Fleim: politsei eest ära sõitmine

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Miks on komme võtta osa tekstist ning vaid sellele vastata?

Proovime uuesti, nii et vastus ei oleks fookusest väljas:
Yerba: "...minu meelest on samaväärsed tsikliga tagarattas kihutamine rahva või liiklusrohkes kohas..."
Ning puust ja punaseks: RAHVA VÕI LIIKLUSROHKES KOHAS.

fh kirjutas:

yerba, tsikliga tagarattal sõitmine ning relvast huupi tulistamine ei ole siiski kohe mitte kuidagi võrreldavad.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

justcraizy
Postitusi: 513
Liitunud: 23 Jaan 2008, 17:01
Asukoht: Tallinn, Tartu

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas justcraizy »

warlock kirjutas:

PS!Loomulikult on veel ohtlikum rahvarohkes kohas huupi tulistamine tagarattalal!

Hakkab juba looma (lol) Wild Wild west

zx6r(04)->zx6r(06)->zx10r(08)-> cbr600rr(07)

zx12r

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Yerba kirjutas:

Miks on komme võtta osa tekstist ning vaid sellele vastata?

Proovime uuesti, nii et vastus ei oleks fookusest väljas:
Yerba: "...minu meelest on samaväärsed tsikliga tagarattas kihutamine rahva või liiklusrohkes kohas..."
Ning puust ja punaseks: RAHVA VÕI LIIKLUSROHKES KOHAS.

fh kirjutas:

yerba, tsikliga tagarattal sõitmine ning relvast huupi tulistamine ei ole siiski kohe mitte kuidagi võrreldavad.

Hästi, minu viga.
Suvel võivad siis kõik, kes õhtuti linnavahel paugutavad liikluses (liiklusrohkes kohas) käia relvast huupi tulistamas, sest see on sama ohtlik (nagu tsikliga avarii tegemine, on ka relvast huupi tulistamine ohtlik 99,9% vaid iseendale, eks...)


warlock
Postitusi: 64
Liitunud: 15 Jaan 2005, 10:07
Tsikkel: XT600FZR
Asukoht: Türisalu
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas warlock »

fh kirjutas:
Yerba kirjutas:

Miks on komme võtta osa tekstist ning vaid sellele vastata?

Proovime uuesti, nii et vastus ei oleks fookusest väljas:
Yerba: "...minu meelest on samaväärsed tsikliga tagarattas kihutamine rahva või liiklusrohkes kohas..."
Ning puust ja punaseks: RAHVA VÕI LIIKLUSROHKES KOHAS.

fh kirjutas:

yerba, tsikliga tagarattal sõitmine ning relvast huupi tulistamine ei ole siiski kohe mitte kuidagi võrreldavad.

Hästi, minu viga.
Suvel võivad siis kõik, kes õhtuti linnavahel paugutavad liikluses (liiklusrohkes kohas) käia relvast huupi tulistamas, sest see on sama ohtlik (nagu tsikliga avarii tegemine, on ka relvast huupi tulistamine ohtlik 99,9% vaid iseendale, eks...)

Rahune nüüd! Loomalikult kõlas see lause väljakutsena.. Kuid prooviks kõigepealt tasakaalu säilitada, politsei eest tööle sõites! Kes tööle jõuavad õigeks ajaks, pole probleemi. Aga need, kes ei jõua...Hmm.. Nemad õpivad kinnises tsoonis... Rahvarohkes kohas kõmmutamisega harjuvad ka üle okastraadi ronides...99% oled ohtlikum teistele siiski, mitte endale!

Marek


Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Panthera »

OT !

Vaidlus: Bikemehed vs mudanokad ja moraalijüngrid.

Teised vaatavad lihtsalt pealt.


warlock
Postitusi: 64
Liitunud: 15 Jaan 2005, 10:07
Tsikkel: XT600FZR
Asukoht: Türisalu
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas warlock »

Panthera kirjutas:

OT !

Vaidlus: Bikemehed vs mudanokad ja moraalijüngrid.

Teised vaatavad lihtsalt pealt.

Ja vaatavadki pealt, kui midagi nautida oleks...200 asfalt = 30 võsas.. Arva ära, kes võidab?

Marek


zx12r

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas zx12r »

warlock kirjutas:
Panthera kirjutas:

OT !

Vaidlus: Bikemehed vs mudanokad ja moraalijüngrid.

Teised vaatavad lihtsalt pealt.

Ja vaatavadki pealt, kui midagi nautida oleks...200 asfalt = 30 võsas.. Arva ära, kes võidab?

Marek

Oeh
See paha haigus on kah talveunest ärganud

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Ma arvan, et kõik sõltub olukorrast. Kui jh, lasen +40km/h radarisse ja pollar hakkab alles siis kohvi minema viskama ja autosse jooksma ning käivitama - olegem ausad, muidugi ma mõtlen sellele ning sobivusel täidan selle, lapates paar käiku alla ning lasen korra rulliku põhja ( sobivus=tühi tee, autosi vähe, linnast väljas ). Kuid kui ikka olen linnas või autode rohkel teel, siis ma väga ei kaalu seda üldse, vaid vasutan oma tegude eest, kuna pole veel nii pro sõitja, et teha ghostriderit.

Ilusat õhtut basseini pissijad ja muud kutid :bsmile:

Kasutaja avatar

Pira
Postitusi: 255
Liitunud: 07 Juul 2005, 12:10
Tsikkel: Yamaha YZ250F
Asukoht: Läänemaa
Tänatud: 7 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Pira »

Minupärast tehku ärasõit...aga inimene kes oskab ära sõita ja saab sellega hakkama....kõike võib teha aga vahele ei tohi jääda...
ärgu sõitku eest ära need kes arvavad et nad suudavad aga tegelikult jääb see nende märgade unenägude unistuseks
mõni sõidab täis peaga ka paremini taga rattal ja tulistab seejuures täpselt...aga mõni arvab et sõidab aga ise ei saa kaheksatki läbitud....
aga nendega kes ärkavad hommikul mõttega et kuidas ma küll täna hakkama saan.....tänavad on libedad ja räästas ripuvad jääpurikad ja naabrimees rääkis eile et sõitis sajakümnega....ärge ärgake uskuge mind teie elu ei ole seda väärt.. :ner:

EDU!!

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Lendasin täna 119-ga radarisse, kui politseinik tee keskele silkas, siis korraks mõtlesin ärasõidule, sest tänavad/teed tühjad, fooriski põles veel roheline. Jäin seisma, saan oma laksu kätte, ning ei kahetse, et eest ära ei sõitnud. Vähe julgust või suur aju (järjekorranumber sellel analoogsel rikkumisel kahe aasta jooksul neljas) ? Kuna raha pole, siis ilmselt saan arestikas natukene järele mõelda oma teo üle =) Alati on mingi võimalus, elu läheb edasi, vähemalt on kõik elus. :bsmile:

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas sepp »

mul oli 2a tagasi jaanuaris 12kmh üle. öösel kella 2 paiku. tln-trtu mnt, peale adavere kõvasti,ei meenu täpne koht. ainuke liikleja olin seal yhel heal sirgel. hops ja sau ees. jäin seisma. mõtleisn,et nii m**n* ei saa ju ikka keegi olla,et +12 eest hakkab ajudesse panema täiseti inimtyhjal sirgel metsavahel sydaööl, pluss kuna ma korralik liikleja,siis oli all täitsa puhas leht ka. aga... ei sittagi.. ikka väänati ära, sain vist 1200 eeki kui mäletan õigesti. no kellele kurat oli vaja seda seismajäämist mingi fordi bussi pärast.. jäin lõpuni viisakaks seal bussis kuna olen kuulnud ,et see aitab vahest kui oled viisakas ja silmad on maas,kõrvad lontis ja tunnistad oma eximust... aga ei aidanud see nipp ka..... :wack:

Kasutaja avatar

christian
Postitusi: 220
Liitunud: 07 Veebr 2009, 21:14
Tsikkel: K3 fighter

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas christian »

Pira kirjutas:

Minupärast tehku ärasõit...aga inimene kes oskab ära sõita ja saab sellega hakkama....kõike võib teha aga vahele ei tohi jääda...
ärgu sõitku eest ära need kes arvavad et nad suudavad aga tegelikult jääb see nende märgade unenägude unistuseks
mõni sõidab täis peaga ka paremini taga rattal ja tulistab seejuures täpselt...aga mõni arvab et sõidab aga ise ei saa kaheksatki läbitud....
aga nendega kes ärkavad hommikul mõttega et kuidas ma küll täna hakkama saan.....tänavad on libedad ja räästas ripuvad jääpurikad ja naabrimees rääkis eile et sõitis sajakümnega....ärge ärgake uskuge mind teie elu ei ole seda väärt.. :ner:

EDU!!

+1 :twisted:

pahadeplaneet kirjutas:
Aga kuidas käib 1000 bike kui on 25kw piirajad :shock:
on sellega võimalik üldse sõita nii et kiivrit märjaks ei nuta :?:
Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas kaval »

christian kirjutas:
Pira kirjutas:

Minupärast tehku ärasõit...aga inimene kes oskab ära sõita ja saab sellega hakkama....kõike võib teha aga vahele ei tohi jääda...
ärgu sõitku eest ära need kes arvavad et nad suudavad aga tegelikult jääb see nende märgade unenägude unistuseks
mõni sõidab täis peaga ka paremini taga rattal ja tulistab seejuures täpselt...aga mõni arvab et sõidab aga ise ei saa kaheksatki läbitud....
aga nendega kes ärkavad hommikul mõttega et kuidas ma küll täna hakkama saan.....tänavad on libedad ja räästas ripuvad jääpurikad ja naabrimees rääkis eile et sõitis sajakümnega....ärge ärgake uskuge mind teie elu ei ole seda väärt.. :ner:

EDU!!

+1 :twisted:

"Pira" ten points :bsmile:

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas kaval »

aga mina ainult eest ära sõidangi,ei viitsi mina neile järgi sõita :ner:

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas spinna »

Njaaaa... Sattusin mõned nädalad tagasi siin kohaliku politseinikuga rääkima. Oli just ühe kiivrita kevadekuulutaja rajalt maha võtnud. Nagu ma aru sain, oli esialgne plaan tegelane lihtsalt kinni pidada, epistel lugeda ja koju kiivri järgi saata. Peaosaline aga olla arvanud, et poollumisel teel on subaru eest pakku pugemine käkitegu. Ei olnud. Kas kolm minutit adrenaliini kogu seda janti väärib? Vaevalt küll.

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

seda pole vist tegelikult siia hea kirjutada, aga paar aastat tagasi üks tuttav tartu politseinik ütles, et kui sul ratas üle 210 liigub siis pole eriti mõtet kinni pidada, sest nendel kõige kiirem auto saab heal juhul 200-205 kätte. Need on politseiniku suust tulnud sõnad. :wack:

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...

triplekix
Postitusi: 851
Liitunud: 23 Mai 2005, 17:06
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8 2008a.
Asukoht: Tallinn, WSK
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas triplekix »

Margusxx kirjutas:

seda pole vist tegelikult siia hea kirjutada, aga paar aastat tagasi üks tuttav tartu politseinik ütles, et kui sul ratas üle 210 liigub siis pole eriti mõtet kinni pidada, sest nendel kõige kiirem auto saab heal juhul 200-205 kätte. Need on politseiniku suust tulnud sõnad. :wack:

See vist kehtis aastal 1995.

Kui sa ikka kõike oskad, siis ei ole karta miskit.

Õigusabi.

Perekonnaõiguslike probleemide (elatise määramine, suhtluskorra määramine, elukoha määramine jms) puhul, saate abi siit:
http://www.puurits.ee
Hagide koostamine, konsultatsioonid, kohtus esindamine jms.

andrias
Postitusi: 263
Liitunud: 08 Jaan 2007, 19:37
Tsikkel: Zx9r, kx250f, DS650X
Asukoht: Võru/Tartu

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas andrias »

spinna kirjutas:

Njaaaa... Sattusin mõned nädalad tagasi siin kohaliku politseinikuga rääkima. Oli just ühe kiivrita kevadekuulutaja rajalt maha võtnud. Nagu ma aru sain, oli esialgne plaan tegelane lihtsalt kinni pidada, epistel lugeda ja koju kiivri järgi saata.

Aga TEGELIKULT on nii, et sellist juttu olen minagi varem kuulnud sest, et sellist juttu räägivad nad kõik. (togi)

Annaks jumal häda- küll abi ikka saab!
Võrr->Jawa 638->Dnepr 650->Suzuki GSX600F->Kawasaki ZX6R->Kawasaki ZX9R ja KX250f
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Vaevalt et politsei kõige kiirem liikurmasin on nende Fiat politseibuss :wink:

Margusxx kirjutas:

seda pole vist tegelikult siia hea kirjutada, aga paar aastat tagasi üks tuttav tartu politseinik ütles, et kui sul ratas üle 210 liigub siis pole eriti mõtet kinni pidada, sest nendel kõige kiirem auto saab heal juhul 200-205 kätte. Need on politseiniku suust tulnud sõnad. :wack:

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

ikka väänati ära, sain vist 1200 eeki kui mäletan õigesti <<< irwe, sulle väänati said 1200.- eeki ja sa virised veel :wack: nad pidid pimedad olema, kui nad sind tahtsid samas sa mainisid, et oli südaöö-igast nõiad ronivad siis välja(lol)

sepp kirjutas:

mul oli 2a tagasi jaanuaris 12kmh üle. öösel kella 2 paiku. tln-trtu mnt, peale adavere kõvasti,ei meenu täpne koht. ainuke liikleja olin seal yhel heal sirgel. hops ja sau ees. jäin seisma. mõtleisn,et nii m*** ei saa ju ikka keegi olla,et +12 eest hakkab ajudesse panema täiseti inimtyhjal sirgel metsavahel sydaööl, pluss kuna ma korralik liikleja,siis oli all täitsa puhas leht ka. aga... ei sittagi.. ikka väänati ära, sain vist 1200 eeki kui mäletan õigesti. no kellele kurat oli vaja seda seismajäämist mingi fordi bussi pärast.. jäin lõpuni viisakaks seal bussis kuna olen kuulnud ,et see aitab vahest kui oled viisakas ja silmad on maas,kõrvad lontis ja tunnistad oma eximust... aga ei aidanud see nipp ka..... :wack:


arnoldal
Postitusi: 146
Liitunud: 08 Mär 2006, 23:55
Tsikkel: HD Custom
Asukoht: Läänemaa

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas arnoldal »

kaval kirjutas:
christian kirjutas:
Pira kirjutas:

Minupärast tehku ärasõit...aga inimene kes oskab ära sõita ja saab sellega hakkama....kõike võib teha aga vahele ei tohi jääda...
ärgu sõitku eest ära need kes arvavad et nad suudavad aga tegelikult jääb see nende märgade unenägude unistuseks
mõni sõidab täis peaga ka paremini taga rattal ja tulistab seejuures täpselt...aga mõni arvab et sõidab aga ise ei saa kaheksatki läbitud....
aga nendega kes ärkavad hommikul mõttega et kuidas ma küll täna hakkama saan.....tänavad on libedad ja räästas ripuvad jääpurikad ja naabrimees rääkis eile et sõitis sajakümnega....ärge ärgake uskuge mind teie elu ei ole seda väärt.. :ner:

EDU!!

+1 :twisted:

"Pira" ten points :bsmile:

Biker`i foorum tuleks ümber nimetada " ERITI KÕVADE MEESTE FOORUMIKS!" Sõidavad, lasevad.... (lol)

Kasutaja avatar

UMMI
Postitusi: 598
Liitunud: 04 Juul 2007, 16:45
Tsikkel: kawasaki ZX 10R
Asukoht: Tallinn

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas UMMI »

triplekix kirjutas:

Margusxx kirjutas:seda pole vist tegelikult siia hea kirjutada, aga paar aastat tagasi üks tuttav tartu politseinik ütles, et kui sul ratas üle 210 liigub siis pole eriti mõtet kinni pidada, sest nendel kõige kiirem auto saab heal juhul 200-205 kätte. Need on politseiniku suust tulnud sõnad. :wack:

See vist kehtis aastal 1995.

Politsei käsutuses olevate superbide tipp on 220 km/h

KAWASAKI ZX 10R
tel.56 452 700
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

arnoldal kirjutas:

Biker`i foorum tuleks ümber nimetada " ERITI KÕVADE MEESTE FOORUMIKS!" Sõidavad, lasevad.... (lol)

Heh, vähe sellest, KUSEVAD ka :wack:

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

superbide tippkiirus võib olla tehasest tulles 220, need mis neil käes on, on nii kohviks paarutatud, et üle 180 muutub juba ohtlikuks. Politsei autopargi mehhaaniku sõnad. Teine lugu on politsei siklitega, nende eest pole eriti vist mõtet üritada, pidid ju siklimendid käima spets koolitustel jne, omadest kogemustest 90% nendest on suht normaalsed sägad ja ajuseksi ei harrasta, pigem on mõtekas ilusti kinni pidada ja oma kiirustamise põhjus korralikult usutavaks teha ja hea päeva puhul miinimumiga pääseda.

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

Pira
Postitusi: 255
Liitunud: 07 Juul 2005, 12:10
Tsikkel: Yamaha YZ250F
Asukoht: Läänemaa
Tänatud: 7 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Pira »

[/quote]

Biker`i foorum tuleks ümber nimetada " ERITI KÕVADE MEESTE FOORUMIKS!" Sõidavad, lasevad.... (lol)[/quote]

Ise ei sõida ei tulista ja samas mind ei häiri teiste tegemised ja ma ei krigista kadedusest hambaid kui must tagarattal möödutakse , ei haara mupo numbrit kui näen purikaid ja ei ela oma elu keeruliseks...
Kui sinu mõistus mõõdab sedamoodi kõvadust siis palju õnne sa said just hakkama 87 postitusega.

Kasutaja avatar

oldmaniac
Postitusi: 527
Liitunud: 30 Mär 2009, 21:37
Tsikkel: ZX-10R
Asukoht: Paar meetrit Tallinnast
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas oldmaniac »

UMMI kirjutas:

Politsei käsutuses olevate superbide tipp on 220 km/h

Ärge unustage julgestuspolitsei kätte usaldatud varustust. :)

Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas spinna »

andrias kirjutas:

Aga TEGELIKULT on nii, et sellist juttu olen minagi varem kuulnud sest, et sellist juttu räägivad nad kõik. (togi)

Tegelikult on nii, et väikses kohas teatakse ikka kah, et kes on jutumees ja kes mitte. Amet ega riie ei muuda midagi. Kõik teavad kõiki ;)

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

Junzu
Postitusi: 478
Liitunud: 27 Aug 2007, 23:11
Tsikkel: KTM EXC 300 ja 890 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Junzu »

spinna kirjutas:
andrias kirjutas:

Aga TEGELIKULT on nii, et sellist juttu olen minagi varem kuulnud sest, et sellist juttu räägivad nad kõik. (togi)

Tegelikult on nii, et väikses kohas teatakse ikka kah, et kes on jutumees ja kes mitte. Amet ega riie ei muuda midagi. Kõik teavad kõiki ;)

Tartu politseinikele on aktiivsem ratturite seltskond teada. Kes mis rattaga sõidab ja kes kuskil eest ära lasi.

SM570R 04' ->Z750 05'->Z1000 03'->R1 04'->R1 04'->GSX1300R 00'->Z750 04' & CB600f 01'->Z1000 03'->Z1000 03'->Buell XB9R->ZX10R 05'-> KTM SM950 04' & R6 07'->KTM 950SM 07'->KTM 990SD 07' ->Z1000 2011'->TE300i 19'->EXC300 22' & 890 Adventure R 23' & FE350 20'
Kasutaja avatar

yamahaR66
Postitusi: 217
Liitunud: 07 Sept 2006, 18:57
Tsikkel: Piaggio Zip SP 2
Asukoht: RAKVERE/Tallinn

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas yamahaR66 »

sepp kirjutas:

mul oli 2a tagasi jaanuaris 12kmh üle. öösel kella 2 paiku. tln-trtu mnt, peale adavere kõvasti,ei meenu täpne koht. ainuke liikleja olin seal yhel heal sirgel. hops ja sau ees. jäin seisma. mõtleisn,et nii m*** ei saa ju ikka keegi olla,et +12 eest hakkab ajudesse panema täiseti inimtyhjal sirgel metsavahel sydaööl, pluss kuna ma korralik liikleja,siis oli all täitsa puhas leht ka. aga... ei sittagi.. ikka väänati ära, sain vist 1200 eeki kui mäletan õigesti. no kellele kurat oli vaja seda seismajäämist mingi fordi bussi pärast.. jäin lõpuni viisakaks seal bussis kuna olen kuulnud ,et see aitab vahest kui oled viisakas ja silmad on maas,kõrvad lontis ja tunnistad oma eximust... aga ei aidanud see nipp ka..... :wack:

Sepp sellised mendid ajavadki täiega närvi, krdi mmmi kari. Ega vähestel on oskus oma peaga mõelda, mis on ohtlik ja mis mitte. Tavaliselt täidavad käsku nagu sõduris, mis käsk ülevalt tuleb seda ka teevad. nendel kahe kõrva vahel suurt midagi pole :D( See ei kehti kõigi kohta vaid enamuse )

Kuskil televisooonis oli ka anekdoot. " Teate miks politseid kahekesi patrullivad? Sest kahekesi antakse keskharidus välja" :mrgreen:

Ka siin Rakveres teatakse, kes millega sõidab ja kus elab. Sai omal ajal isegi rolleritega mentide eest ära sõidetud, tükk aega jalg ikka värises:D Pärast sai jaoskonna vahel käia :oops:

Yamaha Jog RR, Yamaha Aerox 100, Aprilia rs 125 , Yamaha R6, Yamaha R1
Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 471
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 41 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

yamahaR66 kirjutas:

Kuskil televisooonis oli ka anekdoot. " Teate miks politseid kahekesi patrullivad? Sest kahekesi antakse keskharidus välja" :mrgreen:

A tead, mis ja kes on politsei ja politseinik?

...
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”