motodepoo

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

käisime kah Nosiga ükspäev rattaid vaatamas. mitte ühtegi töötajat sel ajal (10-15 min jooksul) meiega ühes ruumis üle 5 sekundi ei püsinud. aga noh, 2 tibi, kõrged kontsad jalas, mis neist ikka tülitada. äkki hakkavad mingeid lolle küsimusi kah veel esitama. sel korral me tõesti ei läinud ostusooviga, aga järgmine kord? üldiselt olen mina motodepoo poolt. olen alati olnud ja jään ilmselt edaspidi kah, aga tobe oli seal niimoodi kahekesi keset rattaid seista...


Vahest sõidan ja teen asju.

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Asi on maitses.
Mulle viskaks küll siibrisse kui lähen poodi ratast uurima ja kohe on keegi turjas ja kukub pähe määrima.Olen harjunud küsima kui midagi huvitab :)
Muidugi kui istud ratta peal juba 10 minutit ja keegi ei tule uurima,siis tõesti veidi imelik :).
Aga vähemalt on arenguruumi ja seda kõikjal.

Teema algataja
õunapunn

Lugemata postitus Postitas õunapunn »

Mina ei ütle motodepoo kohta küll midagi sandisti.Kui vaja siis aitavad ,aga ei tüüta. :oops: Samas teenindus loeb näiteks nii palju ,et auto jätsin Susi hotelli kõrvalt esindusest ostmata,sest sealsed ülbikud ei teinud minust 25 min. üldse välja. :evil:

project
Postitusi: 135
Liitunud: 20 Aug 2005, 16:55
Asukoht: Haapsalu

Lugemata postitus Postitas project »

Sai endale just 6.5 kilo eest riietust ostetud. Kurta ei oska küll midagi, lähen teinegi kord.
Kasutaja avatar

pritsu
Postitusi: 854
Liitunud: 15 Mai 2005, 00:22
Tsikkel: TDM 850
Asukoht: mets, karjäär
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pritsu »

Lugupeetud Motodepoo!
Palun vastake oma meilidele, mis on saadetud Teile aadressile info@motodepoo.ee. Juhul, kui Te ei pea meilitsi suhtlemist firmale vajalikuks, siis kustutage see ka oma kontaktidest.
Õigekirjaoskus massidesse!

Teema algataja
stylemaster

Lugemata postitus Postitas stylemaster »

mul isal oli vaja viia oma tsikkel hooldusesse mododepoosse, aeg oli ammu juba paika pandud ja k6ik kui kaua l2heb ja siis kui j2rgi l2ks öeldi pole midagi tehtud et see hooldaja oli l2ind puhkusele, isal oli k2idud tapalt kaks korda tallinna ilmaasjata, vot see on n6me :evil:
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Samas on alati võimalus helistada...milleks sõita? :)
Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas boob »

Primo kirjutas:
Samas on alati võimalus helistada...milleks sõita? :)
Aga kui stiklit sinna viies antakse aeg, millal asi valmis on, plaanin mina ka teised asjad, mis sealkandis ajada, samale ajale. Helistan ette ja öeldakse, et sorry, ei ole valmis. Jama, plaanid lörris ju. Viisakas on ikka teatada kliendile, et ei saadud/jõutud töödega valmis, eriti, kui on paika pandud, millal asi valmis.

Edit: kogu firma suhtumist näitab selline tegevus(etus) ja peale esimest sellist kogemust hoian neist ise eemale ja soovitan sama ka sõpradele. Olgugi, et nad võivad hea raha eest head tööd teha.

Pealik
Postitusi: 22
Liitunud: 13 Mai 2006, 12:08
Asukoht: Järvamaa

Lugemata postitus Postitas Pealik »

teenindamine on küll motodepoos väga nadi. seda olen alati tähele pannud kui seal käin, et keegi ei viitsi või ei taha sinuga tegeleda. seal all saalis võiks küll olla selline inimene kes oleks kogu aeg seal olemas ja kelle käest küsida kui midagi huvitab mitte ei peaks ennast segaseks ootama ega kedagi taga ajama mööda maja. ja alati on mulle arusaamatuks jäänud kes see teenindaja seal parasjagu on, letitagune on alati tühi, mingid tüübid passivad seal tagatoas aga kliendist ei tee keegi välja. ega kui minu raha seal ei taheta eks siis viin selle kuhugi mujale :D
Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

nagu igal asjal on ka motodepool hea ja halb pool.
halvaks pooleks just nimelt see teenindus, müüjat pead ootama/otsima, samas aga pole mul sealt kunagi ostmata jäänud, teed kõva häält ja kuskilt siis ka müüja välja ilmub.
samas - igati positiivne on see, et eesti tingimustes keegi viitsib sisse osta hulgaliselt varustust, nii et kohapeal on olemas nii valiku kui ka proovimise võimalus. seega pole halba ilma heata.
inimestel on alati võimalus mitte osta või teenust muitte kasutada kui nad millegagi rahul pole. keegi ei sunni ju sealt ostma.
Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!

Teema algataja
howard30

Lugemata postitus Postitas howard30 »

Motodepoo tartu osakond küll norm.ja ei oska mingit halba sõna öelda.Hmm siiski sõiduvarustust vähe kohapeal.

Teema algataja
yamu660

Lugemata postitus Postitas yamu660 »

Minu kogemused ka Tartus Egon`iga igati positiivsed! Enamasti istub ikka omal kohal ja kui just pole seal siis ilmub välja kiirelt. Juppide tellimisega ka erilisi jamasid pole olnud.
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

niipalju kui inimesi niipalju ka olukordi.

Läksin oma rattaga väikese eelarvamisega sinna aga tagasi tulin juba positiivsemana.

Sain otse suhelda mehega kes mu ratast parandas ja isegi ninapidi ligi sai veits aega olla ja oma lollidele küsimisele sain vastuseid.

Ülevalkorrusle tütarlapsega leidsime ka sobiva käekaitse (mis pesumajas käiguga kaduma läks) ja ja ei määrinud tütarlaps pähe mõlemit vaid sain ainult vajaliku ühe tüki osta( mujal öeldi et ainult paaris müüakse)


Samas pandi eile Piloodi bandiidi tagumisele rattale Rehv tagurpidi peale :?
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

jan22
Postitusi: 377
Liitunud: 02 Mai 2006, 11:46
Tsikkel: R1100RT
Asukoht: TLN,

Lugemata postitus Postitas jan22 »

Motomarket kirjutas:
parim näide, kelle ärist ja müügist ma aru ei saa, on motomarket. ei tea kuidas on hetkel neid need lood, kuid müüvad peaaegu igat tsiklit mida tahad. sealhulgas ka 1600 wildstar, mida euroopa jaoks ei toodeta enam. kunagi oli neil ka klausel, et garantii on 1 aasta, kuigi tehas annab ametlikult kaheaastase garantii. mismoodi toimub motomarketist ostetud tsikli tehniline hooldus, ei taha üldse mõtlema hakatagi...
nii et minu silmis on just sellised putkad turu solkijad.
Härra Credo, äkki oleks tiba tagasihoidlikum selliste asjade väljaütlemistega. Seda, kuidas midagi müüakse ja hooldatakse, ei peagi SINA midagi teadma seni, kuni sa midagi reaalselt OSTA kavatsed. Kõik ostuhuvilised on teadaolevalt saanud kogu info, mis puudutab kõiki küsimusi ja ükski klient ei ole jäänud ilma ka hooldusest. Ja mis puudutab müüdavat tehnikat, siis PALJUSID asju ei toodeta Euroopa jaoks. So what ? Aga äkki tahab klient Venemaalt soetada just sellist...Kas keegi keelaks seda müüa ?
Kokkuvõtteks, milleks analüüsida avalikult teiste tegemisi ja muretseda võõraste asjade üle, kui ise isegi vähimatki tausta ei tea. Ei jäta just kuigi asjalikku muljet.
[/quote]

Ei taha kellegi suunas näpuga näidata,kuid teeninduskultuur on ikka väga oluline.
Neli kuud tagasi ostsin endale mopeeedi ja hakkasin ka motopoodides kolama et vähegi normaalset varustust soetada.
Käisin ikka korduvalt mööda Tallinna motopoode, näpisin ja küsisin nii üht kui teist ja sain teada mida tahtsin.
Motomarketi kodukalt vaatasin endale välja kiivri(2000.-) ja kui poodi läksin siis öeldi et sellist kiivrit poes pole ja suhtumine oli,et kuidagi odav ju see kiiver osta vot see,hind oli soovitatul lausa 3korda kõrgem.
Midagi tegin omad järeldused ja suundusin Motodepoosse ja sain sealt mida otsisin ja teenindaja oli väga abivalmis, juhendas igati kuidas kiivrit valida ja milline hind mulle sobiks võtsin siis Lazer 3000.- eest ja olen täitsa rahul!
Samas meeldis,et see blond tädi Motodepoos ei olnud liiga aktiivne ja jätis mulle ka mõtlemiseks ja otsustamiseks aega.
Nüüd ostan tsiklit ja lähen taas tiirlema motokauplustesse,eks siis osan sealt kus mind kui ostjat oodatakse ja juhendatakse juhul kui seda soovin!

Motopoode pole midagi nii palju,et lähen kohe teise ja ostan sealt,kui ikka midagi kindlat on vaja ja hind on sobilik siis tavaliselt teisest poes seda pole või on kallim.

Kui veel lisada siis käisime sõbraga uurimas ja katsumas Tallinnas United Motorsis,korra läksime sinna lihtsas riides ja meid ei märkatud.Mõne aja möödudes külastasime sama kohta uuesti pikas nahkmantlis ja kohe kui uksest sees olime tuli teenindaja meile näitama üht ja teist mis meid huvitas.
Oluline on ka mõnes kogas kui rahaks sa välja näed!!!

Jan.
BMW R1100RT

zod
Postitusi: 123
Liitunud: 16 Jaan 2006, 14:47
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas zod »

jan22 kirjutas:
Motomarketi kodukalt vaatasin endale välja kiivri(2000.-) ja kui poodi läksin siis öeldi et sellist kiivrit poes pole ja suhtumine oli,et kuidagi odav ju see kiiver osta vot see,hind oli soovitatul lausa 3korda kõrgem.
samad kogemused:( lõpuks otsin 1k maksva grexi loodusinvestist.
seda et muuja koguaeg kukil ei istu loen pigem boonuseks - saan rahulikult kaubaga tutvuda. kui millegivastu huvi tekib siis lähen küsin ja eelistan kohta kus midagi pähe määrima ei hakata.

Teema algataja
tõrvamargus

Lugemata postitus Postitas tõrvamargus »

p.s. / viimane kaik sinna oli tegelikult suht positiivne oskasin juba ise kusimusi esitada.Motodepoosse minnes pead teadma tapselt mida tahad ,siis pole hullu.Algajana minnes ei taheta eriti sinuga tegeleda ,kuid motodepoo nish peakski olema ka algajad ,kes ei julge ajalehe kuulutuse kaudu osta peetud ratast .Hinnad on soolasemad ja algaja arvab et risk vaiksem,siis peaks servic ka nouandlik olema ja paindlikum.

Teema algataja
LENATK

Lugemata postitus Postitas LENATK »

Kuna polnud oma kaherattalise klotse veel vahetanud ja ei teadnud millised nad välja peaks nägema siis ostsin kataloogi järgi. Lõpptulemusena käisin depoos 3 korda klotse vahetamas ...
Kasutaja avatar

MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Kahtlaselt väheseks on jäänud viimasel ajal arvamusi Motodepoo kohta.

Lausa igav...:wink:

Aega on viimastest postidest mööda läinud, kaardistaks heameelega hetkeolukorda.

Kuna keegi otse ytlema ei tule, siis pean julguse kokku võtma ja paluma et siia kirjutataks - head või halba - saab kõrvaltseisja pilgu läbi vaadata ja vajadusel proovida muuta seda, mis muuta annab.


Andke aga tulla :evil:
Kasutaja avatar

Dimitri
Postitusi: 184
Liitunud: 12 Nov 2004, 20:53
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Dimitri »

Isiklikult mulle ei meeldi selline värk. Kui tellimusest on 2 nädalat möödas, helistan ja küsin kas jupid on tulnud, tihti saan vastuse, et kahjuks veel ei ole, aga kui tulevad me kindlasti anname teile teada. Sellisel juhul pole mulle veel kunagi motodepoost helistatud ja öeldud, et jupid kohal. Alati pead ise huvi tunda.. kuigi vähe piinlik on helistada iga päev ja küsida ühte asja :? Muidu teenindus on okei ja juppe saab alati leitud :wink:
Suzuki TL1000R
Yamaha R6
Suzuki Intruder 1800R
Kasutaja avatar

ulmo
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Veebr 2007, 23:40
Tsikkel: Suzuki V-Strom 650
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas ulmo »

MOTODEPOO kirjutas:
Aega on viimastest postidest mööda läinud, kaardistaks heameelega hetkeolukorda.
Hetkeolukord on selline, et 21. juulil saatsin kirja, et uurida ühe konkreetse Givi tuuleklaasi hinda ja saadavust. Vastust pole siiani.

Saatsin sama päringu Velti 15. august, sain 17. august vastuse.

Kevadel ratta ostu ajal oli sama stiil, seepärast ka ratas Veltist ostetud sai.

Positiivse poole pealt - teise korruse vormikas blondiin on väga abivalmis, sõbralik ja pädev varustuse alal. :)
Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

jah

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Sellele blondile tüdrukule jagaks ka mina kahe käega kiidusõnu, asjalik ja abivalmis, kui sai varustust vaatamas käidud. Põsemusi minu poolt teele.
フーリガン

Teema algataja
Dock

Lugemata postitus Postitas Dock »

Tartu depoost...
hea mulje jäi ainult ratast ostes. Esimene garantiiremont: telefoni teel vesteldes pandi aeg kinni ja öeldi, et kohe tehakse ära, ootad ära kohal. Kohaleminnes oli ikkagi järjekord ja võetakse hetkepärast ette. Suhtumine oli selline, et siia pole küll mõtet passima jääda. Õhtuks polnud ilmselt veel alustatud ja sama ka järgmiseks õhtuks. Ülejärgmine päev siis pideva helistamise peale öeldi et õhtul saab kätte. Saigi. Õhufiltrit polnud asemele panna , see telliti ja paari päeva pärast kindlalt kohal. Paari päeva pärast enam klienditeenindustelefon ei vastanud üldse.Helistasin juhatale ja ta ütles et neil Tallinnast tuleb kaup korra nädalas(vist oli kolmapäev) ja tuligi. No miks peab siis letis mees ütlema teisiti, kui juhataja. Tuleb päevi helistada ja uurida kui saaks ju kohe tegelikult teada ,et kindlal päeval tuleb.Rohkem pole seal käinud. Olen mujalt oma muredele lahendusi leidnud.
Kasutaja avatar

kornholio
Postitusi: 149
Liitunud: 11 Sept 2006, 21:22
Tsikkel: Custom-Honda Shadow VT 1100c
Asukoht: Gasoline Alley-Muraste
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas kornholio »

Kaua on kellelgi mõne tellitud vidinaga maksimaalselt aega läinud et kätte saada? Endal jookseb viies nädal:(

Ja kui ikka kaua läheb, kas siis on ikka võimalust kunagi vidinat kätte saada?

Soovitage kas varuda kannatust või minna mujalt abi otsima?

Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Mis sa sealt tellisid?

V-MAX

Teema algataja
teritaja

Lugemata postitus Postitas teritaja »

MOTODEPOO kirjutas:

Kahtlaselt väheseks on jäänud viimasel ajal arvamusi Motodepoo kohta.

Lausa igav...:wink:

Aega on viimastest postidest mööda läinud, kaardistaks heameelega hetkeolukorda.

Kuna keegi otse ytlema ei tule, siis pean julguse kokku võtma ja paluma et siia kirjutataks - head või halba - saab kõrvaltseisja pilgu läbi vaadata ja vajadusel proovida muuta seda, mis muuta annab.

Andke aga tulla :evil:

nonii, lugu küll tartu kohta

teenindusega on tartus küll lood head, enamasti saab samal päeval või järgmisel löögile (õlivahetus, rehvimontaaz).
mis aga tõsiselt pinda käib on, et kaardiga maksta ei saa, tulen linnast välja kuhugi dzunglisse ja siis meenub alles et sulli peab kaasa rabama. kuna kombel on 1 tasku siis see rahaga sebimine on ilge trauma, koguaeg kardan et kaob ära vmt.
kohas kus tänapäeval kaardiga maksta ei saa jätab mulle küll mingi kummalise rahapesu urka mulje.

aga hooldustööd 5+ :D

Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

karta on, et see kaardimakse eiramine on neil ärisse sisse programmeeritud, põhjustena tulevad pähe järgmised asjad - pank võtab oma prosa igakt makselt, ju siis firma tahab viimast võtta ning sulas arveldades on lihtne näidata riigile olematut kasumit, jälge ju ei jää.

Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Kasutaja avatar

kornholio
Postitusi: 149
Liitunud: 11 Sept 2006, 21:22
Tsikkel: Custom-Honda Shadow VT 1100c
Asukoht: Gasoline Alley-Muraste
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas kornholio »

Tellisin Shadowile (VT1100) ühe amorditoru
Räägiti et kesklaos pole aga kuskilt pidi ikka tulema:D

Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

Kri$o$ kirjutas:

karta on, et see kaardimakse eiramine on neil ärisse sisse programmeeritud, põhjustena tulevad pähe järgmised asjad - pank võtab oma prosa igakt makselt, ju siis firma tahab viimast võtta ning sulas arveldades on lihtne näidata riigile olematut kasumit, jälge ju ei jää.

seda juhul kui arvet ka ei saa ( saab ei saa - njah )

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

kornholio kirjutas:

Tellisin Shadowile (VT1100) ühe amorditoru
Räägiti et kesklaos pole aga kuskilt pidi ikka tulema:D

Esindusest oled küsinud?

V-MAX
Kasutaja avatar

kornholio
Postitusi: 149
Liitunud: 11 Sept 2006, 21:22
Tsikkel: Custom-Honda Shadow VT 1100c
Asukoht: Gasoline Alley-Muraste
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas kornholio »

Kõigepealt külastasin motokeskust ja seal oleks saanud hea hinnaga aga torud tuuakse alles siis kohale kui 10 toru soovijat olemas- ei hakand ootama millal tekivad 9 soovijat peale minu:D

Depoos sai 1500 juba ettemaksuks ära antud ja sellest ei taha loobuda.

Oleks pidand vist rahakotti kohe kergitama ja esimesena esindusse minema.

Lähen lähipäevadel arvatavasti esindusse maad kuulama ja vaatan mis saab

Peaasi et saaks natuke veel sügisel sõita:D

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”