Politsei on asunud tegema tükitööd.

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Lugemata postitus Postitas sang »

LP peaks ristmikel väljas olema ja vaatama mismoodi autojuhid liiklevad - vastavalt sellele neid noomima/harima/õpetama/trahvima.

Sama käiks ka ringteede jpm. kohta!

Asi on selles, et need nö. ahvid ei teagi selliste LE nõuete olemasolust mitte kottigi ja tohmivad ringi arvates, et neil on nende oma ettekujutuse järgi lambi kohas eesõigus põhjustades sellega kaost!

Nõus, et poolits ei jõua eriti selliste asjadega tegeleda. Samas väita, et nende ainus huvi on mõttetus kohas trahvirahasid koguda on kah ülekohtune.

Samas ma ei saa küll aru, millises linnas sa liikled. Ma sõidan iga päev Tallinnas umbes 30km, läbides selle käigus mitmeid kesklinna ristmikke nii hommikuse kui õhtuse tipptunni ajal. Minu arust on selliseid su nimetatud idioote harva näha, kaosest rääkimine on vähemalt Tallinna kohta küll liialdus. Tsikliga on üldse täielik lust sõita, reavahed on üldiselt piisavad ja autojuhid lasevad rahulikult vahele sõita. Liikle ise rahulikumalt ja siis rahuneb märkamatult ka liiklus su ümber.



Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Kiiremini sõidu ja tähelepanu teravnemise vahel on siiski seos olemas. Minuga juhtunud õnnestused on toimunud enamasti just koduteel, mille igat kurvi ma une pealt tean. Seetõttu kipub tähelepanu liikluselt hajuma ja mingi olukorra tekkimisel jääd reageerimisega hiljaks.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

PS.Pole küll huumori rubriik aga milline kehaosa on mastrubeerimise ajal kõige suurema tundlikkusega?
Õige vastus - kõrvad. Kui veidi järele mõelda siis ehk ei olegi niiväga OT ...

Kasutaja avatar

Artemide
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Jaan 2006, 17:52
Tsikkel: 09 KTM 530 EXC-R
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Artemide »

Pihelgas kirjutas:
arutage parem asja. Selliste Artemide-suguste idiootide peale pole vaja AEGA raisata.

Sa oled muidugi kõige kõvem mees. Endal sittagi seisukohta pole asjast ja muud teha ei oska kui enda arvamust väljendavaid inimesi sõimata, ja nii üle terve foorumi ja läbi aegada. Selle asemel parem avalda oma arvamus, või arutle, paku variant, anna soovitusi. Aga noh mis teha. Idioot lihtsalt.

Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Tere!
Minu nimi on Jaan ja ma olen liikluses m**n*!
Mina olengi see, kes põhjustab ummikuid ja kellepäras teised peavad koguaeg möödasõite tegema ja kihutama, et õigel ajal kohale jõuda.
Sõidan lubatud (+/-5) liikluskiirusega (reaalse, mitte selle, mida spidomeeter näitab), ei tee pimedaid möödasõite, ei tunne ennast häirituna, kui pean mõne ees sõitva aeglase sõiduki pärast sõitma natukene aeglasemalt, lasen jalakäijaid üle tee (kui nad on konkreetselt ülekäigurajal, mitte meeter selle kõrval - seljuhul ei vaevu isegi hoogu maha võtma, oskavad kiiresti liigutada küll, kui vajadus tekib) ja kõrvalt tulevatel autodel reastuda (kui nad suunatulega selleks märku suvatsevad anda ja ei ole just näinud, kuidas tüüp on rida vahetanud viimase 30 sek jooksul 4 x, kuna kõrval olev tundus olevat kiirem).

See sajand ei ole mul liikluspolitseiga probleeme olnud ja midagi neile ette heita ka ei ole, peale selle, et keskendutakse liiga kiirusele, kuna kõige lihtsam on fööniga põõsas istuda. Ootan pikkisilmi, millal reaalselt ja täie tõsidusega hakatakse karistama nõelujaid ja ka jalakäijaid ja jalgrattureid, kes teevad mida tahavad, kus tahavad ja kuidas tahavad.

Mopeediga linnas 40-50kmh sõites ei ole ka täheldanud, et keegi prooviks mind selle päras ära tappa või laiaks litsuda ja sellepärast peaks masinat tuunima ja rulli keerama hakkama. Tunduvalt hullem on jalgrattateedel, mille on tihti illegaalselt vallutanud jalutajad, lapsevankrid ja rulluisutajad, kes peavad kõiki mootoriga liikureid saatanast olevaks.

Viimati muutis oldmoped, 10 Juun 2008, 14:27, muudetud 1 kord kokku.

harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas harimal »

andrias kirjutas:

üldiselt soodustab see eelnõu v vandenõu või misiganes ainult eest ärasõite, võlavangla broneeringuid, maksmata trahve jne, lisaks veel suurenev pahameel ühiskonna ja politsei vastu.
Ei jää sellest mitte õnnetusi olemata!!!
:evil:

See vist üks point oligi, et mingi neljandik trahvirahast saamata. Samas, kui mõnel vennal on palk 5000 neto, paar Tuulikut sees ning seejärel 12k trahvi saab, siis pole ka ime, et ta järgmine päev seda oma imaginaarse Apple läpaka abil läbi internetipanga üle ei kanna.

Ise loodan, et mundripoiste imago väga pihta ei saa, sest meedia kajastab suht edukalt, kust antud ideed pärit on.

Kurval kombel olen nõus arvamusega, et ühe väljundina võib kasvada politsei eest ärasõidukatsete arv ning see ei too kohe üldse kasu. Ei ärasõitjale, politseile ega neile, kes ümbritsevas liikluses ette jäävad.

Ise olen seni samamoodi liigelnud nagu varemgi ja mingit käitumise erinevust LP poolt enda suunal pole täheldanud.

CarbTune karburaatorite sünkronisaator: http://nagi.ee/photos/harimal/7766255/in-set/125775/
ColorTune küttesegu kontrollija: http://nagi.ee/photos/harimal/7776475/in-set/125775/
Kaupo Toom kaupo.toom@gmail.com 50 90 643, 52 20 897
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Artemide kirjutas:

Pihelgas kirjutas:
arutage parem asja. Selliste Artemide-suguste idiootide peale pole vaja AEGA raisata.

Sa oled muidugi kõige kõvem mees. Endal sittagi seisukohta pole asjast ja muud teha ei oska kui enda arvamust väljendavaid inimesi sõimata, ja nii üle terve foorumi ja läbi aegada. Selle asemel parem avalda oma arvamus, või arutle, paku variant, anna soovitusi. Aga noh mis teha. Idioot lihtsalt.

:D täpselt nii ma tegin ju - avaldasin arvamust, pakkusin varianti, andsin soovituse.. A sa lebotad jälle diivani peal, käsi püksis ja ei viitsi kogu teemat kaasa mõelda?

Arvamust politsei tegevuse kohta võib ju avaldada. Aga kogu tulemuse nullib ära üks sinusugune tiinekas, kelle juttu ei suuda ka tippjurist rehabiliteerida. Ja polegi politseil rohkem vaja, kui näidata näpuga sinule ja küsida ülejäänud tsiklistide käest, et mida te ometi tahate??? Sest sinu übermõnusat koolisõitu kommenteerivad kümned kaasliiklejad terve päeva kolleegidega ja lõpuks jõuab asi ringiga ikka politseisse, kes midagi ette võtma peab. Aga kuna sinu näpud on piduritel ja silmad käivad nagu kolvid, siis ei tehta pikka juttu ja saad täie pasaga.

Noh, mendid on lollid vä?

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Mis siin ikka arutada, Pihelgas.
Minu jaoks on valem lihtne - kuna trahv on kõige mõtetum asi maailmas, siis tuleb teha kõik endast sõltuv, et trahvist hoiduda.
Ja tulebki sõita 90alas 90 +/- 10 km/h, 110 alas heal juhul 120-130ga. Säästan ennast trahvidest. Ja ei pea mõtlema pidevalt hirmuga, et millise nurga tagant vilkuritega härrad välja hüppavad.
Mina rohkem mõistlikke variante asja juures ei näe. Eest ära sõitmised - tänan, ei.

Pihelgas kirjutas:

arutage parem asja. Selliste Artemide-suguste idiootide peale pole vaja AEGA raisata.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

all
Postitusi: 87
Liitunud: 26 Sept 2006, 20:48
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas all »

Püüdke mitte segi ajada ega ühe nime alla panna politseid ja siseministeeriumi. Politsei ei genereeri selliseid ideid vaid on otsuste ja uuenduste täideviia. Sellised jaburdused tulevad ikka päris kõrgelt. Eriti hull et sellised asjad seotakse lisatasudega. Muidu ei maksta aga kui oled kivinägu ja paned kõigile täiega siis oled head palka väärt. Olen seda meelt et igasse rikkumisse tuleb suhtuda erinevalt(nagu eelnevalt juttu on olnud). Lisaks on halb see et suhted politsei ja rahva vahel hakavad järsult halvenema selliste kampaaniate tagajärjel.

Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Kuulge seal kirjas polnud ju poolt sõnagi, et radarinäidule tuleb midagi otsa liita ja kinnipeetud autojuhil tuleb turvavöö lahti teha jne, et saaks tarhvi teha. Millest selline hädakisa?
Kris, usu mind, mitte mingit kaost ei tekki kui kõik LE järgi sõitma hakkavad.
Kampaania iseenesest on muidugi veider ja kaheldav, aga mõelge nüüd ise mida teist päris paljud siin foorumis postitanud on :

Tähtis ei ole mitte karistuse karmus vaid selle vältimatus

Nüüd tehaksegi vältimatuks ju.
Mulle ka see ei meeldi, aga no mingit maailmalõpuhüsteeriat see nüüd kah ei tekita :lol:

Viimati muutis spinna, 10 Juun 2008, 14:34, muudetud 1 kord kokku.
Suzuki GSX 750 Inazuma

Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

Yerba ja Pihelgas (w)
Artemida (slap)

kogu lugu.


MEL666
Postitusi: 22
Liitunud: 18 Veebr 2007, 02:58
Asukoht: pealinn
Tänanud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas MEL666 »

Pihelgas kirjutas:

arutage parem asja. Selliste Artemide-suguste idiootide peale pole vaja AEGA raisata.

no nii,muidu ma ei viitsi eriti sõna võtta,kuid nüüd ei saa suud kinni hoida. kust sa Pihelgas võtad õiguse kedagi idioodiks sõimata? ma ütleks,et selle lausega teed sa ennast idioodiks. Sa sõidad 100% alati lubatud piirides ja autode vahelt ei lase? tubli siis,kuid mina ei lugenud kusagilt välja,et artemide mingi liiklus huligaan oleks. kergelt ületamist ja võimalusel autode vahelt läbi laskmist,täiesti normaalne tegevus. poiss veel märkis ära,et on viisakas liikleja. lisaks kergelt üldisest voolust kiiremini lasta ongi ohtum. nii et jää viisakaks,mitte ära hakka siin mingite nimedega lahmima.kuidas sulle meeldiks,kui sind lambist sõimama hakataks? kena päeva kõigile. -sama jutt siis ka Soultrain´ile

Viimati muutis MEL666, 10 Juun 2008, 14:43, muudetud 2 korda kokku.

mcu
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Apr 2008, 09:11

Lugemata postitus Postitas mcu »

See riiklik rahakogumise programm liiklus trahvide näol on üks inetu lugu. Tõrvapotis meetilk on lugeda, et politseis töötab inimesi, kes on sellise lolluse vastu protesteerimisel nõus isegi ameti maha panema. Minu lugupidamine. Nagu paljud väljendanud, tuleks liiklusohutuse suurendamiseks korravalvurid suunata ikka sinna, kus kõige enam probleeme. Samas ootaks, et politsei osaleks ka liikluse korraldamisel, st kui kuskil on unustatud 30 märk üles ei kukutaks kohe föönitama, aga pigem juhitaks teevaldaja tähelepanu sellele. Samuti on viimasel ajal saanud kummaliseks trendiks, et kohtades kus on osaliselt pinnatud pole märke väljas, jne. Samuti teema mida Kris puudutas, et vöötrada on bussipeatuses... See on väga ohtlik kõigile liiklejatele. Aastakümmneid tagasi, kui läksin esimesse klassi räägiti, et bussi eest ja tagant ei tohi teed ületada. Mida ma nüüd oma lastele peaks rääkima. Soovin südamest politseile lisaks jõule ka mõistust.

Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Artemid, nii loll kui sina oled on ka ikka loll olla...parem ole vait ja las inimesed peavad sind idioodiks kui lärmad siin kõva häälega ja tõestad et sa oledki seda!

Politsei käitumise kohta lihtne arvamus...ka nemad teevad oma tööd...meeldib või ei,see on iseasi,oluliselt mõistlikum on oma sõidustiili korrigeerida kui tegelda vastutuult kusemisega

Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

Artemide
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Jaan 2006, 17:52
Tsikkel: 09 KTM 530 EXC-R
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Artemide »

Pihelgas kirjutas:
Artemide kirjutas:

Pihelgas kirjutas:
arutage parem asja. Selliste Artemide-suguste idiootide peale pole vaja AEGA raisata.

Sa oled muidugi kõige kõvem mees. Endal sittagi seisukohta pole asjast ja muud teha ei oska kui enda arvamust väljendavaid inimesi sõimata, ja nii üle terve foorumi ja läbi aegada. Selle asemel parem avalda oma arvamus, või arutle, paku variant, anna soovitusi. Aga noh mis teha. Idioot lihtsalt.

:D täpselt nii ma tegin ju - avaldasin arvamust, pakkusin varianti, andsin soovituse.. A sa lebotad jälle diivani peal, käsi püksis ja ei viitsi kogu teemat kaasa mõelda?

Arvamust politsei tegevuse kohta võib ju avaldada. Aga kogu tulemuse nullib ära üks sinusugune tiinekas, kelle juttu ei suuda ka tippjurist rehabiliteerida. Ja polegi politseil rohkem vaja, kui näidata näpuga sinule ja küsida ülejäänud tsiklistide käest, et mida te ometi tahate??? Sest sinu übermõnusat koolisõitu kommenteerivad kümned kaasliiklejad terve päeva kolleegidega ja lõpuks jõuab asi ringiga ikka politseisse, kes midagi ette võtma peab. Aga kuna sinu näpud on piduritel ja silmad käivad nagu kolvid, siis ei tehta pikka juttu ja saad täie pasaga.

Noh, mendid on lollid vä?

On

Kasutaja avatar

mumm
Postitusi: 627
Liitunud: 12 Nov 2003, 15:34
Tsikkel: horney Helga
Asukoht: Kohatu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mumm »

ai, ennem unustasin herr Otsalti ültse ära. Tal ju veel eriti põhjust igasuguseid käske täita.... ok, see selleks. igatahes olen mina rahul et kunagi otsustasin tsiviilellu üle tulla.

mis aga puutub just sellistesse trahvidesse kus asusid teed ületama mõni meeter sebrast eemal kuigi auto seisis ja oli aru saada et ta sind just läbi laseb, siis sellistel juhtudel tuleb juba protokolli kirjutada mitte nõustumus, trahvi tegemisel vaidlustada (no 80 krooni selle eest riigilõivu tasuda ei ole ju ometigi palju ja põhjendada asja jaburust peaks ka nagu oskama. ahjaa, kohtuks siis halduskohus).

põhimõtteliselt võime sel teemal jaurata lõputult (ja jauratakse ka muudes foorumites ja mujalgi). iseasi, kas ainult sellest kasu on.

väike kuri mootorrattur
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Tere MEL666,

selleks, et kedagi idioodiks sõimata pole erilist õigust vajagi. Iga inimene vastutab ise oma sõnade eest, nii ka mina.

Konkreetsesse teemasse puutuva selgituse juba kirjutasin. Kui tunned huvi, kustkohast on pärit üldine suhtumine Artemidesse, siis loe tema postituste ajalugu.

Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

mumm kirjutas:

mis aga puutub just sellistesse trahvidesse kus asusid teed ületama mõni meeter sebrast eemal...

See samamoodi, nagu mõni on natuke rase?

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

No mis ajaviiteks...puhas fleim ju :twisted:

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Lugemata postitus Postitas tali »

Hr Artemide! Kui ma ütlen, et kõik rekkamehed on lollid (sest nii mõnigi neist on püüdnud mind nii tsiklisadulast kui autoroolist surnuks sõita), siis on ju see lühinägelik sildistamine ja kogu veoautojuhtide kogukonna kohta mõne idika põhjal ebaadekvaatse hinnangu andmine. Olen olnud kaua aastaid selle paljukirutud organisatsiooni liige ning olen uhke selle üle. Oma tööd ei tee ma selleks, et võimu näidata ja karistamist nautida vaid selleks, et meil ja meie lastel oleks siin maal turvaline elada.

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!

MEL666
Postitusi: 22
Liitunud: 18 Veebr 2007, 02:58
Asukoht: pealinn
Tänanud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas MEL666 »

Pihelgas kirjutas:

Tere MEL666,

selleks, et kedagi idioodiks sõimata pole erilist õigust vajagi. Iga inimene vastutab ise oma sõnade eest, nii ka mina.

Konkreetsesse teemasse puutuva selgituse juba kirjutasin. Kui tunned huvi, kustkohast on pärit üldine suhtumine Artemidesse, siis loe tema postituste ajalugu.

ok,ju ta siis vorminud ennast mingite varasemate teemadega,ei jõua ka kõike lugeda.kuid antud teemas postitatud jutt pold väärt idioodiks sõimamist. täiesti normaalne tegevus enamuse poolt. kuid eks kui ta paugub,siis lihtsalt noor ja vähe keevaline,kui keegi torkab,lajatab kohe vastu ilma väga põhjalikult süüvimata.et mis sülg suhu toob,seda ka ütleb,suht normaalne kaitse refleks. kuid toonitan veel korra,mina ei näinud siin põhjust lambist hakata kedagi idioodiks sõimama. kui sa Pihelgas tahad olla, kena, tsiviliseeritud ja teistele eekujuks olev inimene,siis sellised mõtted pead sa enda teadma jätma,avalik sõimlemine pole kunagi ilus kuulata. PS. mõelge kõik mõnikord,kuidas te nooremana käitusite.tormakus ja mässumeelsus enamuses meis olnud.kuid kasvame,rahuneme ja vananeme ja lõpuks olemegi kenad,hallid ühiskonda ilusti sulanduvad liikmed. :) jätkuvalt kena päeva kõigile.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Lugemata postitus Postitas simp »

oldmoped kirjutas:
mumm kirjutas:

mis aga puutub just sellistesse trahvidesse kus asusid teed ületama mõni meeter sebrast eemal...

See samamoodi, nagu mõni on natuke rase?

oldmoped autojuht näitas teada tuntud käemärgiga, et mine üle...
Tavaliselt kõnnin ikka sebrani kui just autod ei seisa juba.


scally
Postitusi: 31
Liitunud: 13 Mär 2008, 23:36

Lugemata postitus Postitas scally »

Üsna masendav on selliseid uudiseid lugeda, lootus, et siin riigis ka midagi paremuse poole arenema hakkab, kahaneb iga päevaga. Arenenud Euroopas on politsei esmane ülesanne kodanikku kaitsta ja suunata, eelkõige ennetad kuritegu, mitte ei asu kohe karistama. Meil aga...

Jah, teoreetiliselt on muidugi õige, et kui seadust ei riku, siis on kõik okei ja kellelgi pole põhjust vingumiseks. Kuid paraku olen enam kui kindel, et tegelikkus ei ole nii roosiline. Kui politseinikul säravad silme ees rahanumbrid, unustab ta koheselt, et oma tegevusega peaks ta raskeid liiklusrikkumisi ära hoidma, mitte riigikassat ja oma pangaarvet täitma. Politsei ei tegutse enam seal, kus neid oleks vaja, vaid seal, kus rohkem raha sisse toob. Mis mõte on passida kuskil kooli läheduses, kus päevas paar jobu kiirust ületab ja rullnokad vahetundides klassikaaslastele oma autosid näitavad, kui hoopis lihtsam on pikal, sirgel, ilma elumajadeta teel kiirust mõõta ja järjest 60-70ga sõitvaid räigeid liiklushuligaane maha korjata ning punkte koguda. Jah, trahv tehtud, liiklushuligaan karistatud, kuid mida inimene sellest õppis? Ainult karistamisest ei ole absoluutselt mitte mingisugust kasu, inimesed muutuvad lihtsalt teatud paikades (kus võmmidel passida meeldib) ettevaatlikumaks, kuid mõtlemine ja suhtumine jääb samaks.
Meie liikluse probleem on kultuuritus ja viisakuse puudumine ja see on ju ilmselge, et neid kahte asja rahakoti kaudu ei mõjuta.


Overkilla
Postitusi: 237
Liitunud: 17 Mai 2008, 18:10
Tsikkel: BMW F650CS Scarver
Tänanud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas Overkilla »

Primo kirjutas:

No mis ajaviiteks...puhas fleim ju :twisted:

Kas tervitada (hääletada) saab? Mina tervitaks: oldmoped, Yerba, Pihelgas. Laidaks maha Artemide käitumise ja paukumise.
Ise katsun liikluses sõita autodevoolus kedagi häirimata, tavaliselt leian õppesõidu auto, kelle taga saab häirimata 50ga veereda - siis ei ole ohtlikke möödasõite ja tapmist.
Paaril korral on juhtunud, et ületan kiirust ja politsei sõidab mööda - enam ei taha närvitseda koguaeg ja pigem sõidan korrektselt ilma trahvita.


bezdomn6i
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Sept 2005, 21:25
Tsikkel: SR500
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas bezdomn6i »

spinna kirjutas:

...
Tähtis ei ole mitte karistuse karmus vaid selle vältimatus
Nüüd tehaksegi vältimatuks ju.
...

Mu meelest selle kampaania point on vältimatu ja karm (maksimaalne võimalik) karistus sellise rikkumise eest, mida on võimalikult lihtne fikseerida, nii et vint on ikka veits üle keeratud.

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Mina arutaksin pigem selle üle, mis kuradi pärast võeti tavaliselt politseinikult õigus oma teadmistele tuginedes ja eelneva praktika alusel ise HINNATA rikkumise raskust ja selle alusel määrata ka karistus.See hinnang tuleb välja rikkujaga suhtlemisel.Ma olen kindel, et politseikoolis olid ka käitumispsühholoogia loengud ja suhtlemisanalüüsid.Ja nüüd siis kogu see vaev, mida kordnikud pidid nägema, lendab vastu perset, sest neid sunnitakse käituma by the book kivinägudest robotitena.Kiiruskaameratel on raisk isegi suurem andestusmarginaal.
Ja rääkides Ühendriikidest - ah kurat, siin pole isegi midagi rääkidagi :twisted:

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Eks ka selles on oma point, et lambakari lihtsalt ei võta õppust. Lõpuks ei ait muud kui peksumasinale rihm peale sättida :twisted:

http://www.meiemaa.ee/index.php?content ... rtid=24533

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

Artemide
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Jaan 2006, 17:52
Tsikkel: 09 KTM 530 EXC-R
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Artemide »

Suzumen kirjutas:
Artemide kirjutas:
Pihelgas kirjutas:

Noh, mendid on lollid vä?

On

Kuule Artemide, palun filtreeri oma juttu :twisted: :twisted: :twisted:
Paljud neist on oma eluga riskinud, et sinusugused ennast turvaliselt tunneksid. Paljud neist on minu parimad sõbrad, kes on läbi aastakümnete oma põhimõtetele truuks jäänud ja teevad oma tööd hingega. sina oled lihtsalt üks madalalaubaline kavatamata nolk, kes läbi aegade on üritanud haukuda kõigi peale siin foorumis, ise aru saamata millise puu peale haugub.

Siiamaani olen mina KAHJUKS ainult sellistega kokku puutunud kes ei ole ligilähedasedki sinu kirjeldatule. kurb. Pole olnud mingi arutlust, olukorra läbi analüüsimist jne. Kohe protokoll ja kõik!
Asi on jälle jõudnud arvamuse avaldamiseni. Mina avaldasin oma arvamust, sain kõva vastukaja, selge. Siinkohal ütlen ära, et mul tundub, et tõesti pole mõtet siin edasi vaielda ja oma arvamust AVALDADA, sest alati on tundunud minu maailmavaated teile väärad ja see viiks siin selle vaidluse veel hullemani.
Nüüd siis tagasi teema juurde>>>

Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Suzumen kirjutas:
spinna kirjutas:

Eks ka selles on oma point, et lambakari lihtsalt ei võta õppust. Lõpuks ei ait muud kui peksumasinale rihm peale sättida :twisted:

http://www.meiemaa.ee/index.php?content ... rtid=24533

No võtta tuleb ju mönuga (lol)

Tead, Saaremaa puhul ei teagi kas nutta või naerda. Nüanss seisneb selles, et pruugib vaid "hõbenooltel" Virtsus praamile sõita, kui üle saare hakkavad telefonid helisema ja info levib. Ja IKKA leidub 13 tainapead.... :roll:
Kujuta ette mis siis on kui on teada, et hõbenooli siinmail ei ole.

Selles valguses võib jälle väita, et politseil on viimane aeg end kehtestama kah hakata. Paha lugu muidugi, kui nad selle kehtestamisega üle peaksid pingutama.

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

Hondarebel
Postitusi: 330
Liitunud: 28 Juun 2004, 11:08
Tsikkel: MotoGuzzi
Asukoht: Valgamaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hondarebel »

Ja lõpptulemus : tahtsime, et oleks parem aga välja tuli nagu ikka

Kampaania asendub järgmisega ja tekivadki absurdsed situatsioonikomöödiad stiilis: turvavööde trahve me täna ei tee, täna maksad porise numbrimärgi eest... aga maksad ikka.

Kõige rohkem on kahju reapolitseiniku autoriteedist.

Peeter aka Hondarebel

Think positive
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Nurmaalne, saab jälle fleimi nautida :D:D:D
IMHO on sigadus kellegi bürokraadi- n. ministri- kehtestatud normide järgi trahvide plaani kehtestamine. Samamoodi on sigadus ka miinimum trahvimäära seadmine kõrgemaks, kui seadus seda ette näeb. Za kakovo huia peaks politsei miinimumist suurema trahvi määrama, kui rikkuja on aastaid karistuseta sõitnud, rikkumine oli minimaalne ja menetlemisel käitus juht korrektselt?! Aga jätke politsei kirumine, õige aadress, kuhu nördimuskarjed suunata, on siseministeerium.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”