mis te arvate, kes Bikers pubis täna tööl oli

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

mis te arvate, kes Bikers pubis täna tööl oli

Lugemata postitus Postitas Piipz »

....igatahes oli seal Arnold Oksmaa baarmeni ametis. Nii mulle sõpsid ütlesid. Või oli ta seal ettekandja. Või noh, poogen, et kumb siis... Põhimõtteliselt ma ei tea kas ma peaks nüüd täiega nutma, et millega need raisad hakkama said või äkki tõmbaks endale politseivormi selga ja laulaks mingit Village People'i teemalist karaoket seal laupäeva õhtul?

Böö


Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

masendav....

gs
Postitusi: 181
Liitunud: 21 Mär 2003, 13:27

Lugemata postitus Postitas gs »

jälle üks koht juures mida ilmselt enam ma ei külasta...
Kasutaja avatar

eintz
Postitusi: 199
Liitunud: 09 Jaan 2004, 18:35
Tsikkel: DR650 "Sinine Kits"
Asukoht: LAITSE
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas eintz »

ei tea, pole seal elusees käinud, ega plaani veel lähiajal minna, aga tegelt on suht savi, olgu või farmi gaabriel, üldse ei huvita
Suuu Zuuu Kiiiiiiii - aga kui ma suureks saan, siis kiman teist kõigist mööda :d <- nüüd ka mudas :)

dubweiser
Postitusi: 484
Liitunud: 08 Apr 2005, 23:58
Tsikkel: bmw r1150 gs adventure

Lugemata postitus Postitas dubweiser »

jumal küll, varsti ta ilmselt põristab tee peal vastu ja lehvitab rõõmsalt... loodan, et mitte.

nos
Postitusi: 205
Liitunud: 25 Mai 2003, 12:36
Tsikkel: mamas pride
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas nos »

jeah... ulatab sulle joel steinfeldise käega võileiva.... :?
Kasutaja avatar

mumm
Postitusi: 627
Liitunud: 12 Nov 2003, 15:34
Tsikkel: horney Helga
Asukoht: Kohatu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mumm »

muide, kas keegi on lugenud eelmise nädala linnalehte :wink: ? seal kirjas, et tegemist nüüd 24H avatud peresöögikohaga :lol: ehk siis on kohal uus omanik, kui ma ei eksi siis soomlanna (pidi hästi tore ja rõõmus jmt hea inimene olema tegelikult). et eks näis, mis sellest kohast edasi saama hakkab. ja see oksmaa etteaste oli ka selles linnalehes ette reklaamitud juba :P

mumm@rabab lehte
väike kuri mootorrattur
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

tõsiselt või? :?

maailma hakkab käest ära minema...


motopaks@hämming
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

PsychoDad
Postitusi: 319
Liitunud: 25 Nov 2003, 11:12
Asukoht: Kloostri taga metsas.

Lugemata postitus Postitas PsychoDad »

Varsti uus nimi kah kohal: Diapers Club.
Royal Einfield 350 Classic
Kasutaja avatar

biohazard
Postitusi: 241
Liitunud: 07 Jaan 2004, 12:43
Asukoht: tln, Honda X11
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas biohazard »

Vinge :)
ansambel X - 11
Kasutaja avatar

Zombiegirl
Postitusi: 112
Liitunud: 20 Apr 2004, 13:03
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Zombiegirl »

Vähemalt on meil RockCafe veel alles....
Vastik, aga armas...

NB

Lugemata postitus Postitas NB »

Mõni nädal tagasi, reede õhtul oli seal Farmi Gabriel koos oma tantsutrupiga
Kasutaja avatar

arx805
Postitusi: 261
Liitunud: 02 Apr 2005, 19:03
Tsikkel: Suzuki Hayabusa `08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas arx805 »

Et siis jah Bikers pubi müüdi maha Stoori baari omanikele. Stoori baar siis Pelgulinnas asuv Õle tn. söögikoht kus valdavalt soomlased ja tegu siis karaoke pubiga. Seega jah mootorratturitest ja muust sinna kuuluvast enam Bikersis midagi ei ole. Tegu saab siis olema karaoke pubiga ja nuh valdav enamus seal seltskonnast ka juba teine. Esinevad siis jah Farmi Gabriel ja muud sarnased tegelased. Ühesõnaga suht nutt ja hala, sai isegi seal käidud üks öö peale rock cafeed ja ütleme nii et kultuurishokk oli täiuslik :shock:
Kasutaja avatar

rolex
Postitusi: 246
Liitunud: 31 Jaan 2004, 04:05
Tsikkel: Suzuki 1400
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas rolex »

Ma arvan, et nahkriietus ei kao Bikers pubist aga selle kandjad saavad olema tibakene teise seksuaalse orjentatsiooniga prrrr... külmajudinad tulevad peale kui sellele mõelda... kurb, lihtsalt kurb :(
tasa ja targu
Kasutaja avatar

PsychoDad
Postitusi: 319
Liitunud: 25 Nov 2003, 11:12
Asukoht: Kloostri taga metsas.

Lugemata postitus Postitas PsychoDad »

Jeah, Blue Oyster saab koha nimeks ja kõlab seal siis tango, tango... Koht lahedasti põiktänavas kah.
Royal Einfield 350 Classic
Kasutaja avatar

Torpedo
Postitusi: 348
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:24
Tsikkel: Ural Solo '06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Torpedo »

Rahu, sõbrad, ainult (Tartu) rahu!

Tegelikult paneb kõik paika nõudlus. Tarbija käes on tegelikult võim, pikemas perspektiivis tema otsustab, milliseid söögi-joogi-läbukohti linnas näha tahab. Mina, kes ma Bikersis teinekord söömas-joomas käisin, kuid kogu ajaloo vältel sinna rohkem oma "sponsorraha" ei matnud kui paari tuhande ringis, ei tunne endal õigust kritiseerida võimalikku teemavahetust selles pubis, sest kus olin ma siis, kui oli vaja tõestada, et bikerirahvas tõesti tahab seal käia ja on valmis ka raha kulutama ja kogu kremplit kasumis hoidma?

Samas kui Bikers Pub teemat vahetab, siis võib tulla teinekord minu juurde grillima ja poeõlut limpsima ;)
I'm not a gynecologist, but I'll take a look.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

palju on tln üldse pubisid, kus sa saad tsikliga ette sõita ja laua taga istudes oma ratast patsutada? ega väga ei ole... ma ikka aeg-ajalt käin seal söömas või kohvi joomas, kui rattal olen
Kasutaja avatar

mumm
Postitusi: 627
Liitunud: 12 Nov 2003, 15:34
Tsikkel: horney Helga
Asukoht: Kohatu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mumm »

piipz: välikohvikud on küll sellised :wink:
väike kuri mootorrattur
Kasutaja avatar

Habanero
Postitusi: 208
Liitunud: 10 Apr 2005, 23:12
Asukoht: Sajusaared

Lugemata postitus Postitas Habanero »

Tegelt võiks Tallinnast väljas olla mingi lahe motikapub. Selline Nevada kõrbekõrtsi sarnane.... Saaks välja sõita, koguneda, jne. Selline, kuhu Noksmaad ei tule...
Kui sa ei higista, pole piisavalt kuum.

ON: Husqvarna TE 610IE
OLI: Honda XRV "Africa Twin", Husqvarna SM 570R
Kasutaja avatar

PsychoDad
Postitusi: 319
Liitunud: 25 Nov 2003, 11:12
Asukoht: Kloostri taga metsas.

Lugemata postitus Postitas PsychoDad »

Habanero kirjutas:
Tegelt võiks Tallinnast väljas olla mingi lahe motikapub. Selline Nevada kõrbekõrtsi sarnane.... Saaks välja sõita, koguneda, jne. Selline, kuhu Noksmaad ei tule...
Just.
Küün tüüpi kohake. Laudseinad, puust pingid-lauad. Keset tühjust. Tuul vilisemas laudade vahelt sisse.

Seal kõrid tarbiksid :D
Royal Einfield 350 Classic

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

no ironbutt reisi läbinutele ei tohiks selline oksmaaklubi küll erilist probleemi tekitada.
Pakun et vahetult peale seda kui 1000 miili seljataga ei saaks nad arugi et midagi juhtus.

:)

Aga muidu tsiklibaarist, pakkuge mõni hea koht kus see võiks asuda.... pole ju eriti sellist.
Enamus tahavad seal olla kus tibisid ja melu, ehk siis kohvik Moskva on ainuke variant mu meelest.

Muiugi võiks olla äärelinnas kuskile vanasse lattu ehitatud klubi, kus ees on suur plats trikitamiseks ja prosed sähviks ja fmx-erid hüppaks ja triali mehed turniks, chickid välgutaks sääri jne jne.

Aga kriitiline mass rahvast on puudu et see asi ära toidaks pluss see et kahjuks on meie kliimal selline nõme puudus, et suvi kipub olema paar päeva nädalas.
Ülejäänud ajal aga lojaalsed tsiklimehed söövad sänktpätrikus vms.
Kasutaja avatar

Torpedo
Postitusi: 348
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:24
Tsikkel: Ural Solo '06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Torpedo »

päss kirjutas:
Just. Küün tüüpi kohake. Laudseinad, puust pingid-lauad. Keset tühjust. Tuul vilisemas laudade vahelt sisse.

Seal kõrid tarbiksid :D
Ja lakas oleks kuhi heina, kuhu väsinud hinged saaksid ööseks siruli visata (No Smoking!)

Linnast väljas koht oleks sellepärast jama, et kuigi sinna on muhe suvel tsikliga sõita, siis lihtsaks õhtuseks dringiks ei viitsita tõenäoliselt nii kaugele reisida - tagasiteeks vaja maksta taksot või sebida kainet autojuhti. Sel juhul oleks mõeldav pleiss, mis lahti ainult reedeti-laupäeviti, kui tõsisemad kräud plaanis. Samas mis saaks ülejäänud ajal? Tuul puhuks läbi ja pätid tassiksid tehnikat minema. Peab vist ikka linnaga piirduma...
I'm not a gynecologist, but I'll take a look.

nos
Postitusi: 205
Liitunud: 25 Mai 2003, 12:36
Tsikkel: mamas pride
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas nos »

just selline koht on olemas rannamõisa tee ääres umbes 15 km haabersti ringilt. selline väike palkmaja tee ääres, jube armas ja ilus. nimi on mummi trahter. võiks sinna mingi väljasõidu korraldada.
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

tegelt võiks poseidoni esimese korruse kasutusse võtta. Räägi Pait'iga, vaatan mis saab. Ülevalt tooks õlle ja süüa.

motopaks
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

Aatomik
Postitusi: 403
Liitunud: 04 Dets 2003, 23:33
Asukoht: Soome / CBR600F
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Aatomik »

nos kirjutas:
just selline koht on olemas rannamõisa tee ääres umbes 15 km haabersti ringilt. selline väike palkmaja tee ääres, jube armas ja ilus. nimi on mummi trahter. võiks sinna mingi väljasõidu korraldada.
Kui see on sama koht, siis on paistab päris hubane nurgake olevat:

http://www.turismiweb.ee/en/company/?ID=3985

Motopaksu pakutud Poseidonit külastaks tsikliga igatahes tihemini kui seda saaks seal parkida nii, et see istudes rohkem silma all oleks. :)
Pilt
Kasutaja avatar

Torpedo
Postitusi: 348
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:24
Tsikkel: Ural Solo '06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Torpedo »

Jah, Poseidoni juures häiribki parkimisvõimaluste piiratus. Vähemalt see hea, et kui peaks õhtu ülekäte minema, saab masina kõrvalasuvasse tasulisse parklasse lükata, kui seda ka seal ei oleks, siis peaks joobes juhtima või hommikuti teisaldamistasu/parkimistrahvi maksma. Või koju jääma. :)

Mummi trahter tundub olevat muhe kant ja piisavalt lähedal, häda korral ma venitaks sealt jalgsi vanaisa suvilasse ära. 8) Aga õige, kõike ei pea mõtlema alko seisukohast.
I'm not a gynecologist, but I'll take a look.
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

Aga Morris laulis bikersis ja kõrvad ei hakanud hoopiski mitte valutama :D
Vahest sõidan ja teen asju.
Kasutaja avatar

Jack
Postitusi: 381
Liitunud: 29 Jaan 2004, 20:05
Tsikkel: CBR 1100 XX
Asukoht: Aruküla
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Jack »

nos kirjutas:
just selline koht on olemas rannamõisa tee ääres umbes 15 km haabersti ringilt. selline väike palkmaja tee ääres, jube armas ja ilus. nimi on mummi trahter. võiks sinna mingi väljasõidu korraldada.
... no väikese väljasõidu vastu ei saa ju ometi midagi olla! Piltide järgi paistab koht igati kena. Mõnel ilusal õhtupoolikul võiks ju vaatamas käia!

Või mis rahvas arvab...
Harva kodus

nos
Postitusi: 205
Liitunud: 25 Mai 2003, 12:36
Tsikkel: mamas pride
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas nos »

oioiioioiii eile mingitel segaste asjaoludel sattusime bikersisse. siuek pidu käis... karaoke ja stripp vaheldumisi :shock: terve pubi oli rahvast täis. tundub et neil läheb nüüd hästi.

vip666

Lugemata postitus Postitas vip666 »

tegelikult vist nii, et kindlasti oleks keegi kuskil nõus tegema popi koha, imeline idee oli see et tallinnast natuke välja, kuid sellega kaasneb vist see mure , et kui paljud viitsivad seal ka sügisel talvel käia? seega vist tasuvuse huvides peab ikka kesklinna kiikama, äkki leidub seal mõni tore koht. teine idee on vast see kui osa rahvast nõu ja jõuga ise mingi koha vaataksid ....
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”