kleepsud

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
rockhell
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Apr 2006, 20:24
Tsikkel: Honda africa twin 750
Asukoht: tartu
Tänanud: 18 korda
Kontakt:

kleepsud

Lugemata postitus Postitas rockhell »

Tere.
mure järgmine, et keegi kleebiseid valmistab veel?

mul vaja punase digi camo kleepsu : http://www.overclock.net/gallery/data/5 ... gicamo.png

LC4 jaoks (paagi plastid, sadula aluse plastid, porikad). võivad olla ruudu kujulised jupid välja lõigata saan ise.



ktm lc4, honda slr650, suzuki gs850, kawasaki vulcan 800, honda hornet 919, suzuki gsx600, Honda varadero 1000, honda vt1100, honda africa twin 750

Kasutaja avatar

Timofei
Postitusi: 334
Liitunud: 28 Sept 2008, 18:04
Tsikkel: 10
Asukoht: Narva

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas Timofei »

Gas-All-In+1,5%Oil = Fumus Sanktus
Kasutaja avatar

Teema algataja
rockhell
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Apr 2006, 20:24
Tsikkel: Honda africa twin 750
Asukoht: tartu
Tänanud: 18 korda
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas rockhell »

uurisin sealt, aga seal natuke hind liiga krõbe praegu veel minu jaoks. kusagil 150 euri. tean, et seal kvaliteetsem kleps ja värki, aga lepiksin alguses ka õhema kleepsuga.

ktm lc4, honda slr650, suzuki gs850, kawasaki vulcan 800, honda hornet 919, suzuki gsx600, Honda varadero 1000, honda vt1100, honda africa twin 750


Ekskavaator
Postitusi: 19
Liitunud: 11 Okt 2008, 09:31
Asukoht: Viljandi

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas Ekskavaator »

Viljandist DAG-ist pole uurinud?

Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas Säga »

Olles neid teinud... erinevaid.... võin öelda, et see hind pole üldse krõbe. ise ei viitsiks kül sellise hinna eest asja ette võtta....

SYLB
Kasutaja avatar

Teema algataja
rockhell
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Apr 2006, 20:24
Tsikkel: Honda africa twin 750
Asukoht: tartu
Tänanud: 18 korda
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas rockhell »

Säga kirjutas:

Olles neid teinud... erinevaid.... võin öelda, et see hind pole üldse krõbe. ise ei viitsiks kül sellise hinna eest asja ette võtta....

juut?
printer võtab palju tinti ja vormi lõikamine vajab pisut mõtlemist?

ktm lc4, honda slr650, suzuki gs850, kawasaki vulcan 800, honda hornet 919, suzuki gsx600, Honda varadero 1000, honda vt1100, honda africa twin 750

Kasutaja avatar

virkostein
Postitusi: 431
Liitunud: 28 Okt 2004, 20:06
Tsikkel: why ze
Tänanud: 1 kord

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas virkostein »

Eat your veggies, little people
Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas Säga »

rockhell kirjutas:
Säga kirjutas:

Olles neid teinud... erinevaid.... võin öelda, et see hind pole üldse krõbe. ise ei viitsiks kül sellise hinna eest asja ette võtta....

juut?
printer võtab palju tinti ja vormi lõikamine vajab pisut mõtlemist?

käi p**s*, kui sa asjadest midagi ei tea
kõigepealt on vaja trükitava kvaliteediga failid valmis teha ja ega ainuüksi sellest veel ei piisa.
veel on vaja sisse joonistada plastiku põhjad, mille peale kogu see kujundus teha. pärast veel käib kilele alla eraldi agressiivne liim, mis hoiab teda selle
rasvase plastiku peal kinni. Kõige peale käib veel kivikaitse kile, mis hoiab kogu selle jama tervena. Materjali hindadest ma ei hakka sulle rääkimagi.

jah.. saab ka teistmoodi läbi ussimunni seda asja ajada, aga see tulemus on teada.... seda paska on ennemgi nähtud

SYLB
Kasutaja avatar

Teema algataja
rockhell
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Apr 2006, 20:24
Tsikkel: Honda africa twin 750
Asukoht: tartu
Tänanud: 18 korda
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas rockhell »

Säga kirjutas:
rockhell kirjutas:
Säga kirjutas:

Olles neid teinud... erinevaid.... võin öelda, et see hind pole üldse krõbe. ise ei viitsiks kül sellise hinna eest asja ette võtta....

juut?
printer võtab palju tinti ja vormi lõikamine vajab pisut mõtlemist?

käi p**s*, kui sa asjadest midagi ei tea
kõigepealt on vaja trükitava kvaliteediga failid valmis teha ja ega ainuüksi sellest veel ei piisa.
veel on vaja sisse joonistada plastiku põhjad, mille peale kogu see kujundus teha. pärast veel käib kilele alla eraldi agressiivne liim, mis hoiab teda selle
rasvase plastiku peal kinni. Kõige peale käib veel kivikaitse kile, mis hoiab kogu selle jama tervena. Materjali hindadest ma ei hakka sulle rääkimagi.

jah.. saab ka teistmoodi läbi ussimunni seda asja ajada, aga see tulemus on teada.... seda paska on ennemgi nähtud

tore on kui sa nii proff oled ja liimi uudad kleepsu alla panna.
kui mu postitusest suudad välja lugeda seda, et võivad olla KA ruudu kujulised tükid, millega saan ise hakkama, siis ei tule sinusugune konn siin kelkima, et nii väikse mumma eest nagu 150 ertui ei hakkaks mõtlemagi selle tegemisele, et vaja joonistada plasti põhjad, mille peale kogu see kujundus teha.
prillid sulle lugemiseks!
materjalide hinnad... hmm.. lahutame 150 eurosest tööst kui palju materjaliks?
kui korralik frima nõuab mult 155 euri nende eest ja sina (täielik lambi jorss) tuled seletama, et sa ei mõtlekski sellise hinna eest tegemisele, siis karta võib, et minu jaoks oled sa küla juut! (w)

ktm lc4, honda slr650, suzuki gs850, kawasaki vulcan 800, honda hornet 919, suzuki gsx600, Honda varadero 1000, honda vt1100, honda africa twin 750

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas mx77 »

türi, küll ikka mõni rott on kõva mees.

Kasutaja avatar

Douchebag
Postitusi: 217
Liitunud: 18 Juul 2008, 22:00
Asukoht: Caracas, Venezuela

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas Douchebag »

(lol)
Pilt

Nobody is perfect, except me and my monkey!
Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas Säga »

t***, nii kõva mees, et murra kaigas persse pooleks :D
kui sind materjali hinnad huvitavad, siis nt. 3M kivikaitse, mida ka venitada-painutada kannatab ning millele ma ka garantii annaks, on ca 80€/m2, siis veel 3M 300LSE ( 2-poolne liim, kõige odavam)
ca 10€/leht (610x910mm) seda läheb vaja 2 tk. + faili keeramise aeg ( see neti pilt sul õnneks ei avane... see on ka ilmselt pask, millest midagi võtta ei ole...) netist üldjuhul seda pilti ei leia... kui siis ainult kusagilt pildipangast ( tahavad jälle pappi saada), või siis on soetatud( ca 1000€ maksev) kujunduselementide andmebaas - ka selle peab kuidagi tagasi teenima.

Kui sa, ahv, tahad minuga kleepsu ja kleepimise teemadel vaielda, siis vastan meelsasti...

jah ma võin sulle tasuta ka mingi pasa printerist välja lasta, mille peale kleepimisel sa ilmselt oma plastikud ribadeks lõikad ja mille sa niikuinii esimese pesuga minema pesed... valik on sinu... ma lihsalt selgitan, et igast paska pole ka mõtet teha ja kvaliteet paraku maksab.

EDIT: ahjaa... unustasin veel käibemaksu lisada.... ehk siis vähemalt materjali hinnad +20%

EDIT 2: ei andnud rahu...vaatasin just hinnakirjast järele. Ma mäletasin kivikaitse kohta valest, tegelik hind on 112,95€/m2 (+KM).
Tõesti on ka sellist, mis maksab 30€/m2, aga see on nagu plekk ( mõeldud ainult siledatele või kergelt kumeratele pindadele)

Viimati muutis Säga, 21 Juul 2011, 01:19, muudetud 2 korda kokku.
SYLB

mart211

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas mart211 »

rockhell kirjutas:

kui korralik frima nõuab mult 155 euri nende eest ja sina (täielik lambi jorss) tuled seletama, et sa ei mõtlekski sellise hinna eest tegemisele, siis karta võib, et minu jaoks oled sa küla juut! (w)

On näha, et sa ei tea, kellega tegu on :wack:

Kasutaja avatar

Teema algataja
rockhell
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Apr 2006, 20:24
Tsikkel: Honda africa twin 750
Asukoht: tartu
Tänanud: 18 korda
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas rockhell »

mx77 kirjutas:

türi, küll ikka mõni rott on kõva mees.

kes sulle putru pakkus ah :D

ktm lc4, honda slr650, suzuki gs850, kawasaki vulcan 800, honda hornet 919, suzuki gsx600, Honda varadero 1000, honda vt1100, honda africa twin 750

Kasutaja avatar

Teema algataja
rockhell
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Apr 2006, 20:24
Tsikkel: Honda africa twin 750
Asukoht: tartu
Tänanud: 18 korda
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas rockhell »

Säga kirjutas:

t***, nii kõva mees, et murra kaigas persse pooleks :D
kui sind materjali hinnad huvitavad, siis nt. 3M kivikaitse, mida ka venitada-painutada kannatab ning millele ma ka garantii annaks, on ca 80€/m2, siis veel 3M 300LSE ( 2-poolne liim, kõige odavam)
ca 10€/leht (610x910mm) seda läheb vaja 2 tk. + faili keeramise aeg ( see neti pilt sul õnneks ei avane... see on ka ilmselt pask, millest midagi võtta ei ole...) netist üldjuhul seda pilti ei leia... kui siis ainult kusagilt pildipangast ( tahavad jälle pappi saada), või siis on soetatud( ca 1000€ maksev) kujunduselementide andmebaas - ka selle peab kuidagi tagasi teenima.

Kui sa, ahv, tahad minuga kleepsu ja kleepimise teemadel vaielda, siis vastan meelsasti...

jah ma võin sulle tasuta ka mingi pasa printerist välja lasta, mille peale kleepimisel sa ilmselt oma plastikud ribadeks lõikad ja mille sa niikuinii esimese pesuga minema pesed... valik on sinu... ma lihsalt selgitan, et igast paska pole ka mõtet teha ja kvaliteet paraku maksab.

EDIT: ahjaa... unustasin veel käibemaksu lisada.... ehk siis vähemalt materjali hinnad +20%

EDIT 2: ei andnud rahu...vaatasin just hinnakirjast järele. Ma mäletasin kivikaitse kohta valest, tegelik hind on 112,95€/m2 (+KM).
Tõesti on ka sellist, mis maksab 30€/m2, aga see on nagu plekk ( mõeldud ainult siledatele või kergelt kumeratele pindadele)

nahuj sa tulid minu postitust reostama.. kui midagi tarka öelda ei ole, ega kuidagi aidata ei saa magu postituses uurisin ja abi kysisin, siis nahuj sa lägastad seda teemat siin.

ktm lc4, honda slr650, suzuki gs850, kawasaki vulcan 800, honda hornet 919, suzuki gsx600, Honda varadero 1000, honda vt1100, honda africa twin 750

Kasutaja avatar

Teema algataja
rockhell
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Apr 2006, 20:24
Tsikkel: Honda africa twin 750
Asukoht: tartu
Tänanud: 18 korda
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas rockhell »

mart211 kirjutas:
rockhell kirjutas:

kui korralik frima nõuab mult 155 euri nende eest ja sina (täielik lambi jorss) tuled seletama, et sa ei mõtlekski sellise hinna eest tegemisele, siis karta võib, et minu jaoks oled sa küla juut! (w)

On näha, et sa ei tea, kellega tegu on :wack:

god of the stickers? :bsmile:

ktm lc4, honda slr650, suzuki gs850, kawasaki vulcan 800, honda hornet 919, suzuki gsx600, Honda varadero 1000, honda vt1100, honda africa twin 750


reimps

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma saan anonüümsusest ja asjadest aru, et jube hea on mögiseda, teadmata teemast mitte midagi, samuti teadmata oma vestluskaaslasi - ma teen ise samamoodi.
Aga lihtsalt sõimata on ikka väga nõrk. Oleks siis tekstist aru saada, et su mõõdetav intelligentsus on 120+, aga pole ju.

Aga kas sa vait ei tahaks jääda? Abi sa sellise suhtumise peale ei saa ja kopp on ees ka.

PS Minu arvates oled sa ise juut. Tõsine mittejuut ei vaja odavaid kleepse, vaid ostab kohe sellised, millest igaüks +5 km/h annavad :bsmile:

Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas Säga »

oh, bljääd...ema, anna padruneid....

SYLB

reimps

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas reimps »

Säga, ma tean kohta, kust sa saad padruneid :)

A ära sa nüüd mind oma emaks pidama hakka. Palun :mrgreen:

Kasutaja avatar

magnus0c
Postitusi: 182
Liitunud: 10 Aug 2007, 18:24
Tsikkel: gsx600r
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas magnus0c »

Pilt

Kasutaja avatar

Teema algataja
rockhell
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Apr 2006, 20:24
Tsikkel: Honda africa twin 750
Asukoht: tartu
Tänanud: 18 korda
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas rockhell »

Pilt

ktm lc4, honda slr650, suzuki gs850, kawasaki vulcan 800, honda hornet 919, suzuki gsx600, Honda varadero 1000, honda vt1100, honda africa twin 750

Kasutaja avatar

Schizo
Postitusi: 486
Liitunud: 11 Veebr 2009, 23:36
Tsikkel: Kawa 636, Ktm 250sx
Asukoht: Rapla/Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas Schizo »

Põhimõtteliselt on terve teema OT! Nice ( nagu näha, aitasin ka ise kaasa ) (togi)

Never ride faster than your Angel can fly!

sigaelmar
Postitusi: 286
Liitunud: 27 Juul 2006, 12:17
Asukoht: Saaremaa

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas sigaelmar »

Jube hea teema :) Ma alles nüüd selle avastasin...
Aga teemasse ka - kuna eu on näidanud, et suurlinnades on üldiselt teenused kallimad kui väikekülades, siis võid ju hinnapakkumist küsida näiteks http://www.nelidisain.ee/

Kasutaja avatar

Teema algataja
rockhell
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Apr 2006, 20:24
Tsikkel: Honda africa twin 750
Asukoht: tartu
Tänanud: 18 korda
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas rockhell »

sigaelmar kirjutas:

Jube hea teema :) Ma alles nüüd selle avastasin...
Aga teemasse ka - kuna eu on näidanud, et suurlinnades on üldiselt teenused kallimad kui väikekülades, siis võid ju hinnapakkumist küsida näiteks http://www.nelidisain.ee/

tänud !

ktm lc4, honda slr650, suzuki gs850, kawasaki vulcan 800, honda hornet 919, suzuki gsx600, Honda varadero 1000, honda vt1100, honda africa twin 750


reimps

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas reimps »

Parandan taaskord:

"tänud ! nahuj !"

:mrgreen:

Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas Säga »

reimps kirjutas:

Parandan taaskord:

"tänud ! nahuj !"

:mrgreen:

Puid alla !:)

SYLB
Kasutaja avatar

spetsialist
Postitusi: 112
Liitunud: 07 Mär 2010, 20:31
Tsikkel: suzuki DR800S
Asukoht: Rakvere

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas spetsialist »

Einoh, kui hind krõbe on, siis saab ju alati poest vildikaid ja paberteipi osta. :ner:
natukene tööd ja asi on valmis. :twisted:

Kawasaki KMX125A --> Suzuki DR800S
Never ride faster than your guardian angel can fly!
Pilt
Kasutaja avatar

Teema algataja
rockhell
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Apr 2006, 20:24
Tsikkel: Honda africa twin 750
Asukoht: tartu
Tänanud: 18 korda
Kontakt:

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas rockhell »

spetsialist kirjutas:

Einoh, kui hind krõbe on, siis saab ju alati poest vildikaid ja paberteipi osta. :ner:
natukene tööd ja asi on valmis. :twisted:

ise tulid selle peale ? ? ? :shock:

ktm lc4, honda slr650, suzuki gs850, kawasaki vulcan 800, honda hornet 919, suzuki gsx600, Honda varadero 1000, honda vt1100, honda africa twin 750


zx12r

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Tuleb meelde Fireplay teema. See siin on ainult natuke vähema huumoriga mõnes mõttes.

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: kleepsud

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Kurat, aja oma sitaaugule kark alla ja tõmba minema, mida sa siin mölised nagu ajudeta küla rullnokk.
Kui minema tõmbad siis annan sulle ühe Motohoovi kleepsu kui tahad.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”