kes Tartus Soinastes politsei eest põgenes?

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Säga »

minuarust ütlesid klassikud sellise asja kohta: " Sõida, ja ära mölise!"
Eile sõideti minust ka linnavahel mööda, nagu sittuvast kassist... kuigi enda kiirus oli ka seal 80 kandis... Ainuke mõte oli sellepeale, et "Kurat... noorus on ikka hukas :D "



SYLB
Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pitbull »

kontrollitud kihutamises ei ole midagi halba ju :twisted: ...

PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,
Kasutaja avatar

Pira
Postitusi: 255
Liitunud: 07 Juul 2005, 12:10
Tsikkel: Yamaha YZ250F
Asukoht: Läänemaa
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Pira »

Nongrata kirjutas:
Pira kirjutas:
Nongrata kirjutas:
Pira kirjutas:

Siinkohal noomiks hoopis "POLITSEID" kes teostasid ohtlikut jälitustegevust mis on keelatud ja ...

Politsei eest ära sõita on lubatud???

MNJAHHHHHHH!!!

Üks loll ees ja teine järgi .....sedapspidi oli minu väljendus ja ära aja seda oma mõttelaadiga segi....... :twisted:

Mis sõnumit sa edastada püüad?? Politsei eest ärasõit elunormiks või a la 150+km/h= tegija?

Ma ei oska sind millegagi aidata ....
EDU!!!

Kasutaja avatar

Tips
Postitusi: 285
Liitunud: 09 Aug 2007, 16:59
Asukoht: Kawa zx-6r

Lugemata postitus Postitas Tips »

Krt äkki tuli see kõnealune rattur just ühe naisterahva juurest, kelle abikaasa juhtus just politseis töötama ja omas Vitarat. Vaevalt kroomi mehed oleks ootama jäänud. Küll nendest kroomidest oleks kah oma 160 välja pigistatud, nii et pisar voolab.


bikefan
Postitusi: 585
Liitunud: 09 Juul 2004, 17:38
Tsikkel: VN1500 Nomad
Asukoht: Karksi-Nuia

Lugemata postitus Postitas bikefan »

taavik kirjutas:

s*** juhus et ment ette jäi. .... kui sul 200 sees on, siis igaljuhul tasub eest ära sõita, eriti kui mõni vend veel vitaraga on. .... Mina oleks sama teinud,

Normaalne mees!

-Since 2002-
Iž: PL.5,
Suzud: GS500, GSX-R600, VZ800, RM250, RM125
Kawad: ZX-6R, VN750A, VN800A, VN800B, VN1500
Yamud: XTZ660, FZ600S
Kasutaja avatar

Nongrata
Postitusi: 374
Liitunud: 19 Juul 2005, 10:25
Tsikkel: Kawasaki ZZR1100
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Nongrata »

Pira kirjutas:
Nongrata kirjutas:
Pira kirjutas:
Nongrata kirjutas:

Politsei eest ära sõita on lubatud???

MNJAHHHHHHH!!!

Üks loll ees ja teine järgi .....sedapspidi oli minu väljendus ja ära aja seda oma mõttelaadiga segi....... :twisted:

Mis sõnumit sa edastada püüad?? Politsei eest ärasõit elunormiks või a la 150+km/h= tegija?

Ma ei oska sind millegagi aidata ....
EDU!!!

Kes abi palus?


Teema algataja
iccce

Lugemata postitus Postitas iccce »

mnjah....kahju, et seaduseid ei austata....aga mina tõesti, ainult rääkisin seda mida nägin. Kiirused võiksid jääda suletud radadele, hulljulgeid tapariistu meie teedele pole vaja, oleks peaaegu sellele hullumeelsele ette keeranud, viimasel hetkel sain pidruid blokki. Küll mingi hetk omad vitsad peksavad, kas siis hauas või trahvi alusel. Ja siis pole enam kedagi süüdistada peale enda. Paljud teist autoga eest politseil sõidaksid, küsin ma selle peale. Sellised hulljulged imetsillid viivadki tsiklimeeste mainet alla ning kõik teised peavad selle pärast nende tekitatud sitta sööma...

Jääb mõni tee ääres mängiv laps või koolis koju minev nooruk tsikli alla, mida te siis teete, siis on ka okei 150km/h politsei eest ära kihutada. Ja soinaste tänav ei ole teab mis korras kah, et üldse seal põgeneda, auk augu otsa.

Grat job, sõitke oma baikidega 200 seina, kui liiklusseadusi ei tea! Igasugune seaduserikkumine on taunitav....Saan aru, kui on sirge tühi maantee....laske käia proovige oma mootorratast, aga need kiiruskatsed võiksid jääda siiski ohutumasse kohta kui linnasisesele elamurajooni, kus on s**t tee.

Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Säga »

Ema, anna padruneid....

SYLB
Kasutaja avatar

Divikas
Postitusi: 488
Liitunud: 29 Mär 2007, 15:04
Tsikkel: XLV 750R, TT600R, TT 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 43 korda

Lugemata postitus Postitas Divikas »

Ema, anna padruneid....

Pole padruneid vaja, teatud kontingent sõidab ennast sodiks varem või hiljem. Minge käige taastusravides ja närvikliinikutes ja ajage natuke juttu noorte meestega, kes endale sülle kusevad ja voolikuga söövad. Sinna tuleb iga nädal keegi lisaks.

Mis aga sita keema ajab on see, et tapetakse ja sandistatakse ka teisi ja õigustatakse veel lisaks. Idiootidest pole maailmas kunagi puudust olnud.

http://motoreisid-motoreisid.blogspot.com/
Ida-Euroopa 2007, Ida-Euroopa 2008, Kesk-Aasia 2009, Kesk-Aasia 2010, Norra - Kaucasus 2011, Kaug-Ida - Mongolia 2012, Russkii Sever 2015, Pamir Highway 2016, Ukraina Karpaadid 2017, Koola poolsaar 2018, Volga jõgi 2019, Soome TET 2020, Skandinaavia 2021, Norra-Rootsi 2022
Kasutaja avatar

canis lupus
Postitusi: 105
Liitunud: 03 Aug 2006, 14:45
Tsikkel: Super Blackbird, Minsk 125*2
Asukoht: Brüssel

Lugemata postitus Postitas canis lupus »

No ma tavaliselt sõidan kogu aeg põhja gaasiga, ainult mõnes kurvis võtan veits hoogu maha. Nii ikka väga kõva - adreka laks on nii hea, et tsiklitki ei pea tankima. :twisted:

Politseid ei näe kuna ühest silmast pime ja teine -7, kuid ranne veel terve nii, et gaasi keeramist ei sega.

Ma sõidan hästi kiiresti selle pärast, et siis olen vähem aega tee peal ja ohustan vähem teisi inimesi. On ju loogiline????

BLACKBIRD
CBR 600 F
TZR 125
JAWA
VOSHOD
MINI
Kasutaja avatar

Bladyhell
Postitusi: 1024
Liitunud: 12 Apr 2006, 19:25
Tsikkel: K1200S

Re.

Lugemata postitus Postitas Bladyhell »

Ma pean kahetsusega märkima, et "Märka mootorratturit!" teemaga tegeledes oleme autojuhtidega suheldes põrkunud probleemi otsa, et mõni neist arvab, et kõik tsiklisõitjad on M*D ja V**D suure algustähega.

Laskumata teemasse, et "kes meist poleks kiirust ületanud" jne , siis teinekord on siiski nukker sellist ülalviidatud üldistust kuulata. Igasugu eest ära sõitmine ja ülbitsemine tuleb kõigile motomeestele kahjuks bumerangina kuklasse. Vähemalt avalikult kiidelda ja laiata ei ole siin midagi - kui julged teha siis vastuta.

K1200S

Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Julge »

Pange juba ometi kinni see teema!
Mõttetu vaidlus "tegijate" ja "padjaklubi" vahel.

Ime et meil see ühiskond üldse veel nii normaalne on sellise suhtumise peale. Ah, saavad vanemaks, ehk tuleb mõistus pähe. Ja kõigil ilmselt ei tulegi, sest rinkat sõidavad reeglina mehed, kel haridust vähe üle kolme klassi külakooli. "Tõelised tegijad" sõidavad võidu "mentidega". Eks vikatimees aitab siin politseid õnneks...

JA ÄRGE PALUN VASTAKE SELLELE POSTILE!!! :evil: :evil: :evil:

tramaivõi! :evil:

Kasutaja avatar

markku
Postitusi: 203
Liitunud: 13 Nov 2007, 16:17
Tsikkel: VFR 700F fighter
Asukoht: tartu

Lugemata postitus Postitas markku »

jep mõtetu lugu ja mõtetud tegelased ostke lahjemaid rattaid :lol: :lol:

Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

KIBU kirjutas:

KUID on ka normaalseid inimesi siiski kes tunnevad oma ratast ja enda piire ja oskavad hinnata liiklusolusid jne.

Aga kui teised liiklejad ei tunne sinu piire ja ei oska hinnata sinu kiirust?
Aamen!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”