Tsiklisõidule

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
boordy
Postitusi: 29
Liitunud: 27 Juul 2010, 23:29
Asukoht: Keila/Zürich

Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas boordy »

Hey people!
Olen suur tsiklifännist tüdruk (vist geenidest) :) ja sooviks väga õhtuti tsikliga paar tiiru mööda eestimaad teha, kuid endal pole veel kahjuks load tehtud. Põhjuseid on nii mitmeid, põhiliselt ikka majanduslikud kui ka suvine koolipraktika. Järgmisel aastal on kindlasti plaan load ära teha ja korralik tsikkel osta.
Seega sooviks leida kedagi ,kes oleks nõus mulle vahel sõitu tegema :) Ise olen 19 aastane ja elan Tallinna lähedal




reimps

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas reimps »

Jess, ma saan ka ükskord esimene olla! 8)

Ma võin suga kihutada küll, aga sa ei tohi üle 65 kilo kaaluda ja pilt on ka oluline - imidž ei luba päris igasugustega ka sõita :bsmile:


Tim0
Postitusi: 39
Liitunud: 24 Mai 2009, 23:18
Tsikkel: Suzuki sv 650

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Tim0 »


hannes1337
Postitusi: 317
Liitunud: 02 Aug 2009, 19:36

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas hannes1337 »

reimps kirjutas:

Jess, ma saan ka ükskord esimene olla! 8)

Ma võin suga kihutada küll, aga sa ei tohi üle 65 kilo kaaluda ja pilt on ka oluline - imidž ei luba päris igasugustega ka sõita :bsmile:

aga,ma teie kihutamist filmida tohiks?teine pidid päris algaja olema ju :D

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Ma just mõtlesin, et kedagi võiks sõitma kutsuda.
Kõik sõbrada ja värgid on igalpool puhkustel jne.
Hetkel on küll ratas SPA's, saab väikest värskendus kuuri.
Peale seda võiks minna küll.

Pilt ei teeks ka muidugi paha. Pane kena avatar.
Ning kuidas varustusega lood on ? Kiivrit värki on ?


rainer300
Postitusi: 346
Liitunud: 01 Jaan 2010, 14:09

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas rainer300 »

Lugege korralikult! Neiu tahab ,et talle sõitu tehakse ,mitte ,et teda sõidutatakse....!

Kasutaja avatar

Teema algataja
boordy
Postitusi: 29
Liitunud: 27 Juul 2010, 23:29
Asukoht: Keila/Zürich

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas boordy »

Mul just õiget mootorratta varustust pole , loodan et piisab ka tavalisest nahktagist ja teksastest. Kiiver on mul siiski olemas :)
Mis puutub piltidesse siis kel huvi on võib vaadata mu orkutit: Daisi :D (kirjutage see smile ka kindlasti nime lõppu)


hannes1337
Postitusi: 317
Liitunud: 02 Aug 2009, 19:36

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas hannes1337 »

http://www.orkut.com/Main#Profile?rl=mp ... 6992752978

kui see oled sina,siis ma ei leia eriti pilte sealt.. :wack:
e:oh kurat,see pole eestlanna >:D:D:D:D::D
e2:on ikka kah :D

Kasutaja avatar

Võnnu
Postitusi: 292
Liitunud: 21 Sept 2004, 21:45
Tsikkel: otsimisel...
Asukoht: Saue/Saku
Kontakt:

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Võnnu »

hannes1337 kirjutas:

kui see oled sina,siis ma ei leia eriti pilte sealt.. :wack:

Sa otsisid valesti, pidi ju smile ka nimesse panema. Pildid täitsa olemas, kui huvi on.
http://www.orkut.com/Main#Profile?uid=1 ... 4777281569

Mini 50v -> Zid 50 pilot 00' -> Aprilia Futura AF1 125cc 94' -> Yamaha DT 125 01' -> Suzuki GSX600F 93' -> Suzuki GSXR1000 03' -> Honda Varadero 1000 00' -> Suzuki GSF650S Bandit 05' -> KTM 990 SMT 09'
Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas miu »

boordy kirjutas:

Mul just õiget mootorratta varustust pole , loodan et piisab ka tavalisest nahktagist ja teksastest.

Saapad? Kindad?

...It was a beautiful Sunday morning even through my blurred vision. I was on the back of my friend Shaun’s GSXR 750 and was excited to be on a sport bike, even if it was as a passenger, after a long streak of no riding whatsoever. I had shed my prescription glasses for a pair of sunglasses, my cowboy hat for an oversized helmet, and quickly thrown on a pair of capri jeans, tennis shoes, and a sweatshirt over my bikini. I thought nothing of the fact that I had practically no protection against the asphalt if anything were to happen. I figured that we couldn’t get into a wreck, it simply wouldn’t happen to me. It’s amazing how fast life came at me that day...

Pilt

Allikas: Brittany Morrow

Kui oled arvestanud, et võid nii õhtul koju minna, siis aga palun.

Midnight bugs taste best.

Shrek

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Shrek »

Samas Miu jutt jumala õige. Kiiver on muidugi "must have" nimekirjas, kuid püksid, tagi, kindad ei teeks paha :nono:

Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Cado »

irwww nõutakese kaassõitjalt samas kui paljud ise sõitsid palavaga plätude ja ujukatega. :D

--R1-- / Polaris Scrambler 500 4*4 / KTM 450 EXC & VTX 1800 ja nende vahel natuke USA rauda
Kasutaja avatar

NS-1
Postitusi: 71
Liitunud: 17 Juul 2010, 16:57
Tsikkel: Kawasaki Eliminator
Asukoht: Pärnu

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas NS-1 »

Cado kirjutas:

irwww nõutakese kaassõitjalt samas kui paljud ise sõitsid palavaga plätude ja ujukatega. :D

Ise tead kui riskid enda tervisega, aga kaassõitja eest pead ju ka vastutama kui ta taga peal on, ja ei ole mitte tore kedagi räbalaks sõita.

Kasutaja avatar

Tõnis
Postitusi: 139
Liitunud: 09 Okt 2008, 11:24
Tsikkel: Suzuki Marauder
Asukoht: Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Tõnis »

Cado kirjutas:

irwww nõutakese kaassõitjalt samas kui paljud ise sõitsid palavaga plätude ja ujukatega. :D

Ega ei sõida ise plätude ja ujukatega, olen napakas ja ajan oma nahast raudrüü selga, kui sõidan. Kusjuures sõites ei ole palav, kõige nõmedam on matkata garaazi ja tagasi sellega, u. 700m :P
Muidu, sõidutaks küll neiut, kui teaks kui pikk on, siis vb saaks riideid ka selga anda.


reimps

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas reimps »

hannes1337 kirjutas:

aga,ma teie kihutamist filmida tohiks?teine pidid päris algaja olema ju :D

Noh, kuhu sa jäid?

Ma arvan, et tüdrukul mingi emotsioon tekkis :P


hannes1337
Postitusi: 317
Liitunud: 02 Aug 2009, 19:36

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas hannes1337 »

reimps kirjutas:
hannes1337 kirjutas:

aga,ma teie kihutamist filmida tohiks?teine pidid päris algaja olema ju :D

Noh, kuhu sa jäid?

Ma arvan, et tüdrukul mingi emotsioon tekkis :P

oota,oota juba tehtud? :wack:


reimps

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas reimps »

Muidugi, isegi sai mitu päeva edasi lükatud - mu vihmarehv on praeguseks ainult nime poolest vihmarehv ja 2 päeva järjest tuli kogu Tallinnas sadanud vihma just mulle kaela.
Aga mul oli fun, algajatele on hea sõitu teha :)

Kasutaja avatar

ziggy
Postitusi: 184
Liitunud: 25 Jaan 2010, 21:38
Tsikkel: Yamaha YZF-R1
Asukoht: Tallinn

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas ziggy »

Kuusalu on ka Talinna lähedal :ner: Kus sa täpsemalt asud???

miu kirjutas:

Here we go again..
Mehed, valmis olla. Läks! :roll:

Väga tabavalt öeldud:P 10 points to miu

Kasutaja avatar

Teema algataja
boordy
Postitusi: 29
Liitunud: 27 Juul 2010, 23:29
Asukoht: Keila/Zürich

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas boordy »

Ega jah Reimps, täitsa lahe oli linnas sõita kui ainult käed selle pidurdamise peale nii ruttu ära ei väsiks :D Öösel oleks vist nats mõnusam sõita, siis on vähem foore ja memmesid, kes meie rohelise tule ajal üle ristmiku roomavad :) nagu tookord nõmmel oli

ziggy kirjutas:

Kuusalu on ka Talinna lähedal :ner: Kus sa täpsemalt asud???

Keilas :)

Kasutaja avatar

Teema algataja
boordy
Postitusi: 29
Liitunud: 27 Juul 2010, 23:29
Asukoht: Keila/Zürich

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas boordy »

miu kirjutas:

Mõistus, tule koju?

On jah nats hulljulge tegu istuda ratta selga ilma varustuseta kuid seni on mu usaldus sõitja vastu olnud hirmust suurem.
Igatahes kui sõitja ei kuku, ei kuku mina ka kuskile. Nojah ega kes seda teab, mis iganes võib juhtuda. Kindlasti ostan endale korraliku varustuse kui olen endale sobiva leidnud :) Tore näha, et hoolite muidu :)

Viimati muutis boordy, 03 Aug 2010, 16:19, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

boordy kirjutas:

On jah nats hulljulge tegu istuda ratta selga ilma varustuseta kuid seni on mu usaldus sõitja vastu olnud hirmust suurem.
Igatahes kui sõitja ei kuku, ei kuku mina ka kuskile.

:wack:

Kasutaja avatar

Fos
Postitusi: 260
Liitunud: 20 Okt 2008, 12:23
Tsikkel: foorumi vihatuim
Asukoht: Tallinn

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Fos »

võiks siis vähemalt küsida sõidutajalt, kas tal ehk on midagi laenata selga jalga.. ma saan aru, et meeste tagi ja pükstega pole nii seks välimus, aga kumb see siis tähtsam on?
mul omalgi ühed S suuruses tekstiilist tagi+püksid üle. Korralik axo full body armor ja kindaid mitu paari. Usun, et kui korralikult riides oled, siis on sõidutajaid ka rohkem.

If it has tits or wheels It will get you in trouble.
Kasutaja avatar

Katsracing
Postitusi: 41
Liitunud: 14 Juun 2010, 11:29
Tsikkel: KawaNinja

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Katsracing »

Kuulge kallid tibid, kui te tõesti nii väga sõita tahate, siis ma võin teile oma varustust laenata, pole kahju, hullem pärast mõnda vigast pruuti tänaval kohata. Suurus 38 mul muidu ja olemas nahkpüksid, jakk, kindad, kiiver, saapad, kogu kupatus ühesõnaga. Ei tasu ikka riskida selliste asjadega, et ehk ei juhtu midagi....

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas Loff »

Jah, parem terve kole tüdruk kui ilus katkine... :mrgreen:

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

ylari
Postitusi: 193
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:26
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn/võsu

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas ylari »

Loff kirjutas:

Jah, parem terve kole tüdruk kui ilus katkine... :mrgreen:

jah, parem terve kole tüdruk, kui pool ilusat.
:wack: parafraseerimise lambike lõi lihtsalt korraks põlema, andke andeks

zr-7 99' > vfr800 99'

reimps

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tagi ja kiiver - check
Põlvekaitsmed - pole samuti probleem
Saapad - mina neid ei jaga
Aga.. täiskasvanud inimesed teavad ise, millega riskivad. Seda nii lenksusolija kui seljakoti kohta.

Mina lähen iga kord sõitma nagu oleks see mu viimane kord (aga ei ole suitsiidik ega pane liikluskeerises hullu; pigem kuplialuses häälestuses kirjas, et ma ei pruugi koju tagasi jõuda), varustust kasutan otsatarbekalt, aga ennast üleni nahka ja plastikusse ka ei paki.
Seljakotiga sõites on see (ta) mu prioriteet, kui ohutus ja selle tagamine jutuks tuleb.

Muide, mulle tundub, et statistiliselt on ujumine aastal 2010 oluliselt ohtlikum kui tsiklisõit..

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

reimps kirjutas:

Aga.. täiskasvanud inimesed teavad ise, millega riskivad.

Sitaks vale suhtumine. Kui soovid, siis ise ennast kasti sõita ei saa keegi keelata, aga ilma varustuseta seljakoti sahtlisse sõitmine on puhtalt piloodi teadmine, vastutus ja süü. Ja kui ohutus oleks, nagu sa seljakoti kohta väidad, su prioriteet, siis ei lubaks sa kedagi ilma varustuseta oma tahaistmele ka magusa pealelõunase kepi eest!


reimps

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas reimps »

ishijupp kirjutas:
reimps kirjutas:

Aga.. täiskasvanud inimesed teavad ise, millega riskivad.

Sitaks vale suhtumine. Kui soovid, siis ise ennast kasti sõita ei saa keegi keelata, aga ilma varustuseta seljakoti sahtlisse sõitmine on puhtalt piloodi teadmine, vastutus ja süü. Ja kui ohutus oleks, nagu sa seljakoti kohta väidad, su prioriteet, siis ei lubaks sa kedagi ilma varustuseta oma tahaistmele ka magusa pealelõunase kepi eest!

No ega see nii ikka ole küll, kui seljakott on tingimustega tutvunud. Keegi ei käse ju relva ähvardusel seljakotiks tulema.
Või peaksin sisse seadma vastava raamatu, kuhu hakkan koguma allkirju sõidutingimustega tutvumise kohta?

Üleüldse tundub, et paljud lähevadki konkreetselt matsu panema, mitte sõitma võimalikult turvaliselt ja ohutult (eeskätt sõiduvõtteid mõtlen siin). Ma ikka sõidan maksimaalselt turvaliselt ja ettenägelikult, unustamata, et pauk võib tulla ka sealt, kust teda ei oodata. Liikluse aimamine tuleb kasuks.

Kasutaja avatar

nelesk
Postitusi: 139
Liitunud: 29 Juul 2008, 11:11
Tsikkel: tseebeeerr 600f
Asukoht: Tln

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas nelesk »

miu kirjutas:

Allikas: Brittany Morrow

boordy kirjutas:

On jah nats hulljulge tegu istuda ratta selga ilma varustuseta kuid seni on mu usaldus sõitja vastu olnud hirmust suurem.
Igatahes kui sõitja ei kuku, ei kuku mina ka kuskile. Nojah ega kes seda teab, mis iganes võib juhtuda. Kindlasti ostan endale korraliku varustuse kui olen endale sobiva leidnud :)

Ei teagi nüüd, paljud teist on sellle looga ka lähemalt tutvunud, aga lühike kokkuvõte on, et lisaks rumalusele mitte varustust kanda, pudenes neiu tsikli pealt maha... sest ei hoidnud korralikult kinni...

"I noticed that I had to start fighting the wind to stay behind Shaun without pulling on him too much. I placed my hands on the gas tank and pushed myself into him as much as possible without crowding him."

Ehk siis mõtle vähe selle fraasi üle, et kui sõitja ei kuku, ei kuku ka sina. Seal polnud mingit õnnetust, mingeid väga äkilisi manöövreid, mitte midagi. Bike, maantee, rumalus. Kõik.

Olen väike, aga jõud on suur!

mcu
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Apr 2008, 09:11

Re: Tsiklisõidule

Lugemata postitus Postitas mcu »

mis iganes, tore lugeda, et kõik alati raudrüüs ja pole kunagi ilma kiivri ning kinnasteta sadulas olnud.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”