sinu käest kallimalt ostma kui ma seda Saksast võin teha? Järelikult sul ikka ei ole nö. õige hind vaid oled lihtsalt ahne. Kõvasti üle turuhinna jah enam müüa ei saa. Miks üldse peaks vanu risusid Saksast vedama kui meil siin Eestiski neid küllalt mis müümist ootavad? Sest müüjad on liiga ahned ja kujutavad endale ette nagu annaks nad asjale mingit lisaväärtust kui paar hooeaga siin ringi kärutavad oma saksast toodud tsikliga, et selle eest kallimat hinda küsida.

Tere tulemast Euroopasse!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”