"müra"

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas z1000 »

need pinisevad ka päris hästi jah.. a pinin vähemalt ei kaja :P



.
Kasutaja avatar

goal
Postitusi: 345
Liitunud: 12 Aug 2008, 13:11
Tsikkel: Kawa VN 1500 Mean Streak
Asukoht: Tartu

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas goal »

lextastic kirjutas:

haha.. see on just see kõvatamine et osta ennem ratas ja siis räägi. wtf? mul ei pea olema ratast et kommenteerida et mind nende hääl häirib. mis kuradi jutt see on. ja see kuduja foorumi nali on juba 4 aastat vana, osta uus nali.

kätt proovima? t*** ma ütlen, et mind segab see müra, ja öeldakse et osta ratas.

Oled sa kunagi mõelnud, et su möla häirib foorumirahvast? Mis kuradi asja sa siin katsetad? Ma parem rohkem ei kommi sest miu kustutab ära aga mõtle milleks sind siia foorumisse vaja oleks?

Jawa, Voshod, Kawa VN 750, Kawa Mean Streak
Kasutaja avatar

Teema algataja
z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas z1000 »

mis su probleem on?

.
Kasutaja avatar

meph
Postitusi: 283
Liitunud: 22 Apr 2007, 13:18
Tsikkel: Honda VTX 1800R, Honda CB500
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas meph »

Kusjuures mina mootorratturina pean ka mainima, et mõned nn. kroom-tüüpi rattad teevad ka minu maitsemeele jaoks liiga kõva lärmi... üldiselt mul pole nende vastu midagi, aga kui ratas minust mööda sõites tekitab mul kõrvas valutunde, siis see pole ka ikka päris õige.

rolleritest ma ei hakka üldse rääkimagi... ma saaks aru, kui see popp tuuning hernepüss mingit efekti omaks peale kisa, siis veel vabandaks millegagi välja... aga 0,1 hobujõudu ja seda ka juhul kui planeetide seis õige on, pole minu meelest efekti omamine. lihtsalt närvidelekäiv murutrimmerihääl.

Kasutaja avatar

Madris
Postitusi: 334
Liitunud: 22 Jaan 2008, 01:18
Tsikkel: Tenere 700, Honda AT RD04
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 4 korda

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas Madris »

Aris kirjutas:

Kas ma olen ainus, kes sõna otses mõttes vihkab rollereid, mis pinisevad 11000 rpm juures ning oma sport summuti ja koonusfiltriga teevad põrgulikku häält?

kindlasti mitte pole sa ainus. Minu kuulmismeelt häirib kõige rohkem, kui vaikses elurajoonis peale 23.00 tuleb rollude gäng oma pininaga....

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Linke ja pilte

Lugemata postitus Postitas franz125 »

lextastic kirjutas:
Säga kirjutas:

Because we can !
Ja tsiteerides siin kellegi allkirja... Loud pipes save lives

päris stiilne tailpipe. aga müra on ikkagi inetu.. ei saa sellest aru. gallardo v10 on ilus, se on lihtsalt inetu müra.

Kahtlen kas "Gallardo"hääl sulle meeldiks kui pedal põhjas ja see majade vahel kajab.Julgen arvata,et sa pole tema möiret kuulnud.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 471
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 41 korda

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

Juutuubis ikka ju on. :wack:

...

Heiko97
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Okt 2009, 13:20
Tsikkel: Suzuki GSX-R 600 K7
Asukoht: Harjumaa

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas Heiko97 »

See mure on päris aktuaalne jah aga selliste virisejatega saab hakkame kui väike kohake! :mrgreen:
Keerad sumpsi alt ja täristag paar päeva täiega, siis kui sumpsi tagasi paigaldad toob sulle lilled ja on väga tänulik! :D
Et pill nii vaikseks jäi! :)

Viimati muutis Heiko97, 21 Nov 2009, 12:14, muudetud 1 kord kokku.
Suzuki GS500E, Honda CBR 600f f2, Suzuki GSX-R 600 K5, Suzuki SV 1000 K7, Aprilia RSV1000R, Suzuki GSX-R 600 K7
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Juutuubis on F-1 kah hiirepiuks.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Teema algataja
z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas z1000 »

ei mõlemaid on ikka päriselus kuuldud, sellepärast võrdlusmoment ka olemas :)

.
Kasutaja avatar

nark
Postitusi: 99
Liitunud: 24 Okt 2005, 12:48
Tsikkel: GSXXXR
Asukoht: viljandi

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas nark »

Soe soovitus teema algatajale- ära osta omale tsiklit, parem osta jalgratas, hea vaikne.

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

meph kirjutas:

Kusjuures mina mootorratturina pean ka mainima, et mõned nn. kroom-tüüpi rattad teevad ka minu maitsemeele jaoks liiga kõva lärmi... üldiselt mul pole nende vastu midagi, aga kui ratas minust mööda sõites tekitab mul kõrvas valutunde, siis see pole ka ikka päris õige.

+1
ja eriti käivad need kroomi vennad närvi, kellele maanteel meeldib hästi lähedalt suure kiirusega mööda sõita.Ei tea mis haigus see neil on(et peab maanteel bikest mööda sõitma) või olen ma lihtsalt Tartu kandis kõvatajate otsa sattunud.

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas Primo »

Pilt

Kui Sulle meeldib Gallardo V10 hääl, siis miks mitte ratta asemel beebi-Lambo soetada ja nautida teda ja tema häält? Või vähemalt mitte osta omale ratast, mis on Sulle ebameeldiva häälega :)

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

Teema algataja
z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas z1000 »

sinu jutust kõlab läbi teadmatust ja vastupandamatut soovi ära panna, kuigi tulult. postitad labase huumoriga pilte ja midagi asjalikku ei ütle. ja ma ei kavatsegi kroomitoru osta endale.

.

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Veel üks diip teema!

Kui ma registreeriks ennast 3-seeria bmw rullnokkade foorumis ja hakkaksin rääkima sellest, et mul ei ole küll bmw-d aga siiski, mulle ei meeldi rullnoksid ja nende vanad bemud, mulle ei meeldi üleüldse bemud ja pealegi noksid vaid kõvatavad ja üldse ei tolereeri p***. Huvitav, kas ma siis oleksin õige mees õiges kohas õiget asja ajamas?
Ja kui siis veel tunnistaksin, et nokatsit kanda kah ei taha ning kisuks emase kiunu üles, sest minusse hästi ei suhtuta, siis oleks vast päris normaalne kärbes juba!

My ass!

Kasutaja avatar

kornholio
Postitusi: 149
Liitunud: 11 Sept 2006, 21:22
Tsikkel: Custom-Honda Shadow VT 1100c
Asukoht: Gasoline Alley-Muraste
Tänatud: 1 kord

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas kornholio »

Milline oleks lextasticu ja kroomitoru kooslus?

Äkki selline?

Pilt

Adrenaline+Chrome=Adrenochrome
Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas Vidget »

Tarts kirjutas:

Veel üks diip teema!

Kui ma registreeriks ennast 3-seeria bmw rullnokkade foorumis ja hakkaksin rääkima sellest, et mul ei ole küll bmw-d aga siiski, mulle ei meeldi rullnoksid ja nende vanad bemud, mulle ei meeldi üleüldse bemud ja pealegi noksid vaid kõvatavad ja üldse ei tolereeri p***. Huvitav, kas ma siis oleksin õige mees õiges kohas õiget asja ajamas?
Ja kui siis veel tunnistaksin, et nokatsit kanda kah ei taha ning kisuks emase kiunu üles, sest minusse hästi ei suhtuta, siis oleks vast päris normaalne kärbes juba!

My ass!

Kunasest kroomid ainsad mootorrattad on?

Let the good times roll.


Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Vidget kirjutas:

...

Kontekst?

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1938
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 137 korda
Tänatud: 179 korda
Kontakt:

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas Vint »

Sobib päris hästi teemasse: :mrgreen:

Kasutaja avatar

Teema algataja
z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas z1000 »

haha. ja labased keskealiste inimeste olematust huumorisoonest tulevad naljad jätkuvad.

ja tõesti. kroomid pole ainukesed. ostan tavalise z750 ja see teeb palju talutavamat häält kui paukuvad torud mis kõrvale valu teevad.

OT: ja mis teema nüüd selle ära panemisega on? :D siis kui ma ei ütle et "jah jah habemik, sul on õigus" siis kohe olen algaja kes ei tea midagi? motikat omamata ma saan täiesti vabalt sellel müra teemal sõna võtta.

ja rääkides sellest mida ma siin foorumis teen.. ma teen seda mida foorumis tehakse. võetakse sõna asjakohalistel ja huvipakkuvatel teemadel. müra näiteks. müra on motikafoorumile asjakohane ja mind isiklikult huvitav teema. ning ma pole ainuke kellel on müra koha pealt sõna võtta. niiet mis siis probleem on ?

edit: ja veel eriti hea on see et kui ma küsisin mingi kuu tagasi, et kas motikamehed on homofoobid siis automaatselt arvatakse et ma olen ka gei :D milline meeldiv suhtumine.

.
Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas Vidget »

Tarts kirjutas:
Vidget kirjutas:

...

Kontekst?

lextastic ei kavatse kroomi osta ja sinu vastus sellele.

Let the good times roll.


Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas Tarts »

:lol:
täitsa ise tegid järelduse, et see oli minu vastus soovimatusele osta kroom?
:lol:

OT: Tänud lextastic, et sa kroomi ei osta :D
http://moto.kiev.ua/forum/?fname=perls& ... 39473&vp=0 No vot ei tea, miks kohe see meenus :lol:

Kasutaja avatar

Teema algataja
z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas z1000 »

hm okei.. kahjuks ei oska vene keelt.

.

uips
Postitusi: 54
Liitunud: 27 Sept 2008, 20:01
Asukoht: Tartu

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas uips »

Kipsi kirjutas:

ja eriti käivad need kroomi vennad närvi, kellele maanteel meeldib hästi lähedalt suure kiirusega mööda sõita.Ei tea mis haigus see neil on(et peab maanteel bikest mööda sõitma) või olen ma lihtsalt Tartu kandis kõvatajate otsa sattunud.

Kas eestis on mingi seadus, et teised liiklusmasinad ei või enam bikedest mööda sõita?
Üldiselt ise kroomi ei oma, ja maanteel kiirusrekordeid ei püstita ning kui teen möödasõitu, siis ikka võimalikult ohutult, aga need inimesed kel liiklusseadusest pohh on, siis minu pärast andke minna, ükskõik, kas liiklete bikega, kroomiga või 125-se hardenduroga.

Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Mulle ka ei meeldi müra ning ei saa aru, kuidas nende lärmavate afetrmarket väljalaskega rataste omanikud veel ise on kuulmise säilitanud. Samuti on mul mitu geist sõpra ja mootorratast mul ka ei ole. Ainus erinevus vist selles, et minu jaoks ei ole mittemingit vahet, kas karjub galvaanilise kattega või palsmassist masin.
:oops:

hälvik
Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas miu »

madone kirjutas:

Ärge nüüd kaklema hakake :D
tehke musi kalli ja leppige ilusti ära :lol: :idea: :lol: :shock: :lol: :twisted:

Midnight bugs taste best.

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

Lärm on lahe kuni teatud piirini. Mulle jõmin meeldib ja kahetaktilise pirina vastu pole ka midagi. Niikaua kuni hääl on vali mõistuse piirides. Stokksumps sakib.
Siinkohal tervitaks üht ratturit, kes suvel tihti mu majast mööda sõitis (vist Intruderil) ja teeristini jõudes sumpsist lahedaid jõmakaid lasi. :bsmile:

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

uips kirjutas:
Kipsi kirjutas:

ja eriti käivad need kroomi vennad närvi, kellele maanteel meeldib hästi lähedalt suure kiirusega mööda sõita.Ei tea mis haigus see neil on(et peab maanteel bikest mööda sõitma) või olen ma lihtsalt Tartu kandis kõvatajate otsa sattunud.

Kas eestis on mingi seadus, et teised liiklusmasinad ei või enam bikedest mööda sõita?

Ei noh, üldiselt on kõik tore ja ilus, aga lihtsalt ei saa mõttele pihta - korra 150-160 km h bikest mööda ja siis jälle venima.
Aga jah, mind see teema tegelikult väga ei häiri, on ka muid asju, mida kiruda... pigem huvitab mind see, et kuidas need chopperivennad, kellel tõesti müratase tappev on, ülevaatuselt läbisaavad? kas db -killerist siis nii palju kasu ;)?

aga need inimesed kel liiklusseadusest pohh on, siis minu pärast andke minna, ükskõik, kas liiklete bikega, kroomiga või 125-se hardenduroga.

ja see, et Sina seaduskuulekas oled, tähendab, et sind ei võida surnuks sõita :wack: ?

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


uips
Postitusi: 54
Liitunud: 27 Sept 2008, 20:01
Asukoht: Tartu

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas uips »

Kipsi kirjutas:

ja see, et Sina seaduskuulekas oled, tähendab, et sind ei võida surnuks sõita :wack: ?

ei kindlasti mitte, aga ma lihtsalt väljendasin oma suhtumist, et sõidke kuidas tahate, aga ärge mölisege üksteisega foorumis.

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: "müra"

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

uips kirjutas:
Kipsi kirjutas:

ja see, et Sina seaduskuulekas oled, tähendab, et sind ei võida surnuks sõita :wack: ?

ei kindlasti mitte, aga ma lihtsalt väljendasin oma suhtumist, et sõidke kuidas tahate, aga ärge mölisege üksteisega foorumis.

padjaklubi :ner:

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”