Kas oled targem kui 5B?

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
rolex
Postitusi: 246
Liitunud: 31 Jaan 2004, 04:05
Tsikkel: Suzuki 1400
Asukoht: Pärnumaa

Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas rolex »

Kas olen targem kui 5B? Selline lause meenus kui olin külastanud viru keskuses asuvat Ühisteenuste filiaali. Detsembri alguses sain tallinna kesklinnas trahvi kohas kus on 15 mintuit tasuta. Panin kella ilusti paika, läksin rõõmsalt sisse ja trahvi tädi oli paberi valmis kirjutanud 3 minutit pärast minu lahkumist sõiduki juurest. Loomulikult esitasin vaide ja sain mitu nädalat hiljem ka vastuse, et minu vaiet ei rahuldatud. Ja siinkohal esitan sama kysimuse ka teile mis ma esitasin filiaalis mind vastu võtnud härrasmehele, mis kell on? Pilt Samuti küsisin kus on kirjas kuidas peavad täpselt asetsema seierid mitte töötaval kellal? Tunnistan, et mina rolex olen lollim kui 5B :wack: sest kella me õppisime koolis 1 klassis. Nüüd aga viskan need nänniks saadud kellad minema ja hakkan edaspidi kirjutama ainult paberile.

tasa ja targu
Kasutaja avatar

mototydruk
Postitusi: 523
Liitunud: 28 Mär 2006, 17:37
Tsikkel: Kawa
Asukoht: Tartu

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas mototydruk »

Minu arust on kell 6minuti eest 9, sest pikem osuti ju 10 ja 11 vahel..

Kawasaki EX 250, Honda CBR 600f, Yamaha Virago 1100cc ajutine kasutaja suvi 2010, Kawasaki gtr 1000 cc, Honda Magna VF 750, Honda CBR 600 F2, Kawasaki Vulcan 750cc

Ice
Postitusi: 171
Liitunud: 17 Juul 2006, 18:21
Asukoht: Tartu

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas Ice »

mototydruk kirjutas:

Minu arust on kell 6minuti eest 9, sest pikem osuti ju 10 ja 11 vahel..

+1
kuigi pakuksin pigem 7-8min. See pole samas vist kõige tähtsam, kui jutt käib 15min. ajavahemikust.

Patsu kah! :)
Mõni roller -> 125cc 4 taktiline Hiina roller -> Honda NSR 125cc -> Aprilia RS125 -> GSXR 600 -> GSF600S

rattaletõmmatud
Postitusi: 451
Liitunud: 23 Juul 2007, 22:01
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas rattaletõmmatud »

kell on 6 ja veerand minuti PÄRAST 9.

...nagu ratta peal...
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6616
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 651 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Vaidlusta otsus ja kaeba edasi!

EDU

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

mototydruk
Postitusi: 523
Liitunud: 28 Mär 2006, 17:37
Tsikkel: Kawa
Asukoht: Tartu

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas mototydruk »

Mina ei vaidlustaks, sest nii paistab...aga on üks aga, kas mitte iga 5 min. vahe ei peaks 4 kriipsu olema, mitte 3?

Kawasaki EX 250, Honda CBR 600f, Yamaha Virago 1100cc ajutine kasutaja suvi 2010, Kawasaki gtr 1000 cc, Honda Magna VF 750, Honda CBR 600 F2, Kawasaki Vulcan 750cc

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas vilosius »

to rolex: ja kui vaidlustamisel hävid, siis pead oma kasutajanime ka ära vahetama.. (togi)

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

kki
Postitusi: 225
Liitunud: 14 Veebr 2008, 20:56
Tsikkel: Honda CBR 600FY, 2000.a.
Asukoht: Tallinn - Kadrina

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas kki »

Oleks Franck Mülleri kell, ütleks, et on 9:53 aga muidu pigem, et hakkab alles üheksa saama. Kuid olgem ausad, parem on mitte eksperimenteerida, et kuidas keegi seda välja loeb ja tunniosuti võiks ikka nõks üheksast allpool olla kui kell on 9.. või saabki kümme? Mina ei tea :D


janis
Postitusi: 729
Liitunud: 17 Dets 2004, 10:11
Tsikkel: Kawasaki GTR1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas janis »

Kell on 9:54 lühem osuti peaks parkimiskellal näitama käesolevat tundi ja pikem osuti minuteid. Vähemalt mina olen parkimiskella niimoodi sättinud ja pole probleeme olnud. Töötasin kesklinnas autojuhina ja parkimiskontrolörid kõndisid tihti mõõda. Kuid tegemist on küll tähenärimisega, majandussurutis, vaja igaltpoolt raha teha, inimlikus on kadunud :wack:

Kasutaja avatar

Inartšik
Postitusi: 102
Liitunud: 22 Dets 2008, 20:17
Tsikkel: Yamaha XJ6
Asukoht: Tallinn

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas Inartšik »

Hea küsimus :D Hetkeks tõmbas juhtme kokku .
Mina olen pannud lühikese siis vastava täistunni peale ja pika mingitele minutitele eli pakun ka 9:54
(kui kell on näiteks 9:30, siis lühikest osutit ei pane ma kunagi 9 ja 10 vahele)


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas vilosius »

Mina ütleks, et kell on ikkagist 8.54

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818

Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas Erci »

Pigem 8:54

___________________________
Kasutaja avatar

nolev
Postitusi: 332
Liitunud: 30 Nov 2006, 20:08
Tsikkel: Raske riisiader
Asukoht: PÄRNUMAA
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas nolev »

Õppige kella lugema. Kell on 8:53. Kus seda kellalugemist selliselt õpetatakse, et pildil olevalt kellalt saaks välja lugeda 9:53? Mina kaebaks edasi. Olen täiesti kindel, et jääd võitjaks. Ja kui ei, siis tekib vähemalt kohtulahend kella lugemiseks.

Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)
Kasutaja avatar

Inartšik
Postitusi: 102
Liitunud: 22 Dets 2008, 20:17
Tsikkel: Yamaha XJ6
Asukoht: Tallinn

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas Inartšik »

Leidsin paar kella näidet veel...kolmest trahvist kaks tühistati

http://tartu.postimees.ee/190508/tartu_ ... to1.php#33

Kasutaja avatar

Inartšik
Postitusi: 102
Liitunud: 22 Dets 2008, 20:17
Tsikkel: Yamaha XJ6
Asukoht: Tallinn

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas Inartšik »

Ja siin küsimus Tartu liikluskorraldusteenistuse spetsialistile ja tema vastus
http://www.tartu.ee/?page_id=1533&lang_ ... E20058337F

Eks järgmine kord ise ka targem :wack:

Kasutaja avatar

G-force
Postitusi: 63
Liitunud: 09 Juul 2007, 00:03
Tsikkel: Kawasaki
Asukoht: Harku
Kontakt:

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas G-force »

Ma annaks selle trahvi edasi sellele, kes sulle selle kella andis :o Sellel kellal ei saa kunagi 5 minutit täis! :wack:

Kasutaja avatar

AbStra1t
Postitusi: 469
Liitunud: 17 Juun 2005, 15:46
Tsikkel: FC350 ; KX250F
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas AbStra1t »

G-force kirjutas:

Ma annaks selle trahvi edasi sellele, kes sulle selle kella andis :o Sellel kellal ei saa kunagi 5 minutit täis! :wack:

Kriipse on 49,tea mis valemiga tunni kokku ajab ??


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas vilosius »

Varjake nüüd erutust oma kriipsude lugemisega, see on papist parkimiskell, mitte stopper. Pig Picture, sõbrad!!

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas creativ »

hea meelega kuuleks siinkohal nüüd seda mida need kontrollid sealt välja lugesid või ei suutnud lugeda!
esimese hooga ütleb ka laps et see on ca 6-7 minuti pärast üheksa. ehk siis 8:53 või midagi sellist.
mida siin keerulist üldse?
iseasi kas see kell seal aknal tol hetkel oli ikka sama või oli väike osuti kergelt üle 9. siis on asi tõesti juba teine...

Viimati muutis creativ, 10 Jaan 2009, 01:52, muudetud 2 korda kokku.
Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

tonytonn
Postitusi: 107
Liitunud: 24 Apr 2006, 18:48
Asukoht: euroopas
Tänatud: 2 korda

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas tonytonn »

Sellise kellaga saaks pikaealisuse rekordi püstitada! :D

don`t worry, drive happy!
Pilt
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Inartšik kirjutas:

Ja siin küsimus Tartu liikluskorraldusteenistuse spetsialistile ja tema vastus
http://www.tartu.ee/?page_id=1533&lang_ ... E20058337F

Eks järgmine kord ise ka targem :wack:

(lol) Linnamajanduse osak. spetsialisti tsitaat: "Samuti on kaheti mõistmist tekitanud erineva ülesehitusega parkimiskellad" No t*** ma ei või, jupijumalate naljad on ikka üle prahi. Viskaks justkui "kulli ja kirja". Ühene asi on aga süütuse presumptsioon ja kui ei taha just kõrvu lonti lasta siis koosta 2 kirja: avaldus linnakohtule sisuga kaebus karistusele kahetimõistetava väärteo eest (koos vaide ja sellele saadud vastuse koopiaga). Teine päringuna linnavalitsuse kantseleisse a´la linnakodanik see ja see tahab teada, et millal, mllisel tasemel ja mllise tulemusega oli vaidele vastanud ametniku viimane atestatsioon (eriti põhiseadusest tulenevate kodanikuõiguste tundmise seisukohalt). Ja seejärel hakka kuulsaks - võsapets, meie mees jne. võiks ka teistele kodanikele nende õigusi meelde tuletada. Ja kui sind ikkagi täiega läbi k..kse siis mälestame kui märterit :mrgreen:

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Türbel küll, olen ma nüüd paranoiline, skiso või lihtsat üle joonud aga turgatas üks asi. Parkimistrahvide kohtuväline menetleja on linnavalitsuse RAHANDUSOSAKOND - ei muud aga lihtsalt kõlab pisut paradoksaalselt.
Olen ärimees ja palehigis kontrollin, et mulle ei kirjutatataks ebapiisavalt kirveid või üldse lambist arveid ja kui tekib vähimgi kahtlus või kahetimõistmine siis keeldun nii vähe maksmast.... panen rubla vähemalt topelt või siis sentimeetri asemel ikka meetri N...ER :ner:
On üldse siin kellelgi juhust olnud, et linnavalitsusele esitatud vaie ka rahuldatud on?

Kasutaja avatar

Teema algataja
rolex
Postitusi: 246
Liitunud: 31 Jaan 2004, 04:05
Tsikkel: Suzuki 1400
Asukoht: Pärnumaa

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas rolex »

Ei pargi ka just tihti 15 minuti alas ja mõtlesin kuidas krt seda kella märkima peab vaatasin autos olevat kella see näitas 9:54 ja nii paningi tunni seieri lükkasin 9 peale ja minuti umbes 54 peale. Samas võiks ju küsida kuidas kell saab olla 8:54 kui väike seier asub juba 9-ksa peal. Ja imestama pani kuidas kontrolör nagu nõiaväel kõigest minuti-3-ga juba suutis trahvi vormistada kus ta oli tund ja minut-3 tagasi? Aga vastused venisid ise ei ela tallinnas ja ka maja küljes videosalvestused (neid lubati kasutada vajadusel) kustuvad ... yhesõnaga tegin kiire rehkenduse ja käitun nagu tüüpiline eestlane kes lepib olukorraga ja maksab ära nagu kohusetundlik ja seadusi järgida püüdev eesti kodanik. Aga mis ei tapa pidi tugevaks tegema või siis vaeseks :D

tasa ja targu

petz
Postitusi: 1443
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas petz »

tramm66 kirjutas:

On üldse siin kellelgi juhust olnud, et linnavalitsusele esitatud vaie ka rahuldatud on?

mul rahuldati õige otsus minu kasuks
panin parkimikella kogemata ühe tunni võrra ette tegelikust ajast. ja kui 10 min pärast tagasi auto juures olin, oli kojamehe vahel teade vale parkimisaja kohta. kuna linnavalitsase hoone oli samas lähedal, sai ka see asi koheselt lahendatud selle trahvi tühistamisega. ja kõik see tegevus toimus viljandis. :D

korra olen ka parkimiskontrollile koheselt peale sattunud ja siis sai see parkimistrahvi otsus kohapeal tühistatud :D

kusjuures alati pole niihästi läinud. 90 alguses tallinnas kaubamaja taga pandi autole rauad ratastele ja õnneks nägin seda ja sai kohapeal pärast mõningat rabelemist raudade mahavõtmise eest tasutud. :(


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas vilosius »

rolex kirjutas:

Samas võiks ju küsida kuidas kell saab olla 8:54 kui väike seier asub juba 9-ksa peal.

Kui käekella vaatad viis minutit enne kümmet, on väike seier ju kümne, mitte üheksa peal. Tahtsid sellest papist tripperil ühendada analoog- ja elektronkella? :wack:

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas kris. »

Oi b****d ... ah et siis osadel kelladel on tunniseier ka? :shock: Minu parkimiskell on pärit süsteemi algusaegadest ning sellel on kogeaeg ainut 1 seier olnud .... küll elu võib ikka keeruline olla :wack: .

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light


janis
Postitusi: 729
Liitunud: 17 Dets 2004, 10:11
Tsikkel: Kawasaki GTR1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas janis »

nad võiks ju sellele oma reegli teha, kõige lihtsam ja arusaadavam oleks teha nii et tunni seieri asetad käesolevale tunnile ja minuti seieri minutitele ei oleks vaja seda tunni seierit kuskile kahe vahele lükata ja jääksid arusaamatused ära.


kõrtsmikumolu
Postitusi: 928
Liitunud: 12 Dets 2004, 19:32
Tsikkel: HusaBerg
Asukoht: pärnumaa
Kontakt:

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas kõrtsmikumolu »

Ma olen muidugi maalt ja lollivõitu ka aga pole mina aru saanud miks üldse see tasuline parkimine vajalik on? Eriti veel väikelinnades. On ju olemas ilusad märgid "parkimine keelatud" ja "peatumine keelatud", nendega saaks asja palju odavamalt ära ajada ja peale selle saavad neist aru ka võõrkeelt kõnelevad liiklejad. Eriti kummastav on asi veel Pärnus kes nimetab ennast kuurortlinnaks ja kui siis tulebki see turist kohale, siis hakatuseks tõmmatakse talle parkimisega kannikasse.
Teisest küljest jällegi, peaks vist maal ka parkimise tasuliseks tagema siis perseläinud põllumehed saaks hakata parkimistalusid pidama :)


intz
Postitusi: 298
Liitunud: 10 Juul 2004, 09:50
Tsikkel: V POWAA
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas intz »

hehe, rolex, nüüd panid küll endale ära. Teema alguses arvasin ikka, et loll kontrolör süüdistas sind kella 9:54 sättimises, kuigi tegelikult aeg alles 8:54 :)
janis: kuidas see nüüd lihtsam ja arusaadavam oleks, kui parkimiskellale kehtiks teistugune süsteem, kui kõigile ülejäänud seieritega kelladele maailmas (välja arvatud Frank Mülleri kellad mudugi :))?


janis
Postitusi: 729
Liitunud: 17 Dets 2004, 10:11
Tsikkel: Kawasaki GTR1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Kas oled targem kui 5B?

Lugemata postitus Postitas janis »

intz kirjutas:

hehe, rolex, nüüd panid küll endale ära. Teema alguses arvasin ikka, et loll kontrolör süüdistas sind kella 9:54 sättimises, kuigi tegelikult aeg alles 8:54 :)
janis: kuidas see nüüd lihtsam ja arusaadavam oleks, kui parkimiskellale kehtiks teistugune süsteem, kui kõigile ülejäänud seieritega kelladele maailmas (välja arvatud Frank Mülleri kellad mudugi :))?

Tegemist ei ole ju mehaanilise kellaga, kui väike osuti on juba numbri peal, oletame et 9-sal ja minuti osuti 54 siis ta ei saa ju enam kuidagi 8:54 olla, vaid 9:54, see on kõigest papitükk mitte päris kell et sa nüüd pead arvutama kus see tunni seier päriselt olema peaks.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”