mis te arvate, kes Bikers pubis täna tööl oli

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Torpedo
Postitusi: 348
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:24
Tsikkel: Ural Solo '06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Torpedo »

Just nii. Kõige võti on ju tasuvus ehk siis see, kui tihti ja kui palju tarbija on valmis antud kohas kulutama.

Teine variant on moodustada selline n.ö. mittetulunduslik koht, midagi klubilaadset, kus õlled on liikmetele omahinnaga ja majanduskulud kaetakse liikmemaksust. See võimaldaks teha midagi just konkreetse inimgrupi maitse järgi. Aga maksma läheb see ikka. ;)


I'm not a gynecologist, but I'll take a look.
Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas efendi »

Käisn täna "African Kitcheni" nimelises kohas kuhu nüüd on tagaterass avatud, uurisin mäneka käest ja tema arvas et sinna taha kus on tõkkepuu ees aga rattaga mahub kenasti vahelt läbi võib rattaid parkida küll (kui täpsustada siis roheliste torupiirete kõrvale) ja terassilt saab kenasti silma peal hoida oma kullakestel. Hinnad on minu arvamuse kohaselt ka suht mõistlikud ja väike eksootika kõhurõõmuks on ka päris maitsev seal.

http://www.africankitchen.ee ja seal map näitab asukoha ka kenasti ära
i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Jack
Postitusi: 381
Liitunud: 29 Jaan 2004, 20:05
Tsikkel: CBR 1100 XX
Asukoht: Aruküla
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Jack »

efendi kirjutas:
Käisn täna "African Kitcheni" nimelises kohas kuhu nüüd on tagaterass avatud, uurisin mäneka käest ja tema arvas et sinna taha kus on tõkkepuu ees aga rattaga mahub kenasti vahelt läbi võib rattaid parkida küll (kui täpsustada siis roheliste torupiirete kõrvale) ja terassilt saab kenasti silma peal hoida oma kullakestel. Hinnad on minu arvamuse kohaselt ka suht mõistlikud ja väike eksootika kõhurõõmuks on ka päris maitsev seal.

http://www.africankitchen.ee ja seal map näitab asukoha ka kenasti ära
Nu krsk - seal alkoholivaba kesvamärjuke veel kirvem kui Poseidonis! :cry:
Vähemalt kodulehel oleva menüü järgi!
Harva kodus
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Torpedo kirjutas:
tihti ja kui palju tarbija on valmis antud kohas kulutama
Ja veelgi olulisem on oma valmisoleku viimine reaalseks tegevuseks.
Paljusid asju me tahaksime ja oleksime valmis selle nimel igasuguseid asju tegeme, kui vaid oleks aega, raha, viitsimist, jne :?
Selle valmisoleku ja reaalsuse vahe tõttu ongi see nähtus siin elus, et suvaline uus koht läheb suurema või väiksema hooga käima ning käib oma hoo esimese poole aastaga jäägitult maha.
Vot siis tulebki oksmaa ja annab steinfeldise käega teitele võileiba :twisted:
Suzuki GSX 750 Inazuma

Intruder
Postitusi: 349
Liitunud: 30 Sept 2003, 14:07
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas Intruder »

Tjah, kummalised on need inimloomad, tõesti kummalised.
Paljud ka siin kõnelejaid on ennem nagu ka minagi teatanud, et bikersisse enam ei lähe. Kuna teenenud vastik, või hinnad läksid kirveks ja toit ei kõolvanud kuhugi. Tõesti vahepeal (umbes aasta tagasi)) see ka nii oli, ise käisin viimati siis seal.
Miks tekitada probleemi kui seda ei ole.
Kohti kus õhtuti oma õlut juua nii rattaga, kui ilma on Tallinnas ja selle lähiümbruses piisavalt. Toon välja mõned kohad kuhu ise selle aasta numbri sees rattaga sattunud olen.
Lohusalu Tenniseklubi (saab väljas nosida ja ratast vahtida)
Tabasalus olev Osman Kebab (saab väljas nosida ja ratast vahtida)
Nõmme mäe all olev saslõki koht (saab väljas nosida ja ratast vahtida)
Hiiu õlletuba/Hiiu pubi (väljas süües rattaga tõtt vahtida ei saa)
Pirita Grlill (söö ja vahi tsiklit)
Paat Viimsis (söö ja vahi tsiklit)
Moskva (söö/joo vahi tsiklit kui välikohvikus oled)

Ja mida rohkem mõtlen seda rohkem sellised kohtasi on...vanalinnas ja pargid tsikli välikohviku ette ja naudid õhtut - ja muretult võid seal parkida ei huvita falcki ega politseid see (siiani pole prolbeemi kohanud)

Sõidame!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

kohvi on seal ka 20 eeku nüüd (sama mis soomes)

Triip
Postitusi: 104
Liitunud: 29 Mär 2005, 20:21
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Triip »

Torpedo kirjutas:
Teine variant on moodustada selline n.ö. mittetulunduslik koht, midagi klubilaadset, kus õlled on liikmetele omahinnaga ja majanduskulud kaetakse liikmemaksust. See võimaldaks teha midagi just konkreetse inimgrupi maitse järgi. Aga maksma läheb see ikka. ;)
Mõtte väga õige. Enamasti need õiged ja ägedamalt funktsioneerivad MC-d sellisel eesmärgil on loodudki - et koos tina panna ja vahepeal tsikliga kimada. Meie kliimas oleks selline klubiline peamaja vägagi vajalik, aga kahjuks enamus Eesti tsikliklubisid na pisikesed. Miskid 5 mehe kambad, sellistel jääb jõudu väheks asja vedamiseks.

Variant oleks miski paarkümmend matsi kokku ajada ja kuskil Tallinna äärelinnas või sutsu linnast väljas miski korralikum privaatne kuur või midagi üürida. Natuke kõpitseda kah ja...

kult
Postitusi: 239
Liitunud: 31 Okt 2004, 23:22
Asukoht: Villike, kotun
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kult »

...miskit öömaja koht samuti-kui kogemata läks libistamiseks...Muidu kaugeltnurga mehed istuvad alkoholivaba õlleasendajaga...

OT, oskab rahvas öelda, miks meite maal teeäärseid motelle praktiliselt ei ole? :?:
Ummamuudu...

donpedro

Lugemata postitus Postitas donpedro »

kult kirjutas:

OT, oskab rahvas öelda, miks meite maal teeäärseid motelle praktiliselt ei ole? :?:
Sellepärast, et Eesti on ikka nii niru suurusega. Linnad üksteisele lähedal ja miks peaks maantee ääres odava hinnaga klienti püüdma, kui linnast saab neid lihtsamini ja hinda ka seega üles kruttida.

Aga no mõni ikka on. Tegelikult ikka iga Tallinnast väljaviiva maantee ääres miskit on.

Intruder
Postitusi: 349
Liitunud: 30 Sept 2003, 14:07
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas Intruder »

Hakkab juba looma.
Kuskile suure tee äärde...
Mõnus lobudik...odav kärakas, seksikad ettekandjad...baaris pidevalt 10 hoora.....odaavd toad... midagi sellist nagu oli filmis From Dusk Till Dawn

Triip
Postitusi: 104
Liitunud: 29 Mär 2005, 20:21
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Triip »

Intruder kirjutas:
Hakkab juba looma.
Kuskile suure tee äärde...
Mõnus lobudik...odav kärakas, seksikad ettekandjad...baaris pidevalt 10 hoora.....odaavd toad... midagi sellist nagu oli filmis From Dusk Till Dawn
Justament. Hoorad peab igaüks küll ise orgunnima ja ettekandjaid ka naahui vaja, küll härrad baikerid saavad oma pudeli või pitsi ise kapist kätte. Võtsid külmikuist pudeli - libistad raha kassase (või veel lihtsam - igaüks toob omad joogid ise kaasa). Kordamööda on keegi ka päevnikuks, kes peale passib, et mõni tolgus näppama ei hakkaks. Kui võõramat rahvast hakkab rohkem liikuma, siis võib ju ka mingi baarmänni-majahoidja palgata.

Sekopää
Postitusi: 99
Liitunud: 16 Juun 2004, 19:37

Lugemata postitus Postitas Sekopää »

jah ja sellise 'titty twisteri' sarnase baariga on see hea asi ka, et baari taga asub suures augus teatavasti suur tsiklite ja rekkade junkyard, et siis kui midagi vaja läheb, ole mees, mine ja võta. seda muidugi keegi ei tea, mis nende liikurite omanikest on saand. :)

raits88

Lugemata postitus Postitas raits88 »

Ei jah mingi lahe koht võix küll jah olla :P, kus olex meeldiv seltskond ja nagu sellist rahvast, kes tsikleid ei oma, nendel ei ole sinna eriti asja:D. Aga siiski see mõte on (Y) :bsmile:
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Aga siis võiksid olla seal vereimejad kah, kui juba Titty Twisteriks läks :mrgreen:

primo
Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

Zeek
Postitusi: 273
Liitunud: 07 Okt 2003, 14:12
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Zeek »

Et siis teeks Verekeskusega püsilepingu? :wink:


Zeek, doonor
Elu on...

Sekopää
Postitusi: 99
Liitunud: 16 Juun 2004, 19:37

verekeskusest.....

Lugemata postitus Postitas Sekopää »

see on jaa idee, et vereloovutamise keskuse nimeks on 'titty twister' ; et siis ilusad med-töötajad ning pärast saab küpsise ja šokolaadi asemel õltsi. Pelikani asemel paneks logoks punase teise linnu silueti. :)
saan aru, et loll jutt,aga mida tarka siia enam kirjutada?

inc

A kui on tahtmist, võib Bikersist hea koha teha

Lugemata postitus Postitas inc »

Ma rääkisin paar päeva tagasi uue omanikuga pikalt, väga pikalt! Sealjuures sellest, et kui Oksmaa ja karaoke sinna tuleb, siis suur osa tsiklimehi ei tule. Uuel omanikul on kindel idee tsiklimehed kõrtsi tagasi saada. (Mispärast ka Remu ja Hurriganes on 18.06 Bikersis. Meie kahjuks oleme sellel ajal Otepääl.) Aga proue ei kujuta ette, mida selleks tegelikult tegema peab ja kelle arvamust kuulda võtta. Seega - räägime parem sellest, mida me Bikersist tahame, sest uut ei hakka keegi niikuinii tegema. Minu poolest võiks Motopaks lausa uue foorumi avada (ja uuele omanikule postitada) "milline peab Bikers olema, et seal uuesti tsiklirahvas käima hakkaks".

No näiteks ilusad stripparid - selle ta lubas juba orgunnida. Ka saalid hubasemaks ümber ehitada, stripparid ette tuppa tuua ja bändile suurema lava teha. A mida me tegelt tahame ....
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

20 eeki kohvi eest näiteks tapab :( ma ei tea miks mind see hind seal niimoodi kummitama jäi aga kui ma iga päev käin kuskil sõidu ajal kohvi joomas ja oletame et ma käin ka bikersis tihti siis annab see juba tunda.

donpedro

Lugemata postitus Postitas donpedro »

Kui ta tahab nime samaks jätta ja talle tsiklimehed ikka nii kangesti meeldivad, siis võiks näiteks kuulutada välja igale tsikliga tulijale ale 20% vms. Äkki toimib :)
Ilma tsiklita tulijatele võiks bikersi kaart olla hea põhjus soodust teha.

kitu

nördinud

Lugemata postitus Postitas kitu »

raits88 kirjutas:
Ei jah mingi lahe koht võix küll jah olla :P, kus olex meeldiv seltskond ja nagu sellist rahvast, kes tsikleid ei oma, nendel ei ole sinna eriti asja:D. Aga siiski see mõte on (Y) :bsmile:
urrrr no ja tõsiselt.. mul EI ole liikuvat tsiklit ja ei saa niipea liikuma kuni lubade raha tuleb korjata ja putitada teist veel ja seega megaurr

kui mul ple tsiklit siis ei ole mul teie seltsi asja.. ma tänan!

*kummardab tõsise pahameelega*
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

efendi kirjutas:
Käisn täna "African Kitcheni" nimelises kohas kuhu nüüd on tagaterass avatud, väike eksootika kõhurõõmuks on ka päris maitsev seal...
Juhtusin just täna miskit loodusfilmi Aafrika (neeger)elanikest vaatama ja polnud neil seal ei kööki, ega ka miskit süüa... Nohh ja süüa sai vaid siis kui onuke Ameerikast neile seda saatis (Kottidega maisi)... Seega jäi mulle mulje, et Aafriklas kasutusel ikka Ameerika köök...
Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

anarhismikaplan
Postitusi: 147
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:29
Asukoht: tartu

Lugemata postitus Postitas anarhismikaplan »

Loen siin kirjutisi ja mõtlen et mida siis mina ja teised tartlased peavad tegema. Siinmaal on ainult Krooksul mingisugunegi parkla ja välikohviku variant olemas. Aga vähemasti niipalju kui ma seal see aasta käinud olen, tuleb ostmas käia ikka tubastes tingimustes. Aga sisuliselt pole tartu kandis miskit mõistlikku kohta, isegi linnast väljas pole. Kohe kurjaks teeb. Talvel nagu häid kohti palju, kuid enamusele mõistlikku kaugusse rattal ligi ei saa. Kui nüüd mõni tartlane seda loeb ja minuga nõus on siis peaksime vahest kopereeruma ja oma viimased ülejäävad veeringud kokku liitma ja tegema ise mõne koha kus nurgas uriseks külmik õllega ja tagatoas saaks külili keerata. Muidugi kui kellelgi on mõni ea kõrtsu idee ka tartus siis ärge hoidke neid teadmisi omale...
Ääremärkusena tahaksin lisada et ega seepärast ükski õlu nüüd joomata küll pole jäänd.

ollo
Postitusi: 285
Liitunud: 23 Apr 2004, 11:31
Asukoht: Tln

Lugemata postitus Postitas ollo »

anarhismikaplan kirjutas:
Loen siin kirjutisi ja mõtlen et mida siis mina ja teised tartlased peavad tegema. Siinmaal on ainult Krooksul mingisugunegi parkla ja välikohviku variant olemas.
A miks näiteks püssikas ei sobi? Välivariant ju täiesti on, ligi saab ka, parkimiskohtadega on vähe kitsas, aga mõne tsikli ikka saab pandud...
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”