Lubadega, või ilma

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
triplekix
Postitusi: 851
Liitunud: 23 Mai 2005, 17:06
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8 2008a.
Asukoht: Tallinn, WSK
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas triplekix »

  1. juunil kella 18.10 ajal toimus liiklusõnnetus Harjumaal Kiili vallas Tallinn – Rapla – Türi maantee 6. kilomeetril, kus mootorratas Aprilia RSV, mida juhtis vastava kategooria juhtimisõiguseta 21-aastane Hermes, sooritas möödasõitu teelõigul, kus möödasõit on keelatud, ning põrkas kokku ees sõitnud ja vasakpööret sooritanud sõiduautoga Mazda 6, mida juhtis 50-aastane Valeri. Mootorrattur toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

Allikas:
http://www.politsei.ee/?id=156

Kui sa ikka kõike oskad, siis ei ole karta miskit.

Õigusabi.

Perekonnaõiguslike probleemide (elatise määramine, suhtluskorra määramine, elukoha määramine jms) puhul, saate abi siit:
http://www.puurits.ee
Hagide koostamine, konsultatsioonid, kohtus esindamine jms.

Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Ridamisi näiteid, et ikka ei ole üldjuhul nii, et "ega load sõida, mees sõidab". Järjest lubadeta vendi satub avariisse. Kusjuures, kuni need vennad liiklusest ei kao, ei lõpe ka politsei poolne tsiklistide üldine kottimine (pean silmas kontrolliks kinnipidamist, kui rikkumist polegi, mis on vajalik, aga tüütav). Mis krdi asi takistab 21 aastasel lube teha? Mõistust ei jätku?

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

Tsikkelröövel kirjutas:

Mis krdi asi takistab 21 aastasel lube teha? Mõistust ei jätku?

Pigem ikka rahakulu ja lisaaeg, mida ei soovita raisata.
Noor inimene, veri vemmeldab, seda enam kui sõbrad sõidavad, no vägisi tuleb kadedus peale ju..
Ega selles eas pole igaühele veel mõistust antud!


Gaspar

Lugemata postitus Postitas Gaspar »

pyramiid kirjutas:
Tsikkelröövel kirjutas:

Mis krdi asi takistab 21 aastasel lube teha? Mõistust ei jätku?

Pigem ikka rahakulu ja lisaaeg, mida ei soovita raisata.
Noor inimene, veri vemmeldab, seda enam kui sõbrad sõidavad, no vägisi tuleb kadedus peale ju..
Ega selles eas pole igaühele veel mõistust antud!

Tegelt jah need load lähevad mingi 10 k maksma.6000+esmaabi+riietuselaenutus+lubade taoteline(oli vist juba mingi 1200 krooni) jne jne.

10k jah pole koolipoisile väike raha.Aga kuidagi peab ta kokku saama .


mux

Lugemata postitus Postitas mux »

Tsikli jõuab osta aga raha lubade tegemiseks pole??? Ja mis krd erilist varustust vaja on, kui õppesõitu teed??? (lubadeta sõidab ju nii või naa) Loll vabandus minu arvates see raha teema. Õppesõidu saab ka tavaliselt õhtuks kokkuleppida kui tõesti töölt ära ei ole võimalik saada. Minu arvates mingeid vabandusi lubadeta sõitmisel ei saa olla.


Võsavillem

Lugemata postitus Postitas Võsavillem »

Tsikkelröövel kirjutas:

Ridamisi näiteid, et ikka ei ole üldjuhul nii, et "ega load sõida, mees sõidab". Järjest lubadeta vendi satub avariisse. Kusjuures, kuni need vennad liiklusest ei kao, ei lõpe ka politsei poolne tsiklistide üldine kottimine (pean silmas kontrolliks kinnipidamist, kui rikkumist polegi, mis on vajalik, aga tüütav). Mis krdi asi takistab 21 aastasel lube teha? Mõistust ei jätku?

Asi on väga lihtne koos tsikklite arvuga kasvab ka lubadega kui ka lubatetta sõitjate arv.Seoses sellega kuuleme järjest rohkem ka õnnetustest .Hetekel paar tuttavat teevad lube.Kooli peale kulub(kui sul õnnestub sinna saada seal on ka juba julmad järjrkorrad) 1-2 kuud ARK järjekord umbes kuu või rohkem Paljud ARK,id puhkavad suvel terve kuu.Aga kui tsikkel on siis sõita ju tahetakse nii et see ei ole mitte päris nii et keegi ei tee lube.Nii et kokku võid arvestada min 4 kuud läheb lubade saamiseks.Enam ei ole ju nõukaeg kus B kati omades läksid platsile tegid kaheksa ja volaaa A kat olemas...


Gaspar

Lugemata postitus Postitas Gaspar »

mux kirjutas:

Tsikli jõuab osta aga raha lubade tegemiseks pole??? Ja mis krd erilist varustust vaja on, kui õppesõitu teed??? (lubadeta sõidab ju nii või naa) Loll vabandus minu arvates see raha teema. Õppesõidu saab ka tavaliselt õhtuks kokkuleppida kui tõesti töölt ära ei ole võimalik saada. Minu arvates mingeid vabandusi lubadeta sõitmisel ei saa olla.

Ei tahtnud siin mingit vabandust kyll v2lja tuua.Lihtsalt mainisin,et load l2hevad rohkem maksma.Ja meil ilma kaitsevarustuseta s6itma ei lasta.Viimasel ajal olevat arkist ka vennad tagasi l66dud ilma varustuseta.


kolp
Postitusi: 259
Liitunud: 27 Veebr 2007, 17:20
Asukoht: viljandi

Lugemata postitus Postitas kolp »

krt see on igaühe enda asi kas sõidab varustusega v mitte pole ju kuskil kirjas et tsiklimehel peavad olema mingid nõuetele vatavad kaitsmed hetkel peaks olema ainult kiiver kohustulik ja ark ei ole õigust kedagi tagasi saata selle pärast nt kui kellelgi selline juhtum siis nõudge oma õigusi


oja
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Juun 2007, 00:11
Asukoht: göteborg

Lugemata postitus Postitas oja »

Minu meelest oli ka sellest juttu et varustus kohustuslik ei ole. Mis õigusega tõesti siis saadetakse ARK-ist tagasi?


Gaspar

Lugemata postitus Postitas Gaspar »

oja kirjutas:

Minu meelest oli ka sellest juttu et varustus kohustuslik ei ole. Mis õigusega tõesti siis saadetakse ARK-ist tagasi?

Nad r6huvad sellele,et pole piisavat kaitsevarustust,samas pole kuskil setestatud mis kaitsevarustus on,niiet jah ega neil vist 6igust pole.


alan

Lugemata postitus Postitas alan »

See ARK'ist tagasisaatmine tundub natuke naljakas, sest kui ma oleksin eelmine aasta jõudnud aja kirja saada, siis kogu minu "varustus" piirdunuks eest lahtise kiivriga. Mingit laenutusvõimalust meile ei pakutud.

Kasutaja avatar

tok-tok
Postitusi: 393
Liitunud: 17 Nov 2005, 10:13
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas tok-tok »

pyramiid kirjutas:
Tsikkelröövel kirjutas:

Mis krdi asi takistab 21 aastasel lube teha? Mõistust ei jätku?

10k jah pole koolipoisile väike raha.Aga kuidagi peab ta kokku saama .

Mis koolipoiss? Tunned seda 21-aastast Hermest, et tead tema finantsolukorda ja haridusteed? Kodanik käib tööl ning teenib oma hea ande tõttu selle töö eest ka korralikku palka.
Võin selle targutamise peale öelda seda, et antud RSV oli tutikas pill (ehk hind nõks alla 200 000) ning varustust kandis ta samuti. Kust tuleb üldse arusaam, et ta varustust ei jõudnud osta? Nagu küla piimapoe ees mutikeste fantaasia.
Juhtimisõiguseta sõitmine pole tõesti õigustatav, aga kõiki ühe puuga iga juhtumi korral lahmida ei saa. Nagu ei saa välja mõelda nende rahalist ja hariduslikku taset.

Mul on väiksem kui Sul!
Benelli TNT 1130
Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

Ise sõitsin samamoodi ilma lubadeta, lihtsalt sellepärast juba, et Ark-is järjekorrad nii pikad. Samamoodi võib olla ka teistega ja ega need load sõitma ei õpeta, niiet mis vahet, kas nad sul on :mrgreen: ainus vahe et trahvi ei saa lubadeta sõidu eest. Selle järgi ei saa küll võtta, et oh koolipoiss egi suvi läbi tööd ja ostis tsikli, aga raha pole lubade jaoks.

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004

Gaspar

Lugemata postitus Postitas Gaspar »

tok-tok kirjutas:
pyramiid kirjutas:
Tsikkelröövel kirjutas:

Mis krdi asi takistab 21 aastasel lube teha? Mõistust ei jätku?

10k jah pole koolipoisile väike raha.Aga kuidagi peab ta kokku saama .

Mis koolipoiss? Tunned seda 21-aastast Hermest, et tead tema finantsolukorda ja haridusteed? Kodanik käib tööl ning teenib oma hea ande tõttu selle töö eest ka korralikku palka.
Võin selle targutamise peale öelda seda, et antud RSV oli tutikas pill (ehk hind nõks alla 200 000) ning varustust kandis ta samuti. Kust tuleb üldse arusaam, et ta varustust ei jõudnud osta? Nagu küla piimapoe ees mutikeste fantaasia.
Juhtimisõiguseta sõitmine pole tõesti õigustatav, aga kõiki ühe puuga iga juhtumi korral lahmida ei saa. Nagu ei saa välja mõelda nende rahalist ja hariduslikku taset.

Ma siin rääkisin endast hoopis.Aga ärme enam vaidle :idea:

Kasutaja avatar

Sebastian
Postitusi: 303
Liitunud: 05 Juun 2005, 19:18
Asukoht: Harku/
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Sebastian »

-PitBull- kirjutas:

ja ega need load sõitma ei õpeta, niiet mis vahet, kas nad sul on :mrgreen:

opaa...nyyd hakkad mõnede käest julmalt kuuma saama selle lause eest :wack: :wack: :twisted:


Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Nõustun -PitBull- -iga.
Ise sõitsin samamoodi, seni, kuni load käes.
Mõistuse arengut võiks ARK enne eksameid mingi mõõteriistaga mõõta, kuigi selline asi vist pole võimalik :D

Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Sebastianilt õige tähelepanek :wink: .
No krt- load pole kunagi sõiduoskust näidanud, aga ilma lubadeta ei ronita liiklusesse!!! Kui lube pole, siis näita oma oskusi kinnisel territooriumil, ehk ole "kõva mees" kas krossi- või ringrajal! Neid kuradima lubadeta oskajaid on kõik meie teed täis, üks kõvem kui teine... Teisest küljest on hea, et noorelt hakatakse liikluses seiklema. Täna jälgisin pikalt Tallinn-Narva maanteel miski naisterahva tegemisi autoroolis ja ei osanudki seisukohta võtta, kas nutta või naerda... See siis natuke OT.
Ja nüüd siis ka õnnetustest mootorratastega: palju ei puudunud, et ka mina oleks oma maise keha vastu veoautot lömastanud :roll: . Teate, kui kehvasti paistab originaalis valge, kuid tegelikult määrdunud kaubaveok halli ostukeskuse taustal välja? Juhtus see täna Haljala poolt Rakveresse tulles Statoili ja "misiganes" kaubakeskuse juures... Keegi baigimees rohelise Kawaga (vist) nägi kah pealt, et Honda pidurid ON viimase peal... Tegelt loo moraal on see, et ärge liiga pikalt tervitage- vaadake natuke ette kah :wink:

Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

pitbull
Postitusi: 557
Liitunud: 09 Juun 2004, 14:44
Tsikkel: v2
Asukoht: westestonia ....finland
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pitbull »

no nii pyhakud...keegi ei riku liikluseeskirju....ma ka sõitsin ilma lubadeta...mis ma nyyd daun ve....vaevalt kl...pole ma veel pyhakut näinud ja ilmselt te ka ei ole kes kritiseerivad lubadeta sõitu...natuke ju ikka võib :twisted: ja ma olen jube rõõmus et eestis juba tsiklimehi nii palju et tekivad erinevad huvigrupid...

PitBull ,,I Just Don't Give A Fuck...,,
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

pitbull kirjutas:

no nii pyhakud...keegi ei riku liikluseeskirju....ma ka sõitsin ilma lubadeta...mis ma nyyd daun ve....vaevalt kl...pole ma veel pyhakut näinud ja ilmselt te ka ei ole kes kritiseerivad lubadeta sõitu...natuke ju ikka võib :twisted: ja ma olen jube rõõmus et eestis juba tsiklimehi nii palju et tekivad erinevad huvigrupid...

"Natuke ikka võib" ütles narkar väikest süstalt võttes, "ega ma palju." Kogu liikluses osalemine on suuresti kokkulepete küsimus ja osa sellest on see, et ilma lubadeta ei ronita liiklusesse. Muidugi on alati neid, kes arvavad, et neile on kõik lubatud.

OT väliselt aga võib õnne soovida ühele kaassõitjaga rollumehele Aovere ristis. Sõitsid mul ees, ristmikul jäid seisma, vaatasid paremale-vasakule ja sõitsid otse.... läheneva auto ette.... Õnneks oli üks neid väheseid autojuhte, kes peavad sealset 70'e piirangut õigustatuks ja sõidavad aeglasemalt.....aga kole napilt läks sellegi poolest.

Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

Sebastian kirjutas:
-PitBull- kirjutas:

ja ega need load sõitma ei õpeta, niiet mis vahet, kas nad sul on :mrgreen:

opaa...nyyd hakkad mõnede käest julmalt kuuma saama selle lause eest :wack: :wack: :twisted:

Ootan huviga :)

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004
Kasutaja avatar

Õnnekas
Postitusi: 842
Liitunud: 21 Apr 2007, 11:05
Tsikkel: Suzuki DL650 V Strom
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Õnnekas »

-PitBull- kirjutas:
Sebastian kirjutas:
-PitBull- kirjutas:

ja ega need load sõitma ei õpeta, niiet mis vahet, kas nad sul on :mrgreen:

opaa...nyyd hakkad mõnede käest julmalt kuuma saama selle lause eest :wack: :wack: :twisted:

Ootan huviga :)

Aga sa oled ju nii kuulikindel vend, et sind ju teiste arvamus ei huvita, seega pole mõtet sulle kuuma anda.


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Lugemata postitus Postitas vilosius »

pitbull kirjutas:

no nii pyhakud...keegi ei riku liikluseeskirju....ma ka sõitsin ilma lubadeta...mis ma nyyd daun ve....vaevalt kl...pole ma veel pyhakut näinud ja ilmselt te ka ei ole kes kritiseerivad lubadeta sõitu...natuke ju ikka võib :twisted: ja ma olen jube rõõmus et eestis juba tsiklimehi nii palju et tekivad erinevad huvigrupid...

Magab välja ja mõtleb korra veel? :mrgreen:

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Tjah - trammi köögist väljunud "lõvikokteilile" on nüüd sündinud vääriline konkurent - "ÖÖ PÄRL" :mrgreen:

Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Lugemata postitus Postitas sang »

.ma ka sõitsin ilma lubadeta...mis ma nyyd daun ve.

JAH! Ja idioot ei ole sa mitte niivõrd kunagise lubadeta sõidu pärast vaid selle tagantjärele õigustamise ja heakskiitmise tõttu.

Kui kiiruseületamist või valesti parkimist või muud sarnast liikluseeskirja rikkumist saaks ehk inimlikult seletada hetkeemotsioonide, tollel hetkel kiirustamise jms (üldjuhul jamaga), siis lubadeta sõit, nagu ka täis peaga sõit, on inimese teadlikult tehtud valik kogu oma olemusega eirata kehtivaid reegleid. Kui sul ei ole lubatud antud sõidukiga sõita, siis sa ka ei tohi seda teha, punkt. Mingi õigustus ei ole piisav selle tegemiseks, kui just mingi erandlikul juhtumil ei ole vaja kaasinimese elu või tervist päästa.

Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

Tsikkelröövel kirjutas:

Ridamisi näiteid, et ikka ei ole üldjuhul nii, et "ega load sõida, mees sõidab". Järjest lubadeta vendi satub avariisse. Kusjuures, kuni need vennad liiklusest ei kao, ei lõpe ka politsei poolne tsikli

Satub ka lubadega vendi ja palju.

Ise sõitsin ka sisuliselt terve suve ilma lubadeta eelmine aasta. Kuni 18. aug. Põhjuseks loomulikult ARKi järjekorrad ja kuidagi oli vaja tööle saada ju :roll: . Aga te, kes neid pabereid niiväga usute. Ma küsiks teilt: kogu see suve periood, mis ilma sõitsin, oli "koolitus" juba läbitud, ainult ARK eksam tegemata, et kas ma siis oskasin sõita või mitte ? Teie lubadega-oskustega-teooria järgi ?

Just enjoy ... nothing less, nothing more
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

pean tunnistama,et ise sõitsin 4a ilma lubadeta.A kati juhtimisõiguse sain alles eelminse aasta sygisel.ei õigusta ma seda tegu.Aga lihtsalt.. pole lube,siis ei saa ka võtta midagi käest ära.Ja seda nüüd load kindlasti ei näita kas inimene oskab sõita v ei.Peale hispaania reisi tsikliga hakkasin mõtlema,et teeks load ka ja muidugi kiirendusel hakati ka lube nõudma.Need asjad sundisidki autokooli.
Kindlasti oleks teinud varem load kui oleks võimalus teha lube ARKis eksternina.vastu karva oli ka see,et hakka uuesti käima autokoolis nagu 1 klassi laps.. liiklus ju selge sest autoga sõitnud 10aastat,ratastega sõitnud lapsepõlvest peale.
Lubade pluss on muidugi see,et nyyd on hea rahulik sõita ja ei pea enam peeglisse vaatama koguaeg.Aga miinus on see,et lubade olemasolek paneb natuke teisiti sõitma kui varem sõitsin.. ei taha jääda kaantest ilma ja olla jalamees.
Küll aga soovitan nendel teha load ära kiiresti kellel pole linnaliikluse kogemust mõne teise sõidukiga.selge on see,et väga ohtlik on liikluses see inimene kes pole kunagi autokoolis käinud ega liikluses liigelnud mõne teise masinaga.ja loomulikult ka see,kes pole varem rattaga sõitnud.

Vastan juba ette ära.... 1 trahvi sain selle ajaga mis sõitsin ilma. 1300eeki.
ja see oli ka ebaaus kuna parkisin ratta ära ja ei näind,et aetakse taga :mrgreen:


hyppavlind

Lugemata postitus Postitas hyppavlind »

to bash:

Ei kahtlegi, et sa sõita oskad. Tean paljusid, kes praegu vanuses ka 40+ ja on eluaeg lubadeta sõitnud. Aga kui Eesti Vabariigis kehtib liiklusseadus, nagu ka mujal maailmas, siis ma ei saa aru plõksimisest "ma ju oskan sõita, milleks mulle load?!" Sellist juttu ajavad need, kes tunnevad, et on teistest kodanikest erilisemad, paremad, targemad jne :wink:

Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

hyppavlind kirjutas:

to bash:

Ei kahtlegi, et sa sõita oskad. Tean paljusid, kes praegu vanuses ka 40+ ja on eluaeg lubadeta sõitnud. Aga kui Eesti Vabariigis kehtib liiklusseadus, nagu ka mujal maailmas, siis ma ei saa aru plõksimisest "ma ju oskan sõita, milleks mulle load?!" Sellist juttu ajavad need, kes tunnevad, et on teistest kodanikest erilisemad, paremad, targemad jne :wink:

Plõksida ei ole jah vaja, et "ma ju oskan sõita, milleks mulle load?!" Kui aga lubadeta juhiga õnnetus juhtub, pole vaja ka kohe targutada, et blablaablaaa ilma lubadeta lammas, sõita ei oska. Mis siis veel nende kohta peaks ütlema, kellel on load ja teevad avarii, neil ju kool läbitud ja peaks siis vapsee tegijad olema ju, aga ikka juhtuvad õnnetused. Need load on lihtsalt tükike plastikut taskus. :mrgreen:

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004

rattaletõmmatud
Postitusi: 451
Liitunud: 23 Juul 2007, 22:01
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas rattaletõmmatud »

jah, oma lubadeta sõitmisest positiivses toonis kirjutamise võiks tegemata jätta, tegelikult ei peaks sellest üldse teised teadma...järgmiseks võiks ju kirjutada et nii kõva mees olin et enne oma ratta ostmist sõitsin varastatud ratastega vms

...nagu ratta peal...
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Modedele ettepanek poolitada teema sealtkohast, kus jutt lubade vajalikkusele läks.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”