Fleim: politsei eest ära sõitmine

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
p-4
Postitusi: 130
Liitunud: 02 Jaan 2006, 19:19
Tsikkel: Suzuki DR 650/Bmw R1200 GS/KTM
Asukoht: Austraalia/nõmme
Tänatud: 2 korda

Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas p-4 »

drifter kirjutas:

Eile öösel mingisuguse 1-2 ajal Elvas ajas mingisugune tsiklivend juba politseinikelgi eest ära juba....vilkuritega olid eravärvides auto kohe järel ja kõige huvitavam oli see et vennikesel ei olnud vist kiivrit peas ega midagi palja t-särgi väel......ajas eest ära,aga ei tea kas õnnestus ka......tsikliks oli vist mingisugune vana yamaha streetfighter.........

Tegin ka,eile bikega väikse ringi ,nõmmelt-keila ja tagsi ,ikka kuradima mõnus on kimada ,kuid selle lühikese ajajooksul ,sõitsin 2 korda politsei radarisse,neil ikka komme ,kuskel põõsas passida :twisted: Õnneks, jõutsin enne maha pidurdada :D Bikega ikka kuradi nuttune, maanteel 90-100Km/h tiksuda ,kus aerodünaamika, hakkab realselt, tööle kiirustel 200 pluss km/H :bsmile:

Viimati muutis p-4, 04 Apr 2010, 13:25, muudetud 1 kord kokku.


The Great Australian Ride 2015 16000km east to west
Simpson Desert french line 2014 1100 sand dunes
Tasmania and australia east coast 10200km 14
Vetnam-Laos 3600 km 2013.
Tai-Kamboza-Malaisia-austraalia 2011-2013 20000km
Nordkinn-Nordkapp 2011
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: HOOAEG ALGAS...

Lugemata postitus Postitas mx77 »

p-4 kirjutas:
drifter kirjutas:

Eile öösel mingisuguse 1-2 ajal Elvas ajas mingisugune tsiklivend juba politseinikelgi eest ära juba....vilkuritega olid eravärvides auto kohe järel ja kõige huvitavam oli see et vennikesel ei olnud vist kiivrit peas ega midagi palja t-särgi väel......ajas eest ära,aga ei tea kas õnnestus ka......tsikliks oli vist mingisugune vana yamaha streetfighter.........[/quote

Tegin ka,eile bikega väikse ringi ,nõmmelt-keila ja tagsi ,ikka kuradima mõnus on kimada ,kuid selle lühikese ajajooksul ,sõitsin 2 korda politsei radarisse,neil ikka komme ,kuskel põõsas passida :twisted: Õnneks, jõutsin enne maha pidurdada :D Nii ,et isegi ,kui läheb eest ärasõiduks on,mõttekas alati bensiinipaak täis hoida.Bikega ikka kuradi nuttune, maanteel 90-100Km/h tiksuda ,kus aerodünaamika, hakkab realselt, alles tööle kiirustel 200 pluss km/H :bsmile:

Ega muud, et loodaks et saad oma load varsti riiulile kuivama sellise suhtumisega.

Kasutaja avatar

Teema algataja
p-4
Postitusi: 130
Liitunud: 02 Jaan 2006, 19:19
Tsikkel: Suzuki DR 650/Bmw R1200 GS/KTM
Asukoht: Austraalia/nõmme
Tänatud: 2 korda

Re: HOOAEG ALGAS...

Lugemata postitus Postitas p-4 »

mx77 kirjutas:
p-4 kirjutas:
drifter kirjutas:

Eile öösel mingisuguse 1-2 ajal Elvas ajas mingisugune tsiklivend juba politseinikelgi eest ära juba....vilkuritega olid eravärvides auto kohe järel ja kõige huvitavam oli see et vennikesel ei olnud vist kiivrit peas ega midagi palja t-särgi väel......ajas eest ära,aga ei tea kas õnnestus ka......tsikliks oli vist mingisugune vana yamaha streetfighter.........[/quote

Tegin ka,eile bikega väikse ringi ,nõmmelt-keila ja tagsi ,ikka kuradima mõnus on kimada ,kuid selle lühikese ajajooksul ,sõitsin 2 korda politsei radarisse,neil ikka komme ,kuskel põõsas passida :twisted: Õnneks, jõutsin enne maha pidurdada :D Nii ,et isegi ,kui läheb eest ärasõiduks on,mõttekas alati bensiinipaak täis hoida.Bikega ikka kuradi nuttune, maanteel 90-100Km/h tiksuda ,kus aerodünaamika, hakkab realselt, alles tööle kiirustel 200 pluss km/H :bsmile:

Ega muud, et loodaks et saad oma load varsti riiulile kuivama sellise suhtumisega.

Noo see ,tingitud sellest ,et nn aasta aega tingimisi peal ,40km/H üle ja kuueks kuuks hoiule ,seega kas jääd seisma ja oled lubadest ilma või ..............keerad gaasi suurt valikut pole :)

The Great Australian Ride 2015 16000km east to west
Simpson Desert french line 2014 1100 sand dunes
Tasmania and australia east coast 10200km 14
Vetnam-Laos 3600 km 2013.
Tai-Kamboza-Malaisia-austraalia 2011-2013 20000km
Nordkinn-Nordkapp 2011
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: HOOAEG ALGAS...

Lugemata postitus Postitas mella »

p-4 kirjutas:

Noo see ,tingitud sellest ,et nn aasta aega tingimisi peal ,40km/H üle ja kuueks kuuks hoiule ,seega kas jääd seisma ja oled lubadest ilma või ..............keerad gaasi suurt valikut pole :)

Oli naljakas?

Ma loodan, et sa lubadest ilma jääd enne, kui gaasi juurdekeeramiseni jõuad. Sellistele omaarust "outlaw" meestele, kes võimsa tsikli peal enam gaasikätt ei suuda kontrollida ja liikuseeskirjale sülitavad, oskan soovida ainult mõnusat harjutamist rolleriga.

Kasutaja avatar

mofomofo
Postitusi: 139
Liitunud: 30 Juun 2008, 11:47

Re: HOOAEG ALGAS...

Lugemata postitus Postitas mofomofo »

mella kirjutas:
p-4 kirjutas:

Noo see ,tingitud sellest ,et nn aasta aega tingimisi peal ,40km/H üle ja kuueks kuuks hoiule ,seega kas jääd seisma ja oled lubadest ilma või ..............keerad gaasi suurt valikut pole :)

Oli naljakas?

Ma loodan, et sa lubadest ilma jääd enne, kui gaasi juurdekeeramiseni jõuad. Sellistele omaarust "outlaw" meestele, kes võimsa tsikli peal enam gaasikätt ei suuda kontrollida ja liikuseeskirjale sülitavad, oskan soovida ainult mõnusat harjutamist rolleriga.

Ja Sina ei ole kunagi niimoodi mõelnud?

Mina ei propageeri ja samas ei õigusta ka kedagi.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: HOOAEG ALGAS...

Lugemata postitus Postitas mella »

mofomofo kirjutas:

Ja Sina ei ole kunagi niimoodi mõelnud?

Mina ei propageeri ja samas ei õigusta ka kedagi.

Pean sulle pettumust valmistama, täiskasvanuna kindlasti mitte.

Selle peale tulekuks peab ikka "kasvatus" olema.. politsei eest ära sõita...


hotsepp
Postitusi: 260
Liitunud: 01 Mai 2009, 22:32
Tsikkel: Suzu DL1000
Asukoht: Saku külje all

Re: HOOAEG ALGAS...

Lugemata postitus Postitas hotsepp »

Kui ärasõit oleks karistatud karmimalt, siis hakataks mõtlema, et kas ikka väärib see temp küünlaid. Hetkel võrdub see kergelt põnevusena mõnele vist :roll:

Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

Selle 200km/h koht on rajal kuid reeglina maantee kihutajad millegi pärast sinna enamjaolt ei jõua või kui jõuavad siis ei tule seal ühtegi kiiret ringi 8)

http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne

dubweiser
Postitusi: 484
Liitunud: 08 Apr 2005, 23:58
Tsikkel: bmw r1150 gs adventure

Re: HOOAEG ALGAS...

Lugemata postitus Postitas dubweiser »

mofomofo kirjutas:
mella kirjutas:
p-4 kirjutas:

Noo see ,tingitud sellest ,et nn aasta aega tingimisi peal ,40km/H üle ja kuueks kuuks hoiule ,seega kas jääd seisma ja oled lubadest ilma või ..............keerad gaasi suurt valikut pole :)

Oli naljakas?

Ma loodan, et sa lubadest ilma jääd enne, kui gaasi juurdekeeramiseni jõuad. Sellistele omaarust "outlaw" meestele, kes võimsa tsikli peal enam gaasikätt ei suuda kontrollida ja liikuseeskirjale sülitavad, oskan soovida ainult mõnusat harjutamist rolleriga.

Ja Sina ei ole kunagi niimoodi mõelnud?

krt, mina küll ei ole mõelnud.. järelikult on mu aju suurem kui ahvil..

ja sorry härra P-4, kui SELLISEID ALGKLASSIDE TASEMEL!! ELEMENTAARSEID EMAKEELE KIRJAOSKAMATUSE VÄÄRATUSI NÄEN NAGU SUL SEAL ALL, siis on üpris selge, et polegi muud oodata.

ps. need kes on nii kotikud, et ei julge ja ei oska oma bikega rajale end tühjaks sõitma minna, pigistavad avaliku sirge peal, jobi erutusest püksis pritsimas (togi)


Nation
Postitusi: 125
Liitunud: 05 Mai 2009, 10:10
Asukoht: Saue

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Nation »

:| Teatud tingimustes võiks isegi kerge kõrvalepõige mõnda vahetänavasse "mõmmide" eest isegi taunitav olla...
Kas seda just 200 + ... linnavahel või maanteel teha... :?: :| Eks see jääb igaühe enda tervise ja mõistuse pärusmaaks..
Senikaua kui mõni purjus,lubadeta,vähese sõidukogemusega jobu pole inimestele otsa ajanud ja tapab iseennast on mul suva... (crash) .

Sinujaoks on see karneval ... neeger!
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Olen ka mina mõelnud politsei eest ära sõitmisele, aga mõtteks on see jäänud (125ccm endurokaga ei jõua ju väga pigistada neist kiiremini :mrgreen: )
Aga ei üldiselt, niikaua, kui teisi ei segata sellega, sõida või esirattal eest ära.

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: HOOAEG ALGAS...

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

dubweiser kirjutas:

krt, mina küll ei ole mõelnud.. järelikult on mu aju suurem kui ahvil..

ja sorry härra P-4, kui SELLISEID ALGKLASSIDE TASEMEL!! ELEMENTAARSEID EMAKEELE KIRJAOSKAMATUSE VÄÄRATUSI NÄEN NAGU SUL SEAL ALL, siis on üpris selge, et polegi muud oodata.

ps. need kes on nii kotikud, et ei julge ja ei oska oma bikega rajale end tühjaks sõitma minna, pigistavad avaliku sirge peal, jobi erutusest püksis pritsimas (togi)

Tundub, et mudakollid hoiavad ikka ühte :mrgreen: Aga no saan aru, sest ega mudavurriga sõit lihtne pole, väriseb ja raputab nii et kõht lahti ja kui peaks veel politseid ka nägema ongi klistiir tehtud.

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004

dubweiser
Postitusi: 484
Liitunud: 08 Apr 2005, 23:58
Tsikkel: bmw r1150 gs adventure

Re: HOOAEG ALGAS...

Lugemata postitus Postitas dubweiser »

-PitBull- kirjutas:
dubweiser kirjutas:

krt, mina küll ei ole mõelnud.. järelikult on mu aju suurem kui ahvil..

ja sorry härra P-4, kui SELLISEID ALGKLASSIDE TASEMEL!! ELEMENTAARSEID EMAKEELE KIRJAOSKAMATUSE VÄÄRATUSI NÄEN NAGU SUL SEAL ALL, siis on üpris selge, et polegi muud oodata.

ps. need kes on nii kotikud, et ei julge ja ei oska oma bikega rajale end tühjaks sõitma minna, pigistavad avaliku sirge peal, jobi erutusest püksis pritsimas (togi)

Tundub, et mudakollid hoiavad ikka ühte :mrgreen: Aga no saan aru, sest ega mudavurriga sõit lihtne pole, väriseb ja raputab nii et kõht lahti ja kui peaks veel politseid ka nägema ongi klistiir tehtud.

poiss (lol) sa ei kujuta oma märgades unenägudes ka ette kui kiiresti mu bokser liigub

ja oma jutuga sa justkui õigustad, et õiged mehed lasevad bikega avaliku sirge peal selle asemel, et keerukal kinnisel rajal sama kiiresti lasta...

Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: HOOAEG ALGAS...

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

dubweiser kirjutas:
-PitBull- kirjutas:
dubweiser kirjutas:

krt, mina küll ei ole mõelnud.. järelikult on mu aju suurem kui ahvil..

ja sorry härra P-4, kui SELLISEID ALGKLASSIDE TASEMEL!! ELEMENTAARSEID EMAKEELE KIRJAOSKAMATUSE VÄÄRATUSI NÄEN NAGU SUL SEAL ALL, siis on üpris selge, et polegi muud oodata.

ps. need kes on nii kotikud, et ei julge ja ei oska oma bikega rajale end tühjaks sõitma minna, pigistavad avaliku sirge peal, jobi erutusest püksis pritsimas (togi)

Tundub, et mudakollid hoiavad ikka ühte :mrgreen: Aga no saan aru, sest ega mudavurriga sõit lihtne pole, väriseb ja raputab nii et kõht lahti ja kui peaks veel politseid ka nägema ongi klistiir tehtud.

poiss (lol) sa ei kujuta oma märgades unenägudes ka ette kui kiiresti mu bokser liigub

Onu (lol) A mul päris pohhui kas ta liigub sul kiiresti või mitte, ma pole öelnudki, et ei liigu :mrgreen: Ära siis erutusest püksi situ kui kusagil avalikul sirgel pigistad :mrgreen: Ja ega ei oskakski ette kujutada, kuna erinevalt sinust on minu unenäod täiesti kuivad :ner:

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: HOOAEG ALGAS...

Lugemata postitus Postitas mx77 »

-PitBull- kirjutas:
dubweiser kirjutas:

krt, mina küll ei ole mõelnud.. järelikult on mu aju suurem kui ahvil..

ja sorry härra P-4, kui SELLISEID ALGKLASSIDE TASEMEL!! ELEMENTAARSEID EMAKEELE KIRJAOSKAMATUSE VÄÄRATUSI NÄEN NAGU SUL SEAL ALL, siis on üpris selge, et polegi muud oodata.

ps. need kes on nii kotikud, et ei julge ja ei oska oma bikega rajale end tühjaks sõitma minna, pigistavad avaliku sirge peal, jobi erutusest püksis pritsimas (togi)

Tundub, et mudakollid hoiavad ikka ühte :mrgreen: Aga no saan aru, sest ega mudavurriga sõit lihtne pole, väriseb ja raputab nii et kõht lahti ja kui peaks veel politseid ka nägema ongi klistiir tehtud.

Huvitav jahh, et krossimehed tavaliselt tänavale kõvatama ei roni (igatahes ma ei tea küll kedagi, kellel tänavaratas oleks), aga kui nad aeg-ajalt asfaldile võidu sõitma satuvad siis asfaldimehed näevad neid reeglina ainult tagapoolt (togi)

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas tali »

Jeeiiii!!! Saed käima! :twisted: (lol)

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: HOOAEG ALGAS...

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

mx77 kirjutas:

Huvitav jahh, et krossimehed tavaliselt tänavale kõvatama ei roni (igatahes ma ei tea küll kedagi, kellel tänavaratas oleks), aga kui nad aeg-ajalt asfaldile võidu sõitma satuvad siis asfaldimehed näevad neid reeglina ainult tagapoolt (togi)

Noojaaasiiiis? (togi) Lihtsalt mõnel pole vaja väita, et tal ahvist suurem aju on, kui ta selles ise päris kindel ikka pole. Samahästi võiks öelda, et mis nendel mudavendadel metsavahele asja on, mingu sõitku krossirajal.

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: HOOAEG ALGAS...

Lugemata postitus Postitas mx77 »

-PitBull- kirjutas:
mx77 kirjutas:

Huvitav jahh, et krossimehed tavaliselt tänavale kõvatama ei roni (igatahes ma ei tea küll kedagi, kellel tänavaratas oleks), aga kui nad aeg-ajalt asfaldile võidu sõitma satuvad siis asfaldimehed näevad neid reeglina ainult tagapoolt (togi)

Noojaaasiiiis? (togi) Lihtsalt mõnel pole vaja väita, et tal ahvist suurem aju on, kui ta selles ise päris kindel ikka pole. Samahästi võiks öelda, et mis nendel mudavendadel metsavahele asja on, mingu sõitku krossirajal.

No ütleme, et teema põhjustaja võib oma IQ poolest küll vist Homer Simpsoniga konkureerida
Pilt


dubweiser
Postitusi: 484
Liitunud: 08 Apr 2005, 23:58
Tsikkel: bmw r1150 gs adventure

Re: HOOAEG ALGAS...

Lugemata postitus Postitas dubweiser »

-PitBull- kirjutas:
mx77 kirjutas:

Huvitav jahh, et krossimehed tavaliselt tänavale kõvatama ei roni (igatahes ma ei tea küll kedagi, kellel tänavaratas oleks), aga kui nad aeg-ajalt asfaldile võidu sõitma satuvad siis asfaldimehed näevad neid reeglina ainult tagapoolt (togi)

Noojaaasiiiis? (togi) Lihtsalt mõnel pole vaja väita, et tal ahvist suurem aju on, kui ta selles ise päris kindel ikka pole. Samahästi võiks öelda, et mis nendel mudavendadel metsavahele asja on, mingu sõitku krossirajal.

Pitbull, mul on ahvist suurem aju juba sellepärast, et ma isegi ei mõtle politsei eest ära sõita. ja jah tõesti ma ei pea ennast NII HEAKS sõitjaks, et 200+ kiirusega ette keeranud mossest batmani kombel üle lennata. kui mul on adreka janu, siis ma teen seda seal kus KÕIK SÕLTUB MINUST MITTE ma ei sea enda tervist ohtu hoopis kellegi teise tõttu. ju see inimest ahvist eristabki. analüüsivõime.

edu.


zx12r

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas zx12r »

RRR-tüüpi rattaga: peab sõitma eest ära
RR-tüüpi rattaga: peab sõitma eest ära
R-tüüpi rattaga: tungivalt soovitatav sõita eest ära
RRR-tüüpi rattaga (+ omades mõtlemisvõimet): ei ole mõttekas eest ära sõita
RR-tüüpi rattaga (+omades mõtlemisvõimet): ei ole mõttekas eest ära sõita
R-tüüpi rattaga (+omades mõtlemisvõimet): ikka ei ole mõttekas eest ära sõita
Boksermootoriga moototrrattaga: peab sõitma eest ära (v.a. kuivades unenägudes)
Krossirattaga: peab sõitma eest ära, tõestamaks, et suudad ka mudaaugust väljas kiire olla
R-tüüpi rattaga (aga rajal ei käi): peab sõitma eest ära, sest rajal ju ei käi
R-tüüpi rattaga (ja käid rajal): ei ole vaja sõita eest ära, sest rajal saad teistel eest ära sõita. Kerge ekasitava põike võib teha
125 ccm pilliga: võiks harjutada eest ära sõitmist
Rolleriga maanteel: sõidaks, aga ei ole mõtet, sest 90 km/h kiiruspiirangut on raske ületada; muude rikkumiste kõrral: võiks üritada
Rolleriga linnas: võiks harjutada eest ära sõitmist
Hayabusaga: sellistel kiirustel on raske näha, kas keegi ajab üldse taga või mitte
Kasutaja p-4: ilmselt isegi jookseks eest ära

Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

fh kirjutas:

Kasutaja p-4: ilmselt isegi jookseks eest ära

(lol)

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004
Kasutaja avatar

Pira
Postitusi: 255
Liitunud: 07 Juul 2005, 12:10
Tsikkel: Yamaha YZ250F
Asukoht: Läänemaa
Tänatud: 7 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Pira »

Olen sõitnud ja väga, väga ammu kui omasin 350cc Jawat ja vanust oli 13-15 umbes....seda täpselt ei mäleta aga kui kätte saadi siis pollari parem hook jäi meelde üsna teravalt.
Kuramuse tagakumm läks puruks.
Aga tagant järgi väga norm pollarid olid tegid kasvatus meetoditega selgeks et nii ei tohi ja lubasid käekõrval koju lükata...ja mõjus 100%...ei olnud sellised emmid nagu praegused emmid kellel tekib isiklik viha ja võimujanu....tänapäeva pollarid enamasti need keda koolitepilt alla libistati...Vaadake mis nägu tänapäeva pollar läheb kui sa talt esimesena ametitõendit küsid.....ta on valmis relva haarama kohe...

EDU!! :bsmile:

Kasutaja avatar

oldmaniac
Postitusi: 527
Liitunud: 30 Mär 2009, 21:37
Tsikkel: ZX-10R
Asukoht: Paar meetrit Tallinnast
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas oldmaniac »

Ma olen kuulnud, et ametliku nimetusega mitte-peatumine on nii kohutavalt igapäevane asi, et seda tehakse Tallinnas hooajal ilusa ilmaga vähemalt 10x päevas. Pidavat olema täiesti tavaline ja igapäevane nähtus. Selleks on oluliselt suuremat seltskonda vaja kui vaid üks mees.

Ainus asi, mis P-4 siin otseselt valesti tegi on see, et ta avalikult tunnistas, et ta seda teeb ja ka heaks kiidab. Eks igaüks meist ise teab, kuidas hakkama saab ja millega riskib. Tagarattal sõitmine on üsna samaväärne teema. Mõtle kui hirmus ikkagi... illegaalne pealekauba.

Muuseas saan ma sellest suhtumisest ja selle põhjustest ka lausa liiga hästi aru. Iga kord, kui mind on peatatud olen ma saanud vähemalt kordusülevaatuse. Alati on leitud põhjus. Mõni ime siis, et selline käitumine korrakaitsjate poolt vastureaktsiooni ei tekita.

Eriti oluline on nüüd siinkohal märkida, et mina ei riku kunagi ühtegi eeskirja, sealhulgas ei ületa kunagi kiirust ja ma allun alati politseiniku antud korraldustele. :)

Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

Ma ei tea kohe! Olukordi on nii palju erinevaid, et "ei me ette tea!" Lähtun printsiibist "suur vabadus= suur vastutus", ja kuna ma olen täiesti tavaline inimene siis ma kindlasti allun igasugustele massipsühhoosi reeglitele!

Kasutaja avatar

fishbone
Postitusi: 85
Liitunud: 20 Jaan 2005, 20:18
Tsikkel: Emmaljunga Mondial Duo Combi '
Asukoht: Tallinn

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas fishbone »

Tervist

Ma pean tunnistama, et kunagi sai Deltaga ühiskondliku eest ära sõidetud. Ajas oma nuia mosse aknast välja aga ust ta ühe käega avada ei suutnud...

Pärast seda olen korralik :idea:

Delta-->Yamaha XT600 '92-->Honda Varadero XL1000V '01-->Emmaljunga Mondial Duo Combi '11
Kasutaja avatar

elbid_
Postitusi: 189
Liitunud: 29 Mai 2007, 13:37
Tsikkel: Ducati Monster 696
Asukoht: Tallinn

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas elbid_ »

Mina olen siis suht "pussy". Kuu aja pärast möödub aasta viimasest karistusest. Aasta tagasi hooaja avapeolt tulles ületasin ka, aga jäin seisma :oops: . Olid ka igasugused mõtted hetkeks, aga tagantjärgi nagu tegelikult ei kahetse, et seisma jäin. Võttis terveks suveks väikese värina sisse, kuna oldi leebed ja tehti miinimumtrahv. 6000 ja isegi load jäid alles. Oleks sama vapralt edasi pannud terve suve, võibolla oleks liiga julgeks läinud ja ise üle oma varju hüpanud (crash) . Kuna ilma lubadeta oleks kööga, siis sundis see mind terve hooaja veidi rahulikumalt liiklema. Sel aastal püüan pikemalt trahvita püsida, kui 2 nädalat. :wack:
Igaüks muidgi ise teab mis teeb ja ega see läbi foorumi õpetamine vaevalt kellegi suhtumist muudab. :wink:

Oi mulle meeldivad need smailid. . . andeksi.

Some kind of Monster.

arnoldal
Postitusi: 146
Liitunud: 08 Mär 2006, 23:55
Tsikkel: HD Custom
Asukoht: Läänemaa

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas arnoldal »

Mehed?! Julgeme teha, julgeme siis ka vastutada!

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

oldmaniac kirjutas:

Ma olen kuulnud, et ametliku nimetusega mitte-peatumine on nii kohutavalt igapäevane asi, et seda tehakse Tallinnas hooajal ilusa ilmaga vähemalt 10x päevas. Pidavat olema täiesti tavaline ja igapäevane nähtus. Selleks on oluliselt suuremat seltskonda vaja kui vaid üks mees.

Ainus asi, mis P-4 siin otseselt valesti tegi on see, et ta avalikult tunnistas, et ta seda teeb ja ka heaks kiidab. Eks igaüks meist ise teab, kuidas hakkama saab ja millega riskib. Tagarattal sõitmine on üsna samaväärne teema. Mõtle kui hirmus ikkagi... illegaalne pealekauba.

Muuseas saan ma sellest suhtumisest ja selle põhjustest ka lausa liiga hästi aru. Iga kord, kui mind on peatatud olen ma saanud vähemalt kordusülevaatuse. Alati on leitud põhjus. Mõni ime siis, et selline käitumine korrakaitsjate poolt vastureaktsiooni ei tekita.

Eriti oluline on nüüd siinkohal märkida, et mina ei riku kunagi ühtegi eeskirja, sealhulgas ei ületa kunagi kiirust ja ma allun alati politseiniku antud korraldustele. :)

Ma olen kuulnud, et "eest ära sõitmisel", mitte peatumisel ja mitte märkamisel on õhkõrnad piirid. Mis tähendab, et näiteks järvevana alguses oletame on sinu taga politsei ja sa kiirendad kärmelt 70-ni ja kaod autode vahele, kuid ei ületa kiirust ja sõidad normaalselt - siis põhimõtteliselt sa võid eest ära saada või hiljem väita malbel toonil, et sry, ma ei märganud. Kiivri sisse on sireeni kuulmine ka raskendatud, eriti kui mõnel on muusika kõrvus.
Mis ma tahan õelda, et ma ei õigusta eest ära sõitmist, kuid olen tuttavatelt kuulnud, et see on "seaduslikult" võimalik.
Mina ise ei mõtlegi sellele, kuna käsil ikkagi alles teine hooaeg minul ning tunnen, et päris Rossi ikka valmis pole :wack:


Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Erci »

Tagaratta peal sõitmine pole ju keelatud.
EI õigusta eestärasõitmist aga võis ka olla nii (nagu tihti juhtub), et järelsõitval eravärvides politseisõidukil ei olnud katusel vilkurit, olid ainult märgutuled päikesesirmides ja iluvõre all ning samal ajal ei antud valjuhääldi kaudu petumiskäsklust. Sel juhul ei oleks tegemist peatumismärguandega ja ka eestärasõitmisega.

___________________________
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

heh, lausa hämmastav kus nüüd ilmus välja terve hulk seaduskuulekaid kes mitte kunagi kiirust ei ületa ja vasakpööret teevad alati telgjoone juurest ja parempööret kõnnitee äärest, ei sõida kunagi üle 90km/h , näitavad alati suunda jne, mis vahet seal on kas ajada mentide eest ära või niisama liikluses selliseid väikseid vigu teha, mõlemad tegevused on seadusega vastuolus ja võivad lõppeda hästi ja võivad lõppeda fataalselt, ma ei usu, et siin teemas oleks kedagi kes võiks esimesena kivi visata, ja kui siin on mõni nii üdini puritaanlik sõitja siis pole tal eriti midagi sellel teemal rääkida, sest ta ei tea sellest midagi. Muidugi pole normaalne politsei eest ära sõita aga samas pole ka normaalne ennast täis juua ja lolli juttu suust välja ajada, millegipärast ühte asja taunitakse ja teist nimetatakse lõbusaks ajaveetmiseks, võta siis kinni.

Mind võib vabalt kritiseerida ja s*tasti ütelda, ma pole erilistes kompleksides.
ps. tagarattal sõitmise kohta on vist siiski mingi säte, et mõlemad rattad peavad asfaldil olema vms.

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”