Lukku teema ära!

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas Yerba »

pets138 kirjutas:
Piipz kirjutas:

too mulle mõni näidis, kus sa mujalt saad ratta ilma järelmaksuta kätte sellise summaga, mida siin peab järelmaksuga ostma

Sain vist küsimuse mõttest aru:p Rattad saab parema hinnaga kätte lihtsalt kui siit. Ja selle järelmaksu kohts uurisin lihtsalt maad kas pakkumisi on või ei.Oleks mõni konkreetne pakkumine tulnud, siis oleks omanikuga omavahel rääkinud tingimustest. Tingimused ei ole laiale publikule mõeldud, see minu arvamus. Siin läks ju selliseks materdamiseks et anna otsad, ma ei tea kas nii palju teema jälgimis üldse siin foorumis on olnud :D Ah jaa, ma pole vähimagi sõnaga maininud, et mul pole raha ratta eest kohe välja käija.

Teema on algusest peale olnud materdamist väärt, kuna enne teema tegemist oleks pidanud selgeks mõtlema, kas on raha olemas või ei ole ratta ostuks. Tundub, et Sa ise ei saa ka endast ja oma soovidest hästi aru. Või oligi eesmärgiks bikeri foorumis tekitada torm veeklaasis ning siis pihku muheleda vaikselt - sel juhul igati õnnestunud trollimine.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Teema algataja
pets138
Postitusi: 137
Liitunud: 16 Mär 2012, 12:59
Tsikkel: Yamaha XJ900S

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas pets138 »

Yerba kirjutas:
pets138 kirjutas:
Piipz kirjutas:

too mulle mõni näidis, kus sa mujalt saad ratta ilma järelmaksuta kätte sellise summaga, mida siin peab järelmaksuga ostma

Sain vist küsimuse mõttest aru:p Rattad saab parema hinnaga kätte lihtsalt kui siit. Ja selle järelmaksu kohts uurisin lihtsalt maad kas pakkumisi on või ei.Oleks mõni konkreetne pakkumine tulnud, siis oleks omanikuga omavahel rääkinud tingimustest. Tingimused ei ole laiale publikule mõeldud, see minu arvamus. Siin läks ju selliseks materdamiseks et anna otsad, ma ei tea kas nii palju teema jälgimis üldse siin foorumis on olnud :D Ah jaa, ma pole vähimagi sõnaga maininud, et mul pole raha ratta eest kohe välja käija.

Teema on algusest peale olnud materdamist väärt, kuna enne teema tegemist oleks pidanud selgeks mõtlema, kas on raha olemas või ei ole ratta ostuks. Tundub, et Sa ise ei saa ka endast ja oma soovidest hästi aru. Või oligi eesmärgiks bikeri foorumis tekitada torm veeklaasis ning siis pihku muheleda vaikselt - sel juhul igati õnnestunud trollimine.

Ei olnud plaanis tormi tekitada. Olen nõus et infi panin algsesse posti tõesti vähe. Mõte oli uurida kas on üldse huvilisi või ei.
Mina saan oma soovidest ilusti aru. Järelmaksuga oleks asi lihtsam olnud aga tundub, et lihtsat varianti siit vähemalt ei leia.
Olen ise selline laisem inimene ja olen müünud autod, mis on mingil põhjusel seima jäänud järelmaksuga ära. Nagu kirjutasin juba ennam,et olen ühega pikki pükse ka saanud aga elu õpetab ja muudab ettevaatlikumaks. Muu mul kahjuks ei õnnestunud kui tekitada torm veeklaasis :bsmile:


tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas tazavi »

sa oled korduvalt oma viga tunnistanud, kuida kas sa ei suuda siis viga parandada!? muuda esimene postitus ära ja pane siia viimaseks postituseks märge, et vaadake esimest postitust. Või postitad üldse KORREKTSE ostusoovi siia viimaseks postituseks. Mitu lehte juba jahutud ja ikka sa irvitad siinsete kasutajate üle.

Kasutaja avatar

Teema algataja
pets138
Postitusi: 137
Liitunud: 16 Mär 2012, 12:59
Tsikkel: Yamaha XJ900S

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas pets138 »

tazavi kirjutas:

sa oled korduvalt oma viga tunnistanud, kuida kas sa ei suuda siis viga parandada!? muuda esimene postitus ära ja pane siia viimaseks postituseks märge, et vaadake esimest postitust. Või postitad üldse KORREKTSE ostusoovi siia viimaseks postituseks. Mitu lehte juba jahutud ja ikka sa irvitad siinsete kasutajate üle.

Muutsin ära! Äkki nii sobib? Selle irvitamisega on nii, et kuidas küla koerale nii ka koer külale :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
pets138
Postitusi: 137
Liitunud: 16 Mär 2012, 12:59
Tsikkel: Yamaha XJ900S

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas pets138 »

Sellest muutmisest ainult ei ole mingit tolku, kuna juba närisin läbi mis inimesed siin koos on.


Tuono

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas Tuono »

pets138 kirjutas:

Sellest muutmisest ainult ei ole mingit tolku, kuna juba närisin läbi mis inimesed siin koos on.

Siin on pahad inimesed, ei taha sulle ratast kinkida!? :D


mart211

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas mart211 »

pets138 kirjutas:

Sellest muutmisest ainult ei ole mingit tolku, kuna juba närisin läbi mis inimesed siin koos on.

Ma arvan, et sinusugune inimene tõesti siia seltskonda ei pruugi sulanduda. Enamus meist on ikka ausad ja teevad asju nii nagu elu ette näeb ja ei looda teiste inimeste naiivsusele. Milleks siis liisingu firmad loodud on? :wack:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

pets138 kirjutas:

Sellest muutmisest ainult ei ole mingit tolku, kuna juba närisin läbi mis inimesed siin koos on.

Mis sa niuksud. Keegi naiivne inimene peab sind 100% usaldama ja kas sinu postitused tekitavad seda usaldust?
Sa võid oma arust olla super tore ja aus inimene aga kui sa arvad, et seda kõik teavad, siis sa eksid, teistele oled sa tundmatu suurus. Ja igasuguste järelmaksudega on see, et petetud omanikul on väga raske kui pea võimatu oma vara või saadaolevaid summasid kätte saada. Selleks peab minema kohtusse ja siis pole selle kohtuotsusega ka mitte eriti midagi tarka teha kui võlgnikul puudub vara ja töökoht.
Kui sa näiteks mainiks siin, et su tööandja näiteks käendab seda ostu siis oleks asi juba veidi teine.

Kasutaja avatar

Teema algataja
pets138
Postitusi: 137
Liitunud: 16 Mär 2012, 12:59
Tsikkel: Yamaha XJ900S

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas pets138 »

Mis ma oskan öelda, eks Teil on õigus. Kõige alus on usaldus, saan aru et risk on olemas. Ratas ju on müüja nimel, kuigi jah viimaste uudiste valguses on siin kõik võimalik ümber registreerida ilma omaniku teadmata. Kahjuks on nii, et liisingut ei anta vanematele ratastele. Ratas ei tohi liisingperioodi lõppedes olla vanem kui 10 aastat. Mis muud kui tuleb ratas lihtsalt välja osta ja asi korras :)


Tuono

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas Tuono »

pets138 kirjutas:

Mis ma oskan öelda, eks Teil on õigus. Kõige alus on usaldus, saan aru et risk on olemas. Ratas ju on müüja nimel, kuigi jah viimaste uudiste valguses on siin kõik võimalik ümber registreerida ilma omaniku teadmata. Kahjuks on nii, et liisingut ei anta vanematele ratastele. Ratas ei tohi liisingperioodi lõppedes olla vanem kui 10 aastat. Mis muud kui tuleb ratas lihtsalt välja osta ja asi korras :)

Kui sul on inimene, kes sind usaldab ja tuleb käendajaks siis saad ju sealt võtta: www.motoait.ee :D


mart211

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Mina liisisin endale ratta kui olin 18, sissetulekuga 3000kr keskkooli kõrvalt. Ära tule siin rääkima, et ei anta jne. Kui tahad siis saad, kui ei taha siis jäädki siin vinguma.

Kasutaja avatar

Teema algataja
pets138
Postitusi: 137
Liitunud: 16 Mär 2012, 12:59
Tsikkel: Yamaha XJ900S

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas pets138 »

mart211 kirjutas:

Mina liisisin endale ratta kui olin 18, sissetulekuga 3000kr keskkooli kõrvalt. Ära tule siin rääkima, et ei anta jne. Kui tahad siis saad, kui ei taha siis jäädki siin vinguma.

Kas sul on midagi viga või sügeleb kuskilt?? Kes mitte andmisest on rääkinud?? Võin sirge seljaga minna panka ja saan kohe uue ratta liisingusse. Keegi pole rääkinud et ma liisingut ei saa. Ma arvan et sa oledki siin maailmas ainuke kes kooli kõrvalt midagi ostnud on. Loe ennem ja siis kuku lahmima!

Kasutaja avatar

Teema algataja
pets138
Postitusi: 137
Liitunud: 16 Mär 2012, 12:59
Tsikkel: Yamaha XJ900S

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas pets138 »

Tuono kirjutas:
pets138 kirjutas:

Mis ma oskan öelda, eks Teil on õigus. Kõige alus on usaldus, saan aru et risk on olemas. Ratas ju on müüja nimel, kuigi jah viimaste uudiste valguses on siin kõik võimalik ümber registreerida ilma omaniku teadmata. Kahjuks on nii, et liisingut ei anta vanematele ratastele. Ratas ei tohi liisingperioodi lõppedes olla vanem kui 10 aastat. Mis muud kui tuleb ratas lihtsalt välja osta ja asi korras :)

Kui sul on inimene, kes sind usaldab ja tuleb käendajaks siis saad ju sealt võtta: http://www.motoait.ee :D

Kusjuures olen vaadanud nende rattaid ka. On teisigi pakkujaid kes ei reklaami, et nad järelmaksuga ka rattaid müüvad. Hetkel veel ei kiirusta kuna temp pole veel see, et kilomeetreid kahel rattal mõõta :bsmile:

Kasutaja avatar

oldmaniac
Postitusi: 527
Liitunud: 30 Mär 2009, 21:37
Tsikkel: ZX-10R
Asukoht: Paar meetrit Tallinnast
Kontakt:

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas oldmaniac »

pets138 kirjutas:
Tuono kirjutas:
pets138 kirjutas:

Mis ma oskan öelda, eks Teil on õigus. Kõige alus on usaldus, saan aru et risk on olemas. Ratas ju on müüja nimel, kuigi jah viimaste uudiste valguses on siin kõik võimalik ümber registreerida ilma omaniku teadmata. Kahjuks on nii, et liisingut ei anta vanematele ratastele. Ratas ei tohi liisingperioodi lõppedes olla vanem kui 10 aastat. Mis muud kui tuleb ratas lihtsalt välja osta ja asi korras :)

Kui sul on inimene, kes sind usaldab ja tuleb käendajaks siis saad ju sealt võtta: http://www.motoait.ee :D

Kusjuures olen vaadanud nende rattaid ka. On teisigi pakkujaid kes ei reklaami, et nad järelmaksuga ka rattaid müüvad. Hetkel veel ei kiirusta kuna temp pole veel see, et kilomeetreid kahel rattal mõõta :bsmile:

Näe, ma teen sulle veel ühe diili.

http://www.mototehnika.ee/kasutatud/auto.php?id=997594

7,2K€ sissemakseks ja ülejäänu maksad järgmise 10 aasta jooksul. Kui periood veidi liialt lühikeseks jääb, siis saame ehk läbirääkimiste käigus asja parandada. Eriti kui nagu kohe kuidagi ei viitsi kogu summat korraga välja käia...

Ära ütle, et pole ühtegi mõistlikku diili pakutud. :)


mart211

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas mart211 »

pets138 kirjutas:
mart211 kirjutas:

Mina liisisin endale ratta kui olin 18, sissetulekuga 3000kr keskkooli kõrvalt. Ära tule siin rääkima, et ei anta jne. Kui tahad siis saad, kui ei taha siis jäädki siin vinguma.

Kas sul on midagi viga või sügeleb kuskilt?? Kes mitte andmisest on rääkinud?? Võin sirge seljaga minna panka ja saan kohe uue ratta liisingusse. Keegi pole rääkinud et ma liisingut ei saa. Ma arvan et sa oledki siin maailmas ainuke kes kooli kõrvalt midagi ostnud on. Loe ennem ja siis kuku lahmima!

Siis minegi sinna panka ja asi rahul. Kui sa ei "viitsi ühe korraga pappi välja käia" nagu sa mainisid, siis selleks ongi liisingufirmad, mitte foorumid. Siit saadki ainult idiootseid pakkumisi ja mölinat. Kui sa reaalselt ka midagi tahaksid, siis otsi omale ratas välja ja uuri siis edasi.
Preagu ei tea kas tahad siit kuuesajast endurot või cruiserit või baiki või jumal teab midagi. Keegi ei saa sust sittagi aru kui sa ise ka ei tea mida sa tahad.
Ja samal põhjusel miks sul on lubatud selliseid teemasi teha, on minul lubatud selle teema piires lahmida seni kuni õismäe piisonitel piim lahti läeb sellisest solgist.


Melx
Postitusi: 390
Liitunud: 03 Mai 2006, 16:15
Tsikkel: Freewind|Bandit 1250 SA|B-King
Asukoht: Saaremaa
Tänatud: 5 korda

Re: O: Ratta järelmaksuga!!

Lugemata postitus Postitas Melx »

Tegelt võiks moded natuke rohkem pingutada ja selle teema ümber tõsta ning kinni panna.
Esiteks kuna eriti mõttetu kui avalehel ärifoorumi all popi koguaeg tatipritsi teema üles(siuke olemas ju) mis jätaks ruumi kellegi teise teemale kellel tõesti sellest ka kasu võiks olla ja teiseks ei täida ei see teema ega siinsed postitajad mingit eesmärki mida ärifoorum peaks esindama.
:?:

Ziccel

Ohverdan bensiini !
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”