Kiiruse ületamine

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Nehu
Postitusi: 13
Liitunud: 12 Mai 2010, 23:14
Tsikkel: Kawasaki KLX 650
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Nehu »

Kuigi ise eeskujulik liikleja siis ükspäev kui veidi üle piiri läksin oli politseil kohe sau püsti ja radari pealt tuli välja et läks 50 alas koguni veitsa üle 70-ne :| ennast õigustama küll ei hakka võtan aga paberi lahkelt vastu ja nüüd kuu aja pärast saan teada mis siis edasi saab, kiirmenetlust kah teha ei saanud sest pole veel 18 täis :wack: midagi muud õnneks polnud ja eelnevaid rikkumisi ka mitte.
Äkki on kellegil midagi sarnast juhtunud ning oskab ehk öelda mida seal nn kahetsuskirjas mainima peab või mis karistus siis ees ootab... sest mis tehtud see tehtud :?

ette tänades :bsmile:




dubweiser
Postitusi: 484
Liitunud: 08 Apr 2005, 23:58
Tsikkel: bmw r1150 gs adventure

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas dubweiser »

võta aga karistus sirge seljaga vastu. jääb meelde vähemalt.

Kasutaja avatar

voyager
Postitusi: 114
Liitunud: 23 Mär 2010, 00:56
Tsikkel: ZX-6R
Asukoht: Läänemaa

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas voyager »

Sul mõnda tuttavat politseinikku pole? Tihtipeale aitavad sellised sõbrad hea patukahetsuskirja kirjutada, mis karistust mõnevõrra leevendada võib.
Kui sul nüüd A1 load on ja tsikkel kah selline, millega sõita tohid, siis vast lube ära ei võeta esimesel korral.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Nehu
Postitusi: 13
Liitunud: 12 Mai 2010, 23:14
Tsikkel: Kawasaki KLX 650
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Nehu »

Ega hetkel ei tule kedagi sellist küll meelde, küll aga kui autos istudes küsisin siis vihjati, et otseselt oma rikkumist seal õigustama küll ei tasu hakata, vaid rohkem väljendada kahetsust.

Ning karistus tuleb niikuinii meeldejääv, asi ainult selles kui meeldejääv :wink:


Heiko97
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Okt 2009, 13:20
Tsikkel: Suzuki GSX-R 600 K7
Asukoht: Harjumaa

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Heiko97 »

On ette tulnud selle kirja kirjutamist! :oops:
Kirjuta sinna kui väga sa kahetsed ja, et raha ka pole kuna maksukoormus suur jne (ühesõnaga, et elu on s**t mis on koguaeg persses!)
Kõik ei peagi tõde olema, peaasi, et silma märjaks võtab!
Korduvalt see siiski ei mõju! :wack: on ka seda ette tulnud: siis anti kiri vastu ja õeldi, et kuna pole õppust võtnud siis saad täie rauaga! :wack:
Põhiliselt oleneb kõik politseinikust kes otsuse teeb! Kas on hea või halb päev!

Sama moodi oleneb asi ka kohapealsete trahvidega: viimati sain 600kr 14km ületamise eest! :wack: täitsa jabur!

Suzuki GS500E, Honda CBR 600f f2, Suzuki GSX-R 600 K5, Suzuki SV 1000 K7, Aprilia RSV1000R, Suzuki GSX-R 600 K7
Kasutaja avatar

christian
Postitusi: 220
Liitunud: 07 Veebr 2009, 21:14
Tsikkel: K3 fighter

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas christian »

Nehu kirjutas:

Kuigi ise eeskujulik liikleja siis ükspäev kui veidi üle piiri läksin oli politseil kohe sau püsti ja radari pealt tuli välja et läks 50 alas koguni veitsa üle 70-ne :| ennast õigustama küll ei hakka võtan aga paberi lahkelt vastu ja nüüd kuu aja pärast saan teada mis siis edasi saab, kiirmenetlust kah teha ei saanud sest pole veel 18 täis :wack: midagi muud õnneks polnud ja eelnevaid rikkumisi ka mitte.
Äkki on kellegil midagi sarnast juhtunud ning oskab ehk öelda mida seal nn kahetsuskirjas mainima peab või mis karistus siis ees ootab... sest mis tehtud see tehtud :?

ette tänades :bsmile:

Kuna oli alla +40 siis midagi õudsat sealt ei tule, minu arvamus vähemalt. Load jäävad nkn alles..
+31 eest sain mina näiteks 1200.- samas oleks võinud ka hullemini minna. Igaljuhul ära väga narveeri sest kui tõesti tuleb suurem trahv siis saad selle alati poole aasta peale ära maksta kui ollakse nõus :wink:

pahadeplaneet kirjutas:
Aga kuidas käib 1000 bike kui on 25kw piirajad :shock:
on sellega võimalik üldse sõita nii et kiivrit märjaks ei nuta :?:
Kasutaja avatar

overboost
Postitusi: 198
Liitunud: 15 Apr 2008, 14:16
Asukoht: Tartu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas overboost »

Ma kunagi panin sajakahekümne viiese dt´ga 50 alas 116km/h ja trahv 3000. :twisted:

Kasutaja avatar

sitikass
Postitusi: 283
Liitunud: 27 Apr 2009, 22:15
Tsikkel: Moto Guzzi Breva 1100 ABS
Asukoht: tartu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas sitikass »

pole midagi härra.
kui julgesid teha siis julge ka tunnistada.
komissari jutul vabantada pole vaja tema kuuleb neid vabandusi päevas väga palju. see lihtsalt ei toimi.
pigem tuleb läheneda kuidagi eriskummalisel või erimoeliselt. see äratab võmmi nagu üles ja suhtutakse sinusse nata süvenenumalt.

Kasutaja avatar

Space
Postitusi: 136
Liitunud: 04 Mai 2006, 14:16
Tsikkel: GSR600
Asukoht: Pirita
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Space »

Võiksid kirjutada, et selle kiiruseületusega liiklusohtlikku olukorda ei tekitanud ja kui oli tühi tee, siis maini ka see ära. Ehk siis kirjelda, mis oludes kiirust ületasid. Autode vahel laveerides või tühjal laia nähtavusega tänaval (nt. Pirita tee) on kiiruse ületamine kaks ise asja.
Ja ära muretse, ega see Sul elus viimaseks korraks ei jää. Ka korralikud liiklejad jäävad teinekord lollilt vahele ja ei jõua ennast pärast ära kiruda. :wack:

Rohkem ilusaid ilmasid!

sparta

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas sparta »

Enda eilne kogemus on järgmine. Olin Merivälja teel foori taga esimene. Ees oli pikk sirge ja kedagi ees ei olnud. Muidu sõidan kogu aeg linnas õige kiirusega aga eile lihtsalt tuli tahtmine keerata. Arvan, et kiirus võis olla 200 km/h Paraku oli nii, et minu taga seisis eraautos politsei. Loomulikult hakkas ta mind taga ajama kuigi ma neid ei märganud. Lõpuks surusid nad mu vastu äärekivi. Uskuge või mitte aga ma sain ainult hoiatuse. Nad ütlesid , et taga hakkasid nad ajama mind hoopis sellepärast, et mu numbrimärk polnud hästi nähtav. Seega pean tänama neid :)

Kasutaja avatar

Space
Postitusi: 136
Liitunud: 04 Mai 2006, 14:16
Tsikkel: GSR600
Asukoht: Pirita
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Space »

sparta kirjutas:

Enda eilne kogemus on järgmine. Olin Merivälja teel foori taga esimene. Ees oli pikk sirge ja kedagi ees ei olnud. Muidu sõidan kogu aeg linnas õige kiirusega aga eile lihtsalt tuli tahtmine keerata. Arvan, et kiirus võis olla 200 km/h Paraku oli nii, et minu taga seisis eraautos politsei. Loomulikult hakkas ta mind taga ajama kuigi ma neid ei märganud. Lõpuks surusid nad mu vastu äärekivi. Uskuge või mitte aga ma sain ainult hoiatuse. Nad ütlesid , et taga hakkasid nad ajama mind hoopis sellepärast, et mu numbrimärk polnud hästi nähtav. Seega pean tänama neid :)

Krt lotovõitja võib!!! :shock: Iseasi, kas politseile, kes kindlasti seda foorumit loeb ja Sinu vastu uskumatut leebust üles näidanud patrullile selline asjade kulu affišeerimine ka meeldib. :nono:

Rohkem ilusaid ilmasid!

davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

sparta kirjutas:

Enda eilne kogemus on järgmine. Olin Merivälja teel foori taga esimene. Ees oli pikk sirge ja kedagi ees ei olnud. Muidu sõidan kogu aeg linnas õige kiirusega aga eile lihtsalt tuli tahtmine keerata. Arvan, et kiirus võis olla 200 km/h Paraku oli nii, et minu taga seisis eraautos politsei. Loomulikult hakkas ta mind taga ajama kuigi ma neid ei märganud. Lõpuks surusid nad mu vastu äärekivi. Uskuge või mitte aga ma sain ainult hoiatuse. Nad ütlesid , et taga hakkasid nad ajama mind hoopis sellepärast, et mu numbrimärk polnud hästi nähtav. Seega pean tänama neid :)

Õu düüd!

Teadsa, see et politseinikud sulle trahvi ei teinud, on väga tore. See, et sa sellest nüüd avalikus foorumis üsnagi detailselt kirjutad, on halb, sest võib olla loeb seda nende ülemus siit täna, ühendab punktid omavahel joonega ja poisid saavad vastu päid ja jalgu nii et vähe ei ole. (togi) . Katsume natuke vähem detailidesse laskuda oma kiitlemistes.

Muidugi Merivälja tee ja nii kiiresti, no türi paide, mina sellega küll siin ei kekkaks. See päris poisikese temp ju. Ei, ma ei ole ise mingi ingel aga ma hoian vaka all oma saavutused :mrgreen: .

Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Villem »

Lisaks eelnevale kommentaarile, et see kekkamine tolle firma(koha) nime alt... no ma ei tea. Eriti kui kasutaja on sellega seotud, hea reklaam küll. Pealegi, foorumit külastavad ka piisavalt ajakirjanikke (mõned kindlasti ka hommikuuriini värvi väljaannetest) ning artikkel teemal "Tuntud kulturist ja treener xxx ületas meeletult kiirust, politsei piirdus hoiatusega" on suht lihtne tulema. :wack:

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)

Credo

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Credo »

no aga mida sa tahad. mõistus on lihasesse ära vajunud. tahan keerata, teen seda suvaliselt, sõidan 200'ga linnas. tahan molli anda, teen seda esimese ettejuhtuva peal.
teema algatajale: iga kord on esimene kord ja seda enam see jääb meelde. julged teha, julge tunnistada ja ära halise.

Kasutaja avatar

Sekeldaja
Postitusi: 32
Liitunud: 04 Apr 2008, 17:59
Asukoht: Tartu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Sekeldaja »

sparta kirjutas:

Enda eilne kogemus on järgmine. Olin Merivälja teel foori taga esimene. Ees oli pikk sirge ja kedagi ees ei olnud. Muidu sõidan kogu aeg linnas õige kiirusega aga eile lihtsalt tuli tahtmine keerata. Arvan, et kiirus võis olla 200 km/h Paraku oli nii, et minu taga seisis eraautos politsei. Loomulikult hakkas ta mind taga ajama kuigi ma neid ei märganud. Lõpuks surusid nad mu vastu äärekivi. Uskuge või mitte aga ma sain ainult hoiatuse. Nad ütlesid , et taga hakkasid nad ajama mind hoopis sellepärast, et mu numbrimärk polnud hästi nähtav. Seega pean tänama neid :)

Ega siin ei pruugi sugugi politsei heatahtlikkusega pistmist olla. Kui neil ikka mõõduriista autos ei olnud, millega sinu kiirust kindlaks teha, siis lihtsalt ei saa sind karistada kiiruse ületamise eest.

Only a Biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

sparta

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas sparta »

Tüüpilised Eestlased osad ikka. Nagu keegi poleks kunagi kiirust ületanud. Keegi pole siin uhkustanud kiiruse ja saavutuste üle. Tahtsin öelda lihtsalt seda, et politseinikud said ka aru, et tegelikult liiklusohtliku olukorda ma ei tekitanud, kuna tee oli ees vaba, ühtegi kõrvalteed polnud ja kahesuunaline tee oli laia haljasalaga eraldatud.

Kasutaja avatar

Space
Postitusi: 136
Liitunud: 04 Mai 2006, 14:16
Tsikkel: GSR600
Asukoht: Pirita
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Space »

Sekeldaja kirjutas:
sparta kirjutas:

Enda eilne kogemus on järgmine. Olin Merivälja teel foori taga esimene. Ees oli pikk sirge ja kedagi ees ei olnud. Muidu sõidan kogu aeg linnas õige kiirusega aga eile lihtsalt tuli tahtmine keerata. Arvan, et kiirus võis olla 200 km/h Paraku oli nii, et minu taga seisis eraautos politsei. Loomulikult hakkas ta mind taga ajama kuigi ma neid ei märganud. Lõpuks surusid nad mu vastu äärekivi. Uskuge või mitte aga ma sain ainult hoiatuse. Nad ütlesid , et taga hakkasid nad ajama mind hoopis sellepärast, et mu numbrimärk polnud hästi nähtav. Seega pean tänama neid :)

Ega siin ei pruugi sugugi politsei heatahtlikkusega pistmist olla. Kui neil ikka mõõduriista autos ei olnud, millega sinu kiirust kindlaks teha, siis lihtsalt ei saa sind karistada kiiruse ületamise eest.

Saavad ikka. Kui autol oli kasvõi "ainult" 120 kella peal ja rakett endiselt kaugeneb, siis ületab see igasugused mõõtmisvead ja protokolli pannakse nt. ületas kiirust vähemalt 40km/h. Kommentaari reale paar olustikku iseloomustavat rida ja see pädeks kindlasti ka kohtus. Spartal lihtsalt vedas senini. Samas võib ju foorumis kirjutatut kasutada puhtsüdamliku ülestunnistusena ja selle eest "preemia" määrata :wink:
Sparta! Sa vist ei kujuta ette kui kaugele lendaksid sellise kiirusega kas või kummi purunemisel Sinu ja Su tsikli tükid! (togi)
Võibolla oleks mõistlik see post ja haakuvad kommentaarid ära kustutada, et vältida võimalikku inetut skandaali!?

Rohkem ilusaid ilmasid!
Kasutaja avatar

Artemide
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Jaan 2006, 17:52
Tsikkel: 09 KTM 530 EXC-R
Asukoht: Tallinn

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Artemide »

sparta kirjutas:

Enda eilne kogemus on järgmine. Olin Merivälja teel foori taga esimene. Ees oli pikk sirge ja kedagi ees ei olnud. Muidu sõidan kogu aeg linnas õige kiirusega aga eile lihtsalt tuli tahtmine keerata. Arvan, et kiirus võis olla 200 km/h Paraku oli nii, et minu taga seisis eraautos politsei. Loomulikult hakkas ta mind taga ajama kuigi ma neid ei märganud. Lõpuks surusid nad mu vastu äärekivi. Uskuge või mitte aga ma sain ainult hoiatuse. Nad ütlesid , et taga hakkasid nad ajama mind hoopis sellepärast, et mu numbrimärk polnud hästi nähtav. Seega pean tänama neid :)

Ma ei saa aru kuidas inimesi erautosid ei näe. Kõik ju ometi tunnevad kõik autod ära mis politseil on ja isegi kui peas pole eraautod, siis tunneb ju välimuse järgi insta ära. Lisaks enne kui keerama hakkad peaks ju alati väga hoolega ümbritseva üle vaatama et ega kuskil sini-puna-valgeid pole. Isegi peeglist vaadates on ju nii kergesti näha, mingi paksult vidinaid täis armatuur, kaks kurja pilguga kiilakat ja ''peidetud'' märgutuled. Lisaks on 99% eraautodel palju antenne mis on ka ära tuntavad oma välimuse järgi

Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Villem »

sparta kirjutas:

Tüüpilised Eestlased osad ikka. Nagu keegi poleks kunagi kiirust ületanud. Keegi pole siin uhkustanud kiiruse ja saavutuste üle. Tahtsin öelda lihtsalt seda, et politseinikud said ka aru, et tegelikult liiklusohtliku olukorda ma ei tekitanud, kuna tee oli ees vaba, ühtegi kõrvalteed polnud ja kahesuunaline tee oli laia haljasalaga eraldatud.

Asi pole teo tunnistamises, vaid selles, et kirjutasid, et pääsesid vaid hoiatusega.
Analoogne teema oli siin TÜV punktidega, kasutajad kiitsid ja osasid punkte hakati räigelt kottima. (togi)

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Pontus »

sparta kirjutas:

Tüüpilised Eestlased osad ikka. Nagu keegi poleks kunagi kiirust ületanud. Keegi pole siin uhkustanud kiiruse ja saavutuste üle. Tahtsin öelda lihtsalt seda, et politseinikud said ka aru, et tegelikult liiklusohtliku olukorda ma ei tekitanud, kuna tee oli ees vaba, ühtegi kõrvalteed polnud ja kahesuunaline tee oli laia haljasalaga eraldatud.

Õige, torud tuleb ikka hea võimaluse korral tühjaks lasta ega siis ülejäänud selles süüdi ei ole et chopperi meestel 130-ne pealt spidokas kinni jääb ja pisar silma tuleb.
Imelik et nad aint millegi muu eest sulle ära ei väänanud.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Kas siis seda foorumit tõesti jälgivad igasugu õigu organid ja muud TÜV klemmid ?
Eespool räägiti, et TÜV punkte hakati kottima ? Kus tead, et tänu sellele foorumile ?
Ning teistes teemades ei avaldata seda kuhu keegi sõitma läheb kuna, siis on kindel, et on sini-valgeid ees oodata.
On see siis tõesti õige jutt ?

Kasutaja avatar

Bad Boy
Postitusi: 522
Liitunud: 03 Apr 2007, 09:24
Tsikkel: jah
Asukoht: siin ja seal
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Bad Boy »

Alles siin oli kampaania "7mai tsikliga tööle" tedvustamaks et mootorrattur ei ole lihtsalt foori ette trügiv elutu kiiver vaid selle kogu varustuse all peitub inimene kes võib olla su töökaaslane. Tee nüüd siit järeldused: Iga mootorratur on inimene, seega mootorrattur võib olla politseinik, päästja, pankur, poliitik ja kasvõi reisisaatja. On üsna tõenäoline et vastaval ametikohal olevad mootorratturid loevad ka seda foorumit. Kas see just käib nende töö ülesannete hulka või teevad seda vabal ajal pole tähtis.. (togi)
ja kui mingit asja siin ei avaldata, järelikult on selleks ka põhjust :bsmile:

_________________
Just Do it,

http://badtolka.tumblr.com
Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

See mis siin kirjutan, kas selle eest võidakse ka mulle ukse taha pärima tulla ?
Ma küll ei suuda ühtegi näidet hetkel tuua mille pärast. Aga phm nad võivad hakata asja uurima ja minuni jõuda kuidagi ?

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Credo kirjutas:

teema algatajale: iga kord on esimene kord ja seda enam see jääb meelde. julged teha, julge tunnistada ja ära halise.

julged kirjutada, siis kirjuta midagi asjalikku ja loe esimene post läbi.

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


maanteemarko

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas maanteemarko »

sparta kirjutas:

Enda eilne kogemus on järgmine. Olin Merivälja teel foori taga esimene. Ees oli pikk sirge ja kedagi ees ei olnud. Muidu sõidan kogu aeg linnas õige kiirusega aga eile lihtsalt tuli tahtmine keerata. Arvan, et kiirus võis olla 200 km/h Paraku oli nii, et minu taga seisis eraautos politsei. Loomulikult hakkas ta mind taga ajama kuigi ma neid ei märganud. Lõpuks surusid nad mu vastu äärekivi. Uskuge või mitte aga ma sain ainult hoiatuse. Nad ütlesid , et taga hakkasid nad ajama mind hoopis sellepärast, et mu numbrimärk polnud hästi nähtav. Seega pean tänama neid :)

Osa radareid tagant samas suunas liikujate kiirust ei mõõda ja kui ei ole taadeldud seadmega kiirust fikseeritud,puudub igasugune alus trahvi määrata,protokollil peab näitama mis seadmega kiirust mõõdeti.

Kasutaja avatar

Habib
Postitusi: 303
Liitunud: 05 Jaan 2006, 09:35
Tsikkel: Suzuki V-Strom
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Habib »

sitikass kirjutas:

pole midagi härra.
kui julgesid teha siis julge ka tunnistada.
komissari jutul vabantada pole vaja tema kuuleb neid vabandusi päevas väga palju. see lihtsalt ei toimi.
pigem tuleb läheneda kuidagi eriskummalisel või erimoeliselt. see äratab võmmi nagu üles ja suhtutakse sinusse nata süvenenumalt.

1.Härra ju julgebki tunnistada.
2.Komissari jutul ei käida enam aastaid, otsus saadetakse postiga
3.Kahetsus toimib küll. Lihtsalt, kui süüalune kahetseb, läheb see protokolli kirja süüdkergendava asjaoluna ja kui enne paberid puhtad siis maksimumi teha ei saa. Mingit nutulaulu pole vaja, lihtsalt märgid et kahetsed tehtut.
4.Kui üritad "kuidagi eriskummaliselt või erimoeliselt" läheneda pannakse tõenäoliselt puhuma.

Lambad on siin ja... lambad on sääl...

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas pyta »

kirjuta jah,et kahetsed jms.endal polnd lube ja +46 üle.kirjutasin,et kuna teen alles lube,siis tahtsin vaadata kuidas ratas käitub järsult kiirendades ja et tee oli tühi ja nähtavus hea jne.seda panin ka,et seoses töökohaga paluks mitte lube(auto) ära võtta.sain 7800 ja load jäid alles.
hea oleks jah,kui saaksid kellegi kogenuma appi,mul sõber oli vangivalvur,see luges päevast päeva igast kahetsuskirju,aitas kirjutada. ju siis teadis,mis mõjub hästi südamele :)

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

Jan
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Okt 2009, 18:00
Tsikkel: Honda CBR 600 F
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Jan »

Thesaarlane kirjutas:

See mis siin kirjutan, kas selle eest võidakse ka mulle ukse taha pärima tulla ?
Ma küll ei suuda ühtegi näidet hetkel tuua mille pärast. Aga phm nad võivad hakata asja uurima ja minuni jõuda kuidagi ?

Võivad üles otsida ikka, asi see neil siis ip aadress pole välja võtta jne jne .... iseasi muidugi mis konkreetne avaldus siin peaks neid selleks ajendama. Käidi kunagi ju ka selle kuti kodus "rüüstamas" kes Juute tahtis pista sinna kus on kuum. Sama teema ka kutil, kes mingis suva foorumis kirjutas koolitulistamise plaanist jne .... Seega kindlasti võib millallgi/kuskil/millekski kedagi otsitama hakata.

Teema algatajale soovitaks see kaaskiri siiski teha, ega ta hullemaks ikka asja ei tee, kahetse nii et paber pisaratest märg. Mingi summa ikka allapoole lastakse. Mis seal kaotada.

:bsmile:


Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Erci »

Saavad ikka. Kui autol oli kasvõi "ainult" 120 kella peal ja rakett endiselt kaugeneb, siis ületab see igasugused mõõtmisvead ja protokolli pannakse nt. ületas kiirust vähemalt 40km/h. Kommentaari reale paar olustikku iseloomustavat rida ja see pädeks kindlasti ka kohtus. Spartal lihtsalt vedas senini. Samas võib ju foorumis kirjutatut kasutada puhtsüdamliku ülestunnistusena ja selle eest "preemia" määrata
Sparta! Sa vist ei kujuta ette kui kaugele lendaksid sellise kiirusega kas või kummi purunemisel Sinu ja Su tsikli tükid!
Võibolla oleks mõistlik see post ja haakuvad kommentaarid ära kustutada, et vältida võimalikku inetut skandaali!?

Selline asi küll ei toimi, ei saa seaduse järgi nii rikkumist fikseerida ja ei tehta ka nii, kuna spidomeeter sõidukil pole taadeldud mõõtevahend. Seadused on ikka väga peened selle koha pealt.

___________________________

hotsepp
Postitusi: 260
Liitunud: 01 Mai 2009, 22:32
Tsikkel: Suzu DL1000
Asukoht: Saku külje all

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas hotsepp »

Jan kirjutas:

Võivad üles otsida ikka, asi see neil siis ip aadress pole välja võtta jne jne .... iseasi muidugi mis konkreetne avaldus siin peaks neid selleks ajendama.

Ei hakka keegi lillegi liigutama siinsete kommentaaride peale, see oleks liigne aja ja ressursi raiskamine. Mõelge kui lihtne oleks siin manipuleerimine, eile ma Nõmmel 200, ja õhtul Vabakal 150 jne. Kes seda usub ja kes seda kontrollib, ha ha ha...
Kui ei jõuta kadunud inimestega tegeleda, pätipurikate ja muude värdidega, kellele meeldib väiksemaid ja nõrgemaid piinata või lihtsalt varastada siis kes hakkab mingit kontrollimatut fakti siin tõeks pöörama, come on.
Kui radarisse tõmbate siis saate tegusteda vastavalt olukorrale ning KSTK - "kõik selgub töö käigus"

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”