Kiiruse ületamine

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Yerba »

M.T. kirjutas:

Ma sóidangi paremas servas, ei laia keset teed. Seega pole probleemi, et must mööda ei mahu. Järgmine variant oleks juba teepervel mööda kruusa lasta.

See suur, et see paremas servas sõitmine lõpeb varem või hiljem sellega, et sinu kõrvale reastub üks möödasõitu üritand vennike ning pressib sind sinna kruusa peale ära. Teadmata ja aru saamata, et sellega ta teeb ühe korraliku jama valmis.
Parem laia keset teed, siis ei teki neid trügijaid na palju.



www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Madman2
Postitusi: 196
Liitunud: 19 Aug 2012, 01:50
Tsikkel: Honda CBR 900RR '99
Asukoht: Viljandi

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Madman2 »

muusik kirjutas:

Hetkel erus oleva sõitjana loodan, et kui ta end ühel hetkel surnuks sõidab, siis ta teeb seda vähemalt üksinda. Meil siin väikeses riigis on täiesti arvestatavad ringrajad, mine ela end seal välja.

Eestis on karistused ikka maruleebed. 10x vahele jäänud (kuigi jah ei tea, mis need eelnevad võisid olla - aga palju fantaasiat see siiski ei vaja) ning 5 päevane arest ilma kopsaka rahatrahvita. Trahvisumma võiks olla otseselt seotud sissetulekuga, 40+ võrdub vähemalt 2 või 3 kuu palk.

Ringrajal ei saa ju üle 230 hoogu sisse, no ma vähemalt ei ole saanud. Maal nagunii kedagi varsti enam ei ela, sealkandis võibolla mõni traktor liigub hommikul vara põllule ja lõunaks koju suppi sööma. Tegelikult võiks mingi teelõigu miski valemiga eraldada küll x ajaks ju tsiklitele nagu pikk Nürnburgring on näiteks. Keegi vald võiks ettevõtlik olla et a'la see teelõik iga kuu paaril päeval mõni tund LE ei kehti. No mingid reeglid võiks olla ikka et kõik sõidaks ühte suunda ja pärast tagasi jälle jne.

Kasutaja avatar

Space
Postitusi: 136
Liitunud: 04 Mai 2006, 14:16
Tsikkel: GSR600
Asukoht: Pirita
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Space »

Tuono kirjutas:
muusik kirjutas:

Hetkel erus oleva sõitjana loodan, et kui ta end ühel hetkel surnuks sõidab, siis ta teeb seda vähemalt üksinda. Meil siin väikeses riigis on täiesti arvestatavad ringrajad, mine ela end seal välja.

Eestis on karistused ikka maruleebed. 10x vahele jäänud (kuigi jah ei tea, mis need eelnevad võisid olla - aga palju fantaasiat see siiski ei vaja) ning 5 päevane arest ilma kopsaka rahatrahvita. Trahvisumma võiks olla otseselt seotud sissetulekuga, 40+ võrdub vähemalt 2 või 3 kuu palk.

Ära targuta, ole rahulikult erus ja ka autoga teel uimerdamisest.

Mul on 20-aastase staažiga ka raudselt üle 10-ne kiiruseületamise fikseeritud ja tavaliselt koguneb aastas ca 30k+ kilomeetrit ~ 500000km elu jooksul. Ma ei pea seda eriliseks kaabakluseks, eriti kui politsei juba kiirusel +15km, ilma silmatorkava sõidustiilita kallale tuleb. Minu meelest ei tohiks politsei näha, mis on varasemalt toimunud - selleks ju see 1-aastane aegumine on mõeldud.

Rohkem ilusaid ilmasid!

Aspelund
Postitusi: 494
Liitunud: 01 Aug 2005, 14:16
Tänatud: 1 kord

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Aspelund »

Madman2 kirjutas:

Ringrajal ei saa ju üle 230 hoogu sisse, no ma vähemalt ei ole saanud. Maal nagunii kedagi varsti enam ei ela, sealkandis võibolla mõni traktor liigub hommikul vara põllule ja lõunaks koju suppi sööma. Tegelikult võiks mingi teelõigu miski valemiga eraldada küll x ajaks ju tsiklitele nagu pikk Nürnburgring on näiteks. Keegi vald võiks ettevõtlik olla et a'la see teelõik iga kuu paaril päeval mõni tund LE ei kehti. No mingid reeglid võiks olla ikka et kõik sõidaks ühte suunda ja pärast tagasi jälle jne.

Tsitaat siitsamast foorumist auto24ringi kohta: "Rolluga ma Pärnu rajale ei roniks. Enese ja ka teiste sõitjate tervise huvides. Su rollu maks on 120 aga veldi kurve kiirus on 200+. Peale tagasipööret mõnel mehel pea 300. Sa ei saaks aru ka, kui sust üle sõidetaks.
Pigem jah harjuta kardirajal, seal on kiirused enamvähem võrdsed."

Rääkida sellest, et 230 ei saa sõita ringrajal Eestis, pole pädev. Siis on kaks varianti: kas nõrk ratas või nõrk piloot.

Lisaks on meil olemas mõned mahajäetud militaarlennuväljad, kus 230 ei ole probleem.


olli
Postitusi: 384
Liitunud: 11 Okt 2004, 21:27
Tsikkel: BMW F650GS
Asukoht: Tartu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas olli »

Space kirjutas:

Mul on 20-aastase staažiga ka raudselt üle 10-ne kiiruseületamise fikseeritud ja tavaliselt koguneb aastas ca 30k+ kilomeetrit ~ 500000km elu jooksul. Ma ei pea seda eriliseks kaabakluseks, eriti kui politsei juba kiirusel +15km, ilma silmatorkava sõidustiilita kallale tuleb. Minu meelest ei tohiks politsei näha, mis on varasemalt toimunud - selleks ju see 1-aastane aegumine on mõeldud.

Mis õigustus see trahvi saamiseks on, et Sa üle keskmise palju liikled?? :| Võiks siis ka üle keskmise eeskujulik olla (osata teistega paremini arvestada jne). Või on see ka okk, et kui ma üle keskmise tihti poes käin, siis ainult iga kahe aasta tagant korra varastan sealt (aga kui ma ainult natuke võtan?) ? Või siis "ainult mõnikord harva koksan mõne tüübi tänava peal maha"? Seadused kehtivad kõigile ühtemoodi ja ei maksa ennast kuidagi teistest paremana tunda. (togi)

Riga 13 -> Suzuki TS125 81.a -> Suzuki GS500E 91.a -> Suzuki GSXR 600 K1 -> BMW F650GS 2000.a
Kasutaja avatar

Motorized
Postitusi: 237
Liitunud: 04 Mai 2009, 21:04
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 3 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Motorized »

olli kirjutas:
Space kirjutas:

Mul on 20-aastase staažiga ka raudselt üle 10-ne kiiruseületamise fikseeritud ja tavaliselt koguneb aastas ca 30k+ kilomeetrit ~ 500000km elu jooksul. Ma ei pea seda eriliseks kaabakluseks, eriti kui politsei juba kiirusel +15km, ilma silmatorkava sõidustiilita kallale tuleb. Minu meelest ei tohiks politsei näha, mis on varasemalt toimunud - selleks ju see 1-aastane aegumine on mõeldud.

Mis õigustus see trahvi saamiseks on, et Sa üle keskmise palju liikled?? :| Võiks siis ka üle keskmise eeskujulik olla (osata teistega paremini arvestada jne). Või on see ka okk, et kui ma üle keskmise tihti poes käin, siis ainult iga kahe aasta tagant korra varastan sealt (aga kui ma ainult natuke võtan?) ? Või siis "ainult mõnikord harva koksan mõne tüübi tänava peal maha"? Seadused kehtivad kõigile ühtemoodi ja ei maksa ennast kuidagi teistest paremana tunda. (togi)

Ma leian ikkagi, et kui üks sóidab 10k aastas ja teine 50k aastas - ja kui mólemad saavad ühe trahvi siis on vahe. Teine on teoreetiliselt korralikum juht. Kurat annab sóita siin meie teedel nii eeskujulikult, et trahve üldse ei saa. Ma ei saa väga suure läbisóiduga hóisata aga 40k aastas tuleb ära. Selle kilometraaziga on tunduvalt kergem trahvi saada kui teise mehe 10k läbisóiduga. Sama nagu statistiliselt teevad mehed naistest rohkem avariisid, aga kui arvestada kummagi soo aastaseid läbisóite siis juhivad naised avariide edetabelit korraliku edumaaga.


olli
Postitusi: 384
Liitunud: 11 Okt 2004, 21:27
Tsikkel: BMW F650GS
Asukoht: Tartu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas olli »

Motorized kirjutas:

Ma leian ikkagi, et kui üks sóidab 10k aastas ja teine 50k aastas - ja kui mólemad saavad ühe trahvi siis on vahe. Teine on teoreetiliselt korralikum juht. Kurat annab sóita siin meie teedel nii eeskujulikult, et trahve üldse ei saa. Ma ei saa väga suure läbisóiduga hóisata aga 40k aastas tuleb ära. Selle kilometraaziga on tunduvalt kergem trahvi saada kui teise mehe 10k läbisóiduga. Sama nagu statistiliselt teevad mehed naistest rohkem avariisid, aga kui arvestada kummagi soo aastaseid läbisóite siis juhivad naised avariide edetabelit korraliku edumaaga.

Ühe trahvi puhul ilmselt mingeid järeldusi veel teha ei saa, aga ühes osas olen Sinuga nõus. Kui tegu on süsteemse kihutajaga, kes vilistab seadustele ja ei suuda enda puki otsast kaugemale näha (mida 10+ trahvi minu arvates ilmselgelt näitavad), siis tõesti oleneb trahvide hulk vahelejäämise tõenäosusest. Ja mida rohkem sõita, seda suurem on tõepoolest "oht" vahele jääda. Aga ärme unustame seda, et suurema läbisõiduga on ka suurem tõenäosus õnnetusse sattuda või koguni õnnetus põhjustada (rehvi purunemine, löökauk või mis iganes muu põhjus).

Riga 13 -> Suzuki TS125 81.a -> Suzuki GS500E 91.a -> Suzuki GSXR 600 K1 -> BMW F650GS 2000.a
Kasutaja avatar

Madman2
Postitusi: 196
Liitunud: 19 Aug 2012, 01:50
Tsikkel: Honda CBR 900RR '99
Asukoht: Viljandi

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Madman2 »

Minu pärast võiks seal ringrajal kasvõi paar 3-aastast last liivakoogikesi teha. Kuidagi ohtlikumaks see ei muutuks. Ei saa ju silmad grillis vaadata et näed siin on rinka ja kihutan nagu torust tuleb ja maanteel on üle 90 raudselt surmalaks kohe nurga taga. Olen näinud küll neid "ohutult" liikleijaid. Linnas 30-40 ja sama hooga üle raudtee kordagi kõrvale kiikamata või siis külma rahuga peateele ette aga vähemalt kiirus on ju ohutu.
Kuskile maale peaks ikka piir ka tulema kus peaks inimestel laskma oma peaga ka vähe mõelda. Ei saa mingid reeglid lõputult pehmeid ajusid toota. Varsti oleme nagu Ameeriklased kes arvavad et Iraak asub Austraalias sest mingi "ametlik" välja prinditud kaart nii väidab.
Kui kiirus iseenesest on nii ohtlik siis miks ma näen ikka ja jälle musta värvi autodega vilkuritega "tähtsaid ninasid" mööda Tln-Tartu mnt-d kihutamas.
Ja ma ei väida et peaks rullnoka stiilis nõeluma linnas või tiheda liiklusega alal. Aga täiesti tühjal maanteel 500m sõita 200 km/h pole küll nüüd teab mis uudiskünnist ületav teema.
Kindlasti tuleb see aeg ja see pole kaugel kus liikluspolitsei kaob teedelt ära ja iga sõiduki sisse on ehitatud gps andurid ja proged mis iga ületamise otse andmebaasi salvestavad. Ja vaevalt keegi sellele vastu hakkab.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas puna »

Madman2 kirjutas:

Kindlasti tuleb see aeg ja see pole kaugel kus liikluspolitsei kaob teedelt ära ja iga sõiduki sisse on ehitatud gps andurid ja proged mis iga ületamise otse andmebaasi salvestavad. Ja vaevalt keegi sellele vastu hakkab.

Palju ulmefilme vaadanud?


gs
Postitusi: 181
Liitunud: 21 Mär 2003, 13:27

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas gs »

Pole see nii ulme enam midagi. Asi liigub sinnapoole.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

puna kirjutas:
Madman2 kirjutas:

Kindlasti tuleb see aeg ja see pole kaugel kus liikluspolitsei kaob teedelt ära ja iga sõiduki sisse on ehitatud gps andurid ja proged mis iga ületamise otse andmebaasi salvestavad. Ja vaevalt keegi sellele vastu hakkab.

Palju ulmefilme vaadanud?

euroopas peaks lähiaastatel tööle hakkama liiklusõnnetuste automaatteavitussüsteem, gps anduri ja GSM andmesidega, mis saab uutel autodel kohustuslikuks. Asi see kiirusinfo sinna juurde tekitada.

Kasutaja avatar

Madman2
Postitusi: 196
Liitunud: 19 Aug 2012, 01:50
Tsikkel: Honda CBR 900RR '99
Asukoht: Viljandi

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Madman2 »

puna kirjutas:
Madman2 kirjutas:

Kindlasti tuleb see aeg ja see pole kaugel kus liikluspolitsei kaob teedelt ära ja iga sõiduki sisse on ehitatud gps andurid ja proged mis iga ületamise otse andmebaasi salvestavad. Ja vaevalt keegi sellele vastu hakkab.

Palju ulmefilme vaadanud?

Mõne vana ulmefilmi võiks tänapäeval juba dokumentaaliks ümber nimetada.

Kasutaja avatar

Bob
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Apr 2011, 14:01
Asukoht: Tallinn

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Bob »

Madman2 kirjutas:
puna kirjutas:
Madman2 kirjutas:

Kindlasti tuleb see aeg ja see pole kaugel kus liikluspolitsei kaob teedelt ära ja iga sõiduki sisse on ehitatud gps andurid ja proged mis iga ületamise otse andmebaasi salvestavad. Ja vaevalt keegi sellele vastu hakkab.

Palju ulmefilme vaadanud?

kõik ulme on saanud ühel päeval teoks (allveelaevad, kosmoselennud, ...), miks mitte ka see?

pealegi sõidumeerikud seda sisuliselt juba ongi

Kasutaja avatar

Maruliis
Postitusi: 321
Liitunud: 28 Apr 2009, 21:36
Tsikkel: Kawasaki kx250f
Asukoht: Tallinn

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Maruliis »

Madman2 kirjutas:
puna kirjutas:
Madman2 kirjutas:

Kindlasti tuleb see aeg ja see pole kaugel kus liikluspolitsei kaob teedelt ära ja iga sõiduki sisse on ehitatud gps andurid ja proged mis iga ületamise otse andmebaasi salvestavad. Ja vaevalt keegi sellele vastu hakkab.

Palju ulmefilme vaadanud?

Mõne vana ulmefilmi võiks tänapäeval juba dokumentaaliks ümber nimetada.

Miks ei või kanepit müüa toalilleks! aga autot mis võimeline kiirust ületama 3 korda on ok salongist välja tänavale lasta? :( ... mul on 40 ha põllumaad ja ma meeleldi kasvataks kanepit, aga ega siis keegi seda tõmbama ei pea kasvatame näiteks toalilledeks (lol)

real agraarbaikerbeib - see on siis maakast mootorratast omav tütarlaps, kellel on suu mmm-i asemel õlut täis
Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Hurt »

maruliis kirjutas:

Miks ei või kanepit müüa toalilleks! aga autot mis võimeline kiirust ületama 3 korda on ok salongist välja tänavale lasta? :( ... mul on 40 ha põllumaad ja ma meeleldi kasvataks kanepit, aga ega siis keegi seda tõmbama ei pea kasvatame näiteks toalilledeks (lol)

See et Eestis on 90 kiirusepiirang ei tähenda et kõik autotootjad peaks tegema masinaid mis üle 100 ei liigu. Ei maksa nii maailmanaba ka olla... Leidub kohti kus liikluses on lubatud ka kiiremini sõita. Pealegi ei tea ma ühtegi inimest kellel "oleks pikem" kui tal kodus potis kanep kasvab. Nii et veidi kohatu võrdlus. Miks sa bikega sõidad, osta parem jooksuratas?

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas puna »

Liiklusõnnetuste süsteem on juba ammust ajast mõningatel autodel olemas.
ja maruliis nüüd näitasid oma asjalikkust tõeliselt jälle välja.
Kanepit võib kasvatada ja ka toalilleks, õli, paberi või tekstiilitööstusele see ei tohiks uudis olla.
Ja tõmbamiseks kõlbab ainult väga väikene osa neist liikidest mida ei tohi ka kasvatada.

Kasutaja avatar

Madman2
Postitusi: 196
Liitunud: 19 Aug 2012, 01:50
Tsikkel: Honda CBR 900RR '99
Asukoht: Viljandi

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Madman2 »

Muidu kanepi peale jutt läks siis. See iseenesest on väga kasulik taim juba ammusest ajast. Ise otsima ei hakka aga kui kunagi mingi võimalus sülle kukuks siis tahaks proovida küll mis tunde selle tõmbamine annaks. :bsmile:

Kasutaja avatar

Adrenaliin
Postitusi: 42
Liitunud: 15 Apr 2013, 22:06
Tsikkel: Honda CBR600RR
Asukoht: Tallinn, harva ka Tartu ja Peipsi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Adrenaliin »

Keeraks täna?

Fear is the mind killer!

reimps

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas reimps »

Madman2 kirjutas:

Muidu kanepi peale jutt läks siis. See iseenesest on väga kasulik taim juba ammusest ajast. Ise otsima ei hakka aga kui kunagi mingi võimalus sülle kukuks siis tahaks proovida küll mis tunde selle tõmbamine annaks. :bsmile:

Ära näe vaeva, mõttetu pask. Parem joo mõni hea naps ära. Või mitu. Tarbimisprotsess on oluline ja juues on segikammimine nauditavam.

(Seaduse silmis on minu põhuproovimised juba aegunud "väärteod".)

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas puna »

Esimesel korral enivei ei oska enamus inimesi seda ilusti nautida.

Kasutaja avatar

Adrenaliin
Postitusi: 42
Liitunud: 15 Apr 2013, 22:06
Tsikkel: Honda CBR600RR
Asukoht: Tallinn, harva ka Tartu ja Peipsi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Adrenaliin »

Võib mitu ka keerata, kui esimene nautimata jääb :shock:

Peterburi mnt lendasin radarisse 146ga... tõmbas kohe vedelaks. Ment alguses midagi ei rääkinud, vaatas lihtsalt otsa, siis näitas fööni ja ütles "noh palju pole üle, aga näe ikkagi" (mõtlesin, et kas ta ei näe seal neid nr või mismõttes palju pole üle). Küsis dokumente, mida mul polnud... lihtaslt polnud kaasas, pärast seda kutsus autosse. Siis taipasin, et noh, enam pääsu pole. Autos küsiti nime, mille järgi mu profiil arvutis ette tuli ning kõrvalistuja ütles et rikkumisi pole see aasta. Ma ültesin, ei ole jah. Kinnipidaja küsis, et mis muud rikkumised on.. vaatasid registrist järgi, et üldse pole... olid täiesti imestunud. Ma kinnitasin, et ei ole jah. Onu siis ütles kuldsed sõnad: "Ma ei hakka su registrit määrima, teinekord püsi piirides ja peatu ka ilusti, võite minna" :D Kena värk.

Hoidke registrid puhtad! :D

Viimati muutis Adrenaliin, 22 Juul 2013, 13:33, muudetud 1 kord kokku.
Fear is the mind killer!
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas pühak »

110 alas 146 on tegelikult protsentuaalselt tunduvalt lahjem rikkumine kui linna vahel 80 (mida aegajalt ikka ju juhtub). Aga enda kogemus on sama, et puhas register võib päris palju päästa. Rikkumine pidi kehtima 1a hoiatuse välja kirjutamise või trahvi maksmise päevast. Politseinikule pidi see statistikas veel aasta peale seda näha olema, siis vajub arhiivi, nagu keegi kunagi seletas. Sel juhul 2a peale viimast rikkumist on register puhas.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Taaskord härrased, ei tasu liiga detailseks minna (aeg, koht jne.). Kui veel pääsesid nii kergelt, siis võiks "ment" ka oma sõnavarast ära kustutada, vähemasti mõneks ajaks. Sattusid ju kokku siiski mõistliku politseinikuga, mitte mendiga.


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas pyta »

kuram ma ei tea miks,a minu puhul laskuvad kyll kohe alati sinna arhiivi ja kyll ma siis olen pätt ja kaabakas ja paha inimene

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

Adrenaliin
Postitusi: 42
Liitunud: 15 Apr 2013, 22:06
Tsikkel: Honda CBR600RR
Asukoht: Tallinn, harva ka Tartu ja Peipsi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Adrenaliin »

davidsoniharald kirjutas:

Taaskord härrased, ei tasu liiga detailseks minna (aeg, koht jne.). Kui veel pääsesid nii kergelt, siis võiks "ment" ka oma sõnavarast ära kustutada, vähemasti mõneks ajaks. Sattusid ju kokku siiski mõistliku politseinikuga, mitte mendiga.

Pardon, muidugi mõistlik politsei*

Fear is the mind killer!
Kasutaja avatar

Madman2
Postitusi: 196
Liitunud: 19 Aug 2012, 01:50
Tsikkel: Honda CBR 900RR '99
Asukoht: Viljandi

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Madman2 »

Adrenaliin kirjutas:

Võib mitu ka keerata, kui esimene nautimata jääb :shock:

Peterburi mnt lendasin radarisse 146ga... tõmbas kohe vedelaks. Ment alguses midagi ei rääkinud, vaatas lihtsalt otsa, siis näitas fööni ja ütles "noh palju pole üle, aga näe ikkagi" (mõtlesin, et kas ta ei näe seal neid nr või mismõttes palju pole üle). Küsis dokumente, mida mul polnud... lihtaslt polnud kaasas, pärast seda kutsus autosse. Siis taipasin, et noh, enam pääsu pole. Autos küsiti nime, mille järgi mu profiil arvutis ette tuli ning kõrvalistuja ütles et rikkumisi pole see aasta. Ma ültesin, ei ole jah. Kinnipidaja küsis, et mis muud rikkumised on.. vaatasid registrist järgi, et üldse pole... olid täiesti imestunud. Ma kinnitasin, et ei ole jah. Onu siis ütles kuldsed sõnad: "Ma ei hakka su registrit määrima, teinekord püsi piirides ja peatu ka ilusti, võite minna" :D Kena värk.

Hoidke registrid puhtad! :D

Huvitav, mul olid ka registrid puhtad, vist oma 10 aastat juba. Aga paar kuud tagasi Puhja sissesõidul, kiirendasin ringi pealt maha ja kohe mõõdeti 79 km/h, nagunii oleks hoo maha võtnud aga nad ikka peavd kiirendusel mõõtma. Rääkisid et neil on käsk trahve teha ja kui ei tee siis lastakse töölt lahti. Enne olid hoiatanud ainult a nüüd karm käsk et ainult trahvid. 80 euri tegid. Sõitsin kaubikuga :D

Kasutaja avatar

Välejaan
Postitusi: 118
Liitunud: 03 Sept 2012, 09:32
Tsikkel: XJR1200

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Välejaan »

Sul Adrenaliin vedas jah, oli hea tuju politseihärral. See, et register puhas, see määrab vähe, enamus siiski politseinikus endas kinni. Tahan teen trahvi, tahan ei tee. Nii et olgem ise viisakad ja teiega käitutakse sama moodi :bsmile:


reimps

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas reimps »

Madman2 kirjutas:

Sõitsin kaubikuga :D

Pilt

Kasutaja avatar

Madman2
Postitusi: 196
Liitunud: 19 Aug 2012, 01:50
Tsikkel: Honda CBR 900RR '99
Asukoht: Viljandi

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Madman2 »

reimps kirjutas:
Madman2 kirjutas:

Sõitsin kaubikuga :D

Pilt

Kaubikul panin EGR klapi kinni ja nüüd kiirendab mega hästi. :D

Kasutaja avatar

2ndalpha
Postitusi: 152
Liitunud: 25 Juul 2008, 16:53
Tsikkel: 300 EXC Six Days 2022, TRS One
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas 2ndalpha »

Madman2 kirjutas:

Huvitav, mul olid ka registrid puhtad, vist oma 10 aastat juba. Aga paar kuud tagasi Puhja sissesõidul, kiirendasin ringi pealt maha ja kohe mõõdeti 79 km/h, nagunii oleks hoo maha võtnud aga nad ikka peavd kiirendusel mõõtma. Rääkisid et neil on käsk trahve teha ja kui ei tee siis lastakse töölt lahti. Enne olid hoiatanud ainult a nüüd karm käsk et ainult trahvid. 80 euri tegid. Sõitsin kaubikuga :D

Sissesõidul ehk siis Viljandi poolt tulles?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”