Miks sõita grupis?

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Miks sõita grupis?

Lugemata postitus Postitas mella »

Lugedes neid tallinna ja pärnu paraadi teemasid ja ei saanud mina aru..
MIKS on vaja sõita grupis?
Või miks on vaja koguneda lihtsalt niisama sõitmiseks gruppi?
Või miks on vaja kusagilt ära sõitmiseks koguneda gruppi?

Eelmise aasta Linnavalitsuse eest toimunud üritusest ma sain aru - eesmärk oli tõmmata tähelepanu ja sellega koos ka teadvustada Järvevana ülesõidu ohtlikkust. Suur kogus tsikleid oli nagu kaaluks avaldusele.

Aga miks on vaja tipptunnil linn ummistada, et Raekoja platsil torud tühjaks kõmmutada?


rattaletõmmatud
Postitusi: 451
Liitunud: 23 Juul 2007, 22:01
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas rattaletõmmatud »

sest see on kift ja lahe, aga kui sulle ei meeldi siis sa ei hakkagi aru saama, samuti kui kindlasti mõned ei saa aru mis mõnu on üksi sõita. maitsed on erinevad.

...nagu ratta peal...
Kasutaja avatar

Habib
Postitusi: 303
Liitunud: 05 Jaan 2006, 09:35
Tsikkel: Suzuki V-Strom
Asukoht: Tallinn/Tartu

Lugemata postitus Postitas Habib »

  1. Tähelepanuvajadus
  2. Kuuluvusvajadus

Neilsamadel põhjustel hakavad värsked rattaomanikud endale kibekiiresti 3-liikmelisi MC-sid meisterdama :twisted:

Viimati muutis Habib, 02 Mai 2008, 10:22, muudetud 1 kord kokku.
Lambad on siin ja... lambad on sääl...

wtking

Lugemata postitus Postitas wtking »

Samas võid sa ju küsida, et miks on üldse paraade tarvis. Ka 24. veebruaril Pärnus liiklus täiesti seisis. Minuarust oleks see kehvem variant, kui eile oleksid kõik üksinda tulema hakand Tallinnast või mujalt, nii grupis sõites järgiti vähemalt korralikult reegleid ja nagu ei segatud ju kedagi.


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Mella, ma olen kunagi ühe enduro tripi kaasa teinud ja selles grupis olid sa ise ka ju. Ma ei usu et ei meeldinud, minu seisukoht, et oli vägagi "viis" päev, oma 30-40 nägu oli koos ja üksi paugutades poleks selles päevas miskit erilist olnud :wink:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Mella - kõigest siin ilmas ei peagi aru saama, võta seda grupisõitu nagu loodusnähtust 8) . Minule ka ei meeldi suures grupis sõita aga paar korda aastas motoparaadil osaleda on normaalne. Lihtsalt selline tava.

terv
kris.
XVZ-13 TF - Bgi Blue Light

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Noh, enduuro tripp on üks asi. Seal saab tavaliselt naha ikka nii märjaks, et teenitud puhkepausid on marjaks ja siis ju hea kaasvõitlejatega muljetada (on ka muljeid) ning ega üksi päris metsa eriti ei tasukski minna turvalisuse mõttes.

Aga mis pointi on 10-kesi mööda Vabaduse puiesteed foorist-foorini nühkida ma küll aru ei saa ega vist hakkagi saama.

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

mx77 kirjutas:

Aga mis pointi on 10-kesi mööda Vabaduse puiesteed foorist-foorini nühkida ma küll aru ei saa ega vist hakkagi saama.

Vabaduse puiestee on lihtsalt üks võimalus linnast välja, avatud tee peale pääsemiseks. Enamus rattureid väldiks seda kui oleks mingi mõnusam alternatiiv ...

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana »

vabandage rämeduse eest, aga inimesel on üldjuhul karja instinkt.
vist oli biker.ee kasutaja capten sloogan, et üksik on nõrk

Kasutaja avatar

Teema algataja
mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

piloot kirjutas:

Mella, ma olen kunagi ühe enduro tripi kaasa teinud ja selles grupis olid sa ise ka ju. Ma ei usu et ei meeldinud, minu seisukoht, et oli vägagi "viis" päev, oma 30-40 nägu oli koos ja üksi paugutades poleks selles päevas miskit erilist olnud :wink:

Alternatiiv sellele tripile oleks olnud kaardi järgi orienteerumine. Miks endukad metsas pundis sõidavad?

  1. Enamasti teavad lahedat rada paar esimest, kelle järel teised sõidavad.
  2. Näed teiste vigade pealt ennast parandada
  3. saad teiste apsakate üle naerda.
  4. Sulle tullakse alati appi, kui kinni jääd või metsa vahele satud (ehk siis vigasena metsa ei jää).

Milline nendest punktidest maanteel või linnatänaval pidevalt kasutamist leiab?
Ei leita raekoja platsi üles? või on pidevalt keegi käpuli?

Või on see mingi omalaadne "tugitoolisport", et käiakse õhtuti linna vahel ennast näitamas ja siis mõned korrad aastas näidatakse paraadil, mis õhtuti linnas õpitud?

Kasutaja avatar

Teema algataja
mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

kris. kirjutas:
mx77 kirjutas:

Aga mis pointi on 10-kesi mööda Vabaduse puiesteed foorist-foorini nühkida ma küll aru ei saa ega vist hakkagi saama.

Vabaduse puiestee on lihtsalt üks võimalus linnast välja, avatud tee peale pääsemiseks. Enamus rattureid väldiks seda kui oleks mingi mõnusam alternatiiv

Siis kiirelt käiakse ;) nii harva, kui mul kesklinna liiklusse asja on, näen ma seal mitu korda erinevast suunast tulevat samu tsikleid. Nagu liinibussid Viru-Pirita-Viru ja Järve suunal.

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

  1. Kehtib ka maantee peal - "Huvitav tee, lähme sõidame"
  2. Kas maanteel sõites ei tehta vigu? Küll harvemini aga siiski.
  3. Sama.
  4. Kuigi maanteerattad on üldjuhul vastupidvad ei ole see grupisõidul mitte vähetähtis argument.

Jäid reede õhtul kuhugi hiljaks või oli mingi muu probleem, ei saanud Raekoja platsis rahulikult õlut libistada? Saad üle, pole häda midagi :-).
Saad vist ka ise aru et mõttetu teemaarendus ... aga ega täna vist kellegil erilist tööisu ei ole :lol: .
Muuseas, mina ei saa aru miks peaks mootorrattaga mudas püherdama ... kas meil ei ole piisavalt häid teid :twisted: .

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

mella kirjutas:

Miks endukad metsas pundis sõidavad?

  1. Enamasti teavad lahedat rada paar esimest, kelle järel teised sõidavad.
  2. Näed teiste vigade pealt ennast parandada
  3. saad teiste apsakate üle naerda.
  4. Sulle tullakse alati appi, kui kinni jääd või metsa vahele satud (ehk siis vigasena metsa ei jää).

Milline nendest punktidest maanteel või linnatänaval pidevalt kasutamist leiab?
Ei leita raekoja platsi üles? või on pidevalt keegi käpuli?

Või on see mingi omalaadne "tugitoolisport", et käiakse õhtuti linna vahel ennast näitamas ja siis mõned korrad aastas näidatakse paraadil, mis õhtuti linnas õpitud?

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

mella kirjutas:
kris. kirjutas:
mx77 kirjutas:

Aga mis pointi on 10-kesi mööda Vabaduse puiesteed foorist-foorini nühkida ma küll aru ei saa ega vist hakkagi saama.

Vabaduse puiestee on lihtsalt üks võimalus linnast välja, avatud tee peale pääsemiseks. Enamus rattureid väldiks seda kui oleks mingi mõnusam alternatiiv

Siis kiirelt käiakse ;) nii harva, kui mul kesklinna liiklusse asja on, näen ma seal mitu korda erinevast suunast tulevat samu tsikleid. Nagu liinibussid Viru-Pirita-Viru ja Järve suunal.

Jep, seda minagi. Samad rattad edasi-tagasi.

Kasutaja avatar

marti252
Postitusi: 274
Liitunud: 11 Apr 2006, 16:16
Tsikkel: used to be Blackbird
Asukoht: Pääsküla

Lugemata postitus Postitas marti252 »

Grupis on ju palju lõbusam sõita. Tekib sünergia, massipsühhoos - lahe ju! Üksinda suht nigel sõita

Kui kellelgi vedeleb juturaamatuid, mida ta tahaks ära anda, siis ma hea meelega vahetaks mõne meelepärase asja vastu :)
Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Kolmandat aastat alles tsikli seljas ja polnd minagi varem grupisõitu kaasa teind. See aasta siis sai kahel natuke suuremal üritusel ära käidud, üks oli siis MC39 hooaja avamine ja teine siis eilne Pärnu värk. Nohh jahh. Käidud nähtud rohkem vist ei lähe ka. Ei meeldi eriti nii suures massis tõmmelda kus kõik kontvõõrad ümber. Kuigi peaks mainima see Tartu paraad ehk siis MC 39 oma oli väga hästi orgunnitud ja sujus supper hästi ei saa ühtegi halba sõna öelda. Pärnu oma aga... No aga mis siin ikka näpuga näidata, eks nii suurt asja ole väga raske orgunnida ja tahes tahtmata ei lähe kõik 100% plaanipäraselt. Kellele meeldib andke tuld kellele ei meeldi sellele ei meeldi. Ma ise kuulun viimaste sekka. Pundis sõit on tore kui on mingi siht ja sõbrad ümber. Mitte nii sama linnatiire teha ainsaks eesmärgiks end näidata. Ma saan aru küll et eks ta ole joovastav kui inimesed lehvitavad ja vilistavad ja vaatavad rattureid nagu rahvuskangelasi aga minu arust ei kaalu see üles suures pundis tõmblemist, vihaseid autojuhte jne.

Et lihtsalt selline arvamus.

Edu.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pitbull »

kusagil sisimas on grupisõidu põhjus kuuluvustundes....,,yxikuid hunte,, on vägavähe

PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

Esimene sõna grupisõidu kasuks on see, et grupp on autojuhile märgatavam kui üksik üritaja.
Paraadisõit on sootuks erinev asi ja kui ei meeldi siis keegi ei sunni. Paraadil on kiirus minimaalne, ristmikud reeglina pannakse kinni ja võõraid on seal jahh natuke rohkem kui oma mehi :roll: pealegi paraadi nimi ütleb juba ära millega tegu on (mäletate vanasti moskva punasel väljakul paraade) ühesõnaga oma "arsenali" näitamine 8)
Samas kui sa sõidad enam vähem iga päev oma sõpradega väikse grupina siis on see vägev elamus- kõik oskavad ja naudivad grupisõitu! (ja ei kihuta)
edit ja grupp jätab ka autojuhtidele mootorratta pildikese mällu, ehk teine kord "märkab" paremini :)
edu!

Tsiklimees on tsiklimehele sõber
Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Päris põnev teema kohe! Kust sellised põnevad küsimused ja teemad tulevad kui saladus pole? Miks käia sõpradega grillimas, pubis ja muidu aega veetmas, seda saab ka ju fantastiliselt üksi teha: üksi juua, üksi grillida ja ringi kakerdada kuskil vabal ajal. :twisted:


J a n n o
Postitusi: 206
Liitunud: 27 Okt 2007, 00:14
Tsikkel: YamahaXT, DneprMT16
Asukoht: Sauespoo, Harjuusimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas J a n n o »

päris huvitavad küsimused, lausa nagu filosoof kohe.
huvitav kust lapsed tulevad? kas keegi ütleks?

Riga 13-Mini mopeed-... pikk vahe... -Kawasaki VN-Suzuki Intruder M1800R,Dnepr,Ural - Honda Varadero xl1000v - diisel Ural,Dnepr MT16, IZ Jupiter'68,YamahaXT660R
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

J a n n o kirjutas:

päris huvitavad küsimused, lausa nagu filosoof kohe.
huvitav kust lapsed tulevad? kas keegi ütleks?

Kui kotiga, siis koolist, kui ilma siis lasteaiast...

V-MAX
Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Hans Grillid ja jood sa ikka lähemate sõpradega, kelle peale saad loota et nad sulle purjuspeaga kõrri ei karga, mitte ei laku koos paarisaja võhivõõra tondiga kellest pooltega ei julgeks luurelegi minna. Asja uba oli vist selles. Aga ma võin ka eksida. Ja grupis sõit on igati ok kui tegu väiksema grupiga/sõpruskonnaga selle vastu ei vaidlegi keegi. Nagu ma aru sain siis jutt käis paraadidest ja gruppidest kus paarsada ratast koos, et mõnele meeldib seal kaasa lüüa ja tõmmelda seal ning end ohtu seada, osad aga eelistavad sõitmist üksi või sõpradega ja mitte osaleda sellistel massiüritustel.

Või midagi sellist. :roll:

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Vabandust mitte Hans vaid Ghost.

Sry minu viga :oops:

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Hurt kirjutas:

Vabandust mitte Hans vaid Ghost.

Sry minu viga :oops:

Ma tõin võrdluseks näite lihtsalt, kui tõmmelda siis saab jah ennast ja teisi ohtu seada, kui inimese moodi liigelda pole häda midagi, ei ole ju vaja ronida sinna kus ei meeldi ja vaadata pole ka vaja seda kui ei meeldi. Sellised suuremad sõitmised näitavad jah ühtekuuluvust ja autojuhtidele jääb ka arusaadavam mulje kui palju tegelikult ikka rattureid on ja et kõik ei ole sellised kõvatajad jne. Ummikud on nagunii iga päev, on need siis teiste autode poolest põhjustatud või tsiklite, mis vahet seal on ja need paraadid ei ole ju iga päev. Ma ei saa aru kust sellised küsimused tulevad lihtsalt. Ja kellele meeldib üksi sõita või 2 parima sõbraga kes kõrri ei karga siis palun väga head reisi ! Tundub et pole vist suurem hulga inimestega pidu pannud, ka suure hulga rahvaga saab kenasti pidu panan ja isegi võhivõõrastega eks neid musti lambaid on igal pool aga kus sul kõik kõrri kargavad ma ei kujuta ette.

Kasutaja avatar

Teema algataja
mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

marti252 kirjutas:

Grupis on ju palju lõbusam sõita. Tekib sünergia, massipsühhoos - lahe ju! Üksinda suht nigel sõita

Massipsühhoos - pundis on julgem LE-le sülitada :P

Ghost kirjutas:

Päris põnev teema kohe! Kust sellised põnevad küsimused ja teemad tulevad kui saladus pole? Miks käia sõpradega grillimas, pubis ja muidu aega veetmas, seda saab ka ju fantastiliselt üksi teha: üksi juua, üksi grillida ja ringi kakerdada kuskil vabal ajal. :twisted:

Sõpradega grillimas - üksi ilmselt igav juua. Vat ei tea, mul pole niipalju aega, et pubides passida või niisama ringi kakerdada ;)

Et siis järeldus, linnavahel "eputamas" käiakse selleks, et muidu on igav?

Ghost kirjutas:

Sellised suuremad sõitmised näitavad jah ühtekuuluvust ja autojuhtidele jääb ka arusaadavam mulje kui palju tegelikult ikka rattureid on ja et kõik ei ole sellised kõvatajad jne.

Hmm, suvalised autoomanikud ei kogune õhtuti punti ja ei lähe linna peale kruiisima ;)
Seda teevad mingi erilisusega silma paistvate autode omanikud. Näiteks kiired autod jne. Ja mulle küll tundub, et lõhnab riistapikendamise järele.

Viimati muutis mella, 02 Mai 2008, 14:36, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Janar55
Postitusi: 276
Liitunud: 28 Mär 2008, 13:05

Lugemata postitus Postitas Janar55 »

Hurt saan sinust aru, tuli just start MC 39 avaüritusele meelde kui meid oli algsel kogunemisel 7 see oli mu meelest üle kõige. sõbrad ja tõeline ühtekuuluvustunne mulle meeldis ! Massiparaadidel on üks miinus mu meelest see et (vbla teisi see ei heiduta üldse) mootor on stabiilselt 109-110 kraadi vahel

xj600´89->cbr600´94->r1´02->gsxr1000 "weisse wölf"´03
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

mella kirjutas:

Ja mulle küll tundub, et lõhnab riistapikendamise järele.

Millal sa viimati riista pikendamist nuusutamas käisid :D ?
Sry läbu eest, could not resist ;)

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Ghost kirjutas:
Hurt kirjutas:

Vabandust mitte Hans vaid Ghost.

Sry minu viga :oops:

Ma tõin võrdluseks näite lihtsalt, kui tõmmelda siis saab jah ennast ja teisi ohtu seada, kui inimese moodi liigelda pole häda midagi, ei ole ju vaja ronida sinna kus ei meeldi ja vaadata pole ka vaja seda kui ei meeldi. Sellised suuremad sõitmised näitavad jah ühtekuuluvust ja autojuhtidele jääb ka arusaadavam mulje kui palju tegelikult ikka rattureid on ja et kõik ei ole sellised kõvatajad jne. Ummikud on nagunii iga päev, on need siis teiste autode poolest põhjustatud või tsiklite, mis vahet seal on ja need paraadid ei ole ju iga päev. Ma ei saa aru kust sellised küsimused tulevad lihtsalt. Ja kellele meeldib üksi sõita või 2 parima sõbraga kes kõrri ei karga siis palun väga head reisi ! Tundub et pole vist suurem hulga inimestega pidu pannud, ka suure hulga rahvaga saab kenasti pidu panan ja isegi võhivõõrastega eks neid musti lambaid on igal pool aga kus sul kõik kõrri kargavad ma ei kujuta ette.

Vaata Ghost. See et sa ise seal rivis korralikult sõidad ei tähenda veel seda et sulle keegi tagant selga ei lajata. Ja tore on ju kuulda pärast linnatiiru, et mõni mees väänas 104 välja ja oleks äärepealt pidurdamisega hiljaks jäänd jne. Algul ju jahh korraldajad hõikasid maha et kiirus ei tõuse max. üle 40 km/h. Ahh see selleks. Lihtsalt ma jagasin teistega oma arvamust grupisõitudest (nii väheste kogemuste põhjal nagu mul neid on) ja kõik. Oma esimeses postituses ütlesin ka kellele meeldib andke minna kellele ei meeldi sellele ei meeldi. Ma ei tule ju teile kätt ette panema sõitke jumal küll. Lihtsalt mina ei arva sellistest üritustest suurt midagi. Ja et kus tulevad sellised küsimused. Väga lihtne inimene tahab arutada et kas on ikka vaja (antud juhul siis teema algataja) teised räägivad siis kas poolt või vastu ja lõpus arutelu käigus selgub tõde. Lihtne ju. Kuigi antud teema puhul tõesti ainuselget vastust ei ole. Kellele meeldib see sõidab kellele ei meeldi see ei sõida. Seega sõitke palju kulub tehke kas või igakuisteks sellised paraadid jumal teiega.
Eelnev oli vaid minu seisukoht ja mitte mõeldud kellegi keelamiseks või mis iganes. Nii et keegi ei pea sellest ennast puudutatuna tundma.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

marti252
Postitusi: 274
Liitunud: 11 Apr 2006, 16:16
Tsikkel: used to be Blackbird
Asukoht: Pääsküla

Lugemata postitus Postitas marti252 »

mella kirjutas:
marti252 kirjutas:

Grupis on ju palju lõbusam sõita. Tekib sünergia, massipsühhoos - lahe ju! Üksinda suht nigel sõita

Massipsühhoos - pundis on julgem LE-le sülitada :P

Et siis järeldus, linnavahel "eputamas" käiakse selleks, et muidu on igav?

Hmm tundub, et me saame linnavahel sõitmisest hoopis erinevalt aru! Ma pole veel kordagi kaherattalisega linnapeal käinud, et ennast näidata või eputada, vaid ikka selleks et kaihvi saada. Niisamuti meeldib mulle pulmarongis sõita, sest see on eriliselt mõnus ja samuti ka sõjaväe kolonnis :wink:

Kui kellelgi vedeleb juturaamatuid, mida ta tahaks ära anda, siis ma hea meelega vahetaks mõne meelepärase asja vastu :)
Kasutaja avatar

pahadeplaneet
Postitusi: 432
Liitunud: 25 Juun 2006, 22:56
Tsikkel: t*** seda teab,aga liigub!
Asukoht: Raja 31, Tartu 50417, Tartumaa, Eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pahadeplaneet »

Tere Härrased.
Milleks tuunida autosi?
Milleks tappa inimesi?
Milleks kuulata pop,trance,rap,rnb ja Jüri homeinjat?
Miks ei jookse magavale kassile hiir suhu(Vastus:ta hingab nina kaudu)
Ja palju huvitavaid küsimusi veel.
Kellele ema kellele tütar mulle meeldib isa,pole probleemi.
Minu lgp Veikko.

1%bad ass REAL BIKER never dies!
www.facebook.com/realbikerid
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Mella, MIKS oli vaja teha selline teema?

Võid ju ka ajaviiteks mõelda miks korraldatakse kaitseväe paraade jms. Kui seltskond inimesi soovib sõita sama trassi samadel eesmärkidel, siis tuleks sinu meeleheaks lasta nad minutiliste vahedega minema?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”